Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PawelW124

PawelW124

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 257478
  • Znaleziska 90693
  • Mikroblog 166785
  • Obserwujący 109
  • Obserwowane 6
Szary_Anon
Szary_Anon
13 godz. i 29 min temu
  • 5
Zapisałem się na wyrywanie ósemek, przewidziany czas zabiegu - 30 minut, koszt 900 zł. Wychodzi 1800 zł za godzinę. Ósemki zwyczajne według dentysty, aż strach myśleć ile kosztowałoby wyrywanie skomplikowanych.
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 12 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
@Szary_Anon: U mnie jeszcze trzymają się ósemki.
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 3 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@Szary_Anon: Teraz pozostaje tylko nauczyć się prawidłowo myć i dbać.
Ja dopiero parę lat temu się nauczyłem jak mi dentysta zwrócił uwagę że przy krawędziach dziąseł mam płytkę nazębną i jest delikatny stan zapalny.
Teraz miękka szczoteczka,koliste ruchy, po myciu nie płuczę ust wodą tylko wypluwam nadmiar pasty.
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 13 godz. i 8 min temu
  • 7
#przegryw
PawelW124 - #przegryw

źródło: synku-pilnuj-kociolka-balkanskiego_2023-02-07_23-19-14

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akaisterne
akaisterne
przedwczoraj, 19:50:01
  • 12
Juz sie jakas zielonka musiala przywalic, ze mam dobrze, bo mieszkam z rodzicami. Nie mam dobrze. Do niczego sie nie nadaje. Nie potrafie sam podjac zadnej decyzji - zostalem zaprogramowany na sierote. Nawet nie bede sie wdawac w szczegoly, bo wstyd o tym wszystkim pisac i zostane tylko wysmiany przez bykownikow. Kto sie wychowal w domu z nadopiekuncza matka i nieobecnym ojcem, bedzie wiedzial, o co chodzi.

#przegryw
akaisterne - Juz sie jakas zielonka musiala przywalic, ze mam dobrze, bo mieszkam z r...

źródło: 1776103061673025

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 16 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@akaisterne: @mr-dawid ja oglądałem ten serial tego roku co była premiera i pamiętam że jakoś w lato to oglądałem.
Gardzę kinematografią robioną od okolic 2010 roku ale ten serial to jedna z najlepszych rzeczy jakie oglądałem w życiu.
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 16 godz. i 55 min temu
  • 8
#przegryw #trukeleczytajo

Zacząłem czytać tą książkę o amerykańskich lotnikach ale po 50 stronach odpuściłem bo mnie nudziła.
Nie dla mnie są książki o wojskach powietrznych i morskich.
Zabrałem się za Kompanię braci i całkiem przyjemnie się czyta mimo że nie przepadam za frontem zachodnim.
Bardzo szybko się ją czyta bo format jest mały.
PawelW124 - #przegryw #trukeleczytajo

Zacząłem czytać tą książkę o amerykańskich lot...

źródło: 1000000861

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124
Autor
16 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
@Magik88: już od dawna nie była w sprzedaży i nie ma jak kupić
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 21:20:56
  • 8
#przegryw
PawelW124 - #przegryw

źródło: Screenshot 2026-06-21 at 23-20-23 JAK VOLVO FH PODBIŁO POLSKI PEKAES - YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaPagonieGwiazdkiTrzy
NaPagonieGwiazdkiTrzy
przedwczoraj, 14:12:48
  • 7
Jestem zakupoholikiem, jutro tir wapna przyjedzie i już lecę na automacie, będę wapnował po kuku, jak przywiozą tak 25t to sypne coś 4,5t/ha
#przegryw
NaPagonieGwiazdkiTrzy - Jestem zakupoholikiem, jutro tir wapna przyjedzie i już lecę ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 21:00:20 via Wykop
  • 1
@NaPagonieGwiazdkiTrzy:
PawelW124 - @NaPagonieGwiazdkiTrzy:
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 20:25:49
  • 3
#nostalgia #gimbynieznajo
PawelW124 - #nostalgia #gimbynieznajo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
wczoraj, 00:01:23 via Wykop
  • 1
@PawelW124: Z całym szacunkiem przyjacielu, ale wydaje mi się iż robienie legendy z każdego kogo filmik w internecie jakimś cudem wybił się 15-20 lat temu to nie jest żadne bycie legendą xD
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 20:07:23
  • 4
#przegryw

Ciekawe co to będzie za DLC do nowej Mafii
PawelW124 - #przegryw

Ciekawe co to będzie za DLC do nowej Mafii
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiezien_grywideo_Ziemia
Wiezien_grywideo_Ziemia
przedwczoraj, 17:16:47
  • 9
#przegryw
WieziengrywideoZiemia - #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 19:20:03 via Wykop
  • 1
@Wiezien_grywideo_Ziemia: Znasz?
Mi się bardzo dobrze czytało.

https://dedalus.pl/historia-powszechna-2/jak-sie-zostaje-albinosem-zigmas-stankus
PawelW124 - @WieziengrywideoZiemia: Znasz?
Mi się bardzo dobrze czytało.

https://ded...

źródło: jak-sie-zostaje-albinosem-wojna-w-afganistanie-oczami-sowieckiego-zolnierza-1979-1981-b-iext180326883

Pobierz
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 19:14:37
  • 4
#przegryw @licencja-na-plusowanie

Noc Kupały
PawelW124 - #przegryw @licencja-na-plusowanie

Noc Kupały
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

licencja-na-plusowanie
licencja-na-plusowanie
przedwczoraj, 19:34:48 via Wykop
  • 1
@PawelW124: Elegancka gra to była.
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 19:09:04
  • 5
#przegryw

Czytałem tą książkę w 2015 i mi się podobała.
Żałuje że wtedy nie kupiłem też dwóch innych książek tego autora,fajnie byłoby jakby je wznowili.
PawelW124 - #przegryw

Czytałem tą książkę w 2015 i mi się podobała.
Żałuje że wtedy ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 19:02:14
  • 0
#czytajzwykopem #ksiazki #historia #iiwojnaswiatowa

Warto jest to przeczytać?
PawelW124 - #czytajzwykopem #ksiazki #historia #iiwojnaswiatowa

Warto jest to przecz...

źródło: partyzanci-trzech-puszcz-b-iext190749241

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 18:54:12
  • 8
#przegryw

Od jutra zabieram się za czytanie,minimum 50 stron dziennie przed robotą.
Jak mam przed drugą zmianą scrolować albo leżeć to już lepiej w końcu wziąć się za czytanie bo już 2-3 lata leży u mnie ta książka.
PawelW124 - #przegryw 

Od jutra zabieram się za czytanie,minimum 50 stron dziennie p...

źródło: 1124080-352x500

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 18:20:12
  • 6
#przegryw

Ciekawe czy @licencja-na-plusowanie był w Solidarności
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

licencja-na-plusowanie
licencja-na-plusowanie
przedwczoraj, 18:23:44 via Wykop
  • 5
@PawelW124: Osobiście Wałęsę przez płot przerzucałem.
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 17:14:23
  • 7
#przegryw

Nigdy nie byłem w Solidarności bo jak u mnie na zakładzie zapisywali to mnie w pracy nie było bo chory byłem.
Do PZPR byłem zapisany bo jak u mnie na zakładzie zapisywali to mnie w pracy nie było bo chory byłem i nie mogłem odmówić jak mnie zapisywali.
A jak już zapisali mnie to nie tak łatwo się wypisać było.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55
przedwczoraj, 17:15:20 via Wykop
  • 2
@PawelW124: Który jesteś rocznik?
Mój tata w kołchozie jest w Solidarności
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
przedwczoraj, 11:00:34
  • 73
#przegryw #kaucja
Poszedł na osiedlowy śmietnik i znalazł 21 itemów z kaucją. Dniówka wyrobiona 2 minuty od chaty. To mi się podoba. 99 itemów w torbach już, a w piątek oddawał 115. Rekord pobity w częstotliwości. Dzisiaj już odpoczynek.
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 14:58:21 via Wykop
  • 3
@Felixu: W Warszawie to pewnie pełno wieśniaków co przyjechali ze wsi i grosza nie szanują tylko wyrzucają butelki do śmieci zamiast wziąć kaucję.
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 17:06:48 via Wykop
  • 0
@kogut_20: Za tyle już można się najeść do oporu.
  • Odpowiedz
KomentarzZbedny
KomentarzZbedny
przedwczoraj, 16:55:24
  • 10
Miłego niedzielnego popołudnia przegrywy z tagu #przegryw
KomentarzZbedny - Miłego niedzielnego popołudnia przegrywy z tagu #przegryw

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 16:57:46 via Wykop
  • 4
@FFFFUUUU: prom do Szwecji?
  • Odpowiedz
Wiezien_grywideo_Ziemia
Wiezien_grywideo_Ziemia
przedwczoraj, 15:35:26
  • 8
#przegryw Wiadrami pada ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 15:56:58 via Wykop
  • 2
@Wiezien_grywideo_Ziemia: Zazdroszczę
  • Odpowiedz
PawelW124
PawelW124 przedwczoraj, 15:54:01
  • 2
#przegryw

Vexel-Fajna dziewczyna
Ale to był hit.
Dziś ciężko w ogóle znaleźć tą piosenkę
PawelW124 - #przegryw

Vexel-Fajna dziewczyna
Ale to był hit.
Dziś ciężko w ogóle zna...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_jesio_ne
ja_jesio_ne
przedwczoraj, 16:04:04 via Wykop
  • 0
Ale to był hit.

Dziś ciężko w ogóle znaleźć tą piosenkę


@PawelW124: chyba właśnie nie xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 35
  • Strona 1 z 35
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 05.04.2016

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 28.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.02.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • VIP
    od 30.08.2025

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking