Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pracuje_zdalnie_chyba

Pracuje_zdalnie_chyba

Dołączył 2 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6697
  • Znaleziska 17
  • Mikroblog 6680
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 15
jaroty
jaroty
14 godz. i 55 min temu
  • 190
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Co ten Assad z Temu odwala, miały być pieniędze dla firm Niemiec na wskrzeszenie Hitlera UGA BUGA KLĘSKA TUSKA

XdddddDdDddDDdDddddd
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Co ten Assad z Temu odwala, miały być ...

źródło: AISelect_20260528_173902_Samsung Browser

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 10 godz. i 17 min temu via iOS
  • 27
@jaroty: kerrrrrwa a mogliśmy za to kupić hamerykinskie sprzęty co bysmy je za 10 lat dostali
  • Odpowiedz
alylayl23
alylayl23
alylayl23
przedwczoraj, 15:35:02
  • 51
Czekamy na kolejne fikołki silniczków #polityka #bekazlewactwa
alylayl23 - Czekamy na kolejne fikołki silniczków #polityka #bekazlewactwa

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba przedwczoraj, 17:09:51 via iOS
  • 1
@alylayl23: Lepiej ci na grooverze szło baitowanie innych tbh, zbyt oczywiste te zarzutki
  • Odpowiedz
Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
przedwczoraj, 09:47:43
  • 140
#2137 #wykopobrazapapieza #bekazpisu
Zgrywajac_twardziela - #2137 #wykopobrazapapieza #bekazpisu

źródło: pdf i pis

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba przedwczoraj, 11:48:24 via iOS
  • 1
@Saprofit: @Zgrywajac_twardziela rafi to albo pisowski idiota albo troll, nie dawajcie mu atencji
  • Odpowiedz
PierdekAlonso
PierdekAlonso
przedwczoraj, 10:13:32
  • 1367
Jak tam Stanowski coś napisał o Mateckim? Kanał zero wypuscil jakis film na ten temat? Bo moim zdaniem jest to największa afera i największy skandal ostatnich 20 lat jak nie lepiej w polityce.

Rozumiecie, że jeden z najbardziej prominentnych polityków stworzył fikcyjny fundusz z państwowych pieniędzy, a następnie pieniędzmi z tego funduszu zatrudniał swoich znajomych w swojej fikcyjnej fundacji pod warunkiem, że będą mu pod stołem oddawać 60% tej pensji, którą on im
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba przedwczoraj, 11:46:19 via iOS
  • 7
@PierdekAlonso: latarenko to debil, nie ma co z nim dyskutować
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
20.05.2026, 14:15:24
  • 2
#polityka #polska #bekazpisu #bekazprawakow
Prawdziwy mąż stanu, widac kto rozdaje karty
MecenasMarcinNajman - #polityka #polska #bekazpisu #bekazprawakow 
Prawdziwy mąż stan...

źródło: NINTCHDBPICT000545395607-e1575582908297

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 20.05.2026, 14:27:26 via iOS
  • 10
@andbatros: przez to że usunąłeś avatar prawie cie nie rozpoznalem i już pisałem logiczną odpowiedź

W---------j stąd
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
19.05.2026, 04:59:23
  • 964
chłop sb tylko siedział we własnym mieszkaniu bez spodni przy swojej asystentce a wszycy oskarżają go o jakieś bezeceństwa ehh podłość ludzka nie ma granic
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika #stanowski
splinter96 - chłop sb tylko siedział we własnym mieszkaniu bez spodni przy swojej asy...

źródło: 1000027987

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 19.05.2026, 06:40:23 via iOS
  • 1
@markus666 gratuluję przewidywania przyszłości

@Nikczemnik a ty się zesrales że sekta, a tu zobacz. Wziął z połykiem i podziękował
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
10.05.2026, 07:40:27
  • 411
#gielda Wyobrażacie sobie strajk w orlenie? 93% pracowników stacji irafinerii mówi zarządowi że kurs urósł znacząco ostatnio i należy im się część tych zysków, bo w sumie to dzięki pracownikom też jest zysk. Chcą powiedzmy 15% tego co firma zarobi w tym roku.

Ja też sobie nie wyobrażam, dlatego jestem całym sercem z pracownikami samsunga, którzy mają rozpocząć strajk 21 maja, bo domagają się części od rosnących zysków firmy.

#
jatutylkonamoment - #gielda Wyobrażacie sobie strajk w orlenie? 93% pracowników stacj...

źródło: image

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 10.05.2026, 09:25:35 via Wykop
  • 2
Chcą powiedzmy 15% tego co firma zarobi w tym roku


15% samego zysku? Słabiutko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@ja_tu_tylko_na_moment:
Pracujezdalniechyba - >Chcą powiedzmy 15% tego co firma zarobi w tym roku

15% samego...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
08.05.2026, 09:26:41
  • 48
#polityka
Panie Karolu prezydencie. Musi pan to zablokować. Chyba ktos sie liczy z pana zdaniem jako prezydenta RP XDD
fidelio-fidelio - #polityka 
Panie Karolu prezydencie. Musi pan to zablokować. Chyba ...

źródło: 1000143341

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 08.05.2026, 10:38:41 via iOS
  • 19
@fidelio-fidelio: PANIE KAWROLU PROSZEM MOJE DZIECI BENDOM MUSIEC SPUACAC TEN KREDYT!!!!!!!!
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
08.05.2026, 04:41:02
  • 90
j--------e. niedawno pisałam o dobrym dniu i o największym koszmarze jaki mógłby mnie spotkać, czyli spotkanie z dzikami.
właśnie widziałam się z trzema wielkimi gnojami.
zamarłam chwilowo, ale żyje.
baemaj - j--------e. niedawno pisałam o dobrym dniu i o największym koszmarze jaki mó...

źródło: IMG_9718

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 08.05.2026, 06:33:36 via iOS
  • 1
@krystiano_ps3: znalem ziomka a tej foty, rip dla żaruwy…
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
07.05.2026, 07:36:42
  • 164
ależ bedzie spadek ruchu na wykopie

#wojna #polityka #rosja
SpongeBobertKanciastoRenki - ależ bedzie spadek ruchu na wykopie

#wojna #polityka #r...

źródło: ZXCZXCZC

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 07.05.2026, 09:16:28 via iOS
  • 0
@trach: ja mam vpna także na spokojnie ogarniemy żeby ktoś siedział
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
07.05.2026, 07:29:51
  • 618
#polityka
Moze mi ktos powiedzieć co sie dzieje z rada pokoju?
Już cos ustalili czy Trump przytulił miliard od naiwnych debili i zakonczyl ten wspaniały projekt??? XD
fidelio-fidelio - #polityka 
Moze mi ktos powiedzieć co sie dzieje z rada pokoju?
Już...

źródło: 1000143085

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 07.05.2026, 09:13:16 via iOS
  • 2
@fidelio-fidelio: no przecież poza wojną wywołaną przez trumpa i fiutina żadnej innej wojny nie ma czyli wszystko działa zajebiście

Co prawda pewien naród z pejsami na twarzy uprawia ludobojstwo w libanie natomiast to nie wojna czyli git
  • Odpowiedz
crazy88
crazy88
06.05.2026, 11:24:46
  • 7
#f1 test
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 06.05.2026, 11:25:17 via iOS
  • 8
@crazy88: j---c mafie brytyjskom odbiur
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
05.05.2026, 07:29:30
  • 99
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 05.05.2026, 09:19:13 via iOS
  • 18
@maciusuper: hej macius zesransko w majteczki? Kupcia w gatkach? Tak cie boli ze n----------a w cywili? Mi po 4 latach już nie szkoda i myślę że to jedyny argument jaki to bydło rozumie
  • Odpowiedz
Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 05.05.2026, 11:30:18 via iOS
  • 7
@maciusuper: jestem rusofobem ale beke mam z takich prawiczkow jak ty co wszedzie bandere widza zatem niech żyje niepodległa Ukraina! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
faen0
faen0
04.05.2026, 05:22:22
  • 134
Cześć Mirki i Mirabelki,

Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzyty o to, kto płaci za zakupy i rachunki. Oboje pracujemy, ale zarabiam trochę więcej, więc zwykły podział 50/50 był po prostu niesprawiedliwy. Próbowaliśmy to liczyć w Excelu, ale wklepywanie tego co miesiąc zaczynało mnie wkurzać.

Więc po godzinach, zamiast grać w gierki, wystrugałem dla nas prostą apkę.

Działa
faen0 - Cześć Mirki i Mirabelki,

Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzy...

źródło: dashboard

Pobierz
  • 328
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 04.05.2026, 06:27:10 via iOS
  • 0
@faen0: ja zem zainteresowany bo zaraz się przeprowadzam uguem
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
02.05.2026, 06:51:21
  • 255
Cały PiS Kradł.

162. Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

Kwota: 788 500 zł

Przyznano
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 02.05.2026, 07:48:56 via iOS
  • 35
@ja-chira: hej darunia, rozumiem, że te granty lasom państwowym były wydawane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 02.05.2026, 20:21:18 via iOS
  • 0
@ja-chira: to jest najcięższy argument jaki udało ci się znaleźć? XD
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
02.05.2026, 05:27:29
  • 19
#polityka

Dramat

Afera w rzędzie tych nieudaczników goni aferę.
kwiat_pustyni626 - #polityka 

Dramat

Afera w rzędzie tych nieudaczników goni aferę.

źródło: 1000002785

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 02.05.2026, 07:54:02 via iOS
  • 9
@kwiat_pustyni626: @KOLEGAMAMY @fan_poteznego_dunczyka

Ale mi was szkoda prawiczki ze sie tak pompować w majowke musicie, pozdrawiam ze słonecznego Torunia może jakiś Maybach od waszej głowy katolickiej mi skapnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
30.04.2026, 06:21:18
  • 126
To jest ten ruski mir, którzy marzy się polskim onucom? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tomsk, Rosja AD 2026 - główny prospekt. Miasto wielkości Poznania.

#rosja #wojna #ukraina #rosjawstajezkolan
troglodyta_erudyta - To jest ten ruski mir, którzy marzy się polskim onucom? ( ͡° ͜ʖ ...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 30.04.2026, 07:34:54 via iOS
  • 0
@troglodyta_erudyta: do tego kierowcy to ktoś strzelał że ma tak szybe r-------a? XD
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
30.04.2026, 06:14:06
  • 523
Wóz transmisyjny za 5,5 mln zl powinien mniej wiecej wygladać tak. A oni kupili jakiegos dostawczaka za 100 tysiecy zl i nazywaja to wozem transmisyjnym xD Pewnie widzowie ich j----i za to ze zebrali 5,5 mln zl na woz to dla swietego spokoju kupili dostawczaka zeby sie przestali czepiac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszte Sakiewicz, Olechowski i Rachoń przezarli xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Bonzolog11 - Wóz transmisyjny za 5,5 mln zl powinien mniej wiecej wygladać tak. A oni...

źródło: 46h9wzjzgopkn6dcyhtcmk2n96qkx1y4

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 30.04.2026, 07:31:46 via iOS
  • 4
@Bonzolog11: Poka fote krążownika zarublikowskiego
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
22.04.2026, 11:09:29
  • 9
#bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazpo #polityka
typ53B - #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazpo #polityka

źródło: 318

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje_zdalnie_chyba
Pracuje_zdalnie_chyba 22.04.2026, 12:05:03 via iOS
  • 0
@typ53B: w polsce jestes muw po polsku!!!!!!11111
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >
  • nadal pierdole "państwo" ż*dowskie

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.05.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.08.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking