Postanowiłem. Jutro na L4 jest mój ciemiężca, oprawca, poganiacz bydła i batożyciel w jednym - kierowniczka. Anulowalem więc mój wniosek o urlop w tym dniu i uciekam jak ze szkoły na wagary od łagru/kołchozu/sowchozu/gułagu/oflagu/zakładu pracy- nie przyjdę w ogóle , a w tym czasie będę na grzybach w lesie na łonie pięknej dziewiczej natury #praca #pracbaza #neet #antykapitalizm
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Milanek93
- 6
Cozwykopem
via Wykop- 0
@Milanek93: przyjdę za ciebie
@Itslilianka: zależy od formy prawnej januszexu i od tego, czy spełnia obowiązek sprawozdawczy
@Itslilianka: jdg nie, spółkę kapitałową tak.
A tak na prawdę to nie. Bo zarobki spółki nie mają dużego związku z zarobkami wspólnika spółki.
A tak na prawdę to nie. Bo zarobki spółki nie mają dużego związku z zarobkami wspólnika spółki.
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@anoysath: Za 2 lata (31/12/2027, 09:00:00 CET) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
@anoysath: ty nawet nie wiesz ilu jest na takie coś chętnych i za jakie gwiazdy się uważają, współpracuje z jedną z większych agencji zapewniamy tym "gwiazdą" noclegi - co się uśmieje nieraz to moje xd
- 1
źródło: temp_file1985917718598004161
Pobierz- 0
@wentylator2137 dobra przebiłeś mnie xD o ile się spóźniłeś?
konto usunięte via Wykop
- 1
@TypowyDaltonista: jechalismy wspolnie busem i po mnie przyszli mnie obudzić :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lukasz-dit może wpadłeś mu w oko ?
@lukasz-dit: i prawidłowo, tych pytań nie można zadawać.
Co to za pytanie w ogóle.
Entry level stanowisko, rozmowa sprzed tygodnia: a jakieś dzieci planujemy?
Co to za pytanie w ogóle.
Entry level stanowisko, rozmowa sprzed tygodnia: a jakieś dzieci planujemy?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@walicwasss: czym się będziesz zajmować?
@walicwasss: doceniam!
- 15
Siema!
chciałbym się przebranżowić z gastro do IT, które bootcamp będzie najlepszy do pracy jako Frontend Developer?
#praca #pracait #programowanie #pytaniedoeksperta
chciałbym się przebranżowić z gastro do IT, które bootcamp będzie najlepszy do pracy jako Frontend Developer?
#praca #pracait #programowanie #pytaniedoeksperta
348
Koreański gigant daje 100 mln dolarów na rozwój przemysłu stoczniowego w Polsce

Koreańska Hanwha Ocean daje 100 mln dolarów na rozwój przemysłu stoczniowego i gospodarki morskiej w Polsce. W ramach programu Orka powstanie ponad 1300 miejsc pracy.
z- 68
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
Taka sytuacja, maszyna wjezdza. Pozdrawiam ciepło z pracy. #praca #budowa #transformers #maszynyboners #maszyny #saftyfirst
źródło: temp_file8922278184978783450
Pobierz- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
23
Sztuczna inteligencja/robotyka może unicestwić klasę robotniczą - Bernie Sanders

Sztuczna inteligencja i robotyka rozwijane przez multimiliarderów pozwolą korporacyjnej Ameryce zlikwidować dziesiątki milionów dobrze płatnych miejsc pracy, obniżyć koszty pracy i zwiększyć zyski. Co stanie się z klasą robotniczą, która nie może znaleźć pracy, bo jej nie ma? - Senator USA ostrzega.
z- 27
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Czy istnieje jakaś robota w której można dużo zarabiać mając zarazem święty spokój? Bez sraczki, niemożliwych deadlinow na okrągło, bez w----------a się w robotę przy jednoczesnym braku jakiegokolwiek.managementu? Mówię to jako QA
#pracait #programowanie #testowanieoprogramowania #praca
#pracait #programowanie #testowanieoprogramowania #praca
@cl_master dobry plytkarz - nikt się na tym nie zna więc sam se planujesz robotę i mówisz ile to będzie trwac
jprdl jutro o 7 rano bede musial sie wpitolić tirem w tą uliczke, okna wyładować sztaplerem, a potem jakoś wyjechać ehhhh zabijta mne
#bekaztransa #praca #pracbaza
#bekaztransa #praca #pracbaza
źródło: temp_file4532035642529565942
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@adamsowaanon tak, tak też przerabiałem takie akcje na solóweczce 12t w DB Schenker, ale z dzisiejszej perspektywy po latach ta solówka to marzenie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@ezoteryczny_hedonizm: przecież Niemcy wypłacili kasę w postaci terenów które zyskaliśmy po wojnie,
- 0
Dobra, zmiana taktyki, już nie pierwsza ambitna praca po studiach w inżynierii tylko cokolwiek byle tylko przeżyć XD
#praca
#praca
- 1
@Afrobiker: wysyłałem aplikacje do EME Aero, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie teoretycznie łapię się na wszystkie ich wymagania.
- 1
@Afrobiker: Ciekawy program, dzięki za rady. Będę próbował bo branża i ilość ofert wygląda naprawdę obiecująco. Przy okazji lotnictwo to jedna z moich odwiecznych pasji.
źródło: temp_file5716365462781468959
Pobierz@Janusz_herbu_sKoryBut_Wisnioweczka sam podpis "mentor liderów, trener zarządzania i pomagam firmom (...)" mowi za siebie. Linkedinowy redflag
@boguslaw_licencyjny: @marnynick z pensji ci ucieka połowa a potem jeszcze z tej połowy ucieka ci 1/5 na same podatki a potem jeszcze z tego co zostało – netto netto trzeba opłacić internet, telefon, mieszkanie, rachunki. I z tego co zostało musisz oszczędzić, żyć, jeść.
Obecnie minimalna jest duża, to i na mieszkanie się da odkładać z 2k
Obecnie minimalna jest duża, to i na mieszkanie się da odkładać z 2k























