Wydaje się że łatwiej miejscowo zniszczyć bobrowe tamy i wjechać ze sprzętem niż gasić pożar lasu.
Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki
z- 393
- #
- #
- #
- #
- #


















@text: zauważyłem że wiele knajp ma dwa cenniki - w lokalu i dla "pyszne.pl" jakkolwiek to nazwać. oczywiście w lokalu są niższe ceny. Dodatkowo płacisz za dowóz (rozumiem), opłata za pogodę (jeszcze jestem w stanie zaakceptować) i jeszcze oczekuje się napiwku. W aplikacji i do ręki.
W sumie żarcie dla dwóch osób kosztuje x2 niż w lokalu.
Dawno temu, jak moda na napiwki wchodziły do życia społecznego