Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wilczak

Wilczak

Dołączył 3 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3080
  • Znaleziska 685
  • Mikroblog 2395
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 6
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
7 godz. i 50 min temu
  • 336
Nie rozumiem fenomen tego Edwarda warchockiego. Przecież to jest k---a jakieś totalne bezbectwo xD #edwardwarchocki #heheszki #niewiemjaktootagowac
Holetoanother_universe - Nie rozumiem fenomen tego Edwarda warchockiego. Przecież to ...

źródło: 39197fc2d0be4d2bb469112b5775afe7

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczak
Wilczak 6 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 3
#niewiemjaktootagowac


@Hole_to_another_universe: #tiktok #instagram #brainwashedpeoplecontent
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak 7 godz. i 1 min temu
  • 118
nie kumam co laski widzą w tych tatuażach?!? jprdl, przecież to wygląda strasznie.
Co poszło nie tak w ich życiu??!?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tatuaze #tatuaz #logikarozowychpaskow #pytaniedoeksperta
Wilczak - nie kumam co laski widzą w tych tatuażach?!? jprdl, przecież to wygląda str...

źródło: 91c3477d08d1bdfb93fe71b2e855dff658170979d275ca2bc8a214497b8264cb

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blackhorn
Blackhorn
5 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 12

Komentarz usunięty przez moderatora

Ecooo
Ecooo
4 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 116
@Wilczak:

9/10 przypadków to pewnie koleżanki namawiają je, że to dobry pomysł. Sabotują się nawzajem, żeby pozbyć się konkurencji. Tak samo, jak doradzają innym kobietom, żeby ścięły włosy na krótko i przekonują je, że wyglądają pięknie. Albo piszą otyłej dziewczynie, że jest piękna.

Osobiście nie wierzę, że robią to świadomie. Myślę, że to raczej działa na poziomie podświadomości (biologi/natury) i nawet nie zastanawiają się nad tym.
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
21 godz. i 35 min temu
  • 27
wlasnie dlatego swiat potrzebuje mezczyzn
#trzecieoko
https://streamable.com/t/rwbwg7
redorbiter - wlasnie dlatego swiat potrzebuje mezczyzn
#trzecieoko
https://streamable...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczak
Wilczak 14 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 6
@redorbiter:
Wilczak - @redorbiter:

źródło: wwttd

Pobierz
  • Odpowiedz
Adom007
Adom007
19 godz. i 20 min temu
  • 119
nie kumam co laski widzą w tych tatuażach?!? jprdl, przecież to wygląda strasznie.
Co poszło nie tak w ich życiu??!?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tatuaze #tatuaz #logikarozowychpaskow #pytaniedoeksperta
Adom007 - nie kumam co laski widzą w tych tatuażach?!? jprdl, przecież to wygląda str...

źródło: tatuaz-dziewczyna-z-tatuazem-906c-738

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczak
Wilczak 15 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 18
@Adom007: Słaby przykład wybrałeś. Wrzucam lepszy.
Wilczak - @Adom007: Słaby przykład wybrałeś. Wrzucam lepszy.

źródło: k97KaCcpQmfKB5pqu2fppcfZzAYCoSdL

Pobierz
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak 14 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@Przegrywultimate: Twój nick wyjaśnia twój komentarz.
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak wczoraj, 06:11:54
  • 263
#zwiazki #takaprawda #logikaniebieskichpaskow #heheszki #rozowepaski #zwiazki #milosc #malzenstwo #bekazrozowychpaskow
Wilczak - #zwiazki #takaprawda #logikaniebieskichpaskow #heheszki #rozowepaski #zwiaz...

źródło: Prove-me-wrong-1782454148915

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczak
Wilczak
Autor
wczoraj, 07:38:33 via Wykop
  • 21
zagadać do prawdziwej kobiety


@TheTostu: Wyszedłem i znalazłem same wytatuowane, pofarbowane, z nadwagą, brudem pod tipsami i niepewnym stanem konta i przebiegiem. I mi się odechciało.
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak
Autor
wczoraj, 12:33:02 via Wykop
  • 1
@TheTostu: Ale ja regularnie jestem w związkach. Z ostatnią się rozstałem, bo ona chce dziecko, a ja nie. Potrafię przymknąć oko na pewne rzeczy, natomiast pewnych nie jestem w stanie zdzierżyć.
  • Odpowiedz
tobaccotobacco
tobaccotobacco
przedwczoraj, 21:20:24
  • 363
#motocyklisci #warszawa
Motoniedojebow robiących sobie zawody w pierdzeniu przez środek miasta w środku takiej pogody ze okna nie sposób zamknąć należałoby wyłapywać jak kundle i trzymać w klatkach na licznych miejskich targowiskach
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczak
Wilczak wczoraj, 06:12:54 via Wykop
  • 0
okna nie sposób zamknąć


@tobaccotobacco: Dlaczego nie masz klimatyzacji jak każdy szanujący się biały człowiek?
  • Odpowiedz
galek
galek
przedwczoraj, 13:01:13
  • 26
#antynatalizm # dzieci

Najlepszą kampanią antynatalistyczą jest forsowana w mediach narracja:

Róbmy dzieci bo ktoś musi pracować...

Ok fajnie mam sprowadzić czującą i myślącą istotę na ten świat aby musiała pracować i oddawać w podatkach 50% żeby sobie ktoś to przytulił xD
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczak
Wilczak przedwczoraj, 20:52:41 via Wykop
  • 0
@galek: I jeszcze to wmawianie, że przecież twoje dziecko może zostać kimś wielkim, jak, kruwa, system edukacji jest przestarzały co najmniej o dwie dekady istnienia smartfonów; generalnie do reformy od podstaw. Tylko rządzący nie chcą mądrych, wykształconych głosujących, więc żadnej reformy szkolnictwa nie będzie.
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak przedwczoraj, 17:40:28
  • 0
Jeśli te, które wyświetlają się facetom tuż po założeniu konta, czyli na sztucznym booście, płacą za te appki, to nieźle muszą być odklejone. Laski po 7/10 szukające min. 9/10.

#tinder #rozowepaski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

472

Obcokrajowiec nagabuje dzieci pod szkołą na poznańskim Grunwaldzie

Obcokrajowiec nagabuje dzieci pod szkołą na poznańskim Grunwaldzie

Obcokrajowiec nagabuje dzieci pod szkołą na poznańskim Grunwaldzie, rozdaje cukierki

bin-bash
z
epoznan.pl
dodany: przedwczoraj, 06:53:05
  • 145
  • #
    poznan
  • #
    polska
  • #
    migracja
  • #
    dzieci
Wilczak
Wilczak przedwczoraj, 10:16:14 via Wykop
  • 12
Jak czytam podobne artykuły z za granicy, to czasem widzę komentarze polaków, że takie coś nie mogłoby się wydarzyć w polsce, bo facet od razu zostałby pobity przez polaków. Niedawno czytałem taki wysryw, w którym komentujący przyznał nawet, że ma tylko 173 cm i brzuszek, ale gdyby zobaczył coś takiego, to by zareagował.
No to ja się pytam: gdzie byli ci polacy, że gość na urazówce nie leży?
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wilczak
Wilczak przedwczoraj, 10:23:32 via Wykop
  • -1
@olaaloola: Polacy tego chcieli głosując.

Poprawiłem.

Nie, żeby niegłosowanie wiele zmieniało, ale człowiek ma czyste ręce.
Wilczak
Wilczak przedwczoraj, 12:07:13 via Wykop
  • 0
@blessed_by_swiezonka: @ContraventoFiero: Wyobraź sobie, że są ludzie, jak taksówkarze, drogowcy, miejscy ogrodnicy, różnego rodzaju mechanicy, a nawet nauczyciele, którzy będąc w pracy mogli to widzieć i zareagować.
Wilczak
Wilczak przedwczoraj, 12:48:06 via Wykop
  • 1
@ContraventoFiero: @blessed_by_swiezonka Dobra, won na czarno, jak nie potraficie dyskutować logicznymi argumentami. Dyscyplinarka dla śmieciarzy, którzy obili makumbę napastującego dzieci? Prędzej by uścisk dłoni prezesa dostali.
WielkiNos
WielkiNos
24.06.2026, 06:33:12
  • 154
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczak
Wilczak przedwczoraj, 06:24:51 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: Ona jest takie 3.5/10. A jest masa facetów poniżej 6, których kobiety 5/10 i wyżej nie chcą i oni FAKTYCZNIE interesują się takimi pasztetami i piszą spermiarskie komentarze na ich socialach. To jest jedyne sensowne wytłumaczenie, bo nie wierzę, że kobiety całkowicie bezkrytycznie podchodzą do komplementów od innych kobiet, tak jak żaden zdrowy na rozumie facet nie uwierzy swojej babci, że jest pięknym kawalerem (no chyba, że faktycznie jest
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak 24.06.2026, 17:04:02
  • 2
Okołościanówka ma nadzieje, że jakiś chad zainteresuje się nią bez zdjęcia mordy... Oj, będzie rozczarowanko. Dziesieć lat za późno.

coś krzyczy we mnie i pragnie

To pierwotne instynkty zakodowane w podświadomości gadziego mózgu. 300 zł się należy.

#tinder #polka
Wilczak - Okołościanówka ma nadzieje, że jakiś chad zainteresuje się nią bez zdjęcia ...

źródło: Clipboard_06-24-2026_02

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczak
Wilczak
Autor
24.06.2026, 19:14:09 via Wykop
  • 3
tam z jej skrzynki się wylewa


@niemalipy881: Od spermiarzy i przegrywów, a nie chadów z sześciopakiem. Gdyby było tak jak piszesz, to by jej tam nie było. Przewija chadów w prawo, ale oni jej nie, bo mają lepsze kandydatki ze zdjęciem całego ciała. I właśnie dlatego tak dobrze kręci się ta tinderowa karuzela s----------a.
Zauważ jak się w ogóle nazwała: Długonoga Blondynka. Dostaje lajki od spermiarzy na Instagramie i myśli,
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak
Autor
24.06.2026, 19:55:06 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MazurskiSmak
MazurskiSmak
24.06.2026, 09:21:11
  • 4
No i c--j. Wszystko już podrożało na #aliexpress a miałem ostatnią paczkę kleić
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczak
Wilczak 24.06.2026, 15:08:34 via Wykop
  • 2
@vvvariacik: Ale że ratuje dziesiątki tysięcy przedsiębiorców handlujących towarem porządnej jakości produkowanym w Unii, to już nie pomyślałeś? Twoja kieszeń najważniejsza?
Też raz na pół roku zamówiłem coś przydatnego za śmieszne pieniądze, ale na Amazonie zwykle za niewiele większe jest coś lepszego, a dodatkowo łatwy i szybki zwrot i gwarancja.
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak 24.06.2026, 15:31:03 via Wykop
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt: Nie potrzebujesz reklamy, żeby dowiedzieć się o lokalnym przedsiębiorcy. Wiesz, skąd wiem? Bo wczoraj szukałem sklepu z przewodami FLRY-B i znalazłem go przez Google Maps, a nie przez reklamę na wypoku. A jak masz problem z przełykaniem śliny, to idź po prostu do przychodni. Też nie potrzebujesz jej reklamy.
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak 24.06.2026, 15:37:39 via Wykop
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt: Won na czarno, imbecylu.
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak 24.06.2026, 15:47:21 via Wykop
  • 0
@pomarancza_testovirona: Widać, że masz ogromną wiedzę o retailu. Ja w nim siedzę zawodowo od 8 lat. Czarnolisto, ignorancie.
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak 24.06.2026, 19:38:22 via Wykop
  • 0
@sylwek2k: Mówisz, masz.
  • Odpowiedz

320

Meta szpiegowała własnych pracowników. Dane z programu właśnie wyciekły

Meta szpiegowała własnych pracowników. Dane z programu właśnie wyciekły

Firma Meta zamknęła kontrowersyjny program Model Capability Initiative, który śledził ruchy myszki, klawiaturę i aktywność pracowników. Powodem nie była krytyka załogi, lecz wyciek poufnych danych, w tym prywatnych rozmów i ocen wydajności, do całej firmy.

real_scoria
z
ithardware.pl
dodany: 23.06.2026, 11:54:08
  • 39
  • #
    technologia
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    meta
  • #
    prywatnosc
  • #
    ai
  • #
    praca
Wilczak
Wilczak 24.06.2026, 15:51:55 via Wykop
  • 1
Zróbcie listę, kogo Meta nie szpiegowała – będzie szybciej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

123_
123_
24.06.2026, 11:42:47
  • 8
Pamiętajcie Mireczki - kiedy Adam był samotny, bóg dał mu dziewicę, a nie matkę z dzieckiem
#zwiazki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczak
Wilczak 24.06.2026, 15:11:48 via Wykop
  • 1
@123_: A bóg Józefowi dał kobietę zapyloną przez "ducha świętego" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Konserwator_Kosmosu
Konserwator_Kosmosu
24.06.2026, 09:53:49
  • 6
Wordziel.pl #341 4/7
⬜⬜⬜⬜🟩
⬜⬜⬜🟨🟩
⬜🟩⬜🟨🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczak
Wilczak 24.06.2026, 15:03:14 via Wykop
  • 1
@Konserwator_Kosmosu: TAGUJCIE TO G---O K---A UCZCIWIE!!!
  • Odpowiedz
Rychson
Rychson
24.06.2026, 04:55:20
  • 736
K---a co się dzieje z tym inpostem jakiś Von Halski g---o kundel xD Po Von Hać to mogą kurierzy umowę o pracę w tym kołchozie dziękuję panie brzoska #inpost
Rychson - K---a co się dzieje z tym inpostem jakiś Von Halski g---o kundel xD Po Von ...

źródło: 1000043643

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczak
Wilczak 24.06.2026, 14:05:35 via Wykop
  • 2
@Rychson: Powoli robią z appką to, co Białkowi udało się z wykopem już 10 lat temu. Białek to jednak jest wizjoner.
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
23.06.2026, 16:01:41
  • 260
Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem na klimę dla biednych który działa u mnie z powodzeniem od 3 lat. Szyba z poliwęglanu na wymiar z otworami, uszczelnienie obiegu skarplacza czym tylko się da i można bzikać w chłodzie.

Jak się lato kończy to wkładam z powrotem szybę do okna

#klimatyzacja #pogoda #l-------------j #diy #majsterkowanie
kobiaszu - Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem n...

źródło: 1000028320

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczak
Wilczak 23.06.2026, 19:14:27 via Wykop
  • 5
@kobiaszu: A dlaczego nie zamontujesz sobie normalnej klimatyzacji jak biały człowiek?
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak 23.06.2026, 19:18:39 via Wykop
  • 1
@Casuel: Ja na wspólnotę miałbym w------e, a gdyby mi się nie chciało robić samemu, to bym zamówił polecanych fachowców.
  • Odpowiedz
gorzki99
gorzki99
gorzki99
23.06.2026, 09:47:02
  • 2
Serio? @WykopX znow dostal banana? Za co? @Moderacja przestancie normalnych wykopkow przesladowac.
#bekazmoderacji #wykop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczak
Wilczak 23.06.2026, 13:01:21 via Wykop
  • 0
@gorzki99: Podejrzewam, że za odpalenie spam bota. I bardzo, kruwa, dobrze.
  • Odpowiedz
cebekk
cebekk
23.06.2026, 03:52:05
  • 32
#rozowepaski mają zdecydowanie zawyżone oczekiwania. Chcą:
- romantyka na randkach
- dobrego kochanka
- dobrze zarabiającego męża
- ojca ich dzieci, który dla pocech poświęca cały swój czas
- partnera, który całą dobę będzie dla niej do dyspozycji
- i żeby każdy z powyższych był wierny tylko jej
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Wilczak
Wilczak 23.06.2026, 06:09:12 via Wykop
  • 4
@cebekk: Wbij sobie do głowy jedną prawdę: one mówią jedno, myślą drugie, robią trzecie. Mogą sobie chcieć całego zestawu, a jak spotkają chętnego chada z zawiasami i kuratorem, to majtki przez głowę ściągają.
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak 23.06.2026, 06:11:02 via Wykop
  • 0
a ty byś nie chciał

- uroczej na randce

- dobrej kochanki

- opiekuńczej matki dla dzieci

- takiej co pamięta o tobie

- wiernej
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak 23.06.2026, 06:27:35 via Wykop
  • 0
@retronom: AI napisałoby z większym sensem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.11.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 10.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking