Cześć, nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji
W mniejszych miejscowościach też da się godnie zarobić. W Łosicach (6950 mieszkańców) można zarobić całkiem przyzwoicie, np. pediatra i dyrektor lokalnego szpitala wg. jej oświadczenia za 2024 rok zarobiła niemal 1.7 mln zł. Do tego ponad 100 tys. emerytury. Czy jako dyrektor sama ustalała stawki?
Jeśli nie masz Ursusa C-360 to Twoja heteroseksualność pozostaje pod znakiem zapytania: tylko prawdziwy facet z jajami jest w stanie opanować 50 konny ciągnik. To nie jest zabawka dla pedziów, kobiet i dzieci.
Ja mam ursusa, bo mnie stać, jak nabędziesz męskości też możesz go kupić. #samochody
@Mega_Smieszek zawsze odłączałem ale pewnego razu nie chciało mi się odłączać bo jeszcze daleko i nagle jeb aż strzeliło iskrami z routera, na szczęście prąd nie przeszedł do kompa i tylko livebox się spalił
W Polsce liczbę przypadków udaru szacuje się na około 90 tys. rocznie. Badanie opublikowane w czasopiśmie "Cell Reports" rzuca światło na mniej widoczny moment choroby - etap, w którym mózg próbuje samodzielnie "załatać" uszkodzone naczynia i ograniczyć dalsze szkody.
Spierdox lewel ja. Przyjechałem na imprezę komunijną i już po 5 minutach musiałem wyjść i się zaszyć gdzieś z dala bo nie wyrabiam w takim tłumie. Nie dość że social skill mi zdechł to na dodatek nie czuję się z ludźmi komfortowo żeby z nimi przebywać, mam wrażenie że ludzie też nie chcą przebywać ze mną.
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji