Mirki co ja mam robic ukoczylem studia 2 lata temu. Byłem na stażu 4 max. Niestety bylem na 30 rozmowach nikt nie przyjął gowno kierunek ekonomiczny ukończyłem teraz pytanie co ja mam robić. Gdzie znaleźć nie pasuje charakterologicznie do zawodu a bez znajomości angola tez ciężko. Co mam robic
#pracbaza #studbaza
#pracbaza #studia
#pracbaza #studbaza
#pracbaza #studia












#przegryw #pracbaza #praca