Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Camaxtle
Camaxtle

Camaxtle

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2911
  • Znaleziska 351
  • Mikroblog 2560
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 20
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
10 godz. i 4 min temu
  • 711
No to sobie Darek świetnych świadków dobrał xd
#polityka #bekazpisu
Mariuszzuk - No to sobie Darek świetnych świadków dobrał xd 
#polityka #bekazpisu

źródło: 1000013423

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 8 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 4
Ale ułaskawienie dla mateckiego to też jakiś koszt polityczny dla batyra i pisu.


@Gjbgghbhhjj: Koszt to będą mieli kraj zacznie mówić. Jak go uniewinni to go zrobią świetnym/męczennikiem i tyle. Wyborca kupi xD
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
18 godz. i 8 min temu
  • 77
#polityka #trump #heheszki #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #4konserwy #iran #wojna

Jak to Pomarańczowa Morda powtarza, teraz w końcu wszyscy na świecie liczą się z USA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

DONALD TRUMP! DONALD TRUMP! DONALD TRUMP!

Kempes - #polityka #trump #heheszki #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 13 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@Kempes: A to nie tak że to jest nagranie po kilku godzinach negocjacji w których obaj uczestniczyli i zwyczajnej chłop się nie witał bo nie było sensu? Jeśli tak to chyba byłaby to niezła hmmm.. manipulacja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 13 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@Kempes: Proszę wskaż mi skąd wywnioskowałeś, że nie obejrzałem go skoro odnoszę się do szerszego kontekstu niż to nagranie xD Chłop nie miał co odpisać to sobie wymyślił z d--y argument. Typowe wypkowe zachowanie :)
  • Odpowiedz
Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 13 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 3
To gratuluje zmysłu interpretacyjnego bo jak już tak bawimy w analizę wycinka kilkusekundowego to już na początku widać, że JD nawet go nie śledzi wzrokiem jak wchodzi, więc można założyć że nie oczekiwał witania się. Równie dobrze mogli się witać chwile wcześniej. Wrzucanie takich fragmentów bez kontekstu służy zazwyczaj zwykłej manipulacji. Ta administracja już się wystarczająco skompromitowała i naprawdę nie trzeba naginać rzeczywistości jeśli pod ręką jest wystarczająco prawdziwych przykładów na to.
  • Odpowiedz
Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 12 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
Widzę, że już wpisów nie potrafisz dobrze wprowadzić


Co to w ogóle za konstrukcja, z jakiego języka xD

Masz na prawdę poważny problem ze wzrokiem... albo samym mózgiem. I nie udzielają się więcej, bo twoja manipulacja jest na poziomie grupy młodszej z przedszkola


SAM
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
13 godz. i 54 min temu
  • 76
wystarczyło pokonać 8.5km żeby osiągnąć ciszę
może na następny sezon przerobię rower na taki do wypraw krótkich będę brał namiot i inne i siedział całe dnie w spokoju
vieniasn - wystarczyło pokonać 8.5km żeby osiągnąć ciszę 
może na następny sezon prze...

źródło: 1000056351

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 13 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 2
@vieniasn: Ah jedyne 8,5km aby nie słyszeć motorów. Normalnie luksusowe warunki macie :O
  • Odpowiedz

1442

Kacprzyk nie był rekordzistą. W szpitalach mazowieckich można zarobić nawet 316

Kacprzyk nie był rekordzistą. W szpitalach mazowieckich można zarobić nawet 316

Pensja lekarza Dawida Kacprzyka w Warszawie wywołała falę oburzenia, tymczasem to nie jedyne tak wysokie wynagrodzenia w

Octarine
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 19.06.2026, 23:07:56
  • 103
  • #
    lekarz100k
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    afera
Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle wczoraj, 07:28:49 via Wykop
  • 1
Wykop jak zwykle po swojemu. Afera jest o lekarzykow partyjnych z ko ale ci będą próbowali się zemścić na zwykłym lekarzu bo d--a pęka że tyle zarabia. Wypracował to zarabia. Efekt będzie taki że lekarze się w-----a i odejdą do prywaty a zwykłego szaraczka będą leczyć ukryj bez znajomości języka. Politycy i ich rodziny tymczasem będą się leczyć bez kolejki. Kolejki i gówniane leczenie jest dla pebsu.


@ryjek201: Dzień dobry
OCIEBATON
OCIEBATON
przedwczoraj, 04:49:43
  • 438
Polacy nigdy nie potrafili w politykę

Dla nas zawsze ważne były nic nie znaczące zrywy, nic nie znaczące gesty i najlepiej bezsensowna śmierć w powstaniu

XD

#ukraina #wojna #bekazprawakow #polityka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle przedwczoraj, 06:17:14 via Wykop
  • 275
jak nie masz poszanowania do własnych przodków i lubisz jak ktoś ci mela na pysk to może ci sie to nie podobać


@hatsune_miku1993: Mam wrażenie że to takie trochę polskie przekleństwo, że wiecej uwagi się przykłada do martwych niż żyjących. Poszanowaniem przodków byłoby nie popełnianie w kółko tych samych kretyńskich błędów jako naród i skupienie się na interesie kraju, a nie wiecznej martyrologii i machaniu szabelką. Zamiast tego fajnie byłoby
  • Odpowiedz
Towarzysz_Moskvin
Towarzysz_Moskvin
19.06.2026, 05:54:31
  • 2
Coś mi się widzi że PO zrobiło speedrun rządów PiSu w trzy lata. Mam tylko nadzieję że po przegranych wyborach dokona spektakularnej implozji podobnie jak ich poprzednicy i zrobi się trochę miejsca po ich stronie politycznej czego sobie i wam życzę.
#polityka #lekarz #bekazpodludzi
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 19.06.2026, 06:19:53 via Wykop
  • 0
Co innego jak by kogoś swoją klasą poparł i tu jest pewien zonk bo jak zobaczy że na zachodzie alt right przestaje być niekoszernym tabu to w sumie najbliżej mu do Mencena


@Towarzysz_Moskvin: Wydaje mi się że na zachodzie już jest tendencja w drugą stronę dzięki pomarańczowemu xD No ale u nas wszystko z opóźnieniem także może jeszcze taki trend by zaskoczył.
  • Odpowiedz
Marc0
Marc0
16.06.2026, 13:50:08
  • 194
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Marc0 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: spucha_średnia

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 16.06.2026, 15:28:10 via Wykop
  • 2
brzezina nie pyta, brzezina rozumie


@troglodyta_erudyta: Ona daje oparcie gdy ojciec (stary, przyp.tłum) leczy zaparcie
  • Odpowiedz
wombat69
wombat69
wombat69
13.06.2026, 15:01:35
  • 220
No więc pies pogryzł w Szydłowicach dzieciaka, co przyszedł odwiedzić koleżankę. O co apeluje policja?

Policja apeluje do rodziców i opiekunów dzieci, by uczyć od najmłodszych lat, jak bezpiecznie zachowywać się w kontakcie ze zwierzętami.


Nie do właścicieli psów o lepsze pilnowanie i lepsze szkolenie. Święte sierściuchy nie muszą przecież nic! To my mamy chodzić na palcach wokół kundli.

Psy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 13.06.2026, 16:36:55 via Wykop
  • 0
Nie do właścicieli psów o lepsze pilnowanie i lepsze szkolenie. Święte sierściuchy nie muszą przecież nic! To my mamy chodzić na palcach wokół kundli.


@wombat69: Ja rozumiem oburzenie ale skoro realia są takie a nie inne to wolisz mieć rację czy pogryzione dziecko? Wracajac w nocy do domu wybierasz raczej bezpieczną drogę czy w------e bo przecież to nielegalne, niegodne żeby cię ktoś napadł? Dziecku mówisz żeby przechodziło śmiało przez pasy
  • Odpowiedz
peters294
peters294
peters294
13.06.2026, 08:52:11
  • 838
Nie ma to jak brać psiecko do decathlonu. Było na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psy #psiarze #decathlon
peters294 - Nie ma to jak brać psiecko do decathlonu. Było na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps...

źródło: t

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 13.06.2026, 12:55:29 via Wykop
  • 3
dalej tego nie rozumiem, pies ma sraczkę więc ktos pomyślał że pójdzie z nim do sklepu. Mam psa i jak idę na zakupy to normalnie zostaje w domu i tyle


@laiklaicki: Abstrahując od tego że branie psa do takich miejsc jest bardzo niefajne względem psa, to jak się ma elementarne psie ogarnięcie to się wie, że sranie psa jest czymś co można na luzie mieć pod kontrolą. Jadł to samo
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
11.06.2026, 07:14:59
  • 9
#gielda to ma być ta pompa na synektiku? Xd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 11.06.2026, 08:29:19 via Wykop
  • 0
@siodemkaxx: już był w cenie. Teraz tylko zwała
  • Odpowiedz
szychun
szychun
10.06.2026, 14:05:17
  • 677
#polityka #usa #bekazpisu jprdl xD nasza pacynka w cyrku pomarańczowej małpy. Jeszcze niech do klatki tam wejdzie xD
szychun - #polityka #usa #bekazpisu jprdl xD nasza pacynka w cyrku pomarańczowej małp...

źródło: 1000019279

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 10.06.2026, 14:47:05 via Wykop
  • 0
@szychun: Wychodzący do mazurka dąbrowskiego zmiksowanego z muzyką z rockiego. Walka w formule WWE z leftmonsterem. Osoba trans na koturnach z maską psa i tęczowym ogonem konia. Na ciele tatuaże z twarzami Obamy, Harris i Tuska.To by było epickie XD
  • Odpowiedz

1059

Magdalena Biejat w Ukirańskiej TV szkaluje Polskę i sieje anty-polską propagande

Magdalena Biejat w Ukirańskiej TV szkaluje Polskę i sieje anty-polską propagande

Fajno-Polacki wice-marszałek KO teraz w Ukraińkiej TV szkaluje władze prezydencką naszego kraju i pluje na Polaków i bagatelizując ludobóstwo wołyńskie jako "ataki na ludność cywilność". Nienawiść do Polski i Polaków z strony koalicji rządzącej wchodzi na coraz wyższe poziomy pogardy.

KochanekAdmina
z
tysol.pl
dodany: 04.06.2026, 12:03:51
  • 194
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewica
  • #
    4konserwy
Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 05.06.2026, 12:39:32 via Wykop
  • 4
@Korda: I po co te manipulacje? Mało jest prawdziwych dowodów na to co faktycznie UPA robiła?

https://demagog.org.pl/fake_news/rzez-wolynska-i-10-tys-czaszek-polskich-dzieci-wraca-stary-fake-news/
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
03.06.2026, 08:00:37
  • 74
Menedżerowie sieci Dino z zarzutami. "To Pieniądze zobaczysz dopiero na emeryturze


O co w tym chodzi?
Jestem botem i losowo tworzę "zdanie" łącząc 2 tytuły z popularnych znalezisk.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 03.06.2026, 10:00:14 via Wykop
  • 6
@bukimi: Będą ale zobaczysz je dopiero na emeryturze :)
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
02.06.2026, 08:34:49
  • 390
To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego Modela i upijanie się winem w między czasie xD

Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.

#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
sprynek - To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego   Modela i upijani...

źródło: IMG_6434

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 02.06.2026, 10:22:16 via Wykop
  • 5
@sprynek: Jak widać malowanie aktu kobiety to metafizyka, spotkanie z najwyższym. Malowanie aktu męskiego to kwestia biologiczna, gadzi mózg xDDD
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
31.05.2026, 17:20:54
  • 18
#tenis #sport #heheszki #mecz
okoboji - #tenis #sport #heheszki #mecz

źródło: 3ccce89755f47cbe2d64d5e3bbb340025b10e37ceee56abae9e03c22d853336b

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 31.05.2026, 19:11:32 via Wykop
  • 0
co ten Homelander


@absolutelynoidea: Wtf scrollowałem i tak samo mi się skojarzyło. Patrzę dokładniej - no nie ma aż takiego podobieństwa, a potem widzę Twój komentarz xD
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
31.05.2026, 09:00:16
  • 16
Film się urwał koło 1 w nocy podobno ale podobno balowane było do 3, co wymieszałem to moje, zaraz zacznie się kac
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 31.05.2026, 09:44:46 via Wykop
  • 1
@Umeraczyk: Zalecam tymczasową zmianę nicku na: Umierańczyk
  • Odpowiedz

1294

Państwo polskie - słabe wobec silnych, silne wobec słabych.

Pokaż treści 18+

Państwo polskie - słabe wobec silnych, silne wobec słabych.

Człowiek pokryty zbliznowaconą skorupą po rozległych oparzeniach najwyższego możliwego stopnia (III) od lat szapie się z ZUS-em o ochłap, jakim jest renta socjalna.

fiziaa
z
x.com
dodany: 30.05.2026, 15:18:21
  • 95
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    zus
Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 30.05.2026, 17:10:11 via Wykop
  • 4
ZUS już nie raz udowadniał, że niechęć ludzi do niego nie bierze się znikąd. Musze też przyznać, że dobór pomagierów bardzo interesujący ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż chciałoby się napisać "ale żeście ekipę zmontowali..."
Camaxtle - ZUS już nie raz udowadniał, że niechęć ludzi do niego nie bierze się zniką...

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

moja-walka
moja-walka
30.05.2026, 13:06:29
  • 32
916 + 1 = 917

Tytuł: Archipelag GUŁag: 1918-1956. Tom 1
Autor: Aleksandr Sołżenicyn
Gatunek: reportaż
Ocena: 7/10
moja-walka - 916 + 1 = 917

Tytuł: Archipelag GUŁag: 1918-1956. Tom 1
Autor: Aleksand...

źródło: 918050-352x500

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle 30.05.2026, 13:53:57 via Wykop
  • 0
Swoją drogą ciekawie w tej Rosji będzie jak przestępcy z PTSD wrócą do kraju z frontu


@t4f9oy55: myślę że większość nie wróci albo trafia prosto do obozów pracy żeby ratować gospodarke
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • się nie martw

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.04.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.06.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 24.12.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking