Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Aplasidon

Aplasidon

Dołączył 13 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 187237
  • Znaleziska 47884
  • Mikroblog 139353
  • Obserwujący 114
  • Obserwowane 217

347

Afera z nowym Jaecoo 8. Dynamica Kraków odmawia naprawy auta

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają zakup nowego samochodu marki JAECOO lub OMODA, a w szczególności zakupy w salonie Dynamica w Krakowie (ul. Wadowicka 3). Kupiłem fabrycznie nowe Jaecoo 8 (rok produkcji 2026). Samochód miał być bezpiecznym, komfortowym autem dla rodziny. Niestety, w au

mieczyslaw-straczek
z
wykop.pl
dodany: 21 godz. i 39 min temu
  • 173
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    jaecoo
  • #
    omoda
  • #
    prawo
  • #
    krakow
Aplasidon
Aplasidon 15 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 51
Ludzie co wy wykopujecie. Facet zamiast zamówić lawetę to przepycha się z firmą kto ma zawieźć auto do naprawy xD
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aplasidon
Aplasidon przedwczoraj, 19:00:39
  • 41
#mecz
Aplasidon - #mecz

źródło: bra

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
przedwczoraj, 18:55:33
  • 5
#mecz spotkanie gołej d--y z batem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aplasidon
Aplasidon przedwczoraj, 18:56:18 via Wykop
  • 1
@RealnyMadrysta: niestety
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
przedwczoraj, 18:40:09
  • 10
#mecz Borek: Curacao nie czyta się kurakao
też Borek:
BigVV - #mecz Borek: Curacao nie czyta się kurakao
też Borek:
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aplasidon
Aplasidon przedwczoraj, 18:43:51 via Wykop
  • 1
@BigVV: XDDD
  • Odpowiedz
Aplasidon
Aplasidon przedwczoraj, 17:39:43
  • 0
Ale mają szczęście gnojki #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aplasidon
Aplasidon przedwczoraj, 17:23:01
  • 0
JEST !!!!!!!!!!!!!!!!! #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aplasidon
Aplasidon przedwczoraj, 17:06:28
  • 1
Nic nie grają ci niemcy, jedziemy z nimi #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci
13.06.2026, 22:07:43
  • 0
#mecz czemu Ronaldo nie gra?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aplasidon
Aplasidon 13.06.2026, 22:08:42 via Wypiek
  • 1
@myidioci nie zdarzył zbić wagi
  • Odpowiedz
Aplasidon
Aplasidon 03.06.2026, 19:14:59
  • 1
Łajej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Netanstachu
Netanstachu
01.06.2026, 21:09:47
  • 3
#przegryw

Mieniście tak że rodzice strzelali fochy i się do was nie odzywali przez parę dni?

  • Tak 50.0% (16)
  • Nie 50.0% (16)

Oddanych głosów: 32

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aplasidon
Aplasidon 01.06.2026, 21:14:21 via Wykop
  • 0
@Netanstachu: Tak, jak mama zmarła. Niestety to prawda
  • Odpowiedz
Aplasidon
Aplasidon 24.05.2026, 20:05:15
  • 7
#f1 zaraz będzie Red flag i po wyścigu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aplasidon
Aplasidon 23.05.2026, 21:10:07
  • 4
#f1 spokojnie to jest proces, a klątwa działa w jak najbardziej bolesny sposób. Poczekajmy na wyścig ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
28.04.2026, 17:23:03
  • 4
Zajebista ta generacja konsol xd

Mam xboxa series X od 4 lat. Kupowałem co chwilę game passa ale ochujeli z ceną to przestałem. Nakupiłem za to sporo gier na śmiesznych promocjach i 90% czasu gram w giery co wychodziły na poprzednią generacje. W pewnym momencie miałem mały bóldup ze nie mam PS5 bo w sumie to bym pograł w ich ekskljuziwy, oczywiście też z poprzednich generacji (god of war) xD czy ziomek
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aplasidon
Aplasidon 28.04.2026, 18:59:32 via Wykop
  • 1
@michalxd21: Ja pół roku zdecydowałem się znowu sprzedać Series x i przejść na ps. Kupuje gry na płytach, jest tutaj większy rynek gier używanych niż xbox. Pogram i sprzedaje, nie kupuje żadnego abonamentu. Z tego co sony planuje to będzie wsteczna kompatybilność na gry z ps4 i 5 pojawiają się plotki że nawet bedzie wspierac wczesniejsze generacje.
  • Odpowiedz
Aplasidon
Aplasidon 28.04.2026, 19:17:35 via Wykop
  • 1
@michalxd21: To by było smutne
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
25.04.2026, 20:41:59
  • 1
Polećcie jakiś fajny serial na dziś do obejrzenia #seriale
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aplasidon
Aplasidon 25.04.2026, 20:43:07 via Wykop
  • 0
@FedoraTyrone: Stamtąd
  • Odpowiedz
Aplasidon
Aplasidon 18.04.2026, 14:38:01
  • 0
Co ten Widzew odwalił #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aplasidon
Aplasidon 15.04.2026, 20:56:17
  • 1
Ale ich rozbili, piękny #mecz macie za swoje za wywalenie Alonso
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptSpauldingX
CptSpauldingX
15.04.2026, 20:53:25
  • 25
Druga żółta dla Camavingi trochę na wyrost, ale jeśli gość który ma już jedno żółtko fauluje, a potem jeszcze nie chce oddać piłki, to cóż rzec, no sam się prosił.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aplasidon
Aplasidon 15.04.2026, 20:53:51 via Wykop
  • 0
@CptSpauldingX: Dokładnie
  • Odpowiedz
szejas
szejas
15.04.2026, 20:52:07
  • 2
#mecz
szejas - #mecz

źródło: edcf155f67f3c12a79bab4ae65c34c9e

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aplasidon
Aplasidon 15.04.2026, 20:53:11 via Wykop
  • 0
@szejas: kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów
  • Odpowiedz
Aplasidon
Aplasidon 15.04.2026, 20:50:13
  • 2
Może i Camavinga debil, ale sędzia się podpalił #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 34
  • Strona 1 z 34
  • >

Apla Sidon

  • Każdy chce wszystko wiedzieć
  • Madryt

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 07.09.2014

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 13.12.2015

    Komentator
  • VIP
    od 20.08.2014

    VIP
  • Łapacz Błędów
    od 11.06.2014

    Łapacz Błędów
  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.03.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.08.2017

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking