Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PanieAreczku

PanieAreczku

Dołączył 3 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18270
  • Znaleziska 4802
  • Mikroblog 13468
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 57
PanieAreczku
PanieAreczku 5 min temu
  • 3
#nieruchomosci #gielda

Chad właściciel betonu 🏠

* Śpi, a lokator spłaca mu kredyt,
* Ma aktywo, które można dotknąć, pomacać i odziedziczyć,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1058

Drozda w mocnych słowach o artystach, co nie odkładali składek emerytalnych

Drozda w mocnych słowach o artystach, co nie odkładali składek emerytalnych

"Jeżeli człowiek przez całe lata zarabiał dużo pieniędzy, a teraz nie ma nic to jest id**ta.

wykopowicz_ka
z
streamable.com
dodany: 11.06.2026, 15:40:44
  • 93
  • #
    artysci
  • #
    emerytury
  • #
    praca
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
PanieAreczku
PanieAreczku 12 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@popularny_polityk: a ciebie jednak wciąga swoją klasą
Szczęść Boże fan Grzegorza pozdrawiam

345

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Mieszkaniec Płocka (Mazowieckie) nakleił na nieprawidłowo zaparkowanym aucie dwie naklejki, uszkadzając lakier samochodu i powodujac straty w wysokosci 5000zl. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Może mu za to grozić nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dorodny_Wieprz
z
tvn24.pl
dodany: przedwczoraj, 21:02:32
  • 279
  • #
    stopcham
  • #
    samochody
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
PanieAreczku
PanieAreczku 12 godz. i 50 min temu via Wykop
  • -5
I bardzo dobrze, teraz jeszcze gonić prawnie konfiturę i naśladowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
13 godz. i 24 min temu
  • 25
Chad inwestor na giełdzie -

- Klika kup i sprzedaj w sekundę,
- robi 20% dziennie na pompach na Nasdaqu,
- dostaje dywidendę bez gadania z nikim,
- kupuje na dołkach od spanikowanych frajerów,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku 13 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 1
@UczesanyPedryl:

musi się prosić menelom którym wynajmuje by mu przelali czynsz na konto,


Właśnie obraziłeś wszystkich spadkowiczy.

  • Odpowiedz

727

Tak kierowca zabił dziecko z tatą w Bardzie

Pokaż treści 18+

Tak kierowca zabił dziecko z tatą w Bardzie

Do sieci trafiło nagranie tragicznego wypadku, który spowodował kierowca w Bardzie. Jechał z dużą prędkością.

DriveSpace
z
brd24.pl
dodany: 18 godz. i 30 min temu
  • 180
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wydarzenia
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
PanieAreczku
PanieAreczku 15 godz. i 41 min temu via Wykop
  • -17
Straszna tragedia, ale nie wieszajcie psów na kierującym. Dla niego i jego rodziny to tez musi być koszmar.
Nie wiadomo jak do tego doszło, może człowiek zasłabł z pedalem gazu, padaczka, dostał jakiegoś wylewu / udaru / skurczu nogi . Powodów może być wiele. Chyba, ze to Ukrainiec?

Tylko Bóg może nas sądzić.
Z Bogiem, Szcześć Boże, fan wyborca Grzegorza Brauna,
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanieAreczku
PanieAreczku 14 godz. i 35 min temu via Wykop
  • -7
@Krynioslaw: tak sądzę, Pan Sebastian M. oraz jego rodzina są również pokrzywdzeni w wyniku całego zdarzenia. To z pewnością odcisnęło piętno
vladi_putin
vladi_putin
21 godz. i 40 min temu
  • 2
XDDDDD

niezła umieralnia. Ciekawe ile za m2
#nieruchomosci
vladi_putin - XDDDDD

niezła umieralnia. Ciekawe ile za m2 
#nieruchomosci

źródło: IMG_1498

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku 16 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@vladi_putin: one powinny być od razu z materiałów ekologicznych to jak dziadek/babcia zejdzie żeby skremować w zgliszczach.
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
20 godz. i 3 min temu
  • 4
Chyba mi się zmienia podejście. Chciałem mieszkać w Warszawie, aby być blisko wszystkiego, praca, znajomi, wydarzenia itp. Miało mi to właśnie ułatwić kontakt z ludźmi. Prawda jest jednak taka, że znajomych nie mam, a aktualnie od lat pracuję zdalnie. Coraz bardziej zaczyna podobać mi się wizja w której mieszkam gdzieś w spokoju bez dodatkowego czynszu, płacę tylko za podstawowe rachunki jak woda i prąd i tak żebym miał dobry internet, dobry dojazd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku 16 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 1
@FedoraTyrone: wtedy zmieniasz pracodawcę. U siebie mam takie podejście do ludzi, że jesli przynosi wartość firmie/zarabia na siebie i na mnie, to może to k###a z bungalowa na Bahamach klepać godzinę dziennie xd ch## mnie to, dopóki kasa się spina i robota dobrze dowieziona

Dlatego też samemu mieszkam w mniejszym mieście. Matematyka była prosta. Sensowna działka pod waw to ponad bańka złotych. Za tą cenę u siebie miałem ssz.
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
18 godz. temu
  • 0
#nieruchomosci Ile według was powinno dzisaj kosztować mieszkanie, żeby była to uczciwa cena? Tylko weźcie pod uwagę miejsce, metraż, pierwotny/wtórny
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku 16 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
@SoplicaTadeusz: około 800 tys PLN w większym mieście . 18000-22000 zł za m2
  • Odpowiedz
Fikster
Fikster
wczoraj, 06:26:30
  • 110
"Idę do domu"
Przypominam, tak wygląda dom. A nie piętrowy betonowy bunkier z dziurami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #polska #heheszki
Fikster - "Idę do domu"
Przypominam, tak wygląda dom. A nie piętrowy betonowy bunkier...

źródło: obraz

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku wczoraj, 06:45:16 via Wykop
  • 49
@Fikster: tak wygląda dom Polaka zwyklaka. Każdy kto reprezentuje coś więcej i ma ambicje, aspiracje robi coś fajniejszego, większego, z rozmachem. Osobiście nie byłbym dumny z siebie mieszkając w takim domu. Byłoby mi wstyd, tak jak miałbym wsiadać do chińskiego auta czy iść za rękę z brzydką loszką. Ale każdemu wg. Potrzeb i możliwości. Takie domy też są potrzebne bo dzięki nim mój wygląda jeszcze lepiej. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku wczoraj, 07:28:15 via Wykop
  • 3
@Fikster: nawet nie wiem. Nie obracam się w takim towarzystwie co rezyduje w tego typu konstrukcjach. Pamiętam jednakowoż, że wydarzenia w Bystrzycy Kłodzkiej rozgrywały się na takim osiedlu. To daje pewien pogląd. #bystrzycaklodzka
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku 23 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@NiebinarnyDziadekFranek:

pokaż swój, żebyśmy wiedzieli do czego aspirować.


Projekt indywidualny. Ale poszukajcie sobie po najdroższych domach z otodom pod Big5 w kwocie powyżej 5 milionów złotych to sobie odpowiecie mniej więcej. Oczywiście mowa o nowym budownictwie a nie dworkach, kamienicach i pałacach.
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku 23 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@pol-scot:

niezła odklejka


Głodny sytego nie zrozumie, syty głodnego też nie
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku 22 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
@NiebinarnyDziadekFranek: no tak jest, dlatego napisałem od 5 wzwyż. ( ͡° ͜ʖ ͡°) poniżej to tylko jakieś biedackie g---o. Budując samemu - tj. Systemem gospodarczym/zlecając poszczególnym ekipom zamiast generalnemu jesteś w stanie zejść do 3,5, plus działka.

Ja tam akurat preferuję życie z dala od miasta, wiem że kolejny dom będę miał gdzieś totalnie na uboczu, kilka hektarów ogrodzonych.
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku 21 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@absolutnie: a widzisz, on mieszka w luksusie a ciebie to dotknęło jak widać (。◕‿‿◕。) kocham jak ktoś innym liczy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Ja słyszałem przy swoim domu jak ktoś spacerował i skomentował rozmawiając ze swoim towarzyszem że piękny dom, ten mówi że tak ale bez miliona nie podchodź xD
To ja se pomyslalem wtedy ze ładna odklejka.
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku 18 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@absolutnie:

chyba aspiracje do bycia okradzionym przez Gruzinów, wydłubanie oka gratis


Ale by się pięknie nacięli ( ͡° ͜ʖ ͡°) przyjść tak z nożem na strzelaninę. Myślisz że jak kogoś stać na taki dom i dysponuje konkretnym majątkiem to był miękkim ch###m robiony ? XD
  • Odpowiedz
mambar
mambar
mambar
10.06.2026, 23:31:06
  • 0
Czy jest ktoś chętny do prowadzenia ze mną konta CDA? Wyszłoby 12 zł miesięcznie. Zainteresowanych proszę o napisanie do mnie wiadomości prywatnej.

#cda #cdapremium #cdapl #apple #appletv #telewizja #filmy #seriale #film #serial #vod #streaming #filmweb #imdb #amazon #amazonprimevideo #hbo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku wczoraj, 07:22:12 via Wykop
  • 0
@zenon_z_chorzowa1: dobrze, że to napisałeś. Screen zrobiony i zgłaszam do skarbówki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PoProstuOn
PoProstuOn
przedwczoraj, 17:45:41
  • 0
Po tym co się stało z watchami to zastanawiam się czy w przyszłym roku od razu dwie serie iPhonów nie stracą wsparcia.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Liczyłem na dodatkowy rok dla trzynastki pro

#apple #iphone #ios
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku przedwczoraj, 19:49:31 via Wykop
  • 0
A co się stało?
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku przedwczoraj, 07:37:30
  • 1
#nieruchomosci tak się zastanawiam nad zakupem działki w górach i budową kolejnego domu - tym razem takiego do 70m2 w parterze, żeby było na zgłoszenie. Miałoby to być jako taka letnia-zimowa odskocznia od życia w mieście powiatowym, bo jednak lubię jeszcze większą ciszę i ogólnie lubie ładne widoki za oknem. Żeby sobie wyjść z lampka wina grzanego, pojechać na narty, z dziećmi na sankach pozjeżdżać...
Czy jest jeszcze w Polsce
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku
Autor
przedwczoraj, 09:06:23 via Wykop
  • 0
@Ciecierere: no ale u siebie to u siebie.
Wizja tego, ze jakieś anony śpią w tym samym łózku mnie obrzydza.
Dlatego na wakacje jeżdżę swoim camperem.
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
Autor
przedwczoraj, 19:30:25 via Wykop
  • 1
@GOHAN: Radom jest piękny, ale za daleko w góry.
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku przedwczoraj, 07:12:14
  • 2
#nieruchomosci Daily reminder- tanio już było. O tej porze roku to już miały być spadki, ogromne, zajebiste, obiecane przez spadkowicza proroka mickajasza . A jak jest? Jak zawsze xD spadkowicze tagowicze wyleszczeni przez rynek. Ludzie się bawią, żyją, kupują, zakładają rodziny, jedzą w restauracjach, podróżują.

Tylko na wykopie smuta i oczekiwanie na kolaps. Jak preppersi z konserwami oczekujący na jakiś kryzys bezpieczeństwa.

Może i ceny nie spadły, od covida minęło
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 06:22:18
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku przedwczoraj, 06:47:38 via Wykop
  • 8
@mirko_anonim: przecież są.
Tylko mało kto chce mieszkać pod Gołdapem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mieszkanie na bliskiej woli prawem a nie towarem!
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
11.06.2026, 09:17:06
  • 3
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,32840189,polscy-przewoznicy-alarmuja-firmy-umieraja-czesto-po-cichu.html

#polska #gospodarka #imigranci #logistyka #januszebiznesu #neuropa #demografia #transport #zycietruckera #ue #4konserwy #praca #pracbaza #bekaztransa #zycietruckera
Lukardio - https://next.gazeta.pl/next/7,151003,32840189,polscy-przewoznicy-alarmuja-...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku 11.06.2026, 20:31:16 via Wykop
  • 0
@PfefferWerfer: @jfrost o, panowie truckerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak działa wolny rynek. Ukraińcom nie przeszkadza praca za 8k na międzynarodówce to po co Polakom kierowcom płacić 12k za to samo? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeden i drugi ładnie towar dowiezie, jeździ bezwypadkowo, bez awarii.

Tyle chamow co wśród kierowców zawodowych to w mało której grupie społecznej się znajdzie (no offence,
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
11.06.2026, 15:17:59
  • 3
Jak kiedyś przechwalali się bogaci ludzie:
- Ja mam 3 fabryki i 20 sklepów firmowych. Zatrudniam 100 osoób.
- A ja jestem właścicielem takiej, a takiej marki. Obecnie robie wykup akcji bo mamy swietny produkt i będziemy rosnąć w przyszłości.

Jak obecnie przechwalają się bogaci ludzie:
- Ja mam 10 kawalerek w centrum wojewódzkiego. Ostatnio podniosłem czynsz i zwiększyłem dochód pasywny o 10%
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku 11.06.2026, 16:05:05 via Wykop
  • 1
@notBart: ja to nawet dla bogatych pracowałem w życiu. Obrzydliwie bogatych. No i faktycznie szkoły są różne. Jedni all in w swoje biznesy, inni giełda, inni nieruchy. A z reguły to mix wszystkiego.
Sto mieszkań w majątku fundacji rodzinnej nikogo nie dziwi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) to raptem kilkadziesiąt milionów złotych.

Nie mylcie wynagrodzeń z posiadanym majątkiem. Bo na papierze możemy mieć zajebistych miliarderów ale wystarczy rewolucja na rynku i
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku 11.06.2026, 13:20:19
  • 8
XDD

BANG

#psy #demografia #dzieci #invitro #heheszki #humorobrazkowy #polska #wykop #przegryw
PanieAreczku - XDD 

BANG

#psy #demografia #dzieci #invitro #heheszki #humorobrazkow...

źródło: IMG_7752

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magik88
Magik88
Magik88
11.06.2026, 13:23:41 via Wykop
  • 6
@PanieAreczku: pani sąsiadko, proszę pilnować swoich dzieci, pani syn dziś rano znowu zjadł kupę bezdomnego z trawnika, a potem zwymiotował w windzie
  • Odpowiedz
Malenaa
Malenaa
11.06.2026, 13:59:15 via Wykop
  • 7
@PanieAreczku: to samo konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Malenaa - @PanieAreczku: to samo konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000013871

Pobierz
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku 11.06.2026, 10:12:40
  • 4
#polityka

PiS jest jaki jest, ale przynajmniej nie sra do mordy własnemu elektoratowi jak robi to aktualnie KO. Dałem się oszukać Tuskowi. Chce żeby Polska była w UE. Chce, żeby było normalnie, z szacunkiem.
Ale nie zgadzam się np. Na rozdawanie mojej kasy artystom, górnikom, rolnikom czy komukolwiek.
A KO ma to w dupie (。◕‿‿◕。)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku
Autor
11.06.2026, 10:16:44 via Wykop
  • 1
@elo345: konkrety? Bo ja teraz piję do skoku na naszą kasę.
Z-----i z wyborami które się nie odbyły, to pamiętam.
I żeby nie było, jestem, a w zasadzie byłem wyborcą PO i KO od prawie 20 lat
  • Odpowiedz

2556

29 letni Radny KO Dawid Kacprzyk zarobił jako lekarz w rok 1.6 miliona zł

Dawid w 2024 powiedział, że przyjmuje tylko na NFZ i nie realizuje wizyt prywatnych. Działacz Koalicji Obywatelskiej w kampanii mówił, że konieczne jest zwiększenie nakładów finansowych na służbę zdrowia xD

ubijakitopiel
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 09:57:35
  • 258
  • #
    bekazpo
  • #
    nfz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
PanieAreczku
PanieAreczku 11.06.2026, 10:11:10 via Wykop
  • -2
@eSUBA94: nie, ludzie dali się nabrać. Ja też. Podobnie z Rafałkiem.
PiS jest jaki jest, ale przynajmniej nie sra do mordy własnemu elektoratowi.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Janusz Kowalski

  • szwagropolimpex sp c. kocham partię Grzegorza Brauna i Rosję
  • Kamionka gmina burzenin
  • Uleglyspadkowicz38@calusek.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.11.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 31.05.2026

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 06.10.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 24.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking