Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
endrjuk

endrjuk

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 84602
  • Znaleziska 21214
  • Mikroblog 63388
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 84
endrjuk
endrjuk 14.06.2026, 14:55:31
  • 2
#f1 do hymnu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

endrjuk
endrjuk 14.06.2026, 14:34:31
  • 5
#f1 jeszcze trochę
endrjuk - #f1 jeszcze trochę

źródło: obraz_2026-06-14_163425168

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

endrjuk
endrjuk 14.06.2026, 14:30:32
  • 6
#f1 piękny wyścig xD
endrjuk - #f1 piękny wyścig xD

źródło: obraz_2026-06-14_163022884

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

endrjuk
endrjuk 14.06.2026, 14:28:25
  • 2
#f1 klątwa dzisiaj nie zawodzi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

endrjuk
endrjuk 14.06.2026, 14:27:02
  • 4
#f1 innego wyboru nie ma
endrjuk - #f1 innego wyboru nie ma

źródło: obraz_2026-06-14_162651940

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

endrjuk
endrjuk 14.06.2026, 14:02:20
  • 2
#f1 ferrari z poprawną strategią 🤌🏿🤌🏿
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

endrjuk
endrjuk 14.06.2026, 13:51:07
  • 26
#f1 .
endrjuk - #f1 .

źródło: kubitza

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

endrjuk
endrjuk 24.05.2026, 21:46:49
  • 5
#f1 w końcu czekam z przyjemnością na cooldown room
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

endrjuk
endrjuk 24.05.2026, 21:43:47
  • 2
#f1 w końcu jakieś porządne podium
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

endrjuk
endrjuk 24.05.2026, 20:46:50
  • 4
#f1 Kimi vs Russel
endrjuk - #f1 Kimi vs Russel

źródło: obraz_2026-05-24_224643207

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

endrjuk
endrjuk 24.05.2026, 20:30:12
  • 5
#f1 piastri zlappowany na 14 okrążeniu xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

endrjuk
endrjuk 24.05.2026, 20:19:35
  • 1
#f1 silver war 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

endrjuk
endrjuk 24.05.2026, 20:07:48
  • 9
#f1 k---a nie w te strone
endrjuk - #f1 k---a nie w te strone

źródło: obraz_2026-05-24_220741977

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kutang-Pan
Kutang-Pan
24.05.2026, 20:08:39 via Wykop
  • 1
@endrjuk: przynajmniej w pełni ekologiczny napęd xD
  • Odpowiedz
endrjuk
endrjuk 24.05.2026, 20:01:39
  • 0
#f1 .
endrjuk - #f1 .

źródło: obraz_2026-05-24_220134140

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markhausen
markhausen
markhausen
24.05.2026, 20:02:50 via Wykop
  • 1
@endrjuk: jaka opona wariacie
  • Odpowiedz
endrjuk
endrjuk 24.05.2026, 19:59:32
  • 2
#f1 do kiedy mercedes ma mieć nielegalne silniki?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
24.05.2026, 20:00:52 via Wykop
  • 0
@endrjuk: Przez cały okres nowych regulacji, pozdrawiam
  • Odpowiedz
endrjuk
endrjuk 03.05.2026, 17:36:50
  • 15
#f1 piękne
endrjuk - #f1 piękne

źródło: obraz_2026-05-03_193637997

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lumberjack91
Lumberjack91
03.05.2026, 18:41:38 via Wykop
  • 1
@endrjuk: No i to się nazywa product placement. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

btw. Ciekawe, ile samochodów sprzeda teraz Alpine.
  • Odpowiedz
endrjuk
endrjuk 03.05.2026, 17:16:31
  • 2
#f1 Zderzenie ogórowe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bryk
Bryk
12.04.2026, 17:56:41
  • 304
Dzięki użytkownikowi @adrninistrator, który zmotywował mnie do napisania podsumowania pracy naszego „orła z Ukrainy” #konfitura z polskim dowodem, chciałbym przedstawić, dlaczego według mnie jego działalność „dla społeczeństwa” (oczywiście nie tylko i wyłącznie dla pieniędzy, bo uznał, że #samochodoza zarabia na tym pieniądze i robi wyświetlenia, więc on też będzie) to czyste sku*wysyństwo.

Jestem przeciwny sytuacjom, gdy ktoś parkuje samochód na zakazie, gdy obok jest np. parking płatny.
Bryk - Dzięki użytkownikowi @adrninistrator, który zmotywował mnie do napisania podsu...

źródło: image

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

endrjuk
endrjuk 12.04.2026, 23:08:28 via Wykop
  • 0
17 akapitów z chata gpt
Postarałbyś się bardziej
  • Odpowiedz

363

5 marca: niepracujący Ukraińcy mogą dostać rachunek za leczenie na NFZ.

Pokaż treści 18+

5 marca: niepracujący Ukraińcy mogą dostać rachunek za leczenie na NFZ.

Dotąd większość uchodźców miała POZ/specjalistów/badania i hospitalizacje bezpłatnie, a od 5 marca zostaje to tylko dla wybranych. Jeśli nie ma składki/ubezpieczenia zostaje prywatnie albo dobrowolny NFZ.

Pan_od_Internetu
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 04.03.2026, 14:49:44
  • 65
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    ukraina
  • #
    nfz
  • #
    uchodzcyzukrainy
  • #
    uchodzcy
endrjuk
endrjuk 05.03.2026, 13:23:15 via Wykop
  • -1
@Stanislav94:

Aktywność zawodowa pracujących u nas obywateli Ukrainy wynosi ok. 78 proc., przy ok. 81 proc. zatrudnionych Polaków - poinformował w Sejmie wiceszef resortu MRPiPS. Oznacza to, że właśnie taki procent Ukraińców w wieku produkcyjnym, którzy przebywają w Polsce, pracuje legalnie.

na bieżąco składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) odprowadza ok. 780 tys. obywateli Ukrainy


źródło
dzkeson
dzkeson
21.01.2026, 14:35:53
  • 59
Europa to większa populacja, większa gospodarka, większe możliwości i chyba najlepszy poziom życia. Ten pomarańczowy Bałwan śmie cokolwiek powiedzieć tylko dlatego, że problemem Europy jest brak prawdziwego zjednoczenia i jednomyślności. Że są w Europie pożyteczni idioci Putina.

W hegemonii światowej my, jako pojedyncze państewka znaczymy tak niewiele, że nasz sojusznik chce wjechać z butami na Grenlandię, bo taki ma kaprys.

Co zrobić, żebyśmy zaczęli się liczyć w tej układance?

Europa
dzkeson - Europa to większa populacja, większa gospodarka, większe możliwości i chyba...

źródło: IMG_0494

Pobierz

Federalizacja Europy

  • Tak 82.2% (240)
  • Nie 17.8% (52)

Oddanych głosów: 292

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

endrjuk
endrjuk 21.01.2026, 20:42:02 via Wykop
  • 0
@dzkeson: trochę stary ten obrazek
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.11.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.06.2016

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking