Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Quoluz

Quoluz

Dołączył 14 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5979
  • Znaleziska 959
  • Mikroblog 5020
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 157
adampa
adampa
5 godz. i 19 min temu
  • 40
#gielda Wasze największe kompromitacje giełdowe?

Moje:
- nie mam Microna
- mam uśredniane Dino
- chciałem kupić SNDK przy 600, ale dałem za niski limit i wypompowało w górę
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz 5 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 8
@adampa: wszedłem w servicenow na górce po czym w 3 tygodnie zrobiło -30% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jaroslawII
jaroslawII
18.06.2026, 07:50:48
  • 0
eh, dałem się nagonić na servic now ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz 18.06.2026, 07:54:26 via Wykop
  • 9
@jaroslawII: wyleszcz now
  • Odpowiedz
Quoluz
Quoluz 17.06.2026, 10:56:35
  • 0
Jak teraz najtaniej wpłacić USD do szczura? Walutomat czy ZEN Pro?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz
Autor
17.06.2026, 11:01:35 via Wykop
  • 0
@nabla-delta: @84RT3K super, dziękuję. A powiecie mi jeszcze ile czasu idzie przelew?
  • Odpowiedz
Quoluz
Quoluz 12.06.2026, 10:51:46
  • 2
SpaceX rusza o 15:30 jak reszta giełdy?
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz
Autor
12.06.2026, 11:00:11 via Wykop
  • 1
na wykopków zawsze można liczyć
  • Odpowiedz
Quoluz
Quoluz
Autor
12.06.2026, 11:00:17 via Wykop
  • 1
@n3go: dziękówa
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
12.06.2026, 08:09:42
  • 118
Zamiast dokupić szczurka na IKE jak człowiek, bo pozycja się nie zmieniła praktycznie od czerwca tamtego roku, to ja jak ten c--j ostatni wyjeżdżam z kombinatoryką stosowaną, kupuję dolary za złotówki, płacę drakońskie prowizję 0.5%, by na końcu zrobić -23% w tydzień, nagoniony przez Trumpa i innych zboków z kongresu

Niech mnie kule biją

#gielda
breakdown1 - Zamiast dokupić szczurka na IKE jak człowiek, bo pozycja się nie zmienił...

źródło: image_picker_299A51D9-D369-4BAE-B48F-02E5ABCE8EFF-34434-00000CF0317B52A9

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz 12.06.2026, 08:10:18 via Wykop
  • 14
@breakdown1: witam w klubie
  • Odpowiedz
Quoluz
Quoluz 12.06.2026, 08:24:10 via Wykop
  • 4
@breakdown1: sprzedałem w p---u tego ServiceNow i wrzuciłem wczoraj w szczura, człowiek chciał posmakować zysków z ameryczki a został wyleszczony jak najgorsza szmata
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
10.06.2026, 15:38:43
  • 0
#gielda #gieldowegownowpisy

Wsiadam ponownie do pociągu o nazwie HUMACYTE. Wczoraj zatwierdzili ATM, więc pewnie poleci jakieś rozwodnienie, ale nie wrzucili go od razu. Jutro binarny katalizator, liczę, że będzie pozytywny
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz 11.06.2026, 07:59:00 via Wykop
  • 1
@nie_umiem_inwestowac: możemy zbić pionę xD
  • Odpowiedz
Quoluz
Quoluz 10.06.2026, 09:05:27
  • 7
jestem zmęczony
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisiontgroszy
pisiontgroszy
10.06.2026, 09:39:40 via Android
  • 3
@Quoluz:
pisiontgroszy - @Quoluz:

źródło: 1000018605

Pobierz
  • Odpowiedz
4pietrowydrapaczchmur
4pietrowydrapaczchmur
08.06.2026, 12:29:30
  • 1
#gielda To nie jest porada inwestycyjna ale chyba widać jakie spółki sa najbardziej niedowartościowane i które moga niedługo odbić.
4pietrowydrapaczchmur - #gielda To nie jest porada inwestycyjna ale chyba widać jakie...

źródło: 718687839_122259855914265939_5211097502142572163_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz 08.06.2026, 12:38:25 via Wykop
  • 0
@4pietrowydrapaczchmur: Mirbud?
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
05.06.2026, 08:22:11
  • 3
Do: support@xtb.pl
Temat: Zwrot akcji półprzewodników – zostaliśmy ubrani na górce przez naganiaczy z Wykopu tag #gielda

Szanowny Zespole XTB,

Piszę do Was w imieniu społeczności portalu Wykop.pl, a konkretnie „Mirków” i inwestorów z tagu #gielda. Zostaliśmy bezczelnie nagonieni i ubrani w akcje spółek z sektora półprzewodników na samym
ParadygmatYT - Do: support@xtb.pl
Temat: Zwrot akcji półprzewodników – zostaliśmy ubr...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz 05.06.2026, 08:24:07 via Wykop
  • 1
@ParadygmatYT: człowiek się cały czas podśmiechiwał z zakupów na górce, po czym sam kupił śmieciuchy półprzewodniki na samym szczycie i już nie jest mu do śmiechu
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
05.06.2026, 06:27:04
  • 19
#gielda
RunningMan - #gielda

źródło: IMG_2264

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz 05.06.2026, 06:47:58 via Wykop
  • 6
@RunningMan: Kiedy sprzedałeś BTC kilkanaście dni temu i wrzuciłeś to na giełdę, po czym straciłeś jeszcze więcej
  • Odpowiedz
Quoluz
Quoluz 03.06.2026, 13:51:17
  • 4
ała k---a rzeczywiście
ała mnie wszystko boli
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz 26.05.2026, 10:58:46
  • 0
Jest teraz jakaś opcja żeby wypłacić btc anonimowo po lepszym kursie niż bitomat?
#btc #bitcoin
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
27.05.2026, 10:16:28 via Android
  • 1
@berlinale: połącz kropki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/link/7949969/francja-odpowiada-za-70-fizycznych-atakow
@Otokrypto 9

Francja odpowiada za 70% fizycznych ataków

więcej
  • Odpowiedz
berlinale
berlinale
berlinale
27.05.2026, 10:22:02 via Wypiek
  • 0
@PopeLeon aaaaa no nie wpadłbym na to
  • Odpowiedz
Quoluz
Quoluz 10.04.2026, 10:17:20
  • 5
Szczur zwariował
#xtb #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz 07.04.2026, 09:53:15
  • 3
Ciężki jest to związek ze szczurem. Rano zdenerwował, później odpłacił
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz 07.04.2026, 07:05:32
  • 7
Szczurze zacznij działać
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
07.04.2026, 07:10:58 via Wykop
  • 26
@Quoluz: Szczur po świętach:
ossprime - @Quoluz: Szczur po świętach:

źródło: 4c38f7300fbf1ee736b8f323597536a26fe3d154f714e71b3d01bc19a8b615b1

Pobierz
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin
07.04.2026, 07:11:59 via Wykop
  • 2
@Quoluz: na razie żre swapy za święta i to co mu Marcin dostarczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Quoluz
Quoluz 01.04.2026, 12:02:41
  • 2
Polimex to the moon
#gielda #polimex
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luxixa
luxixa
27.03.2026, 14:00:14
  • 0
#gielda buy the dip
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz 27.03.2026, 14:02:47 via Wykop
  • 0
@luxixa: tylko który dip? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Quoluz
Quoluz 27.03.2026, 09:57:56
  • 7
Dino się doigrało za zaniedbania z PiPem i bycie januszexem, a wyniki tylko przelały czare goryczy
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz 25.03.2026, 19:33:43
  • 6
Strasznie się jaram tym trailerem, aż się poczułem jak za dzieciaka i obudziło się we mnie wewnętrzne dziecko. Wygląda to wspaniale, i już nie mogę się doczekać grudnia (ʘ‿ʘ)
#harrypotter
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quoluz
Quoluz 23.03.2026, 10:29:02
  • 7
I tak nie potrzebowałem tych pieniędzy
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • O mnie w 300 znakach

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.09.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.07.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.03.2015

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking