Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
robert-kuzba

robert-kuzba

Dołączył 13 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18391
  • Znaleziska 12013
  • Mikroblog 6378
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 4

438

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Prezydent Karol Nawrocki mówił w poniedziałek, że w całej Europie nastąpiła eksplozja bezdzietności, a błędem państw zachodnich było uleganie presji migracyjnej. To nie jest i nie będzie polska droga, będzie nią postawienie na polską rodzinę i systemy prawne walczące z kryzysem demograficznym do

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 6 godz. i 27 min temu
  • 203
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    zwiazki
  • #
    gospodarka
  • #
    logikarozowychpaskow
robert-kuzba
robert-kuzba 2 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 5
@varroadestructor2: @DziendobryMireczku @Polski_Partyzant @szurszur @landu Polacy, którzy wracają to najczęściej są już na emeryturze.
robert-kuzba
robert-kuzba 1 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@44kr: @PrzegranySlazak26 @MargarynaPalma @X0__x0 imigracja jest nieunikniona, brak ludzi do pracy to brak emerytur.
Nie uśmiecha mi się to, ale wiem jak działa społeczeństwo.
1. Większość społeczeństwa to ludzie starzy.
2. Starzy głosują na tych, którzy zagwarantują wysokie emerytury.
3. Rządzący, aby nie przegrać w następnych wyborach spełniają roszczenia starego społecze3ństwa.
4. Sprowadzają na potęgę

118

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Rząd Donalda Tuska planuje wprowadzić wyższą opłatę za tak zwane małpki, czyli małe butelki z alkoholem. Oficjalnie ma to być element walki z alkoholizmem Polaków. A nieoficjalnie? To może być próba zwiększenia wpływów do budżetu państwa, który jak wynika z danych jest w coraz gorszej kondycji.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 9 godz. i 1 min temu
  • 72
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
  • #
    afera
robert-kuzba
robert-kuzba 2 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robert-kuzba
robert-kuzba 3 godz. i 7 min temu
  • 0
#neuropa podczas wojny walcząc o podkarpacie.
Znając życie to @Jariii @jaroty albo @d4wid czy inny pokemon.
#wojna #rosja #ukraina #rozsadnykonserwatyzm
robert-kuzba - #neuropa podczas wojny walcząc o podkarpacie.
Znając życie to @Jariii ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert-kuzba
robert-kuzba
Autor
2 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@KIaudik: gawarij, gdzie wasze wojska bliać.
Neuropa ma podobną mentalność do ruskich. Propaganda, nienawiść, sodomia, pederasty.
Nie licząc ilości rozwodów, aborcji, zakażeń drogą płciową itp. degeneracji.
  • Odpowiedz

30

553 mln PLN w dwa lata: planowany koszt refundacji pierwsze leku na otyłość w PL

553 mln PLN w dwa lata: planowany koszt refundacji pierwsze leku na otyłość w PL

W AOTMiT prowadzony jest pierwszy proces refundacyjny dotyczący leku na otyłość.

JohnyArkad
z
wykop.pl
dodany: wczoraj, 05:34:57
  • 31
  • #
    otylosc
  • #
    nfz
  • #
    refundacja
  • #
    leki
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
robert-kuzba
robert-kuzba 2 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
Często pomija się kwestie leków.
Biorę kwetiapinę i pregabalinę. To z automatu zwiększa szanse na otyłość. A dziś te leki są przepisywane hurtowo każdemu, który się zgłasza do psychiatry.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robert-kuzba
robert-kuzba 2 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
Nie mówiąc o tym że te leki często generują jakąś grupę potraw / smaków cię automatycznie odrzucają nawet jak jeszcze nie trafią do ust.


@sylwke3100: to zależy czy też ni9e bierzesz innych leków. Niektóre zwiększają łaknienie i spowalniają metabolizm.
robert-kuzba
robert-kuzba 2 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
@PrezesBankuZbozowego: @Karol12341234 w historii ludzkości były czasy obfitości i głodu. Jednak praca i ciągły ruch pożerały sporą ilość kalorii.
Dziś mamy prace, które nie wymagają większego wysiłku niż wstanie z fotela. To jest realny problem.

642

Po odstawieniu alkoholu stało się coś nieprawdopodobnego Peja, Szyc, Koterski

Pokaż treści 18+

Po odstawieniu alkoholu stało się coś nieprawdopodobnego Peja, Szyc, Koterski

Warto posłuchać... Ps. Lubiący wypić - proszę nie zakopywać.

freddd
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 01:33:09
  • 237
  • #
    alkoholizm
  • #
    zdrowie
  • #
    uzaleznienie
  • #
    psychologia
  • #
    przemyslenia
robert-kuzba
robert-kuzba 11 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
Bo metody leczenia typu AA, stosowane w polskiej psychiatrii


@23kulpamens: od kiedy AA to psychiatria?
robert-kuzba
robert-kuzba 11 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
Albo to, że trochę dodaje odwagi tym, którym jej brak na trzeźwo.


@zapomnialem_hasla_do_konta: akurat a-----l przy regularnym piciu sprawia, że jesteś bardziej lękliwy.

@smutny_czlowiek mnie akurat nie dziwi, że ktoś kto przestał pić nagle zaczął sobie lepiej radzić z zarządzaniem firmą.

Ja jak przestałem pić na weekendy to nauka szła mi o wiele lepiej
robert-kuzba
robert-kuzba 11 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@Wolfr: @chillybilly nawet h-----a jest ok, jeśli się stosuje ją z umiarem. Ale pytanie kiedy się kończy umiar.

52

Moderacja usuwa znalezisko obrazujące pobór na Ukrainie.

Moderacja usuwa znalezisko obrazujące pobór na Ukrainie.

Filmik przedstawiał młodego mężczyznę/nastolatka, który nie wytrzymał i zaatakował wojskowych hycli za to, że zabrali jego ojca. Znalezisko to miało obrazować #pieklomezczyzn, ale zostało usunięte z powodu "przemocy". W rzeczywistości moderacja nie chce pokazać, że mężczyźni mają dość traktowania...

robert-kuzba
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 13:09:11
  • 7
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
robert-kuzba
robert-kuzba
Autor
przedwczoraj, 18:19:01 via Wykop
  • 0
@larkinflight: cóż, Białek należy do kliki prezydenta, więc możliwe, że wykonują zalecenia oficera prowadzącego.
robert-kuzba
robert-kuzba
Autor
przedwczoraj, 18:25:43 via Wykop
  • -1
Już dodali informację i brak możliwości wykopania.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

466

Szpital Płd. Leczył kaca politykom PO i blokował praktyki studentom

Szpital Płd. Leczył kaca politykom PO i blokował praktyki studentom

Żeby nie wyszło co tam się odwala

ZlyCzarodziejRumburak
z
streamable.com
dodany: 18.06.2026, 09:47:25
  • 28
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    tuskcwel
robert-kuzba
robert-kuzba 18.06.2026, 15:52:14 via Wykop
  • 6
@cepheus: @andbatros "dotarło, zakute łby?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

353

Religia w szkole traci uczniów. Najniższy wynik w historii badań

Religia w szkole traci uczniów. Najniższy wynik w historii badań

Po raz pierwszy w historii badań prowadzonych przez Centrum Badania Opinii Społecznej większość uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych deklaruje, że nie uczestniczy w lekcjach religii.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 15.06.2026, 10:14:28
  • 196
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    religia
  • #
    szkola
  • #
    edukacja
  • #
    mlodziez
  • #
    katecheza
robert-kuzba
robert-kuzba 16.06.2026, 01:13:34 via Wykop
  • -7
To tak nie działa.


@LudzieToDebile: a czemu nie?
Jak święta to powinni je obchodzić tylko osoby zadeklarowane. Reszta do roboty.
robert-kuzba
robert-kuzba 16.06.2026, 10:59:37 via Wykop
  • -2
@kuba70: nie obchodzę i nie mam wolnego.

1605

Śledztwo w sprawie urzędniczki przeglądającej dane Mentzena umorzone

Kobieta stwierdziła że nie przeglądała danych, karty dostępowej nie usuwa z czytnika jak wychodzi, a hasło trzyma pod klawiaturą. Trzymajmy kapelusze w dobie KSEF

kampro
z
facebook.com
dodany: 14.06.2026, 17:49:25
  • 135
  • #
    firma
  • #
    podatki
  • #
    dzialalnoscgospodarcza
  • #
    biznes
  • #
    polityka
robert-kuzba
robert-kuzba 15.06.2026, 01:59:07 via Wykop
  • 0
@Serghio: jakiś link do sprawy tego dziennikarza?
QtasPan
QtasPan
QtasPan
13.06.2026, 06:23:45
  • 142
Bambinizm wjechał na pełnej.
W komentarzu dalsza część
QtasPan - Bambinizm wjechał na pełnej. 
W komentarzu dalsza część

źródło: 1000020857

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert-kuzba
robert-kuzba 13.06.2026, 12:57:54 via Wykop
  • 0
@QtasPan: @camelinthejungle @niezawysoki biedny piesek.
  • Odpowiedz

1206

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Waldemar Biały zaraz po wypadku na autostradzie A1 wypalał 60 papierosów dziennie. Teraz wystarcza mu "zaledwie" paczka. Jego żona Elżbieta mówi, że "jej życie się zatrzymało". Małgorzata Duda ma "dzieci przed oczami", a jej mąż Janusz cały czas płacze. Opinia sądowo-psychiatryczna w sprawie wypadku

rybak_fischermann
z
o2.pl
dodany: 11.06.2026, 10:04:06
  • 259
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    zdrowie
  • #
    psychologia
robert-kuzba
robert-kuzba 12.06.2026, 12:52:52 via Wykop
  • 2
@Jacolex: mój ojciec po udarze jest leżący i w połowie sparaliżowany. Nie ma dnia, abym nie czuł żalu z powodu jego sytuacji.
Gdyby miał przeżywać to co rodzina ofiar to bym (prawdopodobnie) nie wytrzymał i po prostu zabił zwyrodnialca.

robert-kuzba
robert-kuzba 12.06.2026, 12:55:41 via Wykop
  • 1
@NeilDegrasseGolota: @kubus_parchatek @kubus_parchatek bo to było zabójstwo ze zamiarem ewentualnym. Jak dorosły chłop nie przewiduje, że jadąc 300 km/h może kogoś zabić to znaczy, że jest niespełna rozumu i pozostaje izolacja w psychiatryku do końca dni, bo jeszcze sam sobie krzywdę zrobi.
robert-kuzba
robert-kuzba 12.06.2026, 13:15:20 via Wykop
  • 1
@Shaun_x_Boswell: siedzi, w areszcie. Tylko, że mu i tak to zaliczą na poczet kary.
robert-kuzba
robert-kuzba 12.06.2026, 13:17:47 via Wykop
  • 0
@hunteroza: @Bananowy_Kochanek pozostaje kogoś wynająć i samemu wylecieć na wakacje za granicę.
robert-kuzba
robert-kuzba 12.06.2026, 13:19:16 via Wykop
  • 0
@19216811: @graczboo @evergreeen i tak widać, że tu mamy jakąś sprawiedliwość. Przynajmniej siedzi w areszcie, a nie czeka na wolności.

14

Indie biją demograficzny rekord. Pierwszy taki przypadek w historii tego kraju.

Indie biją demograficzny rekord. Pierwszy taki przypadek w historii tego kraju.

Indie, najludniejsze państwo świata, po raz pierwszy odnotowały spadek współczynnika dzietności poniżej progu zastępowalności pokoleń.

robert-kuzba
z
businessinsider.com.pl
dodany: 11.06.2026, 13:56:58
  • 5
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    zwiazki
  • #
    swiat
  • #
    indie
  • #
    ekonomia
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA
10.06.2026, 19:20:36
  • 37
Śmiechy śmiechami, ale przecież ta pseudo ustawa przeciwko patostreamom to jest k---a zwykła cenzura i furtka to zamykania mordy każdemu. Kolejne z d--y prawo w dodatku bardzo chętnie chce to przepchnąć w zasadzie każda partia od prawa do lewa.
To jest zwykły skandal. Nawet nie wiadomo co miałaby obejmować i jak miałoby być to egzekwowane. Kto i na jakiej podstawie miałby oceniać co jest patostreamem? Rozumiem, że szony wsadzające sobie butelkę po
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert-kuzba
robert-kuzba 10.06.2026, 19:24:42 via Wykop
  • 0
@Ekspert_z_NASA: @praleczkatv #neuropa aprobuje
  • Odpowiedz

685

Polacy zatrzymani po protestach w UK. Traktują go jak groźnego przestępcę

Polacy zatrzymani po protestach w UK. Traktują go jak groźnego przestępcę

Polak trafił do aresztu po protestach w Southampton i nie został zwolniony za kaucją. Oskarżony jest o rzucenie puszką w policję. Według ustaleń Polish Express, policja szuka kolejnych Polaków biorących udział w protestach. Sprawa budzi duże emocje wśród Polonii w UK.

Zgradaktor
z
polishexpress.eu
dodany: 10.06.2026, 11:43:44
  • 173
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    wielkabrytania
  • #
    protest
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
robert-kuzba
robert-kuzba 10.06.2026, 16:36:21 via Wykop
  • 2
@debiec: dlatego Anglików trzeba naprostować. Berserker już czeka.
robert-kuzba - @debiec: dlatego Anglików trzeba naprostować. Berserker już czeka.
world
world
10.06.2026, 08:33:31
  • 236
Deprecjonowanie zarówna wojska jak i służby wobec kraju. Praktycznie jakby odpalono z dnia na dzień akcję. Dzieje się już to co przewidywałem - dokładnie ten sam mechanizm był przed wybuchem wojny na Ukrainie. ABW powinna siedzieć na takich polskich kacapach i mam ogromną nadzieję, że wkrótce i Ciebie odwiedzą. @Famine - u ciebie jest bardzo długi ciąg zdarzeń i aktywności
#polska #przemyslenia #ukraina #wojna
world - Deprecjonowanie zarówna wojska jak i służby wobec kraju. Praktycznie jakby od...

źródło: abw

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert-kuzba
robert-kuzba 10.06.2026, 14:18:16 via Wykop
  • 10
@world: chcesz bronić tego kraju to b--ń. Ja nic nie jestem winien temu państwu, a po tym jak zgnoiło mnie i moją rodzinę to czuję wręcz awersję. Polska to taka mniejsza i bogatsza Rosja.
  • Odpowiedz

405

Nagranie zabójstwa Mai z Mławy oglądało dziewięć osób. Do końca wytrwały tylko d

Pokaż treści 18+

Nagranie zabójstwa Mai z Mławy oglądało dziewięć osób. Do końca wytrwały tylko d

Zabójstwo Mai, utrwalone na nośniku. Ich adwokat twierdzi, że to jak sceny z horroru. Większość ludzi wymiękła i nie dokończyła oglądać. Morderca może się wymigać od więzienia.

DziendobryMireczku
z
se.pl
dodany: 09.06.2026, 07:57:19
  • 103
  • #
    zabojstwo
  • #
    morderstwo
  • #
    polska
robert-kuzba
robert-kuzba 10.06.2026, 00:53:14 via Wykop
  • 12
@blashot: @brudny_boks mogliby rekrutować wśród wykopków do oglądania takich materiałów. Stawiam, że ledwo by ich to ruszyło jak i tak siedzą na sadisticu.

395

Nawrocki o tym jak to Ukraińcy mają prawo wybierać swoich bohaterów

Nawrocki o tym jak to Ukraińcy mają prawo wybierać swoich bohaterów

Facebook. Źródło: X/Ekonomat: Karol Nawrocki, szef IPN w 2023 roku: Ukraińcy mają prawo wybierać swoich bohaterów, nawet j

alfokloda0
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 12:24:34
  • 107
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    polska
robert-kuzba
robert-kuzba 10.06.2026, 00:47:55 via Wykop
  • 2
@MiKeyCo: przyzwyczaj się. Ja przez prawaków nazywany lewakiem, a przez lewaków prawakiem. A ja po prostu chce żyć ¯\(ツ)/¯.

560

Wiek emerytalny do zmiany. Polska otrzymała jasne wytyczne

Komisja Europejska zaleciła Polsce podjęcie działań mających zwiększyć stabilność systemu emerytalnego. Wśród rekomendacji znalazła się przede wszystkim ochrona przed ubóstwem KOBIET na emeryturach

MakiawelicznyAltruista
z
wnp.pl
dodany: 09.06.2026, 13:48:05
  • 119
  • #
    neuropa
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    demografia
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    redpill
robert-kuzba
robert-kuzba 10.06.2026, 00:31:38 via Wykop
  • -5
@Grzesiok: a co to za konfiarskie wywody?
Główna jako pschiatryk znowu nie zawodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

268

"Geriatria leży odłogiem". Przerażający bilans opieki nad pacjentami

"Geriatria leży odłogiem". Przerażający bilans opieki nad pacjentami

W starzejącym się polskim społeczeństwie na 100 tys. mieszkańców przypada 1,5 geriatry. Dla porównania w Wielkiej Brytanii jest to 3,3 lekarza, a w Szwecji 4. Geriatria nie cieszy się szczególną popularnością

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 08.06.2026, 07:48:43
  • 138
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    nfz
robert-kuzba
robert-kuzba 08.06.2026, 23:03:11 via Wykop
  • 0
A co ma ilość miejsc na medycynę i na specjalizację jak co robi zostają setki wolnych miejsc na specjalizację jak geriatria i interna i ludzie nie chcą brać tego nawet z dopłatą?


@dr_Batman: bo w Polsce powinny być studia w postaci felczera, gdzie jedną z głównym specjalizacji powinna być geriatria. Sam bym poszedł.
robert-kuzba
robert-kuzba 08.06.2026, 23:05:20 via Wykop
  • 23
Za 30 lat samotni ludzie będą umierac w domach i tylko fetor na klatce albo przeciekający trupi jad zwróci uwagę innych


@tereska-kaczmek: to już się dzieje. W zeszłym roku zmarł sąsiad, a jedynym znakiem tego były robaki pod wycieraczką.
robert-kuzba
robert-kuzba 08.06.2026, 23:08:29 via Wykop
  • 4
@NaturaRerum: @Qullion @jegertilbake ja sam bym poszedł, ale w wieku 30 lat to przydałoby na siebie zarabiać, a nie studiować 6 lat medycynę, potem robić praktyki, staże, specjalizacje.
Poza tym to studia dziennie, gdzie jak ktoś nie może sobie pozwolić na utrzymanie przez rodziców to musi zadowolić się zaocznymi na studiach 3 letnich.
robert-kuzba
robert-kuzba 09.06.2026, 10:23:06 via Wykop
  • 1
tłumaczenie się w prokuraturze za każdą śmierć 80 latka


@dr_Batman: nie w tym kraju.
robert-kuzba
robert-kuzba 09.06.2026, 18:57:55 via Wykop
  • 4
@dr_Batman: gdy mój ojciec dostał udaru, bo lekarze stosowali spychologie i w kółko robiono nowe wyniki to nikt nie odpowiedział za to, że ojciec został pół warzywem.
Ale b--ń dalej swoich kolegów i koleżanki. Ja za dużo z lekarzami miałem do czynienia, aby traktować ten kraj inaczej niż mniejsza Rosję.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 31
  • Strona 1 z 31
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.11.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.01.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.10.2024

    Mikroblogger
  • Wykopowicz
    od 11.09.2025

    Wykopowicz
  • Kałasznikow
    od 12.05.2025

    Kałasznikow
  • Człowiek miesiąca
    od 01.12.2025

    Człowiek miesiąca

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking