Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
XpedobearX

XpedobearX

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 87541
  • Znaleziska 28094
  • Mikroblog 59447
  • Obserwujący 34
  • Obserwowane 92
cwellini
cwellini
23.06.2026, 17:40:44
  • 713
#mecz siuuu
cwellini - #mecz siuuu

źródło: PYhfUL

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 24.06.2026, 12:00:15 via Wykop
  • 0
Kapustka, zerwanie więzadła krzyżowego


@StdPtr: w dodatku chwile po powrocie z kontuzji xD
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
23.06.2026, 14:06:28
  • 817
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 24.06.2026, 07:58:43 via Wykop
  • 0
w ogóle co za absurd że takie nic pobiło sportowca


@CrokusYounghand: kolejny co sadzi, ze do bicia sie trzeba byc kafarem? xD
  • Odpowiedz
XpedobearX
XpedobearX 24.06.2026, 11:58:44 via Wykop
  • 0
@CrokusYounghand: a to klasyk tych troglodytow. moze mu odszczekal i zwierzecy instynkt kazal zrobic to co jedynie umie xD
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
17.06.2026, 11:39:22
  • 1456
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000053836

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 18.06.2026, 08:19:26 via Wykop
  • 1
zastanawiam się co takiego się stało w życiu Najmana że zaczął wypowiadać się zdroworozsądkowo. Taka przemiana z prawakoida w normalnego człowieka jest chyba rzadsza niż przemiana wody w wino ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RetorykaPisowska: Kiedys ONR to byly zwierzeta, obecnie mowia "ludzkim" glosem xD
  • Odpowiedz
bigbuck
bigbuck
bigbuck
15.06.2026, 07:49:18
  • 504
#samochody #motoryzacja
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.

Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
  • 236
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 15.06.2026, 18:18:31 via Wykop
  • 1
pewnie stresują go zj*by, które podjeżdzają na pełnej pi**ie pod auta wyprzedzające tiry/inne auta, bo nie mieści im się w głowie, że ktoś może jechać przepisowo


@everybodykombinerki: XDD musza miec niesamowicie silna psychike na co dzien.
  • Odpowiedz
sztywny_misza
sztywny_misza
12.06.2026, 03:04:56
  • 351
Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju
#pracbaza #praca
sztywny_misza - Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju 
#pracbaza #praca

źródło: Screenshot_20260612-050357_Facebook

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 12.06.2026, 08:01:06 via Wykop
  • 1
pewnie przychodzisz do pracy godzinę qczesniej, bo maszyny trzeba odpalić


@pan_demonium: zawsze jestem ciekawy czy takie ananasy 9-17 zamykam kąkuter sa tak bardzo skrupulatne w godzinach, gdy to im potrzeba przyciac w c---a, cos zalatwic, zniknac na jakis czas i miec nadal za to zaplacone XD nie jestem niewolnikiem, nie jestem kolchoznikiem, lecz uwazam, ze to dziala w dwie strony. raz ty nagniesz, raz pracodawca idzie na reke i jest gituwa.
  • Odpowiedz
XpedobearX
XpedobearX 12.06.2026, 21:05:44 via Wypiek
  • 0
@pan_demonium to nie ma znaczenia w jakich godzinach pracujesz czy w jakim wymiarze. zasady sa te same.
  • Odpowiedz
XpedobearX
XpedobearX 13.06.2026, 09:15:21 via Wykop
  • 0
oj, jesli pracuję zadaniowo to ma to różnicę niebagatelną.


@pan_demonium: W ramach kodeksu pracy nie pracuje sie czysto zadaniowo, bo masz wyznaczony godzinowy etat i w tych godzinach musisz byc dostepny do dyspozycji pracodawcy. To, ze z pracodawca masz deal wykonywania zadan, to tylko Wasze ustalenie. Dodatkowo ta dostepnosc wymusza bycia w tym czasie na stanowisku pracy, nawet w przypadku pracy zdalnej :) A jesli wspolpracujesz w oparciu o dzielo, b2b
  • Odpowiedz
XpedobearX
XpedobearX 13.06.2026, 10:29:33 via Wykop
  • 0
nawet nie pracuje na etacie, ale kombinuj dalej j udowadniaj mi, że nie mogę pracować tak, jak pracuje.


@pan_demonium: jeszcze naucz sie czytac ze zrozumieniem i bedzie gitara.

A jesli wspolpracujesz w oparciu o dzielo, b2b to nie jest to defacto praca, a uslugi :)


Jesli sadzisz inaczej, to mysle, ze chetnie Toba zainteresuje sie Urzad Skarbowy. I nie mozesz inaczej wykonywac swoich obowiazkow, bo nosiloby to znamiona pracy etatowej,
  • Odpowiedz
XpedobearX
XpedobearX 14.06.2026, 17:32:33 via Wykop
  • 0
@pan_demonium: Nom, tylko we wpisie chodzi o regularna prace, a nie uslugi xD Moze jak zaczniesz czytac ze zrozumieniem wypowiedzi innych, watki w ktorych sie wypowiadasz oraz zastanowisz sie nad ekstrapolacja swoich doswiadczen na innych, to zmadrzejesz.
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh
13.06.2026, 17:45:58
  • 1049
#polityka #stanowski #bekazprawakow
gbsh - #polityka #stanowski #bekazprawakow

źródło: IMG_1057

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 13.06.2026, 20:49:03 via Wypiek
  • 3
@kinlej XDD dobrze jestes odklejony i nadal na bordo.
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
12.06.2026, 11:00:43
  • 453
Radomir Wit: - Przepraszam, telefon pani dzwoni.
Dominika Chorosińska: - No właśnie.
- To pani udawała, że rozmawia?
- Nie, próbowałam się dodzwonić...
- Nie, bo dzwonił teraz. Ja do pani dzwonię prawdę powiedziawszy. Chciałem sprawdzić czy pani udaje czy nie...

Placi - Radomir Wit: - Przepraszam, telefon pani dzwoni.
Dominika Chorosińska: - No w...

źródło: 1000008895

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 13.06.2026, 09:34:45 via Wykop
  • 0
@znikam5: Bo jak chcieli zatrudnic specjalistow, to sie nie sluchali wytycznych xD
  • Odpowiedz
GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
12.06.2026, 10:46:56
  • 193
Dzisiaj jest duża szansa na to że pierwszy w historii człowiek a dokładnie Elon Piżmo zostanie bilionerem (ang. trillionaire)
#spacex #gielda
GrimoaldStarszy - Dzisiaj jest duża szansa na to że pierwszy w historii człowiek a do...

źródło: image

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 13.06.2026, 09:33:11 via Wykop
  • 0
To niech idzie do banku i spróbuje wypłacić ten swój bilion.


@Kanusz_Morwin_Jikke: Wyciaganie pieniedzy z banku jest dla biedakow.
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
12.06.2026, 10:39:48
  • 1151
#humorobrazkowy
ROTTE_N - #humorobrazkowy

źródło: 1000028773

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 13.06.2026, 09:28:45 via Wykop
  • 1
@chciwykrasnolud: Moze to jakis pomysl na wtyczke do przegladarki xD
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
09.06.2026, 09:56:17
  • 647
#polityka #bekazprawakow #stanowski
splinter96 - #polityka #bekazprawakow #stanowski

źródło: 1000029741

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 10.06.2026, 08:31:23 via Wykop
  • 0
czyli problemem nie jest to, co odwalają urzędnicy skarbowi (2500 złotych mandatu za krewetki za kilka złotych), tylko to, jak Stanowski zbluzgał jakąś biu*wokratkę? Jeśli tak, to nie zasługujesz na lepsze państwo niż polskojęzyczna wersja kacaplandii, gdzie urzędnik może wszystko.


@WroTaMar: Po pierwsze czemu na starcie wyzywasz urzednika panstwowego od "biurwokratek"? Po drugie, dlaczego uwazasz, ze mandat ma byc niski bo skladnik akurat w tym przypadku to bylo tylko kilka
  • Odpowiedz
XpedobearX
XpedobearX 11.06.2026, 12:36:37 via Wypiek
  • 0
@WroTaMar Pomylka czy nieznajomosc prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Tak, oszustwa na stawkach VAT to klasyk w gastro :)
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
10.06.2026, 04:40:17
  • 604
#heheszki #humorobrazkowy #nieruchomosci #takaprawda
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #nieruchomosci #takaprawda

źródło: 1000004199

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 10.06.2026, 16:26:14 via Wykop
  • 0
Wady bloku? Mam w szeregowcu nad sobą 5 sąsiadów albo wokół siebie 9, tak jak w bloku?


@swiadomy_anakolut: w jaki sposob sasiedzi nad lokalem nad Toba jeszcze na Ciebie oddzialowuja? jestem ciekawy w jaki sposob tez wokol siebie sasiadujesz z 9 innych sasiadow XD chyba ktos by musial drzec p---e na dziedziniec albo puszczac muzyke w srodku nocy. najczesciej slyszysz tego kogo masz nad soba, pod soba i obok siebie,
  • Odpowiedz
XpedobearX
XpedobearX 11.06.2026, 08:30:59 via Wykop
  • 1
@swiadomy_anakolut: @lycaon_pictus @LemurChmur ok, czaje. Kurcze, moze moje przeklamanie wynika stad, ze zazwyczaj lokowalem sie na najwyzszym pietrze. Obecnie mam mieszkam na 10 pietrze w wielkiej plycie z jednym sasiadem z boku, niestety z dziecmi i jebnietym psem (a raczej wlascicielem, ktory go nie wychowuje), wiec tylko ich slysze w sypialni. Czasem sasiadow pod spodem, bo jest jakies patorentierstwo z mieszkaniem podzielonym na cztery mniejsze, ale sa w
  • Odpowiedz
KasKro
KasKro
09.06.2026, 01:14:40
  • 1550
KasKro

źródło: image

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 09.06.2026, 11:28:31 via Wykop
  • 2
gość był w szoku pourazowym, ale jego wypowiedź wykorzystali do propagandy.


@Unifokalizacja: o ile taka w ogole padla xD
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
09.06.2026, 05:26:09
  • 1347
#gastronomia #gorale #heheszki
djtartini1 - #gastronomia #gorale #heheszki

źródło: obraz

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 09.06.2026, 09:17:22 via Wykop
  • 9
Wodę to się pije na kaca a nie do obiadu.


@WolnyBLN: wspolczuje

I tak samo tutaj. Pół litra kranówy musza doliczyć do rachunku bo z torbami pójdą.


@ATAT-2: problem jest taki, ze ta kranowa = potencjalny odplyw zarobku z napojow, a nie sam koszt kranowki. niemniej woda powinna byc czyms normalnie i powszechnie dostepnym tak jak kibel.
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
08.06.2026, 08:57:10
  • 385
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 16:30:34 via Wykop
  • 1
ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie


@Whiskeyjack29: nie zapomnij dodac, ze przez lata odkladales hajs do skarpety, zeby kupic za swoje, a w miedzyczasie odjechaly ceny nieruchow, oszczednosci zjadla inflacja, a Ty z reka w nocniku xD
  • Odpowiedz
XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 16:48:17 via Wykop
  • 3
@Whiskeyjack29: Ale nie kupisz i bys nie kupil, bo w Warszawie zabudowano wszystkie ciekawsze grunty, a to co wtedy bylo dla Ciebie osiagalne, obecnie kosztuje znacznie wiecej z drugiej reki. Teraz jak chcesz ciekawy grunt to placisz jak za zloto albo cieszysz sie obrzezami.

Na ETF mam około +40% od 2019 cześć jest na IKE część jest na zwykłym koncie maklerskim. Nie ruchy odjechały 60%


Fajnie, a liczysz ceny materialow
  • Odpowiedz

717

Toyota inwestuje 7 miliardów w polskie miasta. "Budują Japonię dla Europy"

Toyota inwestuje 7 miliardów w polskie miasta. "Budują Japonię dla Europy"

Koniec z łatką taniej montowni Europy. Miliardowe inwestycje Toyoty na Dolnym Śląsku właśnie spinają w całość zaawansowany hub IT we Wrocławiu, potężną produkcję napędów hybrydowych i nowoczesny recykling samochodów.

MaranX
z
auto.dziennik.pl
dodany: 07.06.2026, 18:20:13
  • 135
  • #
    toyota
  • #
    biznes
  • #
    motoryzacja
  • #
    inwestycje
  • #
    polska
  • #
    japonia
XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 08:02:04 via Wykop
  • 1
Chociaż zatwardziałe i zamknięte głowy będą zapewne wciąż twierdzić na poważnie, że w Polsce nie ma żadnego przemysłu motoryzacyjnego.


@Cztero0404: te zatwardziale glowy nie rozumieja tez jak gigantyczne srodki trzeba wlozyc w obecny rynek, zeby w ogole na nim sie pojawic w wiekszej skali, a co dopiero konkurowac. ciekawe tez dlaczego wiekszosc marek konsoliduje sie w mega korporacje?
XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 08:09:27 via Wykop
  • 1
Jak sam nie masz jakiegoś przemyslu, tylko pozwalasz innym u ciebie inwestować


@bropek: Chyba, ze kradniesz technologie jak wiadomo kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 10:30:56 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: No niestety, myslenie zacofane o kilkanascie jak nie dziesiat lat, kiedy mozna bylo przy pomocy tokarek i paru gietarek cos zmontowac na rynek typu Daewoo czy inny tego typu niski segment xD
XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 13:23:23 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: No raczej Kia czy Hyundai, ale z poczatkow swojego bytu czy podobnie kiedys Skoda. Obecnie sa to marki, ktore niczym sie nie umywaja do zachodnich marek i sa godnymi konkurentami. I nie dziwie sie, ze ludzie woleli kupic Paska czy Audi (a o tym spawaniu to glownie mity), bo to byla roznica epok rozwoju motoryzacji.
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
07.06.2026, 20:10:32
  • 264
Ponad 10 lat w zawodzie, 5 lat studiów, branża która płaci naprawdę dobrze spokojnie top 90-95% ludzi w tym kraju. Doszedłem do sufitu, dalej to już polityka korporacyjna albo własny biznes. Robiłem wszystko jak trzeba. Odkładałem, ETF-y, nie przepalałem. Podwyżki dostawałem. A inflacja przez 5 lat i tak zjadła mi z 25% realnej wartości wypłaty.
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 08:57:48 via Wykop
  • 5
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę wziąć gruby kredyt i jeszcze dołożyć na wykończenie.

A inflacja przez 5 lat i tak zjadła mi z 25% realnej wartości wypłaty.


@Whiskeyjack29: niby taki jestes madry z ETFami i oszczedzaniem, a nie rozumiesz instrumentu finansowego jakim jest kredyt xD Czekales jak typowy wykopek az uzbierasz SWOJE PINIONSZKI, w miedzyczasie odjechaly Ci ceny
  • Odpowiedz
XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 10:08:52 via Wykop
  • 1
Analiza wsteczna zawsze skuteczna ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co ma powiedzieć osoba która zaczynała pracę w 2022? 2023? Oni już nigdy mają nie mieć mieszkań? Super społeczeństwo nam się szykuje.


@Whiskeyjack29: To samo bym im powiedzial i zaluje, ze tak pozno sam to zrozumialem oraz stronilem od decyzji dot. hipoteki tak dlugo, bo zwyczajnie frajerzylem sie na wynajmie xD Oczywiscie jesli dla niej problemem nie
  • Odpowiedz
XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 10:27:49 via Wykop
  • 4
Osoby bawiace sie w ciulanie WLASNYCH PINIONSZKOW zamiast kredytu zwyczajnie nie potrafia korzystac z dostepnych instrumentow finansowych. To nie jest finansowa wolnosc, a frajerstwo. Wypruwanie sie z wszelkich rozrywek i przyjemnosci przez lata, zeby po latach dopiero zrealizowac swoj cel za setki tysiecy zlotych w zawyzonych cenach i po spadku wartosci oszczednosci zjadanych przez inflacje xD

Co innego jesli ktos to sensownie zainwestowal lub mial grubego farta na gieldzie. Ale mozna miec
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
08.06.2026, 05:56:05
  • 969
#polityka #krakow #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bosak

No Kraków, weźcie postawcie ten jeden meczet, żeby się Ksysiowi rachunek likwidowanych meczetów zgadzał XD
Kempes - #polityka #krakow #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bosak 

N...

źródło: 1000079000

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 08:55:27 via Wykop
  • 1
to jest właśnie dobry obraz prawicy, walka z wyimaginowanym wrogiem.


@IksdeHeheh: od dawna wiadomo, ze na oblezonej twierdzy najlepiej sie zbija kapital polityczny. trzeba wywolywac nieustanny FUD.
  • Odpowiedz

971

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 736
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 08:14:05 via Wykop
  • 1
jak w normalnych rodzinach (XD)


@typowyWykopekMizogin: jezeli przez "normalna" rozumiemy "przecietna", to patrzac na dziecinstwo swoje i rowiesnikow oraz osoby wypowiadajace sie na wykopie, wcale bym sie nie zdziwil.
XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 08:16:43 via Wykop
  • -1
brak perspektyw dla młodych i drogie mieszkania.


@Vinizius: Nie do konca zgadzam sie z argumentem mieszkan, ktory czesto jest podnoszony. Uwazam, ze ludzie znalezli w zyciu inne priorytety i rozrywki niz plodzenie i wychowywanie dzieci. Mniej presji spolecznej na zwiazki, mniej presji na koniecznosc posiadania potomstwa w mlodym wieku, wiecej swiadomosci na temat antykoncepcji i mniej podejscia "jakos to bedzie", co bylo kiedys norma.

Dochodzi do tego tez bardzo duzy
XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 08:42:41 via Wykop
  • 0
podziękuj rodzicom


@teraz_z_kontem: za co? xD gdyby mnie nie bylo to bym o tym zwyczajnie nie wiedzial. wystarczy do oceny pewnych kwestii odlaczyc romantyzm i emocjonalnosc. podziekowac im moge za sensowne wychowanie, a nie sprowadzenie na swiat w wyniku wlasnej potrzeby.
XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 08:46:42 via Wykop
  • -4
politykiem, artystą albo urzędasem.


@bossssob: marzenie przecietnego robola z kolchozu, ktory sadzi, ze to jest jakies bajonskie zycie XD
Marvel7
Marvel7
Marvel7
19.01.2022, 15:40:01
  • 0
#mirkokoksy #pizza #dominospizza
Dlaczego dominos nie podaje kalorii? To nie jest wymagane? Ktoś wie ile waży jeden kawałek pizzy? Ile średnio kalorii ma np. Peperoni z dżalapino duża pizza 1k?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 08.06.2026, 08:32:21 via Wykop
  • 2
@Marvel7: moze sie przyda, bo twoj wpis to pierwszy link w google

https://cache.dominos.com/olo/6_13_2/assets/build/market/AT/_en/pdf/nutrition.pdf

@peron684 usa to nie odpowiednik. maja inny stosunek sera i pepperoni. ich dominos to byla jedna z najgorszych pizz jakie jadlem ever xD
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
07.06.2026, 14:23:19
  • 662
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XpedobearX
XpedobearX 07.06.2026, 22:00:15 via Wypiek
  • 1
@WhiskeyIHaze Dyskutujesz z wykopkami, ktorzy by ukrzyzowali babe, ktora by tak wykorzystywala chlopow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byle krecila sie karuzela smiechu z p0lek, ktore nie daja im zamoczyc xD

Naprawde, nieruchanie to jest jeden z najwiekszych problemow swiata.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

XpedobearX

  • :)
  • piwnica

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 16.09.2013

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 01.03.2015

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 15.08.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 10.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.01.2014

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia