Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nairoht
nairoht

nairoht

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17933
  • Znaleziska 311
  • Mikroblog 17622
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 6
chomikwychomikowany
chomikwychomikowany
chomikwychomikowany
5 godz. i 50 min temu
  • 3
Potrzebuję pilnie porady od kogoś, kto zna się na prawie pracy, PIP, HR, związkach zawodowych albo procedurach antymobbingowych.

W skrócie: zgłosiłem w pracy sytuację, którą odbieram jako poważne naruszenie moich praw pracowniczych i dobrostanu psychicznego. Czeka mnie wewnętrzna komisja wyjaśniająca. Mam obawy, czy procedura będzie bezstronna oraz jak zabezpieczyć się przed ewentualnymi negatywnymi konsekwencjami po zgłoszeniu sprawy.

Nie chcę publicznie podawać szczegółów, nazw, miejsca, stanowiska ani dokumentów, żeby nikogo nie identyfikować i nie eskalować
chomikwychomikowany - Potrzebuję pilnie porady od kogoś, kto zna się na prawie pracy,...

źródło: 1000012454

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 5 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
@chomikwychomikowany: bez podania co uznales za mobbing nikt nie odpowie ci dokladnie czy ew. masz racje co wplywa na dalszy proces calej sprawy byc moze jest tak ze kompletnie nie masz racji, komisja uzna dokladnie to samo a ty bedziesz brnal ze jest stronnicza etc, najprostsza porada jezeli nie chcesz wylewac zali w necie poszukaj radcy prawnego od prawa pracy i idz do niego takie uslugi nie sa jakos bardzo
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht przed chwilą via Wykop
  • 0
@KonsultantPrawny: o czym ty gosciu p--------z, polecilem mu skontaktowac sie z prawnikiem bo opis taki jak zamiescil i dawanie mu innych rad niz prawnik jest totalnie GLUPI a ty przychodzisz caly na bialo i piszesz co o empatii xDD chyba ci sie kopula w upale przegrzala lekko.
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 4 godz. i 15 min temu
  • 47
Skwar ponad 30 stopni przez parę dni a oni k---a trawę koszą - przecież to z niej wiór zostanie jak taka króciutka będzie - ten kto podjął decyzję o terminie to szczerze gratuluję xD. Jeszcze Panowie jadą od 6 rano bo pewnie koło 9 to już nie do życia będzie.
#krakow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht
Autor
4 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 6
@revoolution: a pan to z zarządu zielenii w krakowie że każe ludziom od 6 w 30 stopniach z---------ć z kosiarkami?
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht
Autor
3 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
@NaczelnyWoody: akurat na hucie mamy od c---a zielni takze to raczej nam nie grozi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vegasik69
Vegasik69
22 godz. i 33 min temu
  • 944
#heheszki
Kurrrrrrwwww.... ヽ( ͠°෴ °)ノ
Vegasik69 - #heheszki
Kurrrrrrwwww.... ヽ( ͠°෴ °)ノ

źródło: 7525b897025c4a22ac9f0c9a6be725a1

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 20 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 17
@jegertilbake: Krakow here tez nigdy problemu z urzedem nie mialem, czy to miasta czy skarbowka zawsze bezproblemowo mysle ze duzo problemow z urzedami maja ludzie ktorzy wszystkiego WYMAGAJA I MAJA MIEC TU I TERAZ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mathas
Mathas
21 godz. i 53 min temu
  • 4
#programista15k #pracbaza

Biorę po 300 zł z konta każdego eksperta i słucham Państwa
Mathas - #programista15k #pracbaza

Biorę po 300 zł z konta każdego eksperta i słucha...

źródło: IMG_8858

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 21 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 4
@Mathas: tzn ze co, przeciez wiadomo ze na zdalnej szczegolnie pracoenicy niskiego szczebla zamiast robic totalne minimum to wolili walic konia i chwalic sie tym w necie, przez co ci co wlasnie to minimum robili dostali oczywiscie rykoszetem bo musza z---------c do biura
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
wczoraj, 09:15:08
  • 1024
Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym chwali w internecie XD

#pilkanozna #mecz #ekstraklasa #bekazpodludzi #patologiazmiasta #wislakrakow
Shatter - Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym...

źródło: 1000008650

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 22 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 3
@Shatter: proszowice to od zawsze byl taki stan umyslu ze ja p------e xD, j----e KPRy - tam dalej jest mental lat 90
  • Odpowiedz
speedygonzales1
speedygonzales1
22 godz. i 57 min temu
  • 1
Czaicie że w lokalnym urzędzie gminy w mojej mieścinie w tym i następnym tygodniu są skrócone godziny pracy z powodu upałów? Oczywiście w lokalnych kołchozach produkcyjnych i spawalniczych areczkom w ogóle nie jest gorąco.

#pogoda #kolchoz #pracbaza
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 22 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 1
@speedygonzales1: zaklad areczkow jest prywatny wiec prywaciarz dziala zgodnie KP i prywaciarz rowniez moze skrocic te godziny ale nie musi o co wy k---a macie problem idzcie do prywaciarza i mu powiedzcie aby wam skrocil godziny a nie jak j----y pies ogrodnika patrzcie ze ktos ma lepiej to zamiast walczyc aby tez miec to inni niech maja gorzej bo ja rowniez mam xD, duzo sie nie roznicie od takich januszu
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
wczoraj, 09:30:34
  • 1
mocny szeryf wieśniak z Krakowa

#krakow #samochodoza #konfitura #afera #polskiedrogi
okoboji - mocny szeryf wieśniak z Krakowa

#krakow #samochodoza #konfitura #afera #po...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht wczoraj, 09:32:14 via Wykop
  • 6
@okoboji: i o c--j mu chodzilo
  • Odpowiedz
wkrk
wkrk
wczoraj, 08:37:44
  • 3
JA P------E, ZNOWU.

Znowu zaglądnąłem na pasek płacy, i jak widzę, ile tysięcy złotych mi kradną to mnie trafia.
15 lat już tak patrzę, i obiecuję sobie, że się nie będę przejmował, a i tak się w------m. Pół wypłaty na podatki, składki, i dotowanie tego kraju... I znowu jestem w-------y.

#praca #pracbaza #pieniadze #polska
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht wczoraj, 08:48:12 via Wykop
  • 4
@Hi_Lo_Hi: tak ze mimo skorumpowania i niewydolnosci nfz jak go trzeba bedzie hospitalizowac lub leczyc czy tez operowac to bedzie to mial ze skladek, oczywiscie zaraz sie zesra ze on nie korzysta tylko zycie to takie jest ze nigdy nie wiadomo kiedy mu bedzie to potrzebne
  • Odpowiedz
Fiodooor
Fiodooor
wczoraj, 07:09:32
  • 0
Hejo, czy poleci ktos jakis zajebsity serwis w krakowie? Mam canyona graila z kierownicą tzw. double decker i od kilku tygodni cos mi stuka w momencie szarpniecia kierownicy, nie mam pojecia o co chodzi, wyczyscilem stery, chuje muje, wszystko porobilem i dalej to samo.
chce oddac do serwisu canyona w krakowie, ale termin maja na 15 lipca dopiero wiec fajnie :D

#canyon #rower #krakow
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht wczoraj, 08:09:31 via Wykop
  • 0
@Fiodooor: plastik moze sobie skrzypiec bez powodu
  • Odpowiedz
Ademu
Ademu
przedwczoraj, 06:57:48
  • 2
Jak ktoś jeździ po Bronowicach to może zauważył małą zmianę na ul. Lindego. Zrobiono tam tymczasowy postój autobusów za tramwaj pod Bagatelę i postawiono znaki z pierwszeństwem przejazdu. Sęk w tym, że pierwszeństwo mają wyjeżdżający z ulicy ale tego praktycznie nie widać bo znak zasłaniają parkujące autobusy… A dochodzą jeszcze auta wyjeżdżające spod lidla…
#krakow #motoryzacja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht przedwczoraj, 07:29:41 via Wykop
  • 6
@Ademu: to jest k---a tak genialnie jak nieraz wstawiają znak a pod nim litanie kiedy dotyczy lub nie dotyczy i zwalniaj do 5km/h aby przeczytac xDD,a potem pikachu face ze kierowcy maja problem z oznakowaniem
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster
24.06.2026, 17:05:31
  • 0
#pracbaza #praca #allegro #pracazdalna jest w stanie ktoś wskazać jak mierzyli tą produktywność i jak bardzo jest to skorelowane z wdrażaniem AI? ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.pb.pl/allegro-powrot-do-biur-zwiekszyl-produktywnosc-o-159-proc-1263388
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 24.06.2026, 17:07:53 via Wykop
  • 0
@FPmaster: tak ze ludzie na zdalnej maja w------e w swoja robote, szczegolnie na niskicb szczeblach i zamiast robic minimum, to sie o---------i totalnie
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
24.06.2026, 05:44:31
  • 316
Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitował, łażąc kompletnie nawalonym na rynku głównym. Jak dobrze, że zrzuciliśmy tego pijaka z prezydenckiego fotela

#krakow
Lardor - Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitowa...

źródło: 1000095394

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 24.06.2026, 05:51:51 via Wykop
  • 570
@Lardor: well sam głosowałem za odwołaniem etc, ale patrząc z perspektywy osoby która z dnia na dzień (nie ważne, że trochę na własne życzenie) straciła posadę, a w sumię całą karierę - to się nie dziwię że poszła się n---------ć xD. A robić filmiki etc osobie która de facto przestała być jakkolwiek publiczna to słabe
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 23.06.2026, 16:58:26
  • 5
#mecz hamulcowy obecny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
23.06.2026, 04:55:50
  • 5
Opłaty serwisowe, brak umów o pracę, paragony niefiskalne lub ich całkowity brak - gastronomia w pigułce, jedna wielka szara strefa.
Ale gdzie w tym wszystkim jest państwo, które jawnie na to przyzwala xD?
Tam powinny wjeżdżać całe bataliony inspektorów z PIPu i skarbówka każdego dnia i to bez zapowiedzi xD
Tymczasem nic takiego nie ma miejsca, jakby państwo w pełni to akceptowało, zakładam że państwo ma jakiś plan np na wprowadzenie minimalnej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 23.06.2026, 05:29:12 via Wykop
  • 6
Tam powinny wjeżdżać całe bataliony inspektorów z PIPu i skarbówka każdego dnia i to bez zapowiedzi xD


@NaczelnyWoody: a skad wezmiesz te bataliony, bo zawsze polak rodak mial problem ze ludzi w urzedzie za duzo, a nagle polak rodak chce aby bataliony chodzily dzien w dzien po gastro xD
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
23.06.2026, 02:56:28
  • 16
Tak się bawią norwescy Janusze.

#mecz #norwegia
https://streamable.com/05cdea
Paradajek - Tak się bawią norwescy Janusze.

#mecz #norwegia
https://streamable.com/0...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 23.06.2026, 04:57:16 via Wykop
  • 15
@Paradajek: no i zajebiscie
  • Odpowiedz
niedasieukryc
niedasieukryc
niedasieukryc
22.06.2026, 09:37:06
  • 52
Dobrze. Otwieramy posiedzenie wykopowego krakoskiego sztabu kryzysowego. Proszę o raporty z poszczególnych dzielnic. Na Bieńczycach mamy nowy wodospad i oczko wodne.

#krakow
niedasieukryc - Dobrze. Otwieramy posiedzenie wykopowego krakoskiego sztabu kryzysowe...

źródło: 1000022500

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 22.06.2026, 09:50:09 via Wykop
  • 1
@Migfirefox: od miesiąca są, parking robią
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 22.06.2026, 09:42:40
  • 7
#krakow Pan Majchorwski nie jest prezydentem i tarcze wziął ze sobą xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koronanona
Koronanona
22.06.2026, 10:47:57 via Wykop
  • 0
@nairoht: nie ma aktualnie prezydenta tylko jakiś komisarz to macie
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
22.06.2026, 04:21:58
  • 276
Rozumiem nagonkę na lekarzy, którzy wykorzystują system i drenują budżet NFZ fikcyjnymi zabiegami i dyżurami, ale ta nagonka na lekarzy rozpętana na wykopie już dawno straciła znamiona jakiegokolwiek zdrowego rozsądku i coraz bardziej przypomina tłuszczę goniącą lekarzy z widłami i pochodniami niczym wiedźmy za samo bycie lekarzem.

https://wykop.pl/link/7965825/izba-lekarska-dostala-13-mln-zl-na-szkolenie-lekarzy-i-lekarzy-dentystow

Na głównej wylądowało oto znalezisko o tym, że Naczelna Izba Lekarska otrzymała 13 milionów zł na szkolenia dla lekarzy. Kwota ma być przeznaczona na kształcenie 1500
@tomasztomasz1234 645

Izba Lekarska dostała 13 mln zł na szkolenie lekarzy i lekarzy dentystów

więcej
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 22.06.2026, 05:58:37 via Wykop
  • 9
@17loginbylzajety: o jest i wybrany przywodca do siedzenia 24/7 xD @troglodyta_erudyta przeciez tak sie konczy kazde ruszenie na wykopie, tak jak kazdy kto jezdzi samochodem to do w-------a bo konfitura bug wykopka, kazdy kto ma psa to do w-------a bo nochal skonczyl kariere na x i nikt tam go nie powaza to wrocila tutaj spamowac xD, eh chyba tag mecz i f1 mnie tylko tu trzyma
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
20.06.2026, 05:07:11
  • 97
narzekacie na lekarzy a taki glupek z internetu zarabia MILION W MIESIĄC

#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #konowalposting
#ksiazulo #polskiyoutube
okoboji - narzekacie na lekarzy a taki glupek z internetu zarabia MILION W MIESIĄC

#...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 o 07.05.49

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 20.06.2026, 08:09:30 via Wykop
  • 0
@okoboji: ty to jestes wlasnie tym odklejusem wykopkiem ktory spoerdoli kazda dobra inicjatywe bo zacznie sie p-----------c do kazdego, a potem dziwota ze kazdy sie smieje z takich lbow jak ty c--j cie to obchodzi ile gosc zarabia LEGALNIE W PELNI LEGALNIE, a nie ciagnie z panstwowych pieniedzy jak lekarze
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 20.06.2026, 08:22:31 via Wykop
  • 1
@BiggerJapanTapczan: szczerze watpie ze to bait patrzac na kariere opa, po prostu jest zawistnym przyglupem ktorego jedynym osiagnieciem jest bordo na tym portalu xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.11.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia