Zamiast dokupić szczurka na IKE jak człowiek, bo pozycja się nie zmieniła praktycznie od czerwca tamtego roku, to ja jak ten c--j ostatni wyjeżdżam z kombinatoryką stosowaną, kupuję dolary za złotówki, płacę drakońskie prowizję 0.5%, by na końcu zrobić -23% w tydzień, nagoniony przez Trumpa i innych zboków z kongresu
@breakdown1: sprzedałem w p---u tego ServiceNow i wrzuciłem wczoraj w szczura, człowiek chciał posmakować zysków z ameryczki a został wyleszczony jak najgorsza szmata
Wsiadam ponownie do pociągu o nazwie HUMACYTE. Wczoraj zatwierdzili ATM, więc pewnie poleci jakieś rozwodnienie, ale nie wrzucili go od razu. Jutro binarny katalizator, liczę, że będzie pozytywny
Do: support@xtb.pl Temat: Zwrot akcji półprzewodników – zostaliśmy ubrani na górce przez naganiaczy z Wykopu tag #gielda
Szanowny Zespole XTB,
Piszę do Was w imieniu społeczności portalu Wykop.pl, a konkretnie „Mirków” i inwestorów z tagu #gielda. Zostaliśmy bezczelnie nagonieni i ubrani w akcje spółek z sektora półprzewodników na samym
@ParadygmatYT: człowiek się cały czas podśmiechiwał z zakupów na górce, po czym sam kupił śmieciuchy półprzewodniki na samym szczycie i już nie jest mu do śmiechu
Strasznie się jaram tym trailerem, aż się poczułem jak za dzieciaka i obudziło się we mnie wewnętrzne dziecko. Wygląda to wspaniale, i już nie mogę się doczekać grudnia (ʘ‿ʘ) #harrypotter
Moje:
- nie mam Microna
- mam uśredniane Dino
- chciałem kupić SNDK przy 600, ale dałem za niski limit i wypompowało w górę