Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
citizenUSA
citizenUSA

citizenUSA

Dołączył 3 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1368
  • Znaleziska 1285
  • Mikroblog 83
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

1129

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

Jest kolejny ruch premiera po medialnych doniesieniach w sprawie rekordowych zarobków niektórych lekarzy.

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 10:51:47
  • 229
  • #
    konowaly
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 18 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 1
A teraz pomyślcie sobie jak to wszystko wyglądałoby gdyby prezydentem został Trzaskowski…
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3994

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: 15.06.2026, 06:43:11
  • 414
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 15.06.2026, 12:49:40 via Wykop
  • 4
I tylko tacy ludzie krętacze i cwaniacy chcą PO u władzy i ich wybierają. Tak samo było w czasach kiedy poprzednio rządziła ta ekipa, wały w budowlance na VAT itp. Ten naród jest tak głupi że aż brakuje słów. Wybierać znowu tych oszustów którzy będą bronić swoich do upadłego…
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

549

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Konsumenci coraz częściej poszukują produktów naturalnych, fermentowanych i wspierających zdrowy styl życia. Dzięki temu rozwija się kategoria kefiru.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 12.06.2026, 13:40:15
  • 222
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 13.06.2026, 07:16:23 via Wykop
  • 1
@damch: weź laktazę albo kup bez laktozy ;)
pizzanawynos
pizzanawynos
08.06.2026, 21:01:40
  • 1252
Zorganizowałem LAN PARTY dla 26 chłopów w garażu. Graliśmy w Call of Duty 2 S&D. Więcej zdjęć w komentarzu.
#chwalesie #lanparty
pizzanawynos - Zorganizowałem LAN PARTY dla 26 chłopów w garażu. Graliśmy w Call of D...

źródło: staroniwska-lan-party-III-40

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 09.06.2026, 23:00:52 via Wykop
  • 0
@pizzanawynos: to promocyjne wideo zostało stworzone tylko na podstawie zdjęć?
  • Odpowiedz

864

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polski rynek streamingowy wkracza w zupełnie nową fazę. Po latach niepohamowanego wzrostu branża wyraźnie zwalnia, a widzowie zmęczeni rozdrobnieniem oferty i rosnącymi kosztami coraz częściej przypominają sobie o darmowych alternatywach.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 08.06.2026, 22:59:03
  • 378
  • #
    torrenty
  • #
    piractwo
  • #
    vod
  • #
    stream
  • #
    netflix
  • #
    hbo
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 09.06.2026, 22:38:07 via Wykop
  • 0
Po co kombinować z torrentami i seedowaniem, skoro wystarczy wpisać w google fmovies (i użyć np. fmovies.org) lub onlyflix.to?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kolicuch
kolicuch
06.06.2026, 05:54:32
  • 483
Coraz więcej Polaków rezygnuje z oglądania telewizji. Internet całkowicie przejął ich uwagę
Jeszcze kilkanaście lat temu telewizor był centrum domowej rozrywki. Dziś dla wielu osób wystarczy smartfon, YouTube, Netflix czy TikTok.
Młodsze pokolenia często nie potrafią nawet wymienić ramówki największych stacji telewizyjnych, ale bez problemu śledzą twórców internetowych i podcasty.
Czy za 10 lat tradycyjna telewizja będzie jeszcze miała znaczenie, czy zostanie głównie dla starszych odbiorców?

#internet #telewizja
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 06.06.2026, 11:50:11 via Wykop
  • 0
„Helena co to za gowno”??? Dlaczego ja to mam na glownej i tylko z 50. plusami?
Jak moge cos takiego odfiltrowac?
  • Odpowiedz

381

Musk i Altman chcą przebudować gatunek ludzki. Nikt cię nie pytał

Musk i Altman chcą przebudować gatunek ludzki. Nikt cię nie pytał

Elon Musk napisał wprost, że ludzkość to tylko "biologiczny program rozruchowy" dla AI, a Sam Altman już zapisał się do startupu obiecującego upload świadomości do chmury. Decyzje o przyszłości miliardów ludzi podejmuje garstka miliarderów z Doliny Krzemowej, bez żadnego demokratycznego mandatu.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:24:32
  • 189
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 01.06.2026, 18:46:05 via Wykop
  • 1
@JanPustostan: obejrzyj serial na Amazon o tytule “Upload”. Masz tam wszystkie możliwe głupoty które mogą wyniknąć :D

3197

Ustawa zakazująca obcokrajowcom pracy na urzędowych stanowiskach w Polsce

Ustawa zakazująca obcokrajowcom pracy na urzędowych stanowiskach w Polsce

Moim zdaniem Pan Prezydent Karol Nawrocki powinien wystąpić z propozycją ustawy o zakazie piastowania stanowisk urzędniczych i pracy w urzędach dla ludzi, którzy nie są Polakami lub takimi, którzy polskie obywatelstwo uzyskali, a z urodzenia nie są Polakami. Dodatkowo obywatele państw zagranicznych

lazarus-x
z
wykop.pl
dodany: 30.05.2026, 14:35:37
  • 451
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    prezydentnawrocki
  • #
    polityka
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 30.05.2026, 19:03:40 via Wykop
  • -1
I jeszcze żeby w kinach nie było seansów po ukraińsku!
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 31.05.2026, 00:03:03 via Wykop
  • -1
@Zylet: no niestety są. To jest jakieś totalne nieporozumienie!

3360

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Ukraiński influencer Andriy Gavryliv wjechał samochodem na teren rezerwatu przyrody bezpośrednio pod Morskie Oko, kiedy deportacja?

H100
z
o2.pl
dodany: 23.05.2026, 05:29:13
  • 621
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranciboners
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 23.05.2026, 19:47:36 via Wykop
  • 3
Zabrać i zlicytować auto. To będzie kara do kupy z deportacją i zakazem wjazdu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

432

Była szefowa Fundacji Orlen z poważnymi zarzutami. Chodzi o 4,7 mln złotych.

Była szefowa Fundacji Orlen z poważnymi zarzutami. Chodzi o 4,7 mln złotych.

10 lat więzienia grozi byłej prezes Fundacji Orlen. Prokuratura Regionalna w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia wobec Katarzyny R., podejrzanej o wyrządzenie fundacji szkody majątkowej w wysokości blisko 5 milionów złotych.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 19.05.2026, 12:19:08
  • 30
  • #
    orlen
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 20.05.2026, 16:30:12 via Wykop
  • -1
Polska to jest beznadziejny kraj. Nie rozumiem jak można go rozwijać i pomnażać majątek państwa, skoro jest pewność że po wyborach będą pozwy dla ludzi którzy piastowali stanowiska w spółkach skarbu państwa. Niezależnie od tego kto wygra wybory. Kto normalny będzie się pchał w taką robotę?
Szkoda patrzeć jak kraj na dorobku wykańcza się w ten sposób.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

514

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.
SubSplit
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 10:04:06
  • 295
  • #
    spotify
  • #
    oszczedzanie
  • #
    netflix
  • #
    finanse
  • #
    youtube
  • #
    biznes
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 19.05.2026, 07:08:08 via Wykop
  • -1
Przecież wystarczy wpisać nazwę filmu/serialu/dokumentu wraz z „fmovies” na Google.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2686

Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii

Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii

Cześć Mirki i Mirabelki, Chciałem Wam opisać historię, która idealnie pokazuje, jak w 2026 roku niektórzy specjaliści próbują bezczelnie naciągać klientów, a gdy zostaną przyłapani na gorącym uczynku, przechodzą do otwartego szantażu i prób niszczenia cudzego biznesu. W moim samochodzie pojawił

MercBenc
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 10:32:18
  • 312
  • #
    szantaz
  • #
    wawer
  • #
    automatyczneskrzyniebiegowboners
  • #
    boomer
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    warsztat
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 18.05.2026, 17:18:23 via Wykop
  • 4
Nie umiem ogarnąć co oni tak naprawdę chcieli zrobić, tzn. czy faktycznie chcieli zamówić nową skrzynie biegów i ja wymienić, czy tylko naprawić poprzez wymianę węża i dolanie oleju a na koniec skasować 12kPLN?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1666

Wciąż płacisz PIT, ZUS i CIT? Haha frajer! Fundacje elit nie płacą w Polsce NIC!

Wciąż płacisz PIT, ZUS i CIT? Haha frajer! Fundacje elit nie płacą w Polsce NIC!

Bolą cię wysokie podatki? Masz pecha. Bogacze wynajmują biurowce i całe osiedla: 0% CIT. Sprzedają majątek firmy? 0%. Potrzebują gotówki? Biorą z "Fundacji Rodzinnej" pożyczki bez zwracania - 0% PIT. Do budżetu Polski wpłacają już jedynie głupi i biedni, a elity się z nas śmieją otwierając szampana.

nieco
z
youtube.com
dodany: 07.05.2026, 17:53:02
  • 271
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    afera
  • #
    podatki
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 08.05.2026, 20:40:45 via Wykop
  • 0
Grzać Małysza!!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

296

Nieopublikowane nigdy wcześniej nagranie z incydentu w jaskini Nutty Putty

Nieopublikowane nigdy wcześniej nagranie z incydentu w jaskini Nutty Putty

Zapewne znacie: Facet zaklinował się w wąskiej szczelinie głową w dół a wszelkie próby ratunku zawiodły, finalnie zmarł w tej pozycji. W powiązanych link do Wikipedii

straszny_cham
z
youtube.com
dodany: 05.05.2026, 05:41:43
  • 109
  • #
    ciekawostki
  • #
    jaskinie
  • #
    grotolazi
  • #
    jaskinieboners
  • #
    usa
  • #
    sportyekstremalne
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 06.05.2026, 00:11:53 via Wykop
  • 3
Ciekawe czy nie mogli mu podać np. morfiny i na chama go wyciągać nawet łamiąc mu nogi.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cytmirka
cytmirka
03.05.2026, 16:06:22
  • 290
Poleciałam sobie wczoraj do #wlochy na kawę i pizzę. Dokładnie to do Bari, a jeszcze dokładniej Bari Vecchia, bo tam spędziłam większość dnia.

To mój drugi pobyt we Włoszech. Parę lat temu byłam w Wenecji. Nie wiem, może tylko ja tak przeżywam każdy wyjazd, ale zawsze jestem zachwycona widokami i spędzonym czasem. I to nawet w miejscach, w których już byłam.

Tutaj zachwyciły mnie uliczki i lokalne życie oraz zapach
cytmirka - Poleciałam sobie wczoraj do #wlochy na kawę i pizzę. Dokładnie to do Bari,...

źródło: IMG_6561

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 04.05.2026, 06:55:01 via Wykop
  • 2
LOL to ja mam zupełnie inne opinie o tym miejscu i okolicy. Zjechałem kawałek południa Włoch. Według mnie Bari jest beznadziejne (brudne, mało atrakcyjnych zabytków, plaże zawsze płatne bo w sumie kasę muszą doić bo bieda…). Jedyne co warte zobaczenia w tamtych okolicach to Matera. O tak, ta miejscowość polecam.
  • Odpowiedz

1257

6 godzin na SOR w USA, koszt: 180 tys. zł :)

6 godzin na SOR w USA, koszt: 180 tys. zł :)

Z pozdrowieniami dla fanów prywatyzacji służby zdrowia. Dziewczynę rozbolał brzuch w USA i pojechała na ER. Narobili badań, wykryli infekcję nerek i wysłali rachunek na 49 323 USD :) Na dziś to jakieś 178 799 PLN.

nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
z
onet.pl
dodany: 30.04.2026, 20:33:35
  • 522
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    us
  • #
    nfz
  • #
    usa
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 01.05.2026, 20:57:25 via Wykop
  • 0
Wszystko dlatego że w USA to jest „sick care” a nie „health care”. Tam są nawet ogłoszenia o lekach w TV.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

494

Zjednoczone Emiraty Arabskie opuszczają OPEC

Zjednoczone Emiraty Arabskie opuszczają OPEC

Zjednoczone Emiraty Arabskie opuszczają OPEC i OPEC+. To potężny cios dla grupy globalnych producentów ropy - w szczegól

PiotrPiter
z
money.pl
dodany: 28.04.2026, 13:59:41
  • 114
  • #
    zea
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 28.04.2026, 22:48:43 via Wykop
  • -1
@kwanty: super te elektryki…takie fajne że po kilku latach kupuj nową baterie bo zasięg spada, a koszt baterii to jakiś dobry używany samochód LOL No i policzmy jeszcze ile dni się wówczas spędzi sumarycznie na ładowaniu tego badziewia LOL Ale masochista się zawsze znajdzie :D
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 29.04.2026, 06:46:11 via Wykop
  • 3
@bboymc: Bla bla bla…a ja jeżdżę spalinowkami od 20 lat i nic nigdy mi się nie popsuło (choć mam także „problematyczny” silnik w jednym aucie). Kilka lat to nic. Dawaj raport o stanie baterii po 10 i 15 latach :D
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 29.04.2026, 08:40:32 via Wykop
  • 2
@bboymc: i z każdym dniem coraz mniej zasięgu…i mniej zasięgu…i mniej zasięgu :D Najśmieszniejsze jest to że po kilku latach to jest produkt niezgodny z umową :D Bo przecież kupiłem coś co ma mieć x-zasięgu, a teraz ma y-zasięgu gdzie x>y LOL

1076

Stalin wymordował 107 000 Polaków w 1937 r Rosja do dziś zaprzecza ludobójstwu

Stalin wymordował 107 000 Polaków w 1937 r Rosja do dziś zaprzecza ludobójstwu

11 sierpnia 1937 r. NKWD wydało Rozkaz nr 00485, rozpoczynając operację polską czystkę etniczną, w której rozstrzelano 107 000 Polaków. ZSRR przez dekady zwalał winę na nazistów, a Rosja do dziś nie uznaje tej zbrodni za ludobójstwo. Artykuł analizuje mechanizmy wymazywania tej zbrodni

anna-ja2000
z
airpres.pl
dodany: 28.04.2026, 19:33:28
  • 198
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    stalin
  • #
    iiwojnaswiatowa
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 29.04.2026, 06:43:13 via Wykop
  • -5
Gdyby Polska była wolnym krajem to na „pałacu kultury” byłby mural „Stalin to pedal” :D
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

429

Dotarliśmy do dwóch rządowych dokumentów. Wnioski są niepokojące

Dotarliśmy do dwóch rządowych dokumentów. Wnioski są niepokojące

Polska przekroczy w tym roku unijny próg ostrożnościowy długu publicznego

starnak
z
money.pl
dodany: 28.04.2026, 05:17:28
  • 134
  • #
    polska
  • #
    dlugi
  • #
    finanse
  • #
    deficyt
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 28.04.2026, 22:53:25 via Wykop
  • 0
Tylko lemingi myślą że Tusk zrobi coś dobrego. Zawsze wszystko spierdzielił i tym razem też wszystko rozjebolongo. Jak się pozbyć tych wszystkich szkodników raz na zawsze???
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

709

Trump zwolnił całą Narodową Radę Nauki

Trump zwolnił całą Narodową Radę Nauki

Zwolnienia nastąpiły tuż przed opublikowaniem raportu który wskazywał, że USA tracą przewagę naukową na rzecz Chin.

matixrr
z
portaltechnologiczny.pl
dodany: 28.04.2026, 17:07:03
  • 94
  • #
    usa
  • #
    ameryka
  • #
    trump
  • #
    chiny
  • #
    nauka
  • #
    polityka
citizenUSA
citizenUSA
citizenUSA 28.04.2026, 22:50:27 via Wykop
  • 1
Bardzo dobrze. Ludzi którzy nie potrafią wykonać swojej pracy powinno się zwalniać bez ceregieli.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.09.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking