W mojej robocie ktoś wpadł na pomysł, że dobrym pomysłem będzie mi zaproponowanie uczestnictwa w jakimś dużym programie mentorinfowym, szkoda tylko, że nie jestem frajerem żeby jeździć na jakieś g---o za darmo do Warszawy po godzinach pracy, szczególnie, że mam wyje;,ne w to życie korporacyjne i w moja obecna firmę, jedyne co mnie tam trzyma to wypłata i nic więcej. Nie mam zamiaru się rozwijać w tym kierunku i robić coś więcej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mathas: tzn ze co, przeciez wiadomo ze na zdalnej szczegolnie pracoenicy niskiego szczebla zamiast robic totalne minimum to wolili walic konia i chwalic sie tym w necie, przez co ci co wlasnie to minimum robili dostali oczywiscie rykoszetem bo musza z---------c do biura
  • Odpowiedz
@Mathas: najlepsze jest jak to wyliczyli. O te 16% się zwiększyło GMV do liczby pracowników XDDDD Zajebisty wskaźnik efektywności, niech wyjebią połowę pracowników to im wyskoczy ten wskaźnik w kosmos
  • Odpowiedz
@Larsberg: Panie Areczku może Pan wcześniej iść do domu ale proszę się już więcej nie pokazywać w naszym zespole. Mnie nie takie rzeczy bolalały i do pracy przychodziłem. Wybór zostawiam Panu. Urwana ręką to jeszcze nie powód żeby sobie wychodzić z pracy wcześniej, gdybyśmy wszyscy tak robili to żadna paleta by nie wyjechała z zakładu
  • Odpowiedz
  • 3
@RomanKarburator: "no hej mariola, nie udało się, nie przyjęli cię ale mam też dobrą wiadomość: będziemy razem pracy szukać od jutra! też się zwalniam, wygarnęłam co i nich myślę, nie zostawię przecież kumpeli w potrzebie ej"
  • Odpowiedz
Czaicie że w lokalnym urzędzie gminy w mojej mieścinie w tym i następnym tygodniu są skrócone godziny pracy z powodu upałów? Oczywiście w lokalnych kołchozach produkcyjnych i spawalniczych areczkom w ogóle nie jest gorąco.

#pogoda #kolchoz #pracbaza
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@speedygonzales1: zaklad areczkow jest prywatny wiec prywaciarz dziala zgodnie KP i prywaciarz rowniez moze skrocic te godziny ale nie musi o co wy k---a macie problem idzcie do prywaciarza i mu powiedzcie aby wam skrocil godziny a nie jak j----y pies ogrodnika patrzcie ze ktos ma lepiej to zamiast walczyc aby tez miec to inni niech maja gorzej bo ja rowniez mam xD, duzo sie nie roznicie od takich januszu
  • Odpowiedz
@Vappacino: Ale ja wypraszam sobie , jestem chamem pierwszego sortu ( ͡° ͜ʖ ͡°) może trolluje, a może nie. Wykop śledzi ludzi więc wolę nie mówić o inwestycjach, posiadanych autach, żeby mnie ktoś nie skojarzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JA P------E, ZNOWU.

Znowu zaglądnąłem na pasek płacy, i jak widzę, ile tysięcy złotych mi kradną to mnie trafia.
15 lat już tak patrzę, i obiecuję sobie, że się nie będę przejmował, a i tak się w------m. Pół wypłaty na podatki, składki, i dotowanie tego kraju... I znowu jestem w-------y.

#praca #pracbaza #pieniadze #polska
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hi_Lo_Hi: tak ze mimo skorumpowania i niewydolnosci nfz jak go trzeba bedzie hospitalizowac lub leczyc czy tez operowac to bedzie to mial ze skladek, oczywiscie zaraz sie zesra ze on nie korzysta tylko zycie to takie jest ze nigdy nie wiadomo kiedy mu bedzie to potrzebne
  • Odpowiedz