Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
ja zawsze podnoszę rękę i idę/uciekam z pasów jak najszybciej. Zero ekologi jest w tym kiedy auto musi się zatrzymać(klocki i pył z hamulców) + ruszyć dodatkowo spalać więcej paliwa, niż gdybym ja sobie stał parę sekund dłużej. Z-----y kraj
"Konsorcjum złożone z firm: Advent Investment, A&R Investments Ltd., FedEx Corporation oraz PPF Group zawarły porozumienie w sprawie oferty nabycia wszystkich akcji InPost S.A. po cenie 15,60 EUR za akcję"
Tongkat ali - is that a thing? Ja wiem, że to nie jest magiczny środek, jednak czytajac sobie, co prawda szczątkowe, ale jednak raporty z badań mozna dojsc do wniosku, że jakaś skutecznosc poza placebo to ma. Doswiadczenia? Czy może swoją opinią ktoś szybko bedzie w stanie mnie wyprowadzić z błędu wydania niepotrzebnie pieniędzy. Zastanawia mnie jaka tutaj panuje opinia. Zapraszam do kulturalnej dyskusji. #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Na drodze black ice i to konkretny. Jadę wolno - 50 tam gdzie można 70. Za mną idiota siada na zderzaku. Jak tylko zaczyna się odcinek z dodatkowym pasem od razu wpada na lewy i przyspiesza na maksa - oczywiście traci przyczepność i wypada z pasa. Czy serio w mózgu polskiego kierowcy nie zachodzi taki proces że skoro ktoś jedzie wolniej niż można to jest jakiś powód? #polskiedrogi #polska
#paypal ktoś wie jak wypłacić z tego czegoś pieniądze? nie dość że przelewający(niemiec wysłał mi euro) przewalutowanie zrobiło mi po 4 zł na polski to jeszcze nie mogę bez dodatkowych opłat skorzystać z tych pieniędzy
@walokid czasami właśnie takie auta lepiej przerobić na coś innego/projekt bo przywracanie do oryginału też pochłania koszty, a ma się coś innego, druga sprawa to że i tak już to jest uszkodzone m3 więc nie szkoda przerabiać
cześć, szukam czegoś co pozwoli mi korzystać z wifi w garażu zbudowanym z płyt warstwowych obok domu(10m). Jak stoje przy drzwiach to bez problemu mogę korzystać z wifi, natomiast idąc w głąb garażu brak wifi oraz sieci komórkowej. Jest coś co zwiększy siłę tego sygnału? Docelowo w garażu chcę mieć gaming room więc fajnie jakby nie było lagow
Mirki moze ktos pracuje w systemie 2/2 (dwa tygodnie pracy/dwa tygodnie wolnego) albo podobnym. Jesli tak to jaka branza i ile mozna zarobic? Najlatwiej to chyba jako kierowca C+E czy busy do 3,5t. Ciezko zostac zawodowym kierowca? #praca #pracbaza #bekaztransa
cześć, szukam kogoś kto mógłby mnie nakierować jak znaleźć lekarza potrzebnego do badań lekarskich do prawa jazdy oraz okulisty w #niemcy Najlepiej lekarze polacy znajdujący się w Frankfurt nad odra, google za dużo nie pomogło. #medycyna #prawojazdy #kiciochpyta
@NexciaK z teorią? masz na myśli kurs prawa jazdy? Miałem wypadek w de i dostałem zakaz na dwa lata, teraz aby odzyskać uprawnienia na niemcy muszę zrobić optyka i tego drugiego lekarza. Zaraz zobaczę te aplikacje co mówisz, dzięki
17 milionów subskrybentów, 350 tysięcy wyświetleń w zaledwie 3 godziny. Penguinz0 AKA MoistCr1TiKaL, znany choćby z tego, że uratował zbiórkę podpisów StopKillingGames, publikuje dziewięciominutowy film na temat naszego rodaka. Polecam!
Przełomowy wyrok włoskiego Sądu Najwyższego. Władze regionu Emilia-Romania muszą zapłacić za zniszczenie samochodu w wypadku spowodowanym przez dzika. Sprawa sądowa dotycząca zadośćuczynienia za wypadek koło Modeny trwała 17 lat.
Do Sądu Okręgowego w Warszawie trafił akt oskarżenia przeciwko liderom Rodaków Kamratów. Chodzi o Wojciecha O. "Jaszczura" i Marcina O. "Ludwiczka". Mężczyźni usłyszeli łącznie 154 zarzuty.
Kierowca zderzył się z nieoświetloną przyczepą na A4, w szoku przyjął mandat. Po zleceniu ekspertyzy, sąd ignoruje dowody argumentując, że mandat został przyjęty i to kończy ostatecznie sprawę.
@motonita ja raz nie chciałem przyjąć mandatu to powiedział, że wtedy zabiorą mi prawo jazdy na 3 miesiące i sprawa będzie w sądzie XD j----e k---y policyjne. przyjąłem mandat i zapłaciłem bo na co mam się z nimi szarpać