#mes #fea #mibm #konstruktor #pracbaza #rzeszow witam, czy działa ktoś w Rzeszowie w branży lotniczej i zajmuje się obliczeniami i symualacjami wytrzymałościowymi? Widzę, że ogłoszenia o pracę co chwilę się pojawiają i jak na Polskę jest ich całkiem sporo. Byłbym wdzięczny za informacje z pierwszej ręki o warunkach i zarobkach.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#mes #fea #mibm #konstruktor #pracbaza #rzeszow witam, czy działa ktoś w Rzeszowie w branży lotniczej i zajmuje się obliczeniami i symualacjami wytrzymałościowymi? Widzę, że ogłoszenia o pracę co chwilę się pojawiają i jak na Polskę jest ich całkiem sporo. Byłbym wdzięczny za informacje z pierwszej ręki o warunkach i zarobkach.
6
Licencja CAD dla konstruktora 2026: koszty i wersje i zagrożenia w korzystaniu

Ile kosztuje legalna licencja CAD w 2026? Jakie są opcje i ceny? Czy można używać Cada firmowego do fuch po godzinach? Co naprawdę grozi za niewłaściwe wykorzystanie licencji firmowej dla celów własnych?
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
13
Portfolio konstruktora CAD: co możesz pokazać, a czego nie

Projektujesz zaawansowane maszyny, optymalizujesz skomplikowane węzły konstrukcyjne, a Twoje portfolio... jest całkowicie puste. Brzmi znajomo? Aplikujesz do nowego pracodawcy: co możesz pokazać bezpiecznie, czego nie ruszać, i co robić gdy NDA blokuje wszystko?
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
Pytanie do osób w podobnej sytuacji zawodowej.
Doświadczenie 5 lat, raczej wysoka samodzielność w wykonywanej pracy. Stanowisko pracy inżynier/konstruktor. Branża - szeroko rozumiany przemysł.
Jakie wynagrodzenie otrzymujecie do ręki za swoją pracę?
Jakie wynagrodzenie NETTO (na rękę) otrzymujecie za swoją pracę?
- 4000-5000 zł 16.9% (20)
- 5001-6000 zł 16.1% (19)
- 6001-7000 zł 15.3% (18)
- 7001-8000 zł 7.6% (9)
- 8001-9000 zł 8.5% (10)
- 9001-10000 zł 9.3% (11)
- >10000 zł 26.3% (31)
- 0
Celem wyjaśnienia, ankietę przeprowadziłem ponieważ miałem pewne uzasadnione podejrzenia, że mój Janusz delikatnie rzecz ujmując leci ze mną w kulki pod względem wynagrodzenia.
Jak się okazuje, nie jest aż tak źle jak przypuszczałem.
Ugułem widzę, że jest wyraźny przeskok między powiatowymi umieralniami a TOP5/wojewódzkimi - najpewniej różnica wynika z
1
Jak podejść do pozyskiwania zleceń jako konstruktor?

Co naprawdę działa w 2026, jak ominąć blokady NDA i braku JDG, gdzie dziś realnie pomaga AI, a gdzie szkodzi? Bez owijania, bez cudownych metod. Zapraszamy do lektury artykułu napisanego przez konstruktora z 12 letnim stażem.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#konstrukcjebudowlane #konstruktor #remontujzwykopem
źródło: płatew
Pobierz- 2
#cnc
- 1
źródło: temp_file3557612730849441622
PobierzChce wyciąć w stropie drewnianym otwór na schody biegowe i wolałbym żeby ktoś to policzył zanim będę wycinał belkę.
#budownictwo #konstruktor #konstruktorzy #reda #rumia #wejherowo #gdynia #sopot #gdansk
Cześć,
powoli rozpoczynam proces budowy domu w Beskidach, z racji że mamy na wykopie samych specjalistów, jest tu jakiś architekt/konstruktor, który pomógł by w rozpoczęciu procesu i adaptacji/projekcie (najlepiej okolice Kraków-Bielsko, żeby móc się spotkać).
Dodatkowo,
- 2
źródło: nie-no-tyle-to-nie-wojny-samochodowe-tvn-turbo
PobierzW tym roku zrozumiałam że mam wizualno – przestrzenny typ inteligencji i że można było by spróbować skończyć odpowiednie studia, więc wybrałam właśnie ten kierunek, chociaż jeszcze waham się pomiędzy tym a inżynierią produkcji.
Tylko nie wiem jak z zarobkami i w ogóle możliwością podjęcia pracy
pielęgniarki słabo zarabiają
@ananastia: lepiej niż przeciętny absolwent MiBM, a praca jest gwarantowana, zapotrzebowanie będzie zawsze, ryzyko zastąpienia przez AI zerowe.
Kończyłem air na wydziale mechanym. Pracowałem zarówno jako konstruktor jak i automatyk/robotyk.
Powiem, że racja z matmą na studiach, ale wyobraźnia przestrzenna jest meeeega ważna. Ci z tego, że w CAD widzisz bryłę w 3D. Jeżeli nie potrafisz sobie wyobrazić jak to się rusza w 3D to uruchomieniowcy będą klnąć na ciebie.
Czy w wieku 26 lat jako młodszy konstruktor z 3 letnim doświadczeniem w zawodzie zarabianie 5,5k zł na rękę (7,6k zł brutto) w Rzeszowie to mało czy nawet spoko? Bo w sumie słyszę bardzo różne opinie (z czego niektóre ludzi oderwanych od rzeczywistości), a chciałbym mieć jakieś porównanie. Dodam, że nie pracuję w korpo, tylko w polskiej firmie. Szczerze nie wiem jakie mam mieć oczekiwania finansowe, bo oczywiste,
- 2
- 0
- 2
Do tej pory pracowałem jako inżynier ale przy projektowaniu rurociagów wody, kanalizacji, gazu i to na dodatek typowo 2d ale mam już szczerze dosyć tego, nudy jak nie wiem, więcej użerania się z urzędami i
- 3
- 0
#handel #sklepyspozywcze #sanepid #higiena pomysł dla firm #mibm #konstruktor #inzynieria

- 0

















#mibm #konstruktor #pracbaza #inzynier
Alten opinie
Cześć, co sądzicie o firmie konsultingowej alten? Widzę, że mają dużo ofert dla inżynierów mechaników. Szczególnie interesują mnie oferty dla inżynierów FEA/FEM. Oferują pracę zdalną ale jak to wygląda w praktyce? Jak ze stabilnością zatrudnienia w takiej kontraktowni?
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰