Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kuduro

Kuduro

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25692
  • Znaleziska 35
  • Mikroblog 25657
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 15
kankes
kankes
kankes
przedwczoraj, 08:34:45
  • 380
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro przedwczoraj, 12:28:46 via Wykop
  • 2
@Distracted93: to nawet nie ragebait. To plasterek mentalny dla przegrywów, uzasadniający siedzenie tam gdzie siedzą
  • Odpowiedz
Sossija
Sossija
przedwczoraj, 04:12:27
  • 60
#ukraina #rosja #wojna gruzowanie kacapskiej logistyki. Okolice okupowanego Melitopola.
Sossija - #ukraina #rosja #wojna gruzowanie kacapskiej logistyki. Okolice okupowanego...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro przedwczoraj, 07:28:21 via Wykop
  • 4
@galicjanin: tak, do końca życia
  • Odpowiedz
mandanda
mandanda
19.06.2026, 18:27:49
  • 494
Przypomniało mi się, że mój lekarz rodzinny przyjmujący w gabinecie na wsi zamieszkałej przez 619 osób, był w radzie powiatu, sprawdziłem jego oświadczenie majątkowe, "z działalności gabinetu lekarskiego dochód 947 410PLN " Za lata 2021. O s--------n XDD

Edit: Sprawdziłem sprawozdanie z 2022:
"Z działalności Prywatnego Gabinetu Leczniczego: 1 222 112 PLN, dodatkowo z zatrudnienia 200k PLN, emerytura 100k i dieta 30k"

Przypominam, gość jest lekarzem na wiosce a ile babki mu przynoszą w kopertach,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 19.06.2026, 23:33:42 via Wykop
  • 7
@inkawoda: po co Ci to wiedzieć, masz się tylko oburzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rajet
rajet
18.06.2026, 10:49:02
  • 345
Mordor w ogniu, drodzy Państwo. <słychaćwycieorków>
#wojna #ukraina #rosja
rajet - Mordor w ogniu, drodzy Państwo. <słychaćwycieorków>
#wojna #ukraina #rosja

źródło: mordor

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 18.06.2026, 16:22:06 via Wykop
  • 0
@rajet: moskwiaki żywcem palone
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
16.06.2026, 06:33:17
  • 291
Rumunia też ma system ETS tylko tam nie ma debili którzy chcą żeby energetyka kraju się opierała na węglu xDDD

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow
Tommy__ - Rumunia też ma system ETS tylko tam nie ma debili którzy chcą żeby energety...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-16 o 08.32.15

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 16.06.2026, 10:52:40 via Wykop
  • 1
@Tommy__: biorąc pod uwagę jakie to są problemy dla środowiska, powinniśmy się cieszyć, że nie powstanie u nas. Już mamy problemy ze spadkiem wód gruntowych.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
08.06.2026, 14:09:34
  • 61
#ukraina #polska #rosja #polityka #humorobrazkowy
(nie wiem czy już było ale przerobiony obrazek mnie rozwalił)
CipakKrulRzycia - #ukraina #polska #rosja #polityka #humorobrazkowy
(nie wiem czy już...

źródło: 1000000810

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 08.06.2026, 21:23:31 via Wykop
  • 1
@kjungst: co za bełkot
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
07.06.2026, 06:54:39
  • 385
#ukraina #wojna #rosja
Polasz - #ukraina #wojna #rosja

źródło: 11496

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 07.06.2026, 09:42:36 via Wykop
  • 0
@Walimbrachol: a on czasem nie szydzi z ruskich?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
01.06.2026, 17:20:15
  • 42
#polityka #rosja #ukraina #wojna #heheszki
splinter96 - #polityka #rosja #ukraina #wojna #heheszki

źródło: 1000029257

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 01.06.2026, 22:44:00 via Wykop
  • 0
@splinter96: widać nie było ciężko wskazać
  • Odpowiedz
szychun
szychun
01.06.2026, 19:39:53
  • 11
#polityka #bekazpisu nic nie mówił, ze "po pierwsze cała Polska, po pierwsze wszyscy Polacy"
szychun - #polityka #bekazpisu nic nie mówił, ze "po pierwsze cała Polska, po pierwsz...

źródło: 1000019057

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 01.06.2026, 19:44:05 via Wykop
  • 5
@szychun: czepianie się na siłę. Te same hasła leciały, jak wygrała Koalicja. Chodzi o korzyść dla wszystkich Polaków. Inna sprawa jak to w rzeczywistości wygląda...
  • Odpowiedz
Kuduro
Kuduro 01.06.2026, 20:25:43 via Wykop
  • 0
@szychun: ja też, ale to nie zmienia tego co napisałem
  • Odpowiedz
masz_fajne_donice
masz_fajne_donice
01.06.2026, 19:28:55
  • 2
Polka wyjechała na erasmusa do chin.
Wiozą ją do Polski na leczenie perforacji dwunastnicy.
#ciekawostki #tosachiny #leczenie #polska #erasmus #wakacje #egzotyka #nfz
maszfajnedonice - Polka wyjechała na erasmusa do chin.
Wiozą ją do Polski na leczenie...

źródło: 000MUZPFCJQ39Y4N-C123-F4

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 01.06.2026, 19:41:29 via Wykop
  • 0
@JanTadeusz: no i chyba dobrze
  • Odpowiedz
ShineLow
ShineLow
31.05.2026, 20:34:47
  • 107
W tej grze zamieniamy jedno słowo z tytułu filmu na #sebcel
Zaczynam ja:

  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 31.05.2026, 22:10:14 via Wykop
  • 36
@ShineLow: to nie jest kraj dla starych Sebceli
  • Odpowiedz
Kuduro
Kuduro 24.05.2026, 14:43:37
  • 0
Powinni zrobić tak, że jeśli w jakimś referendum głosy za lub przeciw stanowią 30% wszystkich uprawnionych głosów, to jest wiążące. Skończyłoby się gadanie o bojkotowania.
#krakow #referendum
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro
Autor
24.05.2026, 15:13:11 via Wykop
  • 0
@PlanetHell: no i fajnie xD
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
19.05.2026, 16:50:33
  • 53
Jak tam konfederuchy?
Jak tam gaśniczaki?
No przecież nie powiecie że nie CHCECIE MIEĆ CZOŁGUF POD WARSZAWO?

Wiceminister spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej grozi krajom NATO. Według niego winne potencjalnej wojnie będą kraje, które rzekomo poprzez organizację ćwiczeń wojskowych. Siergiej Riabkow wymienił m.in. Polskę i Francję.


Będą
Grzesiok - Jak tam konfederuchy? 
Jak tam gaśniczaki?
No przecież nie powiecie że nie...

źródło: braun-swiridow-przyc-1751139618

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 19.05.2026, 20:12:37 via Wykop
  • 2
@Grzesiok: daj źródło, bo chce przekonać znajomego Braunowca i przydają się takie wstawki
  • Odpowiedz
Przychlast
Przychlast
16.05.2026, 23:17:38
  • 4
Uważam że super edycja. Bułgaria co prawda gdzieś tam wysoko u bukmacherów się plasowała, natomiast raczej mało kto przewidywał że wygra. Faworyci skończyli nisko, Polska zanotowała naprawdę dobry wynik oraz Izrael znowu przegrał mimo swojej machiny propagandowej. Mega jestem zadowolony z tegorocznej Eurowizji. #eurowizja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 16.05.2026, 23:20:27 via Wykop
  • 1
@Vinizius: gdyby wygrali to mieliby problem z organizacją ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
14.05.2026, 04:44:20
  • 862
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #heheszki #izrael
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy  #heheszki #izrael

źródło: 1000017052

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 14.05.2026, 06:18:06 via Wykop
  • 170
@Wentrosz: biedne napletosceptyki są zmuszane do ludobójstwa i gruzowania połowy libanu
  • Odpowiedz
Kuduro
Kuduro 14.05.2026, 10:20:45 via Wykop
  • 2
@Wentrosz: Liban zaczął wojnę? Palestyńczycy zaczęli wojnę? Czy Hamas i Hezbollah? Normalni ludzie są ich zakładnikami, a Izrael ich morduje.

Ignorujesz czysto nazistowskie wypowiedzi Izraela, np. że w Gazie nie ma niewinnych.
Ignorujesz to że celowo zabijają pracowników pomocy humanitarnej i chcą zabić ich głodem.
Kłamiesz o jakimś nakładzie wysiłków, jest wręcz odwrotnie.
Ignorujesz to że wywołali i nie pozwalają na zakończenie wojny
  • Odpowiedz
Kuduro
Kuduro 14.05.2026, 11:18:06 via Wykop
  • 0
@Wentrosz: poczytaj bezpośrednie wypowiedzi swoich idoli
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
14.05.2026, 07:40:37
  • 96
50 301,03 - 21,37 - 21,37 - 8,02 - 5,31 - 12,37 - 21,37 = 50 211,22

No i coś tam polatane (ʘ‿ʘ)
W weekend oczywiście poszły dwa papatony, bo jakżeby inaczej. Trochę sobie ostrzyłem zęby na jeszcze jeden w poniedziałek - ale zasiedziałem się przy robocie, zaspałem i skutek był taki, że nawet na dychę czasu nie starczyło ( ͡° ʖ̯ ͡°) We wtorek jeszcze gorzej -
enron - 50 301,03 - 21,37 - 21,37 - 8,02 - 5,31 - 12,37 - 21,37 = 50 211,22

No i coś...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 14.05.2026, 09:25:29 via Wykop
  • 3
@enron: ty Janie Pawle Biegaczu, do budowania formy podżegaczu
  • Odpowiedz
jim_carrey
jim_carrey
14.05.2026, 05:27:49
  • 404
#porannyflood
jim_carrey - #porannyflood

źródło: 1000019366

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 14.05.2026, 06:21:46 via Wykop
  • 1
@K-S-: bo nie wie gdzie go stwórca posłał
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
13.05.2026, 11:03:57
  • 17
Biedny (╯︵╰,)

#tarczynski #bekazpisu #polityka
josedra52 - Biedny (╯︵╰,)

#tarczynski #bekazpisu #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 13.05.2026, 12:58:48 via Wykop
  • 1
@josedra52: a to teraz to on nagle Polakiem jest. Do Trumpa nich idzie z płaczem
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
29.04.2026, 05:03:50
  • 1096
Kody QR na tv republika czy te emitowane przez pisowców skierowane są do ich elektoratu, a mianowicie dziadów, co płacą po kilka tysięcy za garnki od akwizytora, albo wypłacają z konta 100 tys. bo zadzwonił wnuczek, który nie istnieje.

#bekazpisu #pis #tvrepublika #takaprawda
Salam-Abdul-Al-Stulejari - Kody QR na tv republika czy te emitowane przez pisowców sk...

źródło: 1000033290

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 29.04.2026, 06:36:38 via Wykop
  • 0
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: obejrzałem ten fragment i wcale to tak jednoznacznie nie wygląda. Manipulacja
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
29.04.2026, 04:59:08
  • 54
#frenpill piję se juz
KladzSie - #frenpill piję se juz

źródło: 1000000353

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuduro
Kuduro 29.04.2026, 05:46:16 via Wykop
  • 3
@KladzSie: buzię widzę w tym piekarniku
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking