Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PoorOps

PoorOps

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 117
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 115
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 4
PoorOps
PoorOps 07.06.2026, 12:50:58
  • 4
Już nikt mi nie wmówi, że po prawie 5 latach treningu wyglądam słabo dlatego, że c-----o trenuję, bo znajomy, który pochodził ze mną półtorej roku wygląda o wiele lepiej ode mnie ćwicząc moim planem bo go "poprowadziłem" bez szczególnego trzymania michy. Geny i c--j. W dodatku ja manlet 170 to powinienem rosnąć od patrzenia na sztangę, tym bardziej że ja trzymam michę. Mam jakiś problem, nawet po redu wchodzę na masę (około
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoorOps
PoorOps
Autor
07.06.2026, 13:06:25 via Wykop
  • 1
@arclex: No dokładnie, a znajomy trenuje tak samo c-----o ze mną i zbudował, proste
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps
Autor
07.06.2026, 16:46:43 via Wykop
  • 1
skoro widzisz, że nie umiesz ćwiczyć, to po co ćwiczysz?


@Sportler: No dokładnie jebnę to i zmniejszę ilość treningów do 2 dla zdrowia

@Saprofit Przez te lata to już wszystkiego próbowałem ale faktycznie może to nie dla mnie i tyle, szkoda czasu chyba poświęcać tym bardziej że to nie tylko czas na trening, ale na przegląd badań i całą wiedzę z zakresu treningu siłowego
  • Odpowiedz
HawankenSzenkin
HawankenSzenkin
05.06.2026, 10:49:39
  • 0
Witam. Planuje sobie stanowisko do odpoczynku w wolne weekendy i święta. Chciałem sobie zorganizować taki wielki młot jak mają paladyni z warcrafta. Nie wiecie gdzie dostane coś takiego? Macie jakieś inne pomysły na ciekawe stanowisko dla nerda? Macie własne stanowiska i chcecie je pokazać?

#gry #ps5 #playstation #steam #cosplay #fantasy #stanowiskogracza
HawankenSzenkin - Witam. Planuje sobie stanowisko do odpoczynku w wolne weekendy i św...

źródło: CZAS MŁOTA

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoorOps
PoorOps 07.06.2026, 12:58:47 via Wykop
  • 0
@HawankenSzenkin: Jak jesteś nerdem to pewnie masz drukarkę 3D, która w obecnych czasach jest tania i łatwo dostępna z zerowym progiem wejścia. Jeżeli masz drukarkę 3D to masz odpowiedź na młot ;)
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps 07.06.2026, 13:05:27 via Wykop
  • 1
@HawankenSzenkin: Polecam bo to załatwi Ci ogarnianie właśnie takich zachcianek, chociaż przy takim młocie to zakładam że będzie sporo roboty, bo jedno to wydrukować a drugie to poskładać to pomalować itd
  • Odpowiedz
58megaton
58megaton
58megaton
13.05.2026, 21:39:54
  • 3
Czy to normalne że na siłowni w szatni koleś goli sobie łeb maszynką na zero? Albo inny suszy sobie jaja suszarką do włosów?

#silownia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoorOps
PoorOps 14.05.2026, 14:43:55 via Wykop
  • 0
@58megaton: U mnie to tacy agenci są co wszystko ogarną, ogolą się, zęby i uszy umyją itd. Po co w domu jak na siłowni można za darmo na multisporta z wody korzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps 11.05.2026, 14:22:33
  • 3
Według mnie Ci wszyscy występujący na WNBF d------i naturale co po 3 latach stażu na siłowni wyglądają lepiej niż koksy z 10 latami stażu mają coś genetycznie namieszane z miostatyną od urodzenia, nie potrafię sobie tego w żaden inny sposób wyjaśnić.
Mam na siłowni takiego gościa co ma 17 lat a ma o wiele więcej mięsa niż sterydziarze xD i to jest znacząca różnica. A ludzie myślą, że jak 5 lat ćwiczą
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoorOps
PoorOps
Autor
11.05.2026, 14:45:38 via Wykop
  • 1
@arclex: Napisałem d------i naturale a ty mówisz o jakichś influencerkach 60kg, przykład totalnego freaka - Filip Majka, aktualnie 180cm 90kg, w tym momencie nie ma docięcia takiego jak na scenie, ale przy tej pękatości i sylwetce to wygląda zajebiście i zwykły szarak przy takiej wadze i wzroście to będzie spuchnięty a przynajmniej na pewno jakkolwiek nie zbliży się do takiej sylwetki, a on pewnie na dobrej docince wniesie z 80kg+
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps
Autor
11.05.2026, 15:05:18 via Wykop
  • 3
@arclex: nie chce mi się nawet dyskutować jak chłop który jest 3 krotnym mistrzem polski, ma kartę pro majac 19 lat i jest top 8 na świecie nie jest freakiem tylko "być może" ma ponadprzeciętne predyspozycje to ja nie mam pytań. Btw trenuję już ponad 4 lata (michę mam dopiętą od ponad roku ze względu na konkretną redukcję ale trening był zawsze ciężki i ułożony bez skakania po planach (poza
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps
Autor
11.05.2026, 15:06:38 via Wykop
  • 8
to jest ledwo przebite 23 FFMI


@arclex: To jest AŻ 23 FFMI, nie do osiągnięcia dla zwykłego szaraka bez genu choćbyś nie wiadomo jak się napinał.
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps
Autor
11.05.2026, 15:08:55 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps
Autor
11.05.2026, 15:37:04 via Wykop
  • 2
Jeżeli trenujesz z "dopiętą" michą i "ciężkim" treningiem od 4 lat, a masz FFMI 20, to ja bym się generalnie nie przyznawał, że trenuję 4 lata, bo to oznacza, że leży wszystko: dieta, trening (zapewne i plan, i wykonanie) i konsekwencja w jego realizacji.


@arclex: Ale bzdura xD liczę wszystko co do grama i ostro z---------m, ale faktycznie lepiej się chyba nie przyznawać bo potem od takiego speca dostaje się
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps
Autor
11.05.2026, 15:49:40 via Wykop
  • 1
Nawet mimo Twoich najszczerszych chęci, to jednak stawiałbym na to, że trening leży i zdycha, jeżeli dieta faktycznie jest taka, jak piszesz.


@arclex: Też tak myślałem że to kwestia treningu ale po wszelakich konsultacjach jednak wyszło że robię wszystko porządnie ale jestem antyfreakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) no wiesz, jak masz freaków to i musi być możliwość bycia tym w drugą stronę xD
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps
Autor
11.05.2026, 17:02:20 via Wykop
  • 1
też posądzisz o doping?


@Saprofit: ale ja nikogo nie posądziłem o doping tylko nazwałem ich właśnie świrami genetycznymi, którzy już od urodzenia musieli mieć coś pomieszane w genach
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps
Autor
11.05.2026, 18:57:30 via Wykop
  • 1
@przegro_pisarz: Taaa, 80% serii robię do upadku, jeżeli już to przeginam w drugą stronę.
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps
Autor
11.05.2026, 19:29:29 via Wykop
  • 5
Tak więc nie tylko Ty masz c-----e efekty ¯\(ツ)/¯


@Akos: No oczywiście że nie tylko ja mam c-----e efekty, jest wiele osób które znam i wiem jak z----------ą i mają podobnie. Irytuje mnie podejście takie jak @arclex reprezentuje czyli c-----e efekty = na pewno musisz się o--------ć. No nie, niestety nie każdy będzie mógł dołożyć duże ilości mięsa nawet jak życie temu poświęci. Nie przeskoczysz ilości masy mięśniowej którą
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps
Autor
11.05.2026, 20:05:36 via Wykop
  • 0
aż za ciężko do upadku zbudował 2kg czystej masy mięśniowej.


@arclex: Może nie tylko 2kg ale realnie myśle że zbudowałem z 7kg czystego mięcha przez te lata bo startowałem z 62 kg, teraz przy 70kg mam myśle podobny BF. (wcześniej oczywiście na świniomasie dobiłem do ponad 80kg i zredukowałem)

zrób ten swój super ciężki trening, przejdź się godzinę wokół miejsca, w którym masz siłownię i zrób jeszcze raz ten sam
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps 16.04.2026, 18:22:05
  • 2
#przegryw W czasach szkoły średniej przynajmniej miałem znajomych do pogrania czy pogadania, zawsze myślałem że jestem samotnym wilkiem tym bardziej ze względu na lęki przed byciem ocenianym/byciem w centrum uwagi itd. i postrzeganie siebie jako introwertyka, a jednak smutno jak nie ma tych ludzi. Lata bez ludzi chyba mocno mnie uwsteczniły.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
16.04.2026, 18:25:02 via Wykop
  • 1
@PoorOps: (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
Netanstachu
Netanstachu
16.04.2026, 18:43:34 via Wykop
  • 0
@PoorOps: Ja od podstawówki żadnych znajomych nie poznałem
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
09.04.2026, 10:27:09
  • 0
Silownia to jedyna rzecz sprawiająca mi przyjemność w życiu. Niestety chyba muszę ją wyrzucić z życia, bo po każdym treningu czuje się zestresowany, c-----o śpię, mam podbite tętno o 15bpm nawet na następny dzień. Następnego dnia czuje się przemęczony i ciężko mi sie skupić w pracy. Wszystko mam dopięte, brak używek, dobra dieta, suplementacja, nawodnienie. Robię tydzień przerwy od treningów, czuje się lepiej, zrobie jeden trening i znowu wszystko sie wali. Badania
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoorOps
PoorOps 11.04.2026, 18:59:58 via Wykop
  • 0
@andrzej-tata-000000: idź do lekarza, zbadaj kortyzol i inne hormony, może nadnercza? spróbuj robić trening z rana, jest masa rzeczy do spróbowania zanim wywalisz trening siłowy ze swojego życia
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps 11.04.2026, 19:19:44 via Wykop
  • 0
@andrzej-tata-000000: To spróbuj lżejszy trening zrobić, na górze widzę screena. Po co robisz Bench Press a potem Machine Chest Press? Zrób Bench Press 3 serie główne, a potem zrób jakieś rozpiętki 2 serie główne, albo na maszynie butterfly albo na bramie a w ostateczności na hantlach. We wszystkich ćwiczeniach na biceps/triceps zbij do 2 serii głównych zamiast 3. W jednym z ćwiczeń na plecy też zbij do 2 serii głównych.
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
09.04.2026, 10:12:51
  • 0
Sytuacja taka: przed świętami dieta micha, dobre odżywianie i waga stała ablo powolutku w dół, malutkie wahania. A na święta była przerwa u wiadomo jedzenie dużo i bez uwagi. I teraz szok: waga zaraz po świętach o 1kg MNIEJ niż przed świętami. Jak to możliwe? Jakie jest naukowe wytłumaczenie tego? Bo ja zwątpiłem w działanie praw fizyki. (Ważenie zawsze rano na czczo).

#dieta #mirkokoksy #silownia #
pearl_jamik - Sytuacja taka: przed świętami dieta micha, dobre odżywianie i waga stał...

źródło: gf-rYf3-YCho-jn83_plaski-brzuch-w-tydzien-dieta-i-cwiczenia-na-7-dni-1920x1080-nocrop

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoorOps
PoorOps 11.04.2026, 19:00:57 via Wykop
  • 0
@pearl_jamik: glikogen Ci spadł przez przerwę w treningu
  • Odpowiedz
kovalszd
kovalszd
kovalszd
09.04.2026, 14:26:20
  • 0
Mam wrażenie, że każda usługa która brałem była mocno przereklamowana. Wziąłęm prowadzenie od trenera na 3miechy. Mój biceps rósł tylko po treningu, a zreszta to nie zawsze, czesto byl poprostu napompowany a obwod sie nie zmienial. W bicepsie około 35cm czyli tyle ile miałem jakoś x lat temu. Nie powiem cos mi podpowiedział, ale tak naprawde usluga mocno przereklamowana. Oczywiscie wiadomo trzeba byc na masie haha. Już to przerabiałem liczenie kalorii ze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoorOps
PoorOps 11.04.2026, 18:47:53 via Wykop
  • 0
@kovalszd: Chyba chcesz za szybko i za dużo na raz, może przeczytaj jakąś książkę odnośnie kulturystyki/powerliftingu czy co tam cię interesuje i zacznij od robienia notatek, potem dopiero zagłębiaj się w konkretne aspekty. Ja zanim doszedłem do planu treningowego który mi odpowiada to minęło kilka lat eksperymentowania.
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
09.04.2026, 17:11:37
  • 5
#przegryw #mikrokoksy #silownia

Jest potencjał?
KjatanSveisson - #przegryw #mikrokoksy #silownia

Jest potencjał?

źródło: 1000006264

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoorOps
PoorOps 11.04.2026, 18:45:39 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: czipsy, trochę sterydów i każdy urośnie
  • Odpowiedz
JanTrajbal2
JanTrajbal2
09.04.2026, 20:40:00
  • 0
Trening odbyty
#silownia #mikrokoksy
JanTrajbal2 - Trening odbyty 
#silownia #mikrokoksy

źródło: 3784

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoorOps
PoorOps 11.04.2026, 18:44:05 via Wykop
  • 0
owszem, warto to robić, ale nie mam czasu xD


@JanTrajbal2: Szykuj czas na późniejsze rehabilitacje przy kontuzji xD Rozumiem pominąć rozgrzewkę typu bieżnia, machanie łapami czy inne aktywacje gumami ale pomijać serie wstępne to juz głupota xD
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
11.04.2026, 14:22:29
  • 12
No i pykło 135kg na ławie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaczynając w grudniu po długiej przerwie od 5 x 80kg progres jest zadowalający, aczkolwiek czas na lekki deload i budowę objętości na nieco niższych ciężarach. Waga w miejscu więc to też na plus że nie ulewam się jak Tuczna świnia ( ͡º ͜ʖ͡º). Celem jest 140kg do lipca, ale może uda się wincyj
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoorOps
PoorOps 11.04.2026, 18:38:06 via Wykop
  • 1
@picasssss1: Masz jakiś konkretny plan pod ławę? Jaki system? Ile razy w tygodniu robisz ławę?
  • Odpowiedz
Representant
Representant
Representant
05.04.2026, 21:06:41
  • 0
Cześć
Co sądzicie o tym planie góra dół:
GÓRA A
1. Wyciskanie leżąc: 4 x 5-6
2. Podciąganie nachwytem z obciążeniem: 4 x 5-6
3. OHP sztanga: 4 x 6-8
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoorOps
PoorOps 06.04.2026, 20:39:11 via Wykop
  • 0
@Representant: Wywaliłbym facepulle z drugiego treningu góry i dał tam 2 serie rozpiętek i ogólnie bym pozbijał z 4 serii na 3 a dla mniejszych izolacji nawet do 2
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
06.04.2026, 12:51:14
  • 1
✨️ Jak odzyskać motywację do treningów po przerwie? Ⓘ
Macie jakiś pomysł jak ponownie rozpalić w sobie motywację do regularnych treningów.

W skrócie, chociłem regularnie przez 2 lata, z drobnymi przerwami chorobowymi. Wstawałem codziennie koło 6 i rano przed pracą wpadałem na siłownie.

Wiem, że ta wymówka jest słaba ale:
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoorOps
PoorOps 06.04.2026, 20:34:59 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: W sumie ciekawe zjawisko, ja to jak mam przerwę to nie mogę doczekać się powrotu już od 1 dnia przerwy, a po miesiącu to rozsadzałoby mnie dopóki bym nie odbył treningu. Tym bardziej wizja szybkich przyrostów ze względu na pamięć mięśniową, można poczuć się jak przy pierwszych newbie gainsach xD

Może wcale nie lubisz siłowni? Może warto spróbować innego sportu?
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps 01.04.2026, 20:50:08
  • 2
Śmieszna sprawa, że zawsze się mówi że sport dla zdrowia, siłownia chroni przed sarkopenią itd. A ja trenując czysto rekreacyjnie bez pogoni za wynikiem, po paru latach treningów jestem tak połamany/rozsypany, że ortopeda ostatnio się zastanawiał jak to możliwe że w moim wieku można mieć tyle zwyrodnień.

Ciekawe czy na starość z czegoś co miało dać mi życie w zdrowiu, zrobi się tak duży problem że będę żałował godzin spędzonych na podnoszeniu
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vostok
vostok
01.04.2026, 21:52:21 via Wykop
  • 9
@PoorOps: a skąd wiesz, co byłoby bez trenowania? Może jeszcze gorzej...
  • Odpowiedz
znowuzapomnialemhasla
znowuzapomnialemhasla
znowuzapomnialemhasla
02.04.2026, 06:10:43 via Wykop
  • 8
@PoorOps: sam fakt że trenujesz nie oznacza że robisz to sensownie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
rales
rales
01.04.2026, 18:10:11
  • 1
#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
rales - #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy

źródło: 1000011311

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoorOps
PoorOps 01.04.2026, 20:17:38 via Wykop
  • 6
@rales: wiadomo nie od dziś, że każdy wielki chłop zaczynał od a6w
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps 24.03.2026, 17:30:16
  • 0
Robię ławę tylko raz w tygodniu dlatego pomyślałem o przejściu ze zwyczajnej progresji liniowej na metodę 5/3/1 ale tylko w tym boju, reszta treningu bez zmian. Ma to sens? Wydaje się mega lekko jak robię teraz 90x5 w serii a mam schodzić na machanie 60tką w pierwszych tygodniach. Przecież zanim wrócę do 90x5 to minie pół roku. No chyba że robić pełno joker setów?

Jest sens użyć tej metody progresji i dokładać
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoorOps
PoorOps
Autor
24.03.2026, 19:46:50 via Wykop
  • 0
Jak widzisz, już w trzecim tygodniu będziesz robił 5 powtórzeń z 90kg.


@arclex: Teraz to ja już nic nie rozumiem, przecież w pierwszym tygodniu będę robił piątki, w drugim trójki, a w trzecim 5/3/1 a u Ciebie w excelu są 3 tygodnie x5 ze zwiększonymi ciężarami?

Z tego co rozumiem to progresja w 5/3/1 wygląda
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps
Autor
24.03.2026, 20:09:49 via Wykop
  • 0
zostaw 5/3/1


@bdm_bq: Aktualnie to ja już nie wiem jak to 5/3/1 ma wyglądać bo im dalej czytam tę książkę tym mniej wiem. Niby mowa o 5/3/1 a w połowie książki są warianty gdzie każdy tydzień leci na 5 powtórzeniach tylko manipulujesz ciężarem
  • Odpowiedz
PoorOps
PoorOps
Autor
24.03.2026, 20:34:05 via Wykop
  • 0
To co masz zostawić jako główną ideę to malejąca objętość z jednoczesnym wzrostem intensywności


@bdm_bq: Planuję tę wersję tylko w wersji 3/5/1 (czyli x5 w każdym tygodniu ale procent ciężaru według 3/5/1) + dorzucenie do tego objętości z dodatkowego amrapa tak jak zaproponowałeś
PoorOps - >To co masz zostawić jako główną ideę to malejąca objętość z jednoczesnym w...

źródło: img_24032026_213035

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >
  • BiedOps z nadzieją na lepsze jutro
  • Światłowód

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking