
Z dwulatką, dwoma promilami i w ciąży. Z impetem wjechała w słup

Kobieta w ciąży z impetem wjechała w słup telekomunikacyjny w miejscowości Jawiszowice (woj. małopolskie). Jak się okazało, 38-latka miała dwa promile alkoholu we krwi, a pod opieką dwuletnią córkę.
z- 78
- #
- #
- #
- #
- #
- #
















![Pudzianowski vs Hall: Powtórka walki. Zobacz, co się działo w oktagonie! [WIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/65a9328f2c719df387754c9144744651bf75631a3831776ad9b176481e096d57,w220h142.jpg)

