Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Palinkka

Palinkka

Dołączył 2 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2843
  • Znaleziska 73
  • Mikroblog 2770
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 18
_______________________
_______________________
04.06.2026, 15:14:12
  • 2
_______________________

źródło: temp_file5313181569945026000

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 15:15:42 via Wykop
  • 0
@_______________________: przepiękne 🤩
  • Odpowiedz
przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
04.06.2026, 13:15:25
  • 1
#przegryw
przybysz_miedzygwiezdny - #przegryw

źródło: 1780551445987540

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 13:18:35 via Wykop
  • 0
@przybysz_miedzygwiezdny: nikt inny w tym konkursie nie startował?
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
04.06.2026, 10:04:40
  • 0
Nagrałem short o komunikacji z osobą z autyzmem. Bardzo proszę o łapkę w górę i szczególnie komentarz. Nie pokazuję twarzy bo jest nie atrakcyjna. Nie rozumiem działania YT, że film zdobywa tylko wyświetlenia przez 1 godzinę a potem od razu ucina zasięgi. https://youtube.com/shorts/SRkH-sGEjm0?feature=share

https://vm.tiktok.com/ZNR7tJQaq/

#youtube #tiktok #autyzm
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 10:06:20 via Wykop
  • 0
@przegro_pisarz: ludzie z autyzmem to są pierzone leniuchy które usprawiedliwiają swój brak wkładu w dostosowanie się do społeczeństwa własnymi ułomnościami. Mówię ja jako osoba z teoretycznym autyzmem. Nikt się nade mną nie użalał i nie pomagał. Teraz nikt nie widzi że mam autyzm
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 10:27:01 via Wykop
  • 0
@przegro_pisarz: bo wiesz co, to może nie być problem z tobą tylko z innymi ludźmi. Bo po pierwsze ogólnie mamy bardzo różne zestawy chech percepcji rzeczywistości i dla każdego jest ona inna. I później mamy kognitywny bias. Nikogo wina, tak jest trzeba się przyzwyczaic
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 10:44:57 via Wykop
  • 0
@przegro_pisarz: luzu trochę więcej pewnie by Ci się przydało :) tylko tyle i aż tyle
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 12:03:43 via Wykop
  • 0
@choochoomotherfucker: Ale ja sobie mogę uważać co chce. A Ty nie masz prawa mnie za to atakować od samego początku konwersacji, tym bardziej że jest w łagodnym tonie.
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 12:13:23 via Wykop
  • 0
@choochoomotherfucker: Ty jedyne nad czym pracujesz to empatia własna.

Argument rzucony do ogółu ma inny wydźwięk niż komentarz personalny.
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
18.05.2026, 15:33:18
  • 9
Do końca tygodnia potrzebuję z 700k zł zrobić milion polskich złotych. W co ładować? Szybka piłka i o 20:00 kupuje. #gielda #kryptowaluty
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka 18.05.2026, 15:40:58 via Wykop
  • 0
@thisguy1: to jest propozycja na którą ja bym przystała z takimi pieniędzmi. Jest niezwyczajna ale przekonuje mnie
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka 19.05.2026, 06:27:26 via Wykop
  • 0
@prostymysliciel: ja mam bardzo mieszane uczucia. Najlepszy deal zrobiłam na kupieniu USD w trakcie pandemii. Moi znajomi też :) lunar moja intuicja podpowiada że spełni twoje oczekiwania :) ja na razie próbuje rodzinę ogarnąć bo mój stary okrada całą rodzinę i nie mam głowy. Jak chcesz pogadać na temat metalu i spawania etc to mam dostęp do informacji ale nie wiem czy możemy coś z tego ugrać.
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka 31.05.2026, 10:57:08 via Wykop
  • 0
@FedoraTyrone: udało się?
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 11:52:48 via Wykop
  • 0
@FedoraTyrone: jak chcesz na dlugi termin to. ja polecamu mnie w profilu masz - to nie jest porada inwestycyjna. Na dlugi termin. Dzisiaj jest idealny dzien
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
04.06.2026, 10:23:21
  • 2
https://wykop.pl/wpis/86348103/spedzilem-troche-czasu-analizujac-eu-chips-act-2-0

https://wykop.pl/wpis/86355775/gielda-moje-typy-na-dzisiaj-najlepsze-od-konca-to-

polecam wpisy tych wykopków @ethize i @
@ethize +22
Spędziłem trochę czasu analizując EU Chips Act 2.0 (COM(2026) 504) i raport Industry Advisory Group z marca 2026. Oto 5 spółek, które moim zdaniem mają najlepsze dopasowanie do tego, co program chce zbudować w Europie.

Nie jest to rekomendacja inwestycyjna — to moja prywatna analiza oparta na dokumentach źródłowych.

━━
więcej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 10:40:19 via Wykop
  • 0
@nabla-delta: będziemy strzelać smiecuchami. Proszę Państwa dzisiaj promocja ! Spadki nas nie dojeżdżają spadki to okazja. Opportunity!
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
04.06.2026, 09:59:11
  • 0
Lepiej tak czy w jodełkę
jmuhha - Lepiej tak czy w jodełkę

źródło: 1000028267

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 10:01:39 via Wykop
  • 0
@jmuhha: tak albo Jodełka francuska (zwykłej nie)
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
04.06.2026, 09:42:58
  • 75
Jak wykopki na coś nagonią, to żyć nie umierać xD
#gielda
krystekw2 - Jak wykopki na coś nagonią, to żyć nie umierać xD
#gielda

źródło: 1000018601

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 09:53:38 via Wykop
  • 1
@krystekw2: w złym momencie patszysz ;)
  • Odpowiedz

739

Tożsamość komandosów podana na tacy. Wpadka BBN i prezent dla obcych wywiadów.

Tożsamość komandosów podana na tacy. Wpadka BBN i prezent dla obcych wywiadów.

Podczas święta Wojsk Specjalnych doszło do poważnego incydentu bezpieczeństwa. Biuro Bezpieczeństwa Narodowego opublikowało w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać odsłonięte twarze komandosów i oficerów służb specjalnych.

Kempes
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 04.06.2026, 07:26:43
  • 150
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 09:52:27 via Wykop
  • 11
@CarlChryniszzswics: widziałam to dzisiaj, to jest największa aferała zaraz po opublikowaniu agentów przez Macierewicza koło lat 2010
Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 08:06:45
  • 3
#gielda
Moje typy na dzisiaj. Najlepsze od końca. To nie jest porada inwestycyjna
ASML.NL (ASML), ASM.NL (ASM International), BESI.NL (BE Semiconductor Industries), SU.FR (Schneider Electric), AI.FR (Air Liquide), STM.FR (STMicroelectronics), SOI.FR (Soitec), AALB.NL (Aalberts), PFV.DE (Pfeiffer Vacuum), AIXA.DE (Aixtron), AMG.NL (AMG Critical Materials), JEN.DE (Jenoptik)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka
Autor
04.06.2026, 09:17:43 via Wykop
  • 0
@nabla-delta: to są moje a nie skąd dokładnie moje wnioskowanie na podstawie wczorajszego newsa o uruchomieniu we Francji klastra ai. Jestem inżynierem dziedzinowym ;)
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka
Autor
04.06.2026, 09:38:48 via Wykop
  • 0
@nabla-delta: są spoko, moje miały ciut wnikliwą bardziej/glebsza ścieżkę rozumowania :)
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka
Autor
04.06.2026, 09:43:21 via Wykop
  • 1
@nabla-delta: nie nie moje są pod chemię i fizykę do produkcji chipsetów i dlatego uważam że są lepsze. Mogę też uważać egoistyczne że są lepsze bo są moje :) kto mi zabroni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka
Autor
04.06.2026, 09:44:56 via Wykop
  • 1
: @ethize ja bym dodała jenoptik i pfv.de, SMHN.DE
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka
Autor
04.06.2026, 09:46:34 via Wykop
  • 1
@nabla-delta: @ethize smhn - Bez ich sprzętu do nakładania chemii, najdroższy laser ASML będzie wypalał wzory na pustym lustrze. Kontrolują chemiczny etap "przed" litografią.
Jenoptik mikro/nano optyka, żeby laser na produkcji był tam gdzie ma być. Kształtują pojedyncze fotony, żeby pracowały dokładnie tam, gdzie powinien
PFV.DE- zaawansowane na świecie pompy próżniowe oraz systemy detekcji nieszczelności. Ich pompy dosłownie wyciągają każdą pojedynczą cząsteczkę gazu z komór naświetlania
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
04.06.2026, 08:03:47
  • 6
#gielda dobrze, że dziś banan zamknięty to nas krach ominie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 08:04:16 via Wykop
  • 0
@siodemkaxx: a ja właśnie zrobiłam zakupy 😅
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 08:11:08 via Wykop
  • 0
@mimik739: Niemcy, Francja, Holandia :)
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 08:28:55 via Wykop
  • 1
@mimik739: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 08:39:32 via Wykop
  • 1
@mimik739: odezwał się ten „nie śmieszek” ( ͡° ᴥ ͡°)
Palinkka - @mimik739: odezwał się ten „nie śmieszek” ( ͡° ᴥ ͡°)

źródło: IMG_8489

Pobierz
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 06:48:18
  • 12
#dziendobry #kawatime #atencyjnykocipasek

Filemon wita, kawa pita ( ͡° ᴥ ͡°)
Palinkka - #dziendobry #kawatime #atencyjnykocipasek

Filemon wita, kawa pita ( ͡° ᴥ ...

źródło: IMG_8478

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka
Autor
04.06.2026, 08:11:42 via Wykop
  • 0
@CarlChryniszzswics: puchaty kulek 🤗
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
04.06.2026, 06:36:01
  • 9
Szakszuczka machen.

#gotujzwykopem #jedzenie
Krzewiciel_prawdy - Szakszuczka machen.

#gotujzwykopem #jedzenie

źródło: 872

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka 04.06.2026, 06:50:22 via Wykop
  • 1
@Krzewiciel_prawdy: idealne!
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
03.06.2026, 02:58:36
  • 550
to tylko losowe dziecko INTZELU!
redorbiter - to tylko losowe dziecko INTZELU!

źródło: a10bccafb7b7a687b4d0484cf4402cd8ca670f625c29ba58280d6499be386f89

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka 03.06.2026, 03:12:44 via Wykop
  • 9
@Tired_: nowoczesny i postępowy! A nie opalony!
  • Odpowiedz
Tired_
Tired_
03.06.2026, 02:29:12
  • 6
#tiredmode #koty

Jak wytłumaczyć kotce że 4 rano to nie jest dobra pora na sprint po całym mieszkaniu?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka 03.06.2026, 02:43:55 via Wykop
  • 2
@Tired_: kici kici 🐱
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka 03.06.2026, 02:48:53 via Wykop
  • 4
@Tired_: Mrrr mrrrr mrrrr <lasi się>
Palinkka - @Tired_: Mrrr mrrrr mrrrr <lasi się>

źródło: IMG_8432

Pobierz
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka 03.06.2026, 03:11:37 via Wykop
  • 2
@Tired_: neva masqarade - ale to jest terrorysta. Pilnuje porządku w domu :) goni mnie do spania o 22. Jesteś pewnie ciekawy jak to wygląda. Już tłumaczę. Chodzę po domu, wieszam pranie, wstawiam zmywarkę przychodzi on. I jęczy w niebogłosy, biega do łóżka i z powrotem dopóki tam nie przyjdę. Bo ja mam z nim w łóżku leżeć.
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
03.06.2026, 02:26:56
  • 9
#przegryw
Jak tak wysyłam CV do różnych biur czy kancelarii do pracy w sekretariacie itp. i widzę tam na stronach internetowych zespoły i wszyscy w garniturach, marynarkach eleganckich ubrani, zegarki na ręce. Obcy klimat dla mnie, mi chyba bliżej do zbira ulicznego co w bluzie i kapturze chodzi. Wszystko takie nie wiem.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka 03.06.2026, 02:44:44 via Wykop
  • 3
@Felixu: sekretarka musi wyglądać, sekretarz też. To jest pierwsza osoba jaką widzi klient
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka 31.05.2026, 11:02:20
  • 2
@liz_mi_piety: @StrudzonyRenifer chciałam wam oświadczyć, że robie ostatnie szlify mojej magisterki. Musiałam ja całkowicie przebudować, a tak na prawdę zaczęłam ją w pewnym momencie od nowa bo wykoleiłam się z wnioskowaniem.

Dziekuję, (づ•﹏•)づ że wspieraliście mnie duchem i sercem.

W piątek. Zadzwoniłam do promotora i mieliśmy fantastyczną rozmowę:
Promotor: "Nie będę czytać prani pracy"
Palinkka: "Rozumiem wystarczy ze ja sie muszę z nią
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka
Autor
01.06.2026, 03:56:34 via Wykop
  • 0
@StrudzonyRenifer: jak techniczna to służę pomocą, inżynierkę robiłam z baz danych. A jestem inżynierem mechatroniki czyli inżynier od wszystkiego i od niczego- do dup…wektor poprawny chociaż to zwrot nie ten ;) w tym wyrażeniu 🤭🫣
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka
Autor
01.06.2026, 18:23:21 via Wykop
  • 0
@StrudzonyRenifer: Widać żeś strudzony.. biedactwo.
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka
Autor
02.06.2026, 18:43:38 via Wykop
  • 1
@StrudzonyRenifer: oddałam dzisiaj pracę do recenzji :)
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka
Autor
02.06.2026, 19:02:26 via Wykop
  • 0
@StrudzonyRenifer: pocieszę Cię, jestem jedyną osobą z grupy która będzie bronić się w terminie 😅 o ile wszytko zalicze
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka
Autor
02.06.2026, 19:28:33 via Wykop
  • 0
@StrudzonyRenifer: jako wróżka Spawalnica 😹
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka
Autor
02.06.2026, 19:54:08 via Wykop
  • 0
@StrudzonyRenifer: Boże nie wiem kto Ci takich bajek opowiadał 😹
  • Odpowiedz
bakter
bakter
02.06.2026, 18:58:39
  • 15
#gielda

Chyba już starczy i czas zamykać, co?
bakter - #gielda

Chyba już starczy i czas zamykać, co?

źródło: 1000090095

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka 02.06.2026, 19:05:55 via Wykop
  • 0
@bakter: nice!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Pa Xe

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 30.03.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 17.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking