Zapisałem się na wyrywanie ósemek, przewidziany czas zabiegu - 30 minut, koszt 900 zł. Wychodzi 1800 zł za godzinę. Ósemki zwyczajne według dentysty, aż strach myśleć ile kosztowałoby wyrywanie skomplikowanych. #przegryw
@Szary_Anon: Teraz pozostaje tylko nauczyć się prawidłowo myć i dbać. Ja dopiero parę lat temu się nauczyłem jak mi dentysta zwrócił uwagę że przy krawędziach dziąseł mam płytkę nazębną i jest delikatny stan zapalny. Teraz miękka szczoteczka,koliste ruchy, po myciu nie płuczę ust wodą tylko wypluwam nadmiar pasty.
Juz sie jakas zielonka musiala przywalic, ze mam dobrze, bo mieszkam z rodzicami. Nie mam dobrze. Do niczego sie nie nadaje. Nie potrafie sam podjac zadnej decyzji - zostalem zaprogramowany na sierote. Nawet nie bede sie wdawac w szczegoly, bo wstyd o tym wszystkim pisac i zostane tylko wysmiany przez bykownikow. Kto sie wychowal w domu z nadopiekuncza matka i nieobecnym ojcem, bedzie wiedzial, o co chodzi.
@akaisterne: @mr-dawid ja oglądałem ten serial tego roku co była premiera i pamiętam że jakoś w lato to oglądałem. Gardzę kinematografią robioną od okolic 2010 roku ale ten serial to jedna z najlepszych rzeczy jakie oglądałem w życiu.
Zacząłem czytać tą książkę o amerykańskich lotnikach ale po 50 stronach odpuściłem bo mnie nudziła. Nie dla mnie są książki o wojskach powietrznych i morskich. Zabrałem się za Kompanię braci i całkiem przyjemnie się czyta mimo że nie przepadam za frontem zachodnim. Bardzo szybko się ją czyta bo format jest mały.
@PawelW124: Z całym szacunkiem przyjacielu, ale wydaje mi się iż robienie legendy z każdego kogo filmik w internecie jakimś cudem wybił się 15-20 lat temu to nie jest żadne bycie legendą xD
Od jutra zabieram się za czytanie,minimum 50 stron dziennie przed robotą. Jak mam przed drugą zmianą scrolować albo leżeć to już lepiej w końcu wziąć się za czytanie bo już 2-3 lata leży u mnie ta książka.
Nigdy nie byłem w Solidarności bo jak u mnie na zakładzie zapisywali to mnie w pracy nie było bo chory byłem. Do PZPR byłem zapisany bo jak u mnie na zakładzie zapisywali to mnie w pracy nie było bo chory byłem i nie mogłem odmówić jak mnie zapisywali. A jak już zapisali mnie to nie tak łatwo się wypisać było.
#przegryw #kaucja Poszedł na osiedlowy śmietnik i znalazł 21 itemów z kaucją. Dniówka wyrobiona 2 minuty od chaty. To mi się podoba. 99 itemów w torbach już, a w piątek oddawał 115. Rekord pobity w częstotliwości. Dzisiaj już odpoczynek.
#przegryw
Ja dopiero parę lat temu się nauczyłem jak mi dentysta zwrócił uwagę że przy krawędziach dziąseł mam płytkę nazębną i jest delikatny stan zapalny.
Teraz miękka szczoteczka,koliste ruchy, po myciu nie płuczę ust wodą tylko wypluwam nadmiar pasty.