W mojej robocie ktoś wpadł na pomysł, że dobrym pomysłem będzie mi zaproponowanie uczestnictwa w jakimś dużym programie mentorinfowym, szkoda tylko, że nie jestem frajerem żeby jeździć na jakieś g---o za darmo do Warszawy po godzinach pracy, szczególnie, że mam wyje;,ne w to życie korporacyjne i w moja obecna firmę, jedyne co mnie tam trzyma to wypłata i nic więcej. Nie mam zamiaru się rozwijać w tym kierunku i robić coś więcej
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@WujekDoggi: śmiało mogę to robić Jak mi za to zapłacą, za 5 tysięcy wypłaty to i tak dużo, że przychodzę i wstaje do tego k--------s
Komentarz usunięty przez autora
#pracbaza #logikaniebieskichpaskow
Kupiłem do pracy kilka takich szodganów na muchy. Działa jak normalna pompka/wiatrówka tylko pluje solą i zmiata owady na miazgę xD tylko po oknach nie wolno strzelać bo może być przypał
Kupiłem do pracy kilka takich szodganów na muchy. Działa jak normalna pompka/wiatrówka tylko pluje solą i zmiata owady na miazgę xD tylko po oknach nie wolno strzelać bo może być przypał
źródło: 2602
Pobierz- 0
Są takie momenty (ten moment jest dziś) że człowiek docenia że ma klimatyzację w pracy
#pracbaza #oswiadczenie
#pracbaza #oswiadczenie
28 stopni w biurze, nieludzkie warunki
Współczuję wszystkim pracującym na produkcjach, w magazynach, bo tam to już w ogóle śmierć. Pamiętam jak sam kiedyś j-----m w kołchozie magazynowym i jak nieprzyjemne to było przeżycie.
#pracbaza #kompromitacjacwela #gorunc
Współczuję wszystkim pracującym na produkcjach, w magazynach, bo tam to już w ogóle śmierć. Pamiętam jak sam kiedyś j-----m w kołchozie magazynowym i jak nieprzyjemne to było przeżycie.
#pracbaza #kompromitacjacwela #gorunc
źródło: comment_1587935291vCtrSPERBOVoU0VKsPlpe7
Pobierz- 4
@Mathas: tzn ze co, przeciez wiadomo ze na zdalnej szczegolnie pracoenicy niskiego szczebla zamiast robic totalne minimum to wolili walic konia i chwalic sie tym w necie, przez co ci co wlasnie to minimum robili dostali oczywiscie rykoszetem bo musza z---------c do biura
@Mathas: najlepsze jest jak to wyliczyli. O te 16% się zwiększyło GMV do liczby pracowników XDDDD Zajebisty wskaźnik efektywności, niech wyjebią połowę pracowników to im wyskoczy ten wskaźnik w kosmos
- 0
Obecnie jestem na bezrobociu i przy tych temeperaturach nawet nie przeglądam ofert od kołchozów xD Trzeba taktycznie poczekać aż sytuacja się unormuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kolchoz #bezrobocie #pracbaza
#kolchoz #bezrobocie #pracbaza
źródło: pogodas
Pobierz- 7
@Larsberg Musiał szybko uciekać, bo nie mógł wytrzymać w tym gorącu?
@Larsberg: Panie Areczku może Pan wcześniej iść do domu ale proszę się już więcej nie pokazywać w naszym zespole. Mnie nie takie rzeczy bolalały i do pracy przychodziłem. Wybór zostawiam Panu. Urwana ręką to jeszcze nie powód żeby sobie wychodzić z pracy wcześniej, gdybyśmy wszyscy tak robili to żadna paleta by nie wyjechała z zakładu
- 0
- 0
@koniecswiatajestbliski: no to rozmawiasz z kimś na równi ze sobą
- 3
- 56
źródło: 1000003921
Pobierz@CocoaGrower: przeciez tam jest klima.. Chyba chodzi o to, ze o 14 ida na chate i potem na jeziorko / morze / grila ida, bo ladna pogoda
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: no tak, kto to słyszał aby urzędnik pracowal
@RomanKarburator: "no hej mariola, nie udało się, nie przyjęli cię ale mam też dobrą wiadomość: będziemy razem pracy szukać od jutra! też się zwalniam, wygarnęłam co i nich myślę, nie zostawię przecież kumpeli w potrzebie ej"
@speedygonzales1: Ociepleniowcy, dekarze, brukarze, drogówka: Lubię to!
@speedygonzales1: zaklad areczkow jest prywatny wiec prywaciarz dziala zgodnie KP i prywaciarz rowniez moze skrocic te godziny ale nie musi o co wy k---a macie problem idzcie do prywaciarza i mu powiedzcie aby wam skrocil godziny a nie jak j----y pies ogrodnika patrzcie ze ktos ma lepiej to zamiast walczyc aby tez miec to inni niech maja gorzej bo ja rowniez mam xD, duzo sie nie roznicie od takich januszu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Vappacino: Ale ja wypraszam sobie , jestem chamem pierwszego sortu ( ͡° ͜ʖ ͡°) może trolluje, a może nie. Wykop śledzi ludzi więc wolę nie mówić o inwestycjach, posiadanych autach, żeby mnie ktoś nie skojarzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5
A teraz złapmy się wszyscy za rączki i pomódlmy się, jadę do roboty w tym upale. Pozdro600
#pracbaza #gorzkiezale
#pracbaza #gorzkiezale
- 7
- 3
JA P------E, ZNOWU.
Znowu zaglądnąłem na pasek płacy, i jak widzę, ile tysięcy złotych mi kradną to mnie trafia.
15 lat już tak patrzę, i obiecuję sobie, że się nie będę przejmował, a i tak się w------m. Pół wypłaty na podatki, składki, i dotowanie tego kraju... I znowu jestem w-------y.
#praca #pracbaza #pieniadze #polska
Znowu zaglądnąłem na pasek płacy, i jak widzę, ile tysięcy złotych mi kradną to mnie trafia.
15 lat już tak patrzę, i obiecuję sobie, że się nie będę przejmował, a i tak się w------m. Pół wypłaty na podatki, składki, i dotowanie tego kraju... I znowu jestem w-------y.
#praca #pracbaza #pieniadze #polska
@Hi_Lo_Hi: tak ze mimo skorumpowania i niewydolnosci nfz jak go trzeba bedzie hospitalizowac lub leczyc czy tez operowac to bedzie to mial ze skladek, oczywiscie zaraz sie zesra ze on nie korzysta tylko zycie to takie jest ze nigdy nie wiadomo kiedy mu bedzie to potrzebne






























źródło: image
Pobierz