Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rvnow

rvnow

Dołączył 11 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 49115
  • Znaleziska 23432
  • Mikroblog 25683
  • Obserwujący 83
  • Obserwowane 118
Kroledyp
Kroledyp
21.06.2026, 06:23:29
  • 329
#ukraina
#polityka
no to już wiemy czemu Karol Nawrocki akurat teraz odebrał odznaczenia, jeśli dzieje się coś korzystnego dla naszego kraju, coś na czym możemy skorzystać to nadrzędnym zadaniem Karola jest to zniszczyć
skubaniec jest bardziej ruski jak same ruskie
ruskim słabo idzie na froncie to pis się dwoi i troi
Kroledyp - #ukraina 
#polityka
no to już wiemy czemu Karol Nawrocki akurat teraz odeb...

źródło: batyr cwel

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 21.06.2026, 11:34:05 via Wykop
  • 0
Stary on ma w głowie snusny, a nie geopolitykę.


@tomasz-kalucki: jak słysze ten tekst (lub coś tego pokroju w nawiązaniu do snusów) setny raz to mi sie przypomina argument "a u was gejów biją" xd
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
15.06.2026, 11:59:50
  • 685
To uwielbienie Mariuszy do Stanowskiego i Mazurka przypomina mi poprzednich królów internetu z 2015 roku xDD

Ciekawe na którym etapie się zacznie "Kanał Zero? Ja tak do końca to nigdy ich nie popierałem"
#kanalzero #polityka #bekazpisu
Tommy__ - To uwielbienie Mariuszy do Stanowskiego i Mazurka przypomina mi poprzednich...

źródło: 1401903349_sihgal_600

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 15.06.2026, 17:58:14 via Wykop
  • 1
@Tommy__: kolonko zanim zachorowal to calkiem interesujace rzeczy gadal. Mial ciekawa perspektywe z US.
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
13.06.2026, 05:00:53
  • 961
Czy ktoś w końcu odnotuje fakt, że Nawrocki hurtowo stosując swoje weta, jawnie terroryzuje wybór 11 594 840 Polaków? Dlaczego przeszliśmy do porządku dziennego z faktem, że mamy Prezydenta, który postanowił szanować wyłącznie swoich wyborców?
Tymczasem PiS i PiSowskie radiowęzły dalej będą biadolić, że Tusk dzieli Polaków.

#bekazpisu #polityka
Matuuusuuu - Czy ktoś w końcu odnotuje fakt, że Nawrocki hurtowo stosując swoje weta,...

źródło: IMG_4426

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 13.06.2026, 08:44:01 via Wykop
  • 3
gorsza część społeczeństwa wybrała sobie klauna


@VZee: jeszcze powiedz że sami ludzie ze wsi, i że ludzie ze wsi są gorsi to ci sie rata kredytu zmniejszy xD
  • Odpowiedz
rvnow
rvnow 13.06.2026, 19:03:14 via Wykop
  • 0
@VZee: Jak dla mnie to póki co nie jest zły, myślałem że będzie gorzej. Jeżeli chodzi o jego historie i sylwetke jako całokształt, to sie zgadzam, ale nie wydaje mi sie żeby ludzie z mniejszym wykształceniem oświatowym faktycznie byli jacyś gorsi xD. Ogólnie demokracja w takim wydaniu to tragedia. Jak dla mnie to powinny być jakieś testy podstawowe które świadczyłyby że dana osoba rozumie podstawowe mechaniki świata.

Mniej podziałów panowie,
  • Odpowiedz

450

Wieczysta Kraków awansowała do Ekstraklasy

Wieczysta Kraków awansowała do Ekstraklasy

"Klub milionerów" w 6 lat z ligi okręgowej do Ekstraklasy

rales
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 31.05.2026, 20:41:33
  • 119
  • #
    ekstraklasa
  • #
    1liga
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    wieczystakrakow
  • #
    polska
rvnow
rvnow 01.06.2026, 09:00:06 via Wykop
  • 0
Czarne Koszule


@piotr-glabik: Akurat nie interesuje mnie specjalnie polska Piłka natomiast Polonia idealnie jak by została w kazamatach polskiej piłki za antife :D
szuwarek
szuwarek
01.05.2026, 10:06:53
  • 338
990 osób to za mało. Trzeba powołać kolejną radę która wymyśli jak nadać kibolowi, ćpunowi, wyłudzaczowi mieszkań i sutenerowi jeszcze większe kompetencje
#polityka #bekazpisu
szuwarek - 990 osób to za mało. Trzeba powołać kolejną radę która wymyśli jak nadać k...

źródło: 686934908_1486109303555807_7946338682476244349_n

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 01.05.2026, 18:11:23 via Wykop
  • 0
@szmichal: a to nie tak że można spróbować zrobić coś co będzie pasowało każdej stronie politycznej i zagłosować zgodnie z sumieniem a nie tylko w linii partii?
  • Odpowiedz
szychun
szychun
09.04.2026, 17:14:27
  • 1035
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 09.04.2026, 22:09:46 via Wykop
  • 1
inteligencję wyborców kibola i ćpuna,


@Miecz12: od 2015 nic sie ludzie nie nauczyliście że klasyfikując wyborców w tak binarny sposób przegraliście kolejne wybory, i przegracie następne xD
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
09.04.2026, 12:39:06
  • 275
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 09.04.2026, 18:41:04 via Wykop
  • 0
@JuliuszSlowacki: raz nie trafił i już wielki szum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JNaGGyBaNg
JNaGGyBaNg
25.03.2026, 15:19:06
  • 10
#famemma
Odejście Kaniowskiego w pełni zrozumiałe. Ogólnie nie policzę, ile osób odeszło z tego tagu. Kiedyś każdego dnia można było tu wejść i się pośmiać, a teraz nie ma tu praktycznie nic. Freaki straciły całą swoją magię i obecnie to rozrywka wyłącznie dla Warszawiaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 25.03.2026, 15:38:17 via Wykop
  • 0
@JNaGGyBaNg: prawda
  • Odpowiedz

624

Skatowali królika na placu zabaw

Pokaż treści 18+

Skatowali królika na placu zabaw

Obcięte uszy, głęboka cięta rana na grzebiecie, złamana jedna łapka, pokieroszowana warga... To tylko część obrażeń jakie człowiek zafundował temu królikowi.

lyncz
z
onet.pl
dodany: 14.02.2026, 07:45:42
  • 135
  • #
    krakow
  • #
    zwierzeta
  • #
    kroliki
  • #
    krolik
  • #
    zbrodnia
  • #
    policja
rvnow
rvnow 14.02.2026, 19:48:47 via Wykop
  • -1
@martty: wystarczy na tag #psiarze wejsc xD
Ucho1899
Ucho1899
12.02.2026, 12:40:45
  • 169
Robimy upgrejda po 10 latach. Na pierwsze składanie jaram się chyba bardziej niż na granie bo pewnie i tak będę grał w te same gry co zawsze xd

#pcmasterrace
Ucho1899 - Robimy upgrejda po 10 latach. Na pierwsze składanie jaram się chyba bardzi...

źródło: 3513

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 12.02.2026, 18:40:00 via Wykop
  • 4
@Ucho1899: chlop co nie wziął X3D XDDDDDDD
  • Odpowiedz

729

Teściowa naszego Mirka potrzebuje naszej pomocy!

Teściowa naszego Mirka potrzebuje naszej pomocy!

Witam was Mirasy i Mirabelki. Tesciòwka @nazuel potrzebuje naszej pomocy w walce z rakiem. Proszę was o udostępnienie i w razie możliwości choćby drobną wpłatę. Dziękuję!!

ucho126
z
onkozbiorka.pl
dodany: 10.02.2026, 10:01:37
  • 108
  • #
    pomoc
  • #
    pomocmirki
  • #
    zrzutka
  • #
    rak
  • #
    nowotwory
  • #
    wykopefekt
rvnow
rvnow 11.02.2026, 16:32:58 via Wykop
  • 2
Nie będziemy wrzucać w publiczny internet skanów z PESEL-em i adresem tylko po to, żeby jakiś random z Wykopu „poczuł się bezpiecznie”.


@cinekmeler: to c---a dostaniecie, przykro mi, tak juz jest. Chcesz coś od kogoś to ten ktoś ma prawo wymagać. Nie wyobrażam sobie takiej postawy gdybym był w potrzebie.
rvnow
rvnow 11.02.2026, 19:28:31 via Wykop
  • 1
wpłacisz jak Ci wyślę wyniki badań mamy? Czy tak tylko dyskutujesz dla fanu? I straszenie, że ch__a dostaniemy jest słabe, bo nie masz pojęcia jak działają takie zbiórki. A póki co odzew jest genialny. Zebraliśmy już ponad połowę, możemy ratować życie mamy - kwota zebrana w dwa dni. Tego typu komentarze zachowaj dla siebie, bo przykro się to czyta. Nie chcesz, nie wplacaj i nie rób gównoburzy tam gdzie nie potrzeba. Pozdrawiam
Sir_Janusz
Sir_Janusz
10.02.2026, 07:13:37
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 10.02.2026, 13:06:14 via Wykop
  • 0
@Sir_Janusz: +1, gdyby ludzie obejrzeli Patera z ostatniej wyprawy to by go zaczeli wieszać na ulicy xD

  • Odpowiedz
rvnow
rvnow 10.02.2026, 16:58:43 via Wykop
  • 0
@Zydomasoneria: właśnie nigdzie, ale jeżeli ludzie doszukują sie propagandy w tym konkretnym materiale kanału zero (abstrahując już od tego że poza kamerami wiernikowska jest bardziej prorosyjska niż prozachodnia) to tym bardziej znajdą ją u Patera xD
  • Odpowiedz
MarianoaItaliano
MarianoaItaliano
06.02.2026, 16:22:49
  • 744
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 06.02.2026, 19:33:34 via Wykop
  • 3
Zbyszek Centipede


@Basiura89: xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
06.02.2026, 15:14:01
  • 197
#gielda

Otwieram wątek na najgłupsze pomysły jakie mieliście na giełdzie.

Ja zacznę. Kupiłem akcje Borussi Dortmund przed ich finałem w lidze mistrzów bo liczyłem że jak wygrają to akcje wystrzelą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KjatanSveisson - #gielda 

Otwieram wątek na najgłupsze pomysły jakie mieliście na gi...

źródło: 1000004569

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 06.02.2026, 19:04:29 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
06.02.2026, 07:04:15
  • 868
#polityka #usa

Sam wybór Trumpa dowodzi że Amerykanie to najgłupszy naród świata.
dodi-lukebakio - #polityka #usa

Sam wybór Trumpa dowodzi że Amerykanie to najgłupszy...

źródło: 1000011370

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 06.02.2026, 09:27:34 via Wykop
  • 0
@Pytankiewicz: @Tommy__ póki co, odkąd sprawuje urząd to chyba nie podjął jakiejś złej decyzji i nie zaliczył wtopy? Chyba że coś pominąłem.
  • Odpowiedz
rvnow
rvnow 06.02.2026, 09:30:56 via Wykop
  • 0
@Pytankiewicz: a co konkretnie? Pytam po prostu, może mnie ktoś oświeci.
  • Odpowiedz
rvnow
rvnow 06.02.2026, 12:10:50 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Jamniki2
Jamniki2
30.01.2026, 13:57:11
  • 2244
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 30.01.2026, 17:06:16 via Wykop
  • 0
@Jamniki2: +1
  • Odpowiedz
PancakeV
PancakeV
25.01.2026, 00:06:33
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 25.01.2026, 00:37:53 via Wykop
  • 0
@essos: Sportowa walka Chorwata z Czechem w Polskiej federacji freak fight?


@PancakeV: Soldic jest bardziej rozpoznawalny w PL niz w CRO
  • Odpowiedz
rvnow
rvnow 25.01.2026, 12:42:13 via Wykop
  • 0
@essos: to że sobie chcą na tym sporo zarobić i że to sie sprzeda niezależnie od tego czy to federacja freakowa czy nie xD

nie żeby mi sie to podobało, ale fame już od dlugiego czasu jest federacją hybrydową a nie stricte freakową
  • Odpowiedz
rvnow
rvnow 22.01.2026, 17:58:13
  • 0
Dużo osób nie chce usunąć konta bo ma tu wiele swoich wspominek i historii. Gdyby był jakiś skrypt co zachowuje całą historie konta i pozwala na jej zapisanie w stosunkowo łatwym do odczytania formacie, to myśle że dużo więcej osób by dołączyło, w tym ja.
#wykopgate20
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialy_dzban
Bialy_dzban
22.01.2026, 18:00:16 via Wykop
  • 1
@rvnow: przede wszystkim jest problem z usunięciem konta, nie wiedzieć czemu moderacja wymaga wielu warunków nawet dla kont że stażem powyżej 10 lat
  • Odpowiedz
rvnow
rvnow 09.01.2026, 21:50:11
  • 0
Mam pytanie.

W przypadku pilnej potrzeby (np naprawde poważnego zatrucia w nocy), gdzie w Katowicach udać się do lekarza jeżeli jestem w centrum?

Niestety nie mam pojęcia jak to działa systemowo w Polsce więc domyślam się że jedyną opcją jest najbliższy SOR. Czy to prawda?

W
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow
Autor
09.01.2026, 21:55:28 via Wykop
  • 1
@darek-jg @hpiotrekh Pewnie tak jak w ZUSie, dzięki :D

@3wolny: ok dzięki. W moim rozumieniu na 112, sie dzwoni jak sie jest już 5 min od smierci, także dobrze że zapytałem.
  • Odpowiedz
rvnow
rvnow
Autor
09.01.2026, 23:14:15 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kiedystubylamaleucieklam
kiedystubylamaleucieklam
kiedystubylamaleucieklam
31.12.2025, 18:45:13
  • 0
Jakie powinno być tempo picia wódki? (po pół kieliszka) #sylwesterzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvnow
rvnow 31.12.2025, 20:02:16 via Wykop
  • 0
@gorzki99: złota rada
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 31
  • Strona 1 z 31
  • >
  • Londyn

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.08.2016

    Komentator
  • VIP
    od 10.01.2018

    VIP
  • Kałasznikow
    od 16.08.2016

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 22.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.05.2017

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking