@Famine: moje też :D mam ich dobre kilka na podwórku. Największego nazwałem "Jurgen" i ten to ma totalnie wszyatko w dupie i potrafi wejść mi pod nogi jak coś grzebie przy motocyklu XD
Cześć, piszę z konta anonimowego, bo pękam ze wstydu, a nikt z moich bliskich ani znajomych nie może się dowiedzieć, w jakim piekle żyję. Moje życie od urodzenia to walka o przetrwanie. Jako dziecko uciekałam z rodzeństwem na strych przed przemocowym, pijącym ojczymem. W wieku 18 lat uciekłam w małżeństwo ze starszym mężczyzną, myśląc, że to ratunek. To było jeszcze gorsze więzienie – lądowałam w szpitalu z urazami głowy i połamanymi nadgarstkami.
@NowyPoczatek2026: jestem ekspertem w tej kwestii i nie jestem w stanie uwierzyć, że nie miałaś pojęcia o istnieniu tych długów, które de facto sama zaciągnęłaś. Kredyt to nie jest zaległa rata za OC, żeby dowiedzieć się o tym przypadkiem po kilku latach.
@Mechamaru: bez kitu xd różowy pasek piszący, że bierze do ręki butelke pepsi dostaje pełny pakiet uwagi od czołowych spermiarzy tego portalu XD taki wasz obraz
✨️ Jak radzić sobie z mobbingiem w pracy?Ⓘ Jak jest się facetem słabym posturą albo nieatrakcyjnym fizycznie i samemu z siebie odpuści się relacje z ludźmi to niestety nadal nie gwarantuje to spokoju w życiu Przykładowowo ja jestem takie 3, może 4/10 z ryja i szczupły bo trenuję sobie jedynie pod maratony biegowe które lubię Dwa lata temu kończąc szkołę poszedłem do pierwszej pracy która była lokalna pizzeria. Chciałem tam po prostu
@Macuga_: chyba nie w tym rzecz. Od dawna wiadomo, że baby w pracy czują się wiecznie zagrożone i stąd te intrygi, obgadywanie, d-----------e się na siłę itp. zawsze znajdą sobie najsłabsza jednostkę, z którą muszą rywalizować. Ja nie doświadczyłem tego na własnej skórze, bo do mnie tylko raz można się bezpodstawnie p-----------ć i od razu leci konkretną kontra. Z tego powodu nigdy więcej nie będę pracować z kobietami. Aktualnie pracuje
@czescmampytanie: za dużo wykopu kolego. Za dużo przepracowałem z kobietami pod jednym dachem, żeby myśleć inaczej a tym bardziej o jakichś tabletkach.
@czescmampytanie: idź dalej myśleć, że to co sobie wmowiles o tabletkach to ostateczna prawda. Nic nie napisałem o strachu przed przegrywam XD baby na wysokich stanowiskach robią to samo i na próżno szukać tam przegrywa. za dużo wykopu
głowa do góry #przegryw XD doszedłem do wniosku, że moje życie niewiele się różni od tego co opisujecie. Może i mam 180, chwytliwą mordę, zarabiam dość ok, trzymałem za niejedną rączkę itp, ale to bez znaczenia jak człowiek jest samotny. Wylogowałem się już ze wszystkich grup społecznych w jakich byłem kiedykolwiek, straciłem sporo znajomych i "paczek", nie mam z kim nawet wyjść na j----y koncert XD a co dopiero zachlać
@Blackhorn: nie odciąłem z wyboru. Niektórzy poszli w swoją stronę w poszukiwaniu szczęścia, niektóre relacje trzeba było zakończyć z powodu ich toksycznosci, odkąd straciłem swoją miłość życia to w sumie moje życie towarzyskie umarło - 0 wakacji, koncertów, wypadów, festiwali i okazji do spędzania czasu w gronie znajomych. Sporo osób o mnie zapomniało jak zacząłem nową pracę, bo zwyczajnie przestałem mieć czas na ich "problemy"
Pamiętacie Wacki: Kosmiczna rozgrywka" z 1998? Napisałem do tej kultowej polskiej przygodówki silnik od zera reverse engineering oryginału i reimplementacja w C/SDL2, bez emulacji. Gra śmiga natywnie na PC, Miyoo i PortMasterze, da się przejść w całości. W planach więcej konsol :D
Jestem przekonany, że dzięki mojemu uzależnieniu od kefiu mam stalowy żołądek. Nie wiem co to ból żołądka, niestrawność, zgaga, reflux itp. Mogę żreć praktycznie wszystko o każdej porze dnia i nocy bez negatywnych skutków. Pijcie kefir ;)
@swinkapl: Sęk w tym, że wcześniej tak nie miałem. W okolicy 2017 wylądowałem 3x na SORZE, bo coś mi w żołądku pękało. Fakt faktem zawsze jadłem na noc, ale przed tymi wizytami na sorze zawsze kończyło się to poranną zgagą i mega bólem w żołądku. Nawyków żywieniowych nie zmieniłem, dalej w--------m ile chce, co chce i kiedy chcę, ale odkąd tankuje kefir(2018) to nie mam żadnych dolegliwości. xD
Gdzie są te kobiety? Na portalach randkowych mniej niż facetów i to zdecydowanie. W klubach też więcej facetów. W zakładach pracy też więcej facetów. A może jesteśmy okłamywani i po prostu facetów jest dużo więcej niż kobiet? #randki #zwiazki #przemyslenia
Kupowanie garnituru na wesele, projektora na imprezę czy aparatu na wakacje tylko po to, żeby oddać go po kilku dniach, to nie spryt, tylko zwykłe pasożytowanie na koszt innych. Najgorsze, że za te internetowe lifehacki finalnie płacą wszyscy w wyższych cenach
Witaj! Na tym profilu będę wrzucać swoje prace :)
Jeśli coś Cię zainteresuje, możemy pomyśleć o zakupie jednej z moich prac lub o zleceniu mi realizacji Twojego pomysłu.
Wszystko co tu widzisz, jest mojego autorstwa.
Druk3d, cięcie i grawerowanie laserowe, obróbka bursztynu, bransolety z minerałów i masa innych :)
źródło: 1000015488
Pobierz