Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
greenballz

greenballz

Dołączył 13 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 48024
  • Znaleziska 2147
  • Mikroblog 45877
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 56

1296

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

Pokaż treści 18+

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

W UK już zapadły wyroki po proteście, który odbył się 2 TYGODNIE TEMU! w Southampton. 2 do ponad 3 lat więzienia za udział w zamieszkach. Sędzia stwierdził, że była to przemoc motywowana nienawiścią do policji. 11 policjantów rannych, ale nie podano jak poważne były te obrażenia.

kami888
z
news.sky.com
dodany: 21 godz. i 4 min temu
  • 183
  • #
    nowak
  • #
    uk
  • #
    policja
greenballz
greenballz 8 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 8
Aż ciężko uwierzyć w to, co dzieje się w UK. Strach pomyśleć co będzie tam za 5, 10, 15 lat.
Nie zdziwię się jak ludzie masowo wyjdą na ulicę i dojdzie do jakiejś małej rewolucji. Chociaż generalnie myślę, że szanse na to są małe. Ludzie za bardzo żyją w wirtualnym świecie i żyją zbyt wygodnie, by do tego doszło.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szurszur
szurszur
wczoraj, 09:42:15
  • 252
Niesamowite jak w 4 lata niewiele zostało z prestiżu Polski na kierunku ukrainskim a Niemcy go odbudowali niemal od zera - 4 lata temu szydzono z hełmów jakie Niemcy chcieli wysyłać na Ukrainę, Niemcy jak to Niemcy nawet sie specjalnie nie bronili jak ich obtłukiwali.
Polacy wtedy preżyli się jako państwo grajace ponad swoją ligą, wyznaczajace trendy, ileż było dumy, że chwalono nas na twitterku.
Mineły 4 lata i porównajcie sobie:

Niemcy nadal pomagają Ukrainie
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greenballz
greenballz 23 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@szurszur: Niemcy są sprytniejsi od nas, ot co
  • Odpowiedz
witam12
witam12
przedwczoraj, 09:30:47
  • 2
Co teraz #psychiatra przepisują na #depresja ? Czy przez ostatnie ~10 lat pojawiły się jakieś nowoczesne leki czy dalej zamulające SSRI
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greenballz
greenballz przedwczoraj, 10:35:45 via Wykop
  • 0
@witam12: jprdl.
Trzymajcie się z tą depresją (i ja też spróbuję)
  • Odpowiedz

408

Algorytm Facebooka nic nie rozumie z... historii II wojny

Algorytm Facebooka nic nie rozumie z... historii II wojny

Naruszyłeś zasady społeczności. Twoje posty będą przez pewien czas pokazywać się niżej w aktualnościach.Taki komunikat otrzymałem od Facebooka.Powód? Opublikowałem archiwalne nagranie historyczne.Nie nawoływałem do przemocy. Nie promowałem żadnej ideologii. Nie zachęcałem do nienawiści.

Historia_Podcast
z
wykop.pl
dodany: 10.06.2026, 16:31:21
  • 65
  • #
    wykopefekt
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    podcast
greenballz
greenballz 11.06.2026, 06:36:43 via Wykop
  • 1
@nieznasarz: dobry pomysł
WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka
WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka
WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka
10.06.2026, 04:24:59
  • 280
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greenballz
greenballz 10.06.2026, 12:25:41 via Wykop
  • 4
@WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka: nie przeczytalem calego, końcówki nie dałem rady. Krew mi się zagotowala. Nie potrafię się zdystansowac od takich historii emocjonalnie. Bardzo mi żal twojego dziadka i wujka. To oczywiste, że twoja babcia zniszczyła im obu życie. Podejrzewam, że gdyby nie ona, mogliby dalej żyć.
Współczuję
  • Odpowiedz

2056

W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.

W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.

Główny truciel śmieje się ludziom w oczy, płaci kary i dalej zatruwa. Poproszę o pomoc w nagłośnieniu sprawy.

chaberr
z
bielsk.eu
dodany: 09.06.2026, 17:12:06
  • 136
  • #
    bialystok
  • #
    podlasie
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
  • #
    polska
greenballz
greenballz 10.06.2026, 11:01:19 via Wykop
  • 0
Polska mentalność w pigułce. Prędzej czy później znikniemy z mapy. My po prostu nie zasługujemy na własne państwo, skoro wciąż sramy we własne gniazdo i udajemy, że nie śmierdzi
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirko_anonim
mirko_anonim
10.06.2026, 09:48:18
  • 2
✨️ Jaki jest cel w życiu bez rodziny? Ⓘ
Jaki macie cel w życiu? No bo skoro nie macie żony i dzieci to musicie mieć jakiś cel.. a może nie ma innego, dlatego każdy #depresja? Bo dziwnym trafem sporo w pewnym wieku już nie cieszy granie w gry.

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greenballz
greenballz 10.06.2026, 10:07:20 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim: nie mam. M.in stąd depresja. Bo co niby miałoby nim być? Hobby? Nigdy nie miałem hobby. Pomoc innym? Nie chce mi się. Celem człowieka jest przedłużenie gatunku. Cała reszta to dorabianie p-----e uszu
  • Odpowiedz
greenballz
greenballz 10.06.2026, 10:04:26
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WielkiNos
WielkiNos
09.06.2026, 06:14:20
  • 651
Psiarze się znowu chwalą, że mają gdzieś innych ludzi i zamierzają nadal wchodzić wszędzie z psami i pozwalać im na wszystko. W tym na dotykanie nosem, którym wcześniej pies dotykał gówien węsząc na spacerze, pieczywa bo uwaga: bułkę możesz sobie potem umyć.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #zakupy #polska
WielkiNos - Psiarze się znowu chwalą, że mają gdzieś innych ludzi i zamierzają nadal ...

źródło: 1000131518

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greenballz
greenballz 09.06.2026, 15:13:26 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: dla psiarzy powinno się otworzyć obóz, pozamykać ich tam z tymi ich kundlami i niech sie pozagryzaja nawzajem
  • Odpowiedz
bomba4
bomba4
08.06.2026, 13:20:06
  • 498
Tarnów niszczy każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tarnow
bomba4 - Tarnów niszczy każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tarnow

źródło: image

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greenballz
greenballz 09.06.2026, 08:59:11 via Wykop
  • 0
@bomba4: niczym się to nie różni od tych ćpunow bezdomnych w Stanach
  • Odpowiedz

589

PERSEUSZ #27 Sprawa jest jawna! Zeznania Katarzyny Mecinski i Darii Dąbrowskiej

PERSEUSZ #27 Sprawa jest jawna! Zeznania Katarzyny Mecinski i Darii Dąbrowskiej

Ujawniłem sprawę Hanny Zagulskiej, dzięki czemu zeznania Katarzyny Mecinski, Darii Dąbrowskiej oraz Olaukeinc są jawne. Następna rozprawa odbędzie się 11.06 w sądzie rejonowym w Warszawie na ul Marszałkowskiej 82 o godz 10:00.

Emerald84
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 16:08:58
  • 120
  • #
    gonciarz
  • #
    pandoragate
  • #
    youtube
  • #
    polskiyoutube
greenballz
greenballz 08.06.2026, 20:07:03 via Wykop
  • 0
Brawo Gonciarz. Niczym feniks z popiołów!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WielkiNos
WielkiNos
08.06.2026, 06:13:27
  • 556
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greenballz
greenballz 08.06.2026, 15:53:07 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: i pisze to jakis karakan 150cm w kapeluszu xD
  • Odpowiedz

970

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 726
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
greenballz
greenballz 08.06.2026, 10:53:53 via Wykop
  • 5
Żadna strata dla świata
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

greenballz
greenballz 08.06.2026, 15:39:45 via Wykop
  • -1
@EdwardKruk: to akurat wielka strata
Das_Ungeheuer_von_Danzig
Das_Ungeheuer_von_Danzig
07.06.2026, 21:05:14
  • 1
#nieruchomosci #polska

w okresie letnim bardziej mnie wkurzają

  • kleszcze 26.2% (22)
  • posrednicy nieruchomosci 73.8% (62)

Oddanych głosów: 84

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greenballz
greenballz 08.06.2026, 11:48:20 via Wykop
  • 0
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: spaniały nick i avatar
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
08.06.2026, 04:59:19
  • 1083
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greenballz
greenballz 08.06.2026, 10:14:03 via Wykop
  • 0
@Lolenson1888: opolszczyzna-ziemia wieluńska here, u nas sie mówi samo świat. Np. Jak tyle tego wlejesz to będzie świat
  • Odpowiedz

1048

320km/h na polskiej autostradzie

320km/h na polskiej autostradzie

Tiktoker postanowił zrobić sobie tor wyścigowy z polskiej autostrady.

dziubsterpl
z
tiktok.com
dodany: 06.06.2026, 18:25:56
  • 218
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
greenballz
greenballz 07.06.2026, 15:42:17 via Wykop
  • 7
I oczywiście wiesniacka muzyka, boże (╥﹏╥)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wykop
wykop
05.06.2026, 18:05:51
  • 84
Najgłupszy prompt, najdziwniejszy bug! Rozdajemy 10 wejściówek na Data Science Summit AI Edition 2026! 🚀

Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greenballz
greenballz 06.06.2026, 10:45:33 via Wykop
  • 1
@badjoke: <3
  • Odpowiedz

1495

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga deklaruje, że jest gotowa na utratę klientów z powodu współpracy z Cezarym Pazurą. Wielu osobom przeszkadza jego publiczne wsparcie dla żony po jeździe samochodem po chodniku przy przedszkolu, podczas której naraziła dzieci na realne niebezpieczeństwo. Po trupach do celu...

Vraagno
z
facebook.com
dodany: 05.06.2026, 20:44:40
  • 234
  • #
    konfitura
  • #
    afera
  • #
    catering
  • #
    kuchniavikinga
  • #
    polska
  • #
    stopcham
greenballz
greenballz 06.06.2026, 10:36:06 via Wykop
  • 3
@KurnikoweKuriozum: głupi i prymitywni ludzie uproszczają rzeczywistość, bo łatwiej im jest ją zrozumieć.
Qurvinox
Qurvinox
02.06.2026, 04:29:15
  • 1255
W całym tym społeczeństwie już chyba nie chodzi o przekraczanie prędkości, palenie na balkonach czy trzymanie szczekających psów w mieszkaniach. Tylko bezczelność ludzi. Liczy się tylko ja i mój czubek nosa.

A BO SAMOCHODY SĄ NOWSZE I BEZPIECZNIEJSZE
No ale jak jeb**iesz człowieka to ten nowszy nie jest. Poza tym większa prędkość to większy hałas i spalanie

MÓJ BALKON I BĘDĘ NA NIM ROBIŁ CO BĘDĘ CHCIAŁ
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greenballz
greenballz 02.06.2026, 10:39:30 via Wykop
  • 0
@Qurvinox: poljaki to wieśniaki. Ot co. Ponad 90% ma korzenie na wsi, to czego oczekiwać?
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
29.05.2026, 22:49:31
  • 340
Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podcięcie wędzidełka prącia czyli (frenuloplastyka).

Na znanym lekarzu chcą od 1 do 2k

od 2 tygodni chodzi mi pomysł do głowy żeby to samemu przeprowadzić, zacząłem wcielać plan w życie a mianowicie.

Oglądałem
PiersiowkaPelnaZiol - Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podci...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 o 00.33.38

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greenballz
greenballz 30.05.2026, 14:09:31 via Wykop
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol: to jest świeże
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • hello darkness my old friend

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.04.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.07.2020

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 15.06.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking