Jestem na dnie życiowym i nie mam siły próbować z tego wyjść.
Studiuję, uczę się angielskiego codziennie, robiłem kursy Excel, różne warsztaty z biura karier i na wydziale. Kursy na YT z na office czy obsługi AI, hobbystycznie do robienia muzyki. Byłem na kilku warsztatach z pisania CV. Przeczytałem kilka książek rozwojowych. Ćwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu.
Pracowałem tylko w kołchozach a moje szanse na staż do korpo czy lekką fizycznie pracę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za to jak gadam z dziewczynami z klasy to nigdy wcześniej nie pracowały, wysłały CV i pracują w HR czy korpo finansach


@Wielki_D: tak, tak oczywiście już jestem tym hrem i korpo od razu ceo
  • Odpowiedz
W nowym roku zamierzam niedaleko Mediolanu studiować i jeździć na Deliveroo - niedawno PO ROKU dali mi umowę xD w październiku 2024 składałem podanie. Da się z tego wyżyć? niby glupia robota ale lubiłem na yt gościa sobie oglądać jak o północy pomyka po ulicach więc chętnie bym się tym zajął przynajmniej dla testu.

Każdego widzę z drogimi elektrykami, na początek kupienie za ~50 euro zwykłego roweru wystarczy czy te elektryki to
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UczesanyPedryl: Panie, leć na reddita z takimi pytaniami, Wypok to obecnie martwy portal z zerowym ruchem poza pojedynczymi tagami. Z resztą po #wlochy widać, kiedyś ciekawostki, jakieś wpisy z podróży, dzisiaj 90% to pytania jak najlepiej wynająć auto na Sycylii.

Nie odpowiem, bo nie studiowałem we Włoszech, ale chętnie będę śledził jak już się osadził i będziesz dawał jakieś wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 59
Ale spokojnie pan doktur, aktualnie jesteście tam gdzie it 10 lat temu, jeszcze chwile bedzie dobrze wiec czil :)
  • Odpowiedz
  • 103
Od dawna na medycynę idą chciwe pasożyty, nie z chęci leczenia ludzi, tylko zarabiania dużego siana. Możesz jechać na bezpłatny wolontariat do Afryki jak się tak boisz, że nie będziesz mógł pomagać ludziom, bo będzie za dużo lekarzy XD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie każdy ma warunki do tego, aby poświęcić swoją młodość na edukację.

Z tym, że są zawody które nie wymagają papierka ze studiów. Głównie kreatywne jak grafik, producent muzyki, itp. Tam liczy się tylko twoje portfolio. Możesz też zawsze otworzyć własną działalność, wtedy nikt nie będzie patrzył na twoje doświadczenie czy wykształcenie. Będzie się liczyło jedynie to, co rzeczywiście potrafisz robić.

kiedy przełożony każe ci robić niebezpieczną robotę i mówi abyś olał
  • Odpowiedz
@Norkin: a to widzisz źle się zrozumieliśmy, bo ja to właśnie odebrałem tak jakbyś się żalił na swoje życie. Fakt, każdy ma inne predyspozycje, jednak dużo osób zamiast próbować nowych rzeczy to z automatu idzie do kołchozu bo uważa, że nic nie umie. Im mniej osób chciałoby robić w takich kołchozach, tym lepiej płatny byłby to zawód. I wydaje mi się że właśnie z tego powodu tacy ludzie są uznawani
  • Odpowiedz
✨️ Jak poradzić sobie po zwolnieniu z pracy?
Kilka miesiecy temu mnie zwolniono z roznych przyczyn po dwoch latach wspolpracy. To bylo okropne doswiadczenie, do teraz nie czuje sie wartosciowa osoba ze wzgledu na to, co mi powiedziano o sobie. Bez wzgledu na to czy to prawda - mieliscie kiedys podobnie? Jak sobie z tym poradzic? #pracbaza #praca

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Nie da się „bez względu czy to prawda czy nie” - jeśli wiesz, że to nieprawda to inaczej reagujesz niż wtedy kiedy ktoś wytyka Ci prawdziwe rzeczy.
  • Odpowiedz
#krwiodastwo #zdrowie #praca Czy oddawanie 6-7 razy w roku krwi doprowadzi do czerwoności twojego pracodawcę i cię zwolni pod byle pretekstem, likwidacja stanowiska, niska wydajności?
Orbiter01 - #krwiodastwo #zdrowie #praca Czy oddawanie 6-7 razy w roku krwi doprowadz...

źródło: b9fe891776_ja_wam_kurwa_dam

Pobierz

Czy pracodawcy czepiają się was za to, że oddajecie krew i dostajecie 2 dni wolnego na ich koszt?

  • Tak 50.0% (10)
  • Nie 50.0% (10)

Oddanych głosów: 20

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach