#przegryw nie mogę iść do kołchozu bo nie wymawiam r i wszyscy by się ze mnie śmiali #pracbaza
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Anonim5
- 13

ZachariaszCzwarty
via Wykop- 8
@Anonim5: Z takimi kompetencjami to jeden nawet premierem został

ja_jesio_ne
via Wykop- 1
@Anonim5: nie możesz, bo przynajmniej umiesz złożyć zdanie
450
Koszty pracy w 2026 r. czyli jak państwo doi pracodawców i pracowników

Mirki, często w dyskusjach o zarobkach zapominamy o drugiej stronie medalu, czyli o tym, ile faktycznie kosztuje zatrudnienie pracownika w 2026 roku. Przyjrzyjmy się twardym liczbom, bez zbędnych emocji, żeby zobaczyć, jak zmieniły się realia prowadzenia biznesu w ostatnich latach. Od stycznia 2026
z- 122
- #
- #
- #
- #
- #
- #
A mama mówiła ucz sie synek na lekarza to ja wolałem walic konia ehhhh brutalne
#przegryw #pracbaza #afera #konowalposting
#przegryw #pracbaza #afera #konowalposting
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: To nie jest powód, lekarze też walili konia w młodości i walą nadal
@stevenhunter ale poza waleniem czytali jeszcze podręcznik do biologii, a op nie
- 3
@emgie-giees: jaki stalking xd
@Marian_Pe: Bez przesady.
- 8
Kiedy zrzucasz się dla biednych lekarzy na pensje
Oni uważają że jesteś :
#lekarz100k jebqnych
#humorobrazkowy
#lekarz100k xD
Oni uważają że jesteś :
#lekarz100k jebqnych
#humorobrazkowy
#lekarz100k xD
źródło: IMG_6468
PobierzDo dzisiaj pamiętam jak mój brat miał astmę i spytał się o coś lekarza i dostał w domu zjebe
Dowiedziałem się że lekarz powiedział że to od niego zależy czy dostanie dofinansowanie na inhalator który 300 zł na msc kosztuje czy nie
A z tego co wiem należało mu się ale j----y gnój nie chciał wypisać
Żeby pokazać palec boży to nie podpisał co trzeba
Stara
Dowiedziałem się że lekarz powiedział że to od niego zależy czy dostanie dofinansowanie na inhalator który 300 zł na msc kosztuje czy nie
A z tego co wiem należało mu się ale j----y gnój nie chciał wypisać
Żeby pokazać palec boży to nie podpisał co trzeba
Stara
źródło: asthma-inhalers-which-one-s-right-for-you-welzo_f5eea594-a84d-47a6-b3e9-4c558e67e366
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elofrytki:
Pamiętam.
W latach 80, miałem podobny inhalator.
Wsadzało się do niego taką kapsułkę z jakimś proszkiem.
Naciskało się.
I wciągało powietrze, żeby ten proszek rozpylił się
Pamiętam.
W latach 80, miałem podobny inhalator.
Wsadzało się do niego taką kapsułkę z jakimś proszkiem.
Naciskało się.
I wciągało powietrze, żeby ten proszek rozpylił się
Straciłem pracę i dach nad głową, bo nie pozwoliłem gnoić człowieka. Mirki, potrzebuję wsparcia, żeby stanąć na nogi.
Siemanko. Krótko i bez owijania w bawełnę, bo sytuacja jest podbramkowa.
Przez kilkanaście miesięcy pracowałem fizycznie przy opiece nad zwierzętami. Robota ciężka, ponad siły, bez umów, bez urlopów, wolnych weekendów i za marne grosze wypłacane według widzimisię szefa. Mieszkałem na miejscu, bo byłem w trudnej sytuacji – pracodawca doskonale o tym wiedział i bezwzględnie to wykorzystywał.
Ale
Siemanko. Krótko i bez owijania w bawełnę, bo sytuacja jest podbramkowa.
Przez kilkanaście miesięcy pracowałem fizycznie przy opiece nad zwierzętami. Robota ciężka, ponad siły, bez umów, bez urlopów, wolnych weekendów i za marne grosze wypłacane według widzimisię szefa. Mieszkałem na miejscu, bo byłem w trudnej sytuacji – pracodawca doskonale o tym wiedział i bezwzględnie to wykorzystywał.
Ale
@chaos-rules: Polecam tez strone olx.
@chaos-rules: z kategorią praca.
Zauważyliście, że gastro najczęściej prowadzi normictwo co całe życie imprezowało i po takich lokalach się prowadzało?
Oni świetnie rozumią dynamikę społeczną, jak i na co reagują inni ludzie
To też, każda julka czy oskarek zakłada gastro.
A
Oni świetnie rozumią dynamikę społeczną, jak i na co reagują inni ludzie
To też, każda julka czy oskarek zakłada gastro.
A
- 2
Czuję, że zmarnowałam sobie życie nie idąc na prawo lub medycynę.
Jestem UX/UI designerem w czasach AI.
Może być gorzej? Jak zaczynałam studia to zapowiadało się nie najgorzej. xD
Już 29 lat i co mi innego pozostało? Jakie mogłabym mieć szansę, gdzie wszystko wymaga długiej nauki, studiów i nie daje żadnej gwarancji?
#zalesie #praca #pracbaza #bezsens #rozowepaski #niebieskiepaski
Jestem UX/UI designerem w czasach AI.
Może być gorzej? Jak zaczynałam studia to zapowiadało się nie najgorzej. xD
Już 29 lat i co mi innego pozostało? Jakie mogłabym mieć szansę, gdzie wszystko wymaga długiej nauki, studiów i nie daje żadnej gwarancji?
#zalesie #praca #pracbaza #bezsens #rozowepaski #niebieskiepaski
@Kojaan: jakbyś poszła na prawo to byłoby podobnie. prawo od jakichś 10-20 lat to gównostudia. medycyna to inna bajka - wiadomo
- 0
@RyanWolf: ja wiem, ale taka aplikacja adwokacka?
Ogólnie jest dużo opcji po prawie, ale wiadomo, że te "dużo opcji" wcale nie równa się dobra kasa :P AI też w prostszych prawniczych sprawach pomaga, no ale no..
Ogólnie jest dużo opcji po prawie, ale wiadomo, że te "dużo opcji" wcale nie równa się dobra kasa :P AI też w prostszych prawniczych sprawach pomaga, no ale no..
- 6
NFZ BANKRUTUJE, A LEKARZE ZARABIAJĄ KROCIE
https://www.youtube.com/shorts/2KQF8eoZWLw
#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k
https://www.youtube.com/shorts/2KQF8eoZWLw
#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k

- 1
- 0
- 0
- 1
@Polina2137
Ktokolwiek doprowadzi do upadku LinkedIn powinien być natychmiast beatyfikowany bez rozróżnienia na wyznawaną religię.
Ktokolwiek doprowadzi do upadku LinkedIn powinien być natychmiast beatyfikowany bez rozróżnienia na wyznawaną religię.
@Polina2137: kupiła w------r i pisze o tym na linkedin xddd
- 12
Nawet by mnie aż tak dupsko nie piekło gdyby ci wszyscy lekarzyny zarabiali majątek w prywatnych firmach. No trudno, wolny rynek.
Nawet gdyby rozsądnie dużo zarabiali w publicznych placówkach robiąc te 168h miesięcznie. No trudno, niech mają.
Ale nie ma mojej zgody na wałki w postaci fałszowania czasu pracy, dwudziestu etatów, korzystania z publicznego sprzętu dla celów prywatnych bo to wszystko jest finansowane z podatków. Także nie będzie mi śmieć jeden z
Nawet gdyby rozsądnie dużo zarabiali w publicznych placówkach robiąc te 168h miesięcznie. No trudno, niech mają.
Ale nie ma mojej zgody na wałki w postaci fałszowania czasu pracy, dwudziestu etatów, korzystania z publicznego sprzętu dla celów prywatnych bo to wszystko jest finansowane z podatków. Także nie będzie mi śmieć jeden z






















