Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992

Dołączył 1 rok i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 130
  • Znaleziska 19
  • Mikroblog 111
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 18
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 24 min temu
  • 0
#grudziadz #podroze #pkp
Siedzę na peronie w szynobusie na dworcu w Grudziądzu.
I śmierdzi tu moczem żula ( ಠಠ)
Ludzie błagam, rozumiem, że jest gorąco, ale zamknijcie okna ლ(ಠ
ಠ ლ)

ANONIMOWYczlonekwykopu1992 - #grudziadz #podroze #pkp
Siedzę na peronie w szynobusie ...

źródło: 1000030123

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arkan997
arkan997
13 min temu via Wykop
  • 0
@ANONIMOWYczlonekwykopu_1992: Bo grudziądzki dworzec to spalina dla bezdomnych XD
  • Odpowiedz
wykop
wykop
14 godz. i 43 min temu
  • 52
Najgłupszy prompt, najdziwniejszy bug! Rozdajemy 10 wejściówek na Data Science Summit AI Edition 2026! 🚀

Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 1 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
@wykop: Tytuł: Jak przez pomyłkę w embeddingach sklasyfikowałem szefa jako jajko i rozwaliłem rekomendacje w sklepie z zabawkami

Siemka. Normalnie nie piszę, ale konkurs mnie w-----ł, a że akurat mam świeżą wpadkę, to się podzielę. Nie jestem żaden expert od LLMów z palindromem w nazwisku. Jestem typem, który klepie modele w małej firemce i modli się, żeby torch.nograd() zadziałał na produkcji.

O co chodziło:
Robiliśmy system rekomendacji dla sklepu internetowego. Nie żadnego
  • Odpowiedz

376

Miał dość komarów. Zbudował laser z AI, który eliminuje owady bez chemii

Miał dość komarów. Zbudował laser z AI, który eliminuje owady bez chemii

Steven Cheng, inżynier robotyki, przez cztery miesiące trenował model AI na tysiącach zdjęć komarów. Następnie złożył system z lustrzanki, lasera i precyzyjnej platformy obrotowej. Po jednej nocy działania urządzenie wyeliminowało wszystkie komary w mieszkaniu. Zero chemii, zero komarów.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 02.06.2026, 07:14:42
  • 121
  • #
    diy
  • #
    ai
  • #
    robotyka
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    innowacje
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 02.06.2026, 12:48:55 via Wykop
  • 0
@DEMONzSZAFY: AI to nie tylko chat gpt. W przetwarzaniu obrazów było używane w 2011 gdy się OpenCV bawiłam.
Soł nie mówimy tu nawet o czymś co by wymagało specyfikacji silniejszej niż 20 letnie netbooki miały.
Ale to tak tylko gwoli uściślenia
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 przedwczoraj, 11:59:56 via Wykop
  • 0
@DEMONzSZAFY: o witam kolegę!
Ja właściwie to nawet nie wiem jak to wygląda w 2026, ale może też pamiętasz te czasy gdy ludzie się nabijali z AI
I powstawały memy typu scooby doo i ściąganie maski
I jak ściągane maske "sztucznej inteligencji" to pod spodem były if elsy xD
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
02.06.2026, 12:43:56
  • 6
Mega_Smieszek

źródło: 1000016575

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 02.06.2026, 12:58:03 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: proste
  • Odpowiedz

377

Musk i Altman chcą przebudować gatunek ludzki. Nikt cię nie pytał

Musk i Altman chcą przebudować gatunek ludzki. Nikt cię nie pytał

Elon Musk napisał wprost, że ludzkość to tylko "biologiczny program rozruchowy" dla AI, a Sam Altman już zapisał się do startupu obiecującego upload świadomości do chmury. Decyzje o przyszłości miliardów ludzi podejmuje garstka miliarderów z Doliny Krzemowej, bez żadnego demokratycznego mandatu.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:24:32
  • 189
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 01.06.2026, 18:18:43 via Wykop
  • -2
@JanPustostan: serio takie pytania dostają same plusy w 2026?
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 - @JanPustostan: serio takie pytania dostają same plusy w...

źródło: 1000029559

Pobierz
mido2
mido2
mido2
30.05.2026, 18:59:00
  • 3
#mecz dawać bo biedronkę mi zamkną. A nawet karne grają ma czas
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 30.05.2026, 19:01:14 via Wykop
  • 0
@mido2: Co chcesz z biedry? Ja będę musiała polecieć to jak mało to Ci wezmę
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
30.05.2026, 00:28:30
  • 24
annlupin

źródło: 1000003439

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 30.05.2026, 00:29:53 via Wykop
  • 2
@annlupin: to samiec? Nom
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
29.05.2026, 23:33:05
  • 25
Miecz do sudoku
wfyokyga - Miecz do sudoku

źródło: temp_file6601284985487487870

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 29.05.2026, 23:37:14 via Wykop
  • 2
@wfyokyga: romantyczny
  • Odpowiedz
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 29.05.2026, 23:29:06
  • 0
kit z tym że inni tagujo na nocnej
blokowanie tagów i elo
ALE to że Michał Białek schował liste plusujacych i bez kliknięcia dwa razy nie widać kto mnie lubi i pulsuje mi najgorsze g---o wpisy to już kaplica dla nocnej zmiany
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
Autor
29.05.2026, 23:35:47 via Wykop
  • 1
@cognjac: to to samo (。◕‿‿◕。)
a przed schowaniem listy plusujacych było widać od razu
teraz się nie chce bo co g---o wpis by trzeba sprawdzać ręcznie
  • Odpowiedz
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 29.05.2026, 23:14:08
  • 1
Dzisiaj w sensie wczoraj:
+ Przyzwoicie przebrnęłam przez sytuację w nowej pracy (4 dzień)
+ Praktycznie niemożliwy wynik w żużlu (który śledzę od trzech wyścigów) - co powtarzałam od pierwszego że się wydarzy znajomym co to naprawdę oglądają się serio wydarzył


- by się wydarzył napisałam w trakcie reklam strony z rowerami, że jak będzie dokładnie taki co chce to kupię rower z właśnie reklamowanej strony z rowerami i teraz muszę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
Autor
29.05.2026, 23:22:22 via Wykop
  • 1
@cognjac: w sumie to pół meczu miałam wrażenie że zejdę na zawał
a jednocześnie za chwilę pełnia księżyca
  • Odpowiedz
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
Autor
29.05.2026, 23:33:08 via Wykop
  • 1
@cognjac: okres lubi się dostrajać do pełni, nie brzmi sensownie ale ja tak mam i wiele moich koleżanek też
  • Odpowiedz
lickdacake
lickdacake
29.05.2026, 23:19:08
  • 2
Dawno mnie tu nie było. Od kiedy się taguje na nocnej? xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 29.05.2026, 23:25:19 via Wykop
  • 0
@cognjac: ale po co?
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
29.05.2026, 23:16:54
  • 4
Kleszcz w kleszczu
wfyokyga - Kleszcz w kleszczu

źródło: temp_file9143197490972626116

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 29.05.2026, 23:18:47 via Wykop
  • 2
@wfyokyga: kleszcz zakleszczył się w kleszczu
kanibakleszczyzm
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
29.05.2026, 23:12:50
  • 3
Nekronomikon
Umeraczyk - Nekronomikon

źródło: 1426

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 29.05.2026, 23:16:27 via Wykop
  • 1
@Umeraczyk: Co to za słowo
  • Odpowiedz
luke-dolla7
luke-dolla7
29.05.2026, 20:23:26
  • 4
Lgbt lublin kolejna porażka, serduszko się cieszy
#zuzel
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 29.05.2026, 20:56:44 via Wykop
  • 0
@luke-dolla7: Motor ma nowy ulubiony wynik 44:46 xD
  • Odpowiedz
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 29.05.2026, 19:15:55
  • 4
#zuzel jak GKM wygra 46:44 to kupię #rower z centrumrowerowe.pl
#oswiadczenie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
Autor
29.05.2026, 20:26:30 via Wykop
  • 2
@ZohanTSW: to już nie istotne xD
  • Odpowiedz
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 29.05.2026, 19:03:08
  • 0
#zuzel dawaj Grudziądz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 29.05.2026, 14:45:54
  • 4
#bekazpisu #urojeniaprawakoidalne
Ej Mirki z tych dwóch tagów,, co powiecie na utworzenie nowego tagu "dzidoweporazeniemozgu" ale takie z pompą, umawiamy się na piątek za tydzień i robimy o 7ej rano fred z przeglądem najmocniejszych komentarzy jakie ktoś dał radę zescreenować.
oczywiście #dzidoweporazeniemozgu można rozruszać i wcześniej, ale za tydzień to i ja trochę tego nazbieram xD

ODLICZANIE: 7 dni
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 - #bekazpisu #urojeniaprawakoidalne
Ej Mirki z tych dwóch...

źródło: 1000029363

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
Autor
29.05.2026, 14:46:29 via Wykop
  • 1
@ANONIMOWYczlonekwykopu_1992: komentarz do wołania na temat zbiorczy do otwarcia tagu
  • Odpowiedz
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
Autor
29.05.2026, 15:00:16 via Wykop
  • 1
@NathirMajster: no nie wszyscy, admin jest zoofilem, wiadomo.
Wykop ma te zaletę, że jest dużo i tej i tamtej strony, to gdy ktoś odleci - pyk wyjaśniający / kpiący wpis.
Chociaż teraz to - mirko | główna - i nie przecinamy się jak kiedyś.
Ale jednak.
A jebzdzidy odleciało, bo tego nigdy tam nie było. Myślę, że nikt wartościowy nie ucierpi. A pośmiać się może być z czego
  • Odpowiedz
sked
sked
27.05.2026, 13:10:49
  • 1
Troszkę się chwalę, bo właśnie przyjąłem ofertę pracy i nawet udało mi się wynegocjować 1500 zł więcej niż to co zaproponowali :)

Pomyśleć, że w niecałe 4 lata moje zarobki wzrosną o 80% w stosunku do tego co miałem na początku w obecnej firmie.

Oby wyjście ze swojej strefy komfortu w obecnej pracy i nowe procesy nie okazały się c-----e ale to się już zobaczy za te 3 miesiące jak zacznę XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ANONIMOWYczlonekwykopu_1992
ANONIMOWYczlonekwykopu_1992 27.05.2026, 13:16:25 via Wykop
  • 0
@sked: pamiętaj, odpowiednio opracowate raporty zawsze pokażą, że zmiana była dobra
Naucz się tyle mierzyć by potem mieć jak opracować dane pod tezę, na pierwszych stronach machnij istotny wykres i już jesteś bohaterem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Adrianna Małosz-Pudzianowska

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking