#pracaonline #pracazdalna #biznes #praca #pytanie #networking #biznesonline #pracawdomu #dropshipping #ankiety
Da sie w dzisiejszych czasach chociaż zarobić przez neta pensje minimalną? bez jakiś wielkich zdolności informatycznych, bez wykształcenia i bez znajomości języków obcych? Droppshipping?
Bo różni eksperci na yt polecają takie bzdury, gdzie raczej zarobi sie kilkaset zl na miesiąc, za klikanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawiddrifter: Nawet stacjonarnie ciężko dostać więcej niż minimalną, jak nic nie umiesz, a Ty chcesz, żeby ktoś Ci jeszcze przez internet płacił za „klikanie”? Może 5 lat temu dało się coś ugrać, zanim AI i automaty przejęły wszystko, ale teraz? Nawet boty pracują wydajniej niż człowiek bez podstaw angielskiego.

Internet już dawno nie jest Dzikim Zachodem — dziś bez skilla jesteś tylko kolejnym userem, który klika „zarabiaj 500 zł dziennie
  • Odpowiedz
@dawiddrifter: no bo pracuja ale ludzie z wiedza i wykształceniem.
Jak masz zdolności manuale to warto popatrzeć za otworzeniem swojego biznesu i roić jakieś tarasy ogrodowe, naprawy rolet itp. Wydaje się być na tym całkiem dobra kasa
  • Odpowiedz
W przyszłym roku chciałem zacząć studia z ratownictwa medycznego, teraz chciałem zmienić pracę na czas studiów i zastanawiam się ile jest w stanie realnie zarobić santariusz na przykład na sor? Czy jako niemedyczny pracownik wniesie to coś pozytywnego do późniejszej pracy czy jednak nauczę się tylko jak pchać łóżko i myć pacjenta? Bo nie wiem czy sensowniej nie byłoby szukać pracy w innym miejscu. #medycyna #praca
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak poradzić sobie z trudną decyzją o zmianie pracy?
Jak pogodzic sie ze zla decyzja o zmianie pracy? Mialem w pracy super atmosfere, z kazdym dobrze sie dogadywalem. Pieniadze byly srednie, pojawila sie oferta z zarobkami o polowe wiekszymi niz dotychczas. Przyjalem ja, dalem wypowiedzenie w pracy, proponowali mi zmiane stanowiska i podwyzke po pewnym czasie, ale stwierdzilem ze nie chce i odszedlem. W nowej pracy oprocz pieniedzy nic sie nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro zaczyna się ukrop. Czuję somatycznie migrenę, zimne poty , golgotę dnia jutrzejszego w zakładzie pracy. Jutro kolejny dzień znoju i męk celem dalszej egzystencji. Taki życia cud. Pociesza mnie jedno urlop w listopadzie kierownika na kilka dni to wtedy ja ucieknę/opuszczę samowolnie stanowisko pracy. Rodzinie. powiem, że mam urlop albo zdalną. W pracy nic nie powiem, zniknę jak kamień w wodę #pracbaza #praca #neet
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakim cudem w restauracji cena za obiad jest wyższa a porcje mniejsze niż to co se sam ugotuję w domu z składników kupionych w supermarkecie??

Przecież restauratorzy mają dostęp do dużo tańszych produktów niż ja w Lidlu,
Mają pracowników na czarno z żylakami co pracują po 12-14 godzin
Napiwki to część wynagrodzenia dla nich.
Do tego wiele restauracji używa produktów po terminie, na pół zgnitych, spleśniałych,
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jakie macie doświadczenie z agencjami rekrutacyjnymi, np. Devire jako pracownicy? Szukam pierwszej roboty jako absolwent i znajomy polecił, jednak on jest już kilka lat w zawodzie. Opłaca się tworzyć u nich konta i dodawać CV, czy raczej jedynie spam na maila będzie przychodził? W razie gdyby się odezwali, to wiąże się to z jakimiś kruczkami, czy oni jakieś ewentualne benefity czerpią jedynie od firm co szukają robotajców?

#praca #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach