Postanowiłem. Jutro na L4 jest mój ciemiężca, oprawca, poganiacz bydła i batożyciel w jednym - kierowniczka. Anulowalem więc mój wniosek o urlop w tym dniu i uciekam jak ze szkoły na wagary od łagru/kołchozu/sowchozu/gułagu/oflagu/zakładu pracy- nie przyjdę w ogóle , a w tym czasie będę na grzybach w lesie na łonie pięknej dziewiczej natury #praca #pracbaza #neet #antykapitalizm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anoysath: Za 2 lata (31/12/2027, 09:00:00 CET) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
@anoysath: ty nawet nie wiesz ilu jest na takie coś chętnych i za jakie gwiazdy się uważają, współpracuje z jedną z większych agencji zapewniamy tym "gwiazdą" noclegi - co się uśmieje nieraz to moje xd
  • Odpowiedz
  • 77
@202492: A masz może jakiś bootcamp dla tych co chcą się przebranżowić w drugą stronę. Bo zdaje się że teraz to dużo lepszy kierunek przebranżowienia niż twój.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, zmiana taktyki, już nie pierwsza ambitna praca po studiach w inżynierii tylko cokolwiek byle tylko przeżyć XD
#praca
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Afrobiker: Ciekawy program, dzięki za rady. Będę próbował bo branża i ilość ofert wygląda naprawdę obiecująco. Przy okazji lotnictwo to jedna z moich odwiecznych pasji.
  • Odpowiedz
@boguslaw_licencyjny: @marnynick z pensji ci ucieka połowa a potem jeszcze z tej połowy ucieka ci 1/5 na same podatki a potem jeszcze z tego co zostało – netto netto trzeba opłacić internet, telefon, mieszkanie, rachunki. I z tego co zostało musisz oszczędzić, żyć, jeść.
Obecnie minimalna jest duża, to i na mieszkanie się da odkładać z 2k
  • Odpowiedz