@Lardor: a na spotkaniach będzie tak - "Nie dokladales sie do kabla to nie możesz go używać! Aaa bo dołożyłeś się? To teraz kabla nie mam ze sobą sorry, spróbuj w nieparzyste zloty"
@DigitalStarGirl: Standardowe zachowanie kucelia. Narobił sobie wsytdu żebrząc na kamerkę to teraz spamuje czym się da i jak się da żeby odwórcić od siebie uwagę. Nagle tematem filmów sa inne osoby a nie on sam - klasyk.
@Jabczarx: to zawsze gada o Nadii, część oskarżeń jest nawet trafna bo typiara swoim dzieciakiem się faktycnzie nie zajmuje i daje "d--y" typom róznym i jeździ na wakacje xD Still chick to fraaajeeer
Skandaliczne sceny na sobotnim meczu juniorów rocznika 2011 Broń Radom - Radomiak. Na stadion wtargnęli pseudokibice i doszło do bójki. Najbardziej ucierpiał 10-letni chłopiec kibicujący Radomiakowi. Ma złamaną rękę. Policja zabezpiecza nagrania i szuka sprawców.
@patrykolos: wlasnie a dalej statusów w związku nie pozmieniał na FB. Jego była kobita też nic na FB nie pozmieniała więc nie wiem na ile ich speracja to legit info
Nasza kochana Izka już "wyszła" z mlm. Jakiegoś chłopa poznała i chyba jej przegadał do rozumu. Usunęła ostatnio wszystkich obserwujących z Instagrama, zaczęła usuwać znajomych z FB, wywalać stare posty i kasować powoli ślad o swojej przeszłości. Na studiach z niej niezłą bekę kręcili i "troszkę" się opamiętałą.
No cóż wiedzieliśmy, że to nastąpi. Pytanie tylko jak dużo długów sobie narobiła i ile wpakowało w ten "biznes" zł, ja osobiście obstawiam, że
@Mr_3nKi_: Seba już odleciał. Stał się tak kureewsko nudny, że nie jestem w stanie oglądać tych jego streamów i rolek. Ostatnia dobra jego marka to #biegajzsebastianem a potem już tylko kurs kolizyjny z psychiatrykiem. Może gdy na wiosnę/lato wróci na szklarnię to coś ciekawego znów o-----e a tak to nah. Szkoda mi many na tego frajeera. Szczególnie, że na tagu mamy dużo świeżych sebcologów którzy robią z niego
@Odchod_Pasywny: noo peak był jego z gmachowskim. Parę miesięcy po cichy w-------u z mlm było jeszcze śmiesznie z nim, szczególnie gdy chciał streamować albo filmiki nagrywać ale musiał czekać, aż wszyscy polacy z jego wynajmowanego mieszkania wyjdą xD
@gr0m1t: dowiedziałem się z paru źródeł na uczelni, że miała tego wstydu trochę sporo przez bycie piramidziarą xD. Były też mirki na tagu, którzy szli o krok dalej i zgłaszali ją do władz uczelni. Najlepsze jest to, że w tamtych dniach też była afera w mediach, że jakaś szkoła zaprosiła piramidziarza na wykład o karierze i ekonomii przez co władze uczelni były troszkę bardziej obeznane z tematem i pogroziły jej
@moet: pamiętaj, że ona miała całkiem drogi pakiet wykupiony i co miesiąc musiała po tysiaku jak nie więcej wykładać. To też nadszarpnęło jej budżet i rodziców
@paramedix: nie loguje sie od dawna na te konta yt (pewnie haseł zapomniała xd). Robila tez zapasowe konta na insta gdy przez zgloszenia jej co chwile spadły.
@paramedix: bardzo dużo o dziwo, wiem o kilkunastu/kilkudziesięciu osobach które kupiły pakiety. Spisywałem sobie swego czasu nicki instagramowe tych osób ze szkoleń i rolek i a następnie śledziłem oraz wypytywałem (jestem autystyczny i prowadzę wojenkę z MLMowcami edukując ich o szkodliwości takich organizacji). Jedna z nich to np: Weronika Klusek która była przez nią w to wciągnieta (w tamtych czasach maturzystka), mocno się wstydziła swojej przeszłości i pokasowała stare konta
Z moich fejk kont próbowałem wielokrotnie jej przemówić do rozsądku i "uratować" z sekty ale to mówienie jak do ściany. Czasem prowadziła live na instagramie dla 2-5 osób gdzie opowiadała o możliwościach pracy zdalnej i jakie to pieniądze można zarobić. Często kończyły się z automatu jak padały
Widzicie bambusy, jeszcze tylko świąteczne odklejki, noworoczne rolki z r----------m w 2026, faza depresyjna, wyjazd na work machen tulipany, kolejna marka i nim się obejrzymy znów będzie maraton w Atenach #sebcel
Dziewczyna pyta się mnie dlaczego wchodzę na ten portal aby czytać o jakimś kolekcjonerze tulipanów a ja do niej wypaliłem "Chłopczyku......". Seba wbija mi na łeb coraz mocniej #sebcel
#sebcel Czy ktoś z szanownego grona wie, ile zgarnia prawnik za czytanie wykopu i wysyłanie screenów do klienta? Zaoferowałbym tej stawki, żeby tylko zarobić więcej niż sam Seba
#axeliocontent
źródło: 1000095246
Pobierz