Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
felixd

felixd

Dołączył 17 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18255
  • Znaleziska 10036
  • Mikroblog 8219
  • Obserwujący 41
  • Obserwowane 69
_TiniMini_
_TiniMini_
przedwczoraj, 08:00:56
  • 1804
#heheszki #humorobrazkowy
TiniMini - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000006242

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd 19 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@maateusz123: Dorosły, alkoholizm i depresja?
  • Odpowiedz
alkoJezus
alkoJezus
19.06.2026, 17:12:32
  • 1391
Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompot

#zwiazki #rozwod
alkoJezus - Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompo...

źródło: 1000014953

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd 20.06.2026, 15:46:53 via Wykop
  • 0
@alkoJezus: Drugie życie :)
felixd - @alkoJezus: Drugie życie :)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
felixd
felixd 16.06.2026, 19:35:02
  • 2
Kosiarka spalinowa + kamień + 15 metrów + brama po drodze == to

#ogrod #dom #koszenie #trawa #ubezpieczenie #oc #ac
felixd - Kosiarka spalinowa + kamień + 15 metrów + brama po drodze == to 

#ogrod #do...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd
Autor
16.06.2026, 19:35:52 via Wykop
  • 0
Jest i winowajca.
felixd - Jest i winowajca.

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
felixd
felixd
Autor
16.06.2026, 19:40:52 via Wykop
  • 0
@xyz_xyz Godzinę wcześniej dzieciaki tam szalały w okolicy. To fakt.

@fifny_szczun Peszek i z drugiej strony to fakt że pierwszy raz widziałem taką akcję. Kosił mój chrześniak (jego auto).
  • Odpowiedz
felixd
felixd
Autor
16.06.2026, 20:04:35 via Wykop
  • 0
@murdoc: Spalinowa z przystawką do mulczowania. Kamień poleciał prawdopodobnie tym właśnie bocznym wylotem do trawy.
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
15.06.2026, 11:40:19
  • 3
Jaki sport pomógł Wam najbardziej schudnąć?
Czy kupował ktoś specjalnie smartwatch a żeby mu liczył spalone kcal?
Pytam, bo ciężko określić moja aktywność czasem potrafię zrobić 100 kroków dziennie a czasem zajeżdżać się codziennie

Mi najbardziej kiedyś pomógł schudnąć rower stacjonarny, bo zawsze te godzinę dało się wygospodarować i ciągle piłem podczas przez co nie byłem głodny po, a teraz jak biegam to nawet jak wezmę dużo wody to i tak czuję
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd 15.06.2026, 17:24:17 via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55: Trampolina w ogrodzie z 6 letnim dzieckiem.
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
11.06.2026, 19:38:04
  • 81
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd 12.06.2026, 10:17:08 via Wykop
  • 1
@Waffenek: O widzę manianę jak u mnie lata temu kiedy zrobił to "spec elektryk" a ja nie zdążyłem zareagować ;) W zeszłym roku na tym odcinku położyłem w końcu światełko ;)
  • Odpowiedz
SaintWykopek
SaintWykopek
09.06.2026, 07:23:06
  • 57
Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób, które dobrze radzą sobie ze stresem, ale tym razem muszę zrobić to prawko. W skrócie – dziadkowie są już starsi i czasami trzeba ich gdzieś zawieźć.

Macie jakieś porady dla początkującego? Stresuję się niemiłosiernie i czasem mam wrażenie, że za kierownicą nie ogarniam najprostszych rzeczy.
#prawojazdy #polskiedrogi
SaintWykopek - Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób...

źródło: IMG_6095

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd 09.06.2026, 13:28:15 via Wykop
  • 1
@SaintWykopek: Z licencja pilota będzie łatwiej. Na auto też się stresowałem tak bardzo, że aż nie mogę dzisiaj w to uwierzyć :)
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
08.05.2026, 20:15:12
  • 6
#discord się zepsuł
paczelok - #discord się zepsuł

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd 08.05.2026, 20:15:58 via Wykop
  • 1
@paczelok: https://discordstatus.com/
felixd - @paczelok: https://discordstatus.com/

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
pieczarkowy
pieczarkowy
pieczarkowy
27.04.2026, 20:12:22
  • 0
#stolarstwo #drewno #ogrodnictwo #pytaniedoeksperta #pytanie

Mirki, robię grządki i kupiłem deski 3cm u lokalnego stolarza… krzywe jak nie wiem. O ile dłuższe boki są jeszcze w miarę git, to te krótsze deski są bardzo krzywe. Czy pas transportowy może pomóc mi je naprostować w jakimś stopniu? Próbowałem ściskami i robiąc dźwignię, ale jest ciężko. Jakieś rady? Jestem załamany XD
pieczarkowy - #stolarstwo #drewno #ogrodnictwo #pytaniedoeksperta #pytanie

Mirki, ro...

źródło: IMG_6974

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd 07.05.2026, 07:59:54 via Wykop
  • 0
@pieczarkowy: Akupunktura drewna i mgła wodna.
felixd - @pieczarkowy: Akupunktura drewna i mgła wodna.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
felixd
felixd 07.05.2026, 07:50:40
  • 3
Akupunktura drewna. Ważna rzecz.

#akupunktura #heheszki #humorobrazkowy #ai #drewno #lasypanstwowe
felixd - Akupunktura drewna. Ważna rzecz.

#akupunktura #heheszki #humorobrazkowy #ai...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1820

Google Chrome po cichu instaluje na twoim urządzeniu model AI o rozmiarze 4 GB

Google Chrome po cichu instaluje na twoim urządzeniu model AI o rozmiarze 4 GB

Google Chrome pobiera na komputery użytkowników model Gemini Nano o rozmiarze 4 GB bez ich zgody bez opcji włączenia, bez opcji wyłączenia, bez pytania o pozwolenie.

KingaM
z
thatprivacyguy.com
dodany: 05.05.2026, 16:49:22
  • 273
  • #
    komputery
  • #
    chrome
  • #
    informatyka
  • #
    google
  • #
    sztucznainteligencja
felixd
felixd 06.05.2026, 12:28:48 via Wykop
  • 0
AppData\Local\Google\Chrome\User Data\OptGuideOnDeviceModel\


@QuickCharger:
felixd - >AppData\Local\Google\Chrome\User Data\OptGuideOnDeviceModel\

@QuickCharger...

źródło: image

Pobierz
Moseva
Moseva
06.05.2026, 01:25:26
  • 100
Jaki odnajdujecie sens w byciu coraz starszym i mniej zdrowym i pięknym? Bo mnie to c--j strzela. Ale na pewno są ludzie którzy mają jakieś bardziej konstruktywne podejście niż powolne gnicie w rodzynkę, po etapie bycia soczystym winogronkiem
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd 06.05.2026, 07:32:36 via Wykop
  • 0
@Moseva: Sens w byciu starszym? Nie ma sensu bycia starszym. Życie.

https://www.youtube.com/watch?v=FBqZUbKzjnk
felixd - @Moseva: Sens w byciu starszym? Nie ma sensu bycia starszym. Życie.

https:/...
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
30.04.2026, 04:54:56
  • 472
Jakie k---a -3 skąd -3 do c---a wafla przecież jutro już maj
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd 30.04.2026, 06:44:50 via Wykop
  • 1
@bArrek: O kurła moje ogórki!!! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Felix wziął się za ogrodnictwo....
  • Odpowiedz
felixd
felixd 29.04.2026, 06:44:57
  • 4
Jedziemy tam.

https://www.windy.com/station/ad-WAHI?47.163,-6.289,8,p:temp,m:eYxafZ1

#heheszki #humorobrazkowy #windy #pogoda #lato #cieplo
felixd - Jedziemy tam.

https://www.windy.com/station/ad-WAHI?47.163,-6.289,8,p:temp,...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

659

Węgierski FORBES odnalazł Romanowskiego

Węgierski FORBES odnalazł Romanowskiego

Pomieszkuje "na studenta" u sekretarza partii Fidesz - Dávida Zsolta :) Miniaturka mówi wszystko.

CaseStudy2
z
forbes.hu
dodany: 28.04.2026, 08:50:39
  • 58
  • #
    pis
  • #
    polityka
  • #
    wegry
  • #
    polska
  • #
    przestepczosc
felixd
felixd 29.04.2026, 06:04:32 via Wykop
  • 25
felixd

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nocnica
nocnica
23.04.2026, 07:01:43
  • 27
W którym roku dostaliście/kupiliście swój pierwszy telefon komórkowy? :) Ja dostałam od rodziców jak szłam na studia, czyli w 2004. Siemens C-45 :D

#pytanie #kiciochpyta #ankieta #telefonkomorkowy
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd 23.04.2026, 13:06:24 via Wykop
  • 1
@nocnica: Cos takiego chyba jeżeli dobrze pamiętam.
felixd - @nocnica: Cos takiego chyba jeżeli dobrze pamiętam.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
felixd
felixd 23.04.2026, 11:17:30
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd
Autor
23.04.2026, 12:49:24 via Wykop
  • 1
@OrcSpearmiarz: Może to właśnie wyczilowane ziomeczki mówią żeby wylać 10m3 wody na kostkę brukową bo to przyciągnie deszcz

To może być to!
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
20.04.2026, 15:08:06
  • 145
Polska jest piękna
Tymczasem polska:
#polska #dom #zagospodarowanieprzestrzenne #wies #demografia
DziobakPepe - Polska jest piękna
Tymczasem polska:
#polska #dom #zagospodarowanieprze...

źródło: piękna polka

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd 21.04.2026, 11:01:11 via Wykop
  • 0
@DziobakPepe: Rozbuduje się osiedle, zrobią drogi, chodniki i pojawi się transport publiczny. O co chodzi?
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
21.04.2026, 05:07:34
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd 21.04.2026, 06:56:33 via Wykop
  • 0
"Toffee and gorilla".


@duzy_krotki: https://www.youtube.com/watch?v=ta7GJV-pEKk&list=PLPQP7T07gSihySufOOM4L1DW7p8i-UD0H&index=4
felixd - >"Toffee and gorilla".

@duzy_krotki: https://www.youtube.com/watch?v=ta7GJV...
  • Odpowiedz
Molestern
Molestern
20.04.2026, 09:43:45
  • 153
Prawica zawsze obsrana pisze coś o żymianach, a Żukosia się w tańcu nie p------i i pisze wprost xD #izrael #iran #bekazprawakow #heheszki #polityka
Molestern - Prawica zawsze obsrana pisze coś o żymianach, a Żukosia się w tańcu nie p...

źródło: IMG_2225

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd 20.04.2026, 11:07:39 via Wykop
  • 1
@Molestern: Ch... wie czy fake'a wrzucacie czy nie. Źródła nie umie linkować?

https://x.com/AM_Zukowska/status/2045901773903151166
  • Odpowiedz
michal-panicz
michal-panicz
20.04.2026, 00:13:26
  • 10
Cholerna cisza przed burz. Też macie takie wrażenie?
#iran #izrael #usa #wojna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd 20.04.2026, 04:38:47 via Wykop
  • 3
@michal-panicz: Ja już nie mam żadnego wrażenia ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

OpenPGP: 0x9CC77B3A8866A558

  • OpenPGP: 0x9CC77B3A8866A558Keybase: https://keybase.io/pawelw
  • Gniezno
  • https://flameit.io
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.04.2022

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 23.12.2022

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 23.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.01.2014

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 02.06.2015

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 04.10.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Autorskie tagi

  • #fifly

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking