mimo, że lato > g---o > wiosna / jesień / zima to i tak ludzie, którzy lubią się opalać to chyba jedni z największych świrów jakie istnieją ja od dziecka jak miałem leżeć nieruchomo na słońcu to aż mnie w środku coś bolało fizycznie, a są wariaty co się kładą i smażą się na wiór aż skóra się robi taka napięta jakby zaraz miała pęknąć w p---u, ciało wygląda jakby się postarzało
@Nessiteras_rhombopteryx: nie no nie zmuszali mnie nigdy do leżenia plackiem xd mi nie chodzi o samo bycie na dworze w upał tylko zawsze mi się abstrakcją wydawało, że ludzie mogą się jebnąć na ileś godzin plackiem na lampie 40 stopni i "opalać się"
tak sobie ostatnio zacząłem zdawać sprawę, że gdyby ktoś mnie zapytał "jak myślisz jakby cię opisała osoba x" to niezależnie czy to mowa o rodzicach, kumplach czy kumpelach kiedyś, dziewczynach czy zwykłych znajomych to za c--j nie wiem co mógłbym powiedzieć xd absolutnie 0 też tak macie?
@Bananada nie no rozumiem xd o mnie pewnie też coś takiego by było, ale nie umiem stwierdzić co dokładnie powiedzialaby o mnie dziewczyna z którą spędziłem rok czy coś xd
Pytanie do fanów KO, produkujących tu posty. Serio uważacie, że nie ma żadnej afery? Nawet najmniejszej i wszystko jest jak być powinno? Tylko plis nie odpisujcie PiS PiS PiS bo teraz miało być inaczej. #polityka
@straszny_cham: no to szkoda xd @paluszki_rybne i tak i tak wszystko dąży do abonamentu, bo to się najbardziej opłaca dla korpo, a cd i tak nie uchroni przed jakimś zabraniem gry, bo praktycznie wszystkie duże gry wymagają jakichś klientów, kont i innych gówien
więc no tak na dobrą sprawę ten płacz po płycie cd to tylko płacz za sentymentem
Przez lenistwo ludzi właśnie, a bo mi się nie chce fizycznej płytki zamawiać, a nie będę robić sobie jedzenia, wszystko będzie saas, bo ludzie są j------i leniami
@paluszki_rybne: xDD byku abonament dla korpo to najbardziej opłacalny model biznesowy i tyle, czas się z tym pogodzić
HBO Max dodało 4 tytuły – wśród nich teorie spiskowe i kino festiwalowe
Do oferty HBO Max dołączył serial Teorie spiskowe pod lupą, w którym były oficer CIA Andrew Bustamante analizuje znane teorie spiskowe funkcjonujące w popkulturze. W aktualizacji pojawiły się też nowe filmy, m.in. irański dramat Bumerang oraz dokument Stół powitalny o uchodźcach klimatycznych. To nie wszystkie zmiany – widzowie dostali również kolejne odcinki wybranych seriali i programów.
@kocha_to_poczeka: nie no wiem, nie oglądałem tego, ale ten typ jakoś z rok czy dwa lata temu nagle pojawił się dosłownie wszędzie (od jakichś joe roganów po mniejsze kanały) jako właśnie były agent cia i opowiadał jakie to są tajniki działania wywiadu itd., wszyscy się podniecali jak to BYŁY AGENT ujawnia kulisy więc musi być legit a potem co? myyyk chłop leci do starożytnych kosmitów badać znikające krowy pod mostem
przypomniało mi się, że dzisiaj nad ranem coś mnie wyrwało ze snu tak jakbym się przed chwilą topił i odruchowo sprawdziłem godzinę, a tu 4:44 myślicie, że to jakieś duchy były?
@Pradi: to i tak lepiej niż to co Laskowski nawija xd chłop takie farmazony n--------a, że człowiek czasami dosłownie w-------y siedzi, że coś takiego w ogóle do uszu dotarło
Oj silniczki silniczki, pracujcie bo jutro będziecie musieli zbierać kolegę Dawidka i Trzaskowskiego z podłogi z ich poparciem po tym co się dzieję u Stanowskiego.
@Incos_Ginators: xD byku sam fakt, że stanowski jak katarynka uderza tylko w jedną stronę już go całkowicie skreśla go w oczach normalnego człowieka jako wiarygodne źródło informacji równie dobrze możesz czytać jakieś kresy 24 pl czy fronde no i jak tego nie rozumiesz, a dodatkowo uważasz, że pisanie o tym to zmasowany zaplanowany atak to nie wiem jak bez wstydu przechodzi ci przez palce, że tu się kompromituje ktoś inny
to i tak ludzie, którzy lubią się opalać to chyba jedni z największych świrów jakie istnieją
ja od dziecka jak miałem leżeć nieruchomo na słońcu to aż mnie w środku coś bolało fizycznie, a są wariaty co się kładą i smażą się na wiór aż skóra się robi taka napięta jakby zaraz miała pęknąć w p---u, ciało wygląda jakby się postarzało