Dziś w------i nam kierownika a nie wiadomo kto będzie za niego. Tzn nie zwalniają go a przenoszą. Myślicie że to bal na Titanicu? No kurde 3 miesiące temu zaczęłam pracę i już mam się zwijać?

#praca #pracbaza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do dzisiaj pamiętam jak mój brat miał astmę i spytał się o coś lekarza i dostał w domu zjebe

Dowiedziałem się że lekarz powiedział że to od niego zależy czy dostanie dofinansowanie na inhalator który 300 zł na msc kosztuje czy nie
A z tego co wiem należało mu się ale j----y gnój nie chciał wypisać
Żeby pokazać palec boży to nie podpisał co trzeba

Stara
elofrytki - Do dzisiaj pamiętam jak mój brat miał astmę i spytał się o coś lekarza i ...

źródło: asthma-inhalers-which-one-s-right-for-you-welzo_f5eea594-a84d-47a6-b3e9-4c558e67e366

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elofrytki:
Pamiętam.
W latach 80, miałem podobny inhalator.
Wsadzało się do niego taką kapsułkę z jakimś proszkiem.
Naciskało się.
I wciągało powietrze, żeby ten proszek rozpylił się
  • Odpowiedz
Straciłem pracę i dach nad głową, bo nie pozwoliłem gnoić człowieka. Mirki, potrzebuję wsparcia, żeby stanąć na nogi.

Siemanko. Krótko i bez owijania w bawełnę, bo sytuacja jest podbramkowa.

Przez kilkanaście miesięcy pracowałem fizycznie przy opiece nad zwierzętami. Robota ciężka, ponad siły, bez umów, bez urlopów, wolnych weekendów i za marne grosze wypłacane według widzimisię szefa. Mieszkałem na miejscu, bo byłem w trudnej sytuacji – pracodawca doskonale o tym wiedział i bezwzględnie to wykorzystywał.

Ale
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zauważyliście, że gastro najczęściej prowadzi normictwo co całe życie imprezowało i po takich lokalach się prowadzało?

Oni świetnie rozumią dynamikę społeczną, jak i na co reagują inni ludzie

To też, każda julka czy oskarek zakłada gastro.

A
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czuję, że zmarnowałam sobie życie nie idąc na prawo lub medycynę.
Jestem UX/UI designerem w czasach AI.
Może być gorzej? Jak zaczynałam studia to zapowiadało się nie najgorzej. xD
Już 29 lat i co mi innego pozostało? Jakie mogłabym mieć szansę, gdzie wszystko wymaga długiej nauki, studiów i nie daje żadnej gwarancji?

#zalesie #praca #pracbaza #bezsens #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@RyanWolf: ja wiem, ale taka aplikacja adwokacka?
Ogólnie jest dużo opcji po prawie, ale wiadomo, że te "dużo opcji" wcale nie równa się dobra kasa :P AI też w prostszych prawniczych sprawach pomaga, no ale no..
  • Odpowiedz
Nawet by mnie aż tak dupsko nie piekło gdyby ci wszyscy lekarzyny zarabiali majątek w prywatnych firmach. No trudno, wolny rynek.
Nawet gdyby rozsądnie dużo zarabiali w publicznych placówkach robiąc te 168h miesięcznie. No trudno, niech mają.
Ale nie ma mojej zgody na wałki w postaci fałszowania czasu pracy, dwudziestu etatów, korzystania z publicznego sprzętu dla celów prywatnych bo to wszystko jest finansowane z podatków. Także nie będzie mi śmieć jeden z
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach