Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dither

dither

Dołączył 15 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5756
  • Znaleziska 5748
  • Mikroblog 8
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 3

435

Z dwulatką, dwoma promilami i w ciąży. Z impetem wjechała w słup

Pokaż treści 18+

Z dwulatką, dwoma promilami i w ciąży. Z impetem wjechała w słup

Kobieta w ciąży z impetem wjechała w słup telekomunikacyjny w miejscowości Jawiszowice (woj. małopolskie). Jak się okazało, 38-latka miała dwa promile alkoholu we krwi, a pod opieką dwuletnią córkę.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 17.08.2025, 12:52:00
  • 78
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazewsi
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    p0lka
dither
dither 17.08.2025, 14:49:42 via Wykop
  • 10
Gdzie był ojciec? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

742

"Podatek od smartfonów" - Jest projekt

"Podatek od smartfonów" - Jest projekt

O opłacie reprograficznej, nazywanej też ostatnio podatkiem od smartfonów, przez długi czas było cicho. .....znaczną część pamięci wewnętrznej zajmuje system operacyjny i oprogramowanie użytkowe, dlatego opłaty będą dotyczyć jedynie urządzeń z pamięcią powyżej 32 GB" - dodano.

supremacy
z
tvn24.pl
dodany: 23.07.2025, 22:00:17
  • 178
  • #
    smartfon
  • #
    technologia
  • #
    podatki
  • #
    reprograficzna
dither
dither 24.07.2025, 12:16:02 via Wykop
  • 3
Niech jeszcze wprowadza opłaty kobieta za posiadanie cipy i uprawianie prostytucji.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

602

Trwa masowy napływ migrantów. Ujawniono dane z 2025 roku

Trwa masowy napływ migrantów. Ujawniono dane z 2025 roku

Zaledwie od stycznia do kwietnia 2025 roku wydano 103,2 tys. zezwoleń na pracę cudzoziemców w Polsce. Najwięcej zezwoleń na pracę w badanym okresie otrzymali obywatele Kolumbii 15,4 tys. Kolumbijczycy do 2024 roku korzystali z ruchu bezwizowego, jednak w sierpniu 2024 roku polski rząd zablokował..

KapitanTorpedal
z
dorzeczy.pl
dodany: 08.07.2025, 02:02:30
  • 178
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    imigranci
dither
dither 08.07.2025, 10:19:28 via Wykop
  • -1
@aresius: referendum udowodniło że nie warto pytać Polaków o zdanie. Wg nie wiem po co wybory skoro wyniki pewniejsze są w sondażach
dither
dither 08.07.2025, 10:32:33 via Wykop
  • -2
@Czill23: teraz to już żadnych pytań nie zadadzą bo po co? Żeby ktoś znów p-------l że to nie takie pytanie, to nie o to mają się pytać. Może wg prawa wyborcze nie są potrzebne.

119

Od 1 lipca nowe przepisy. Seniorzy mogą stracić prawo jazdy

Od 1 lipca nowe przepisy. Seniorzy mogą stracić prawo jazdy

Seniorze, masz prawo jazdy? Możesz je stracić od 1 lipca 2025. Nowe przepisy: obowiązkowe badania co 5 lat po 65. roku życia i co 2 lata po 75. Badania są płatne, a brak aktualnych = nieważny dokument. Sprawdź szczegóły i dowiedz się, jak zachować prawo jazdy: [link]

herozone
z
moto.infor.pl
dodany: 22.06.2025, 13:12:16
  • 103
  • #
    prawojazdy
  • #
    seniorzy
  • #
    prawo
  • #
    transport
  • #
    motoryzacja
dither
dither 23.06.2025, 06:57:26 via Wykop
  • 1
To ciekawe jak ludzie będą pracować do 75 roku
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

474

Do 2030 r. 36 procent populacji w Polsce stanowić będą single

Pokaż treści 18+

Do 2030 r. 36 procent populacji w Polsce stanowić będą single

"Epidemia singlozy", staje się coraz poważniejszym problemem zarówno w Polsce, jak i na świecie

SilesianPill
z
onet.pl
dodany: 15.06.2025, 12:48:12
  • 297
  • #
    przegryw
  • #
    blackpill
  • #
    zwiazki
  • #
    tinder
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
dither
dither 16.06.2025, 17:58:05 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

483

BlackBerry - historia firmy, która stworzyła pierwszego smartfona i przegrała

BlackBerry - historia firmy, która stworzyła pierwszego smartfona i przegrała

Ta firma stworzyła pierwszego smartfona, którego w nocy pod poduszką trzymała Madonna. W szczytowym momencie w styczniu 2010 roku spółka miała 50 milionów klientów na całym świecie. Na platformie Netflix dostępny jest film fabularny BlackBerry.

ForexClubPL
z
forexclub.pl
dodany: 10.06.2025, 09:30:28
  • 177
  • #
    blackberry
  • #
    smartfon
  • #
    telefony
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    netflix
dither
dither 11.06.2025, 11:50:21 via Wykop
  • 0
Brak gier zaorało BB. Ich hub notyfikacji to był niesamowita sprawa, klawiatura dotykowa (działało to jak gładzik) - miód.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

11

Dlaczego w IT tworzymy koło na nowo? O sztuce prostoty w projektach IT

Dlaczego w IT tworzymy koło na nowo? O sztuce prostoty w projektach IT

Witam w 285. odcinku podcastu "Porozmawiajmy o IT", w którym rozmawiamy o prostocie w projektach technologicznych w IT.

porozmawiajmyoit
z
porozmawiajmyoit.pl
dodany: 21.05.2025, 04:11:16
  • 4
  • #
    podcast
  • #
    branzait
  • #
    programowanie
  • #
    firmait
dither
dither 21.05.2025, 12:19:18 via Wykop
  • 2
W IT problemem jest, że PM nie są programistami, a programiści nie są asertywni. Taki PM raczej mechanika by nie ustawił ;).
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

291

WYZWANIE - 30 dni z Linuxem na starym laptopie

WYZWANIE - 30 dni z Linuxem na starym laptopie

Dziś omawiam pierwsze dni z moim wyzwaniem, w którym będę korzystał z Linuxa na naprawdę starym laptopie. Jeżeli macie tego typu sprzęt i wiecie, że Windows 11 nie będzie dobrze działał, to Linux wydaje się być rozsądną alternatywą ;)

olinuksieprzykawie
z
youtube.com
dodany: 18.05.2025, 18:05:39
  • 260
  • #
    linux
  • #
    ubuntu
  • #
    informatyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    komputery
  • #
    elektronika
dither
dither 19.05.2025, 11:10:06 via Wykop
  • 23
@krzywy_kanister: Śmieszny fin?
dither
dither 19.05.2025, 11:18:45 via Wykop
  • -1
@jan-fifalski: Niestety takie rzeczy dzialy mi sie tylko z Ubuntu. od 17 lat Arch.

612

Pitbull (2005-08)

Pokaż treści 18+

Pitbull (2005-08)

Klasyk polskiej kinematografii, serial "Pitbull" Warszawa, początek XXIw. Mroczny świat zbrodni: morderstwa, haracze, narkotyki, porwania. Tu nie obowiązują żadne reguły. Praca w tym świecie sprawia, że policjanci są cyniczni i bezwzględni. Dzieli ich od przestępców cienka linia.

Zenzowaty
z
vod.tvp.pl
dodany: 17.05.2025, 18:19:37
  • 155
  • #
    seriale
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    policja
  • #
    film
  • #
    tvp
dither
dither 18.05.2025, 10:44:03 via Wykop
  • 2
@muak47: po prostu musisz być pod czyimś butem
dither
dither 18.05.2025, 10:50:06 via Wykop
  • 3
@muak47: tak samo ty możesz wyjechać do super zachodniej Europy. O moje czytanie ze zrozumienia się nie martw zajmij się swoją demencją.
dither
dither 18.05.2025, 11:07:38 via Wykop
  • -1
@haabero: na całe szczęście Unia Europejska zdycha na wskazane życzenie.
dither
dither 18.05.2025, 11:25:50 via Wykop
  • 0
@muak47: Chłopski rozum to stosujesz ty. Żyłem w poprzednim ustroju. Polska zaczęła się bogacić przed ue, ale w 1 rok nie da się pokonać hiperinflacji. Jak zawsze g---o wiesz i wymyślasz. Udawaj mądrego inaczej gdzieś indziej.
dither
dither 18.05.2025, 11:27:23 via Wykop
  • 2
@haabero: spokoje jeszcze chwila i zacznie się na nowo
dither
dither 18.05.2025, 11:45:51 via Wykop
  • 2
@muak47: tak i magicznie od 2004 to kraina miodem i mlekiem płynąca. To nie to że komunizm zbankrutował a takie FSO było g---o warte. Dobrobyt w Polsce to zasługa Polaków a nie ue.

Mi się świetnie dziś powodzi ale bredzenie o ue w mnie denerwuje. Polska nie ma żadnej znaczącej dziś firmy nawet tylko lokalnej. Dobrobyt w pyte
dither
dither 18.05.2025, 11:47:42 via Wykop
  • 2
@muak47: to schowaj swoje niczym nie poparte opinie

142

Tusk 3 najbardziej wpływowym człowiekiem w europie.

Pokaż treści 18+

Tusk 3 najbardziej wpływowym człowiekiem w europie.

Ranking najważniejszego i największego medium zajmującego się polityką na świecie.

TenXen47
z
politico.eu
dodany: 14.05.2025, 08:30:04
  • 61
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    sejm
  • #
    ciekawostki
  • #
    neuropa
dither
dither 15.05.2025, 08:13:17 via Wykop
  • 0
Jesli wrog cie chwali to wiec ze jestes w czarnej dupie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1637

Pełczyńska: Potrzebny jest podatek katastralny od 3. mieszkania.

Pełczyńska: Potrzebny jest podatek katastralny od 3. mieszkania.

Potrzebne jest wprowadzenie podatku katastralnego od posiadanego 3. mieszkania, z wyłączeniami w zależności od liczby dzieci dla właścicieli - ocenia minister funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz.

konto usunięte
z
bankier.pl
dodany: 14.05.2025, 10:02:46
  • 475
  • #
    podatekkatastralny
  • #
    podatki
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    polityka
dither
dither 14.05.2025, 12:19:44 via Wykop
  • -9
@wredny_bombelek: No jak to mozliwe ze ktos ma lepiej niz drugi. Homo sovietus.
dither
dither 14.05.2025, 12:22:29 via Wykop
  • 11
@rdy: Zabrac wszystko odrazu, po co sie rozdrabniac.
dither
dither 14.05.2025, 12:43:31 via Wykop
  • -8
@wredny_bombelek: Singapur ma 7900 os na kilometr a Polska 123. W Japonii nie kupisz samochodu, jak nie udowodnisz, że masz gdzie parkować, tylko ze tam masz miasta o zaludnieniu jak cala Polska. O czym p--------z?

Ale najłatwiej krzyczeć JEZU KOMUNIS gdy ludzie zaczynają dostrzegać że akumulowanie kasy w betonie szkodzi społeczeństwu.


To społeczeństwo jest z tobą w pokoju? To nie jest tak, że rzad rozwalił przez inflacje realna możliwość lokowania
dither
dither 15.05.2025, 06:28:34 via Wykop
  • 0
@wredny_bombelek: Skoro wszyscy chcą mieszkać w centrach 5 największych miast to sorry, ale dekretem partii nie zakrzywisz czasoprzestrzeni, d-------e podatku zostanie dopisane do rachunku, a przy okazji dojebiesz tym, co dostana po dziadkach wypadku rudery na zadupiu, których nikt darmo nie chce wziąć.

Skoro ludzie chcą zaatakować wielkie firmy, które wykupują cale bloki to, czemu nie proponują ustawy, która będzie tyczyła się firm z 100 nieruchomościami? A no tak, bo

11

Czy młodzi mężczyźni są najbardziej samotną grupą w Polsce? Analizujemy raport

Czy młodzi mężczyźni są najbardziej samotną grupą w Polsce? Analizujemy raport

Samotność jest jednym z największych wyzwań społecznych naszych czasów dotyka ludzi w różnym wieku, często po cichu i poza zasięgiem wzroku. Choć zwykle mówi się o niej w kontekście osób starszych, coraz częściej pojawiają się głosy, że mocno odczuwają ją również ludzie młodzi.

Pravda_org
z
pravda.org.pl
dodany: 14.05.2025, 19:42:01
  • 6
  • #
    samotnosc
dither
dither 14.05.2025, 22:03:45 via Wykop
  • 1
TLDR: tak
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

366

Polska się wyludnia. Przyszłość Polski? Emeryt w każdym oknie

Polska się wyludnia. Przyszłość Polski? Emeryt w każdym oknie

Polaków jest coraz mniej, a prognozy dotyczące populacji naszego kraju nie są optymistyczne. W ciągu następnych lat popu

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 13.05.2025, 05:42:40
  • 229
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    ekonomia
dither
dither 13.05.2025, 09:17:09 via Wykop
  • 2
Polski program poprawiajacy dzientosc nazywa sie 15. emerytura.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

10

Pijany Polak śmiertelnie potrącił cudzoziemca

Pijany Polak śmiertelnie potrącił cudzoziemca
Wolowinka
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 12.05.2025, 08:15:37
  • 7
  • #
    alkoholizm
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polskagurom
dither
dither 12.05.2025, 13:28:07 via Wykop
  • 7
News dnia. Profilaktycznie trzeba wymordować pół wioski w ramach przeprosin.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2699

Ostatnie Pokolenie blokuje faceta chcącego jechać z psem do weterynarza

Pokaż treści 18+

Ostatnie Pokolenie blokuje faceta chcącego jechać z psem do weterynarza

-Mój pies umrze! -Przykro nam, proszę wziąć Ubera Źródło filmu: ONET

Makavlani
z
x.com
dodany: 10.05.2025, 18:36:13
  • 409
  • #
    ostatniepokolenie
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    lewackalogika
dither
dither 10.05.2025, 22:29:46 via Wykop
  • 4
Spisać wszystkich policjantów/ ochroniarzy i złożyć skargę oraz pozew cywilny jako wisienkę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Chery TIGGO 7 vs europejska konkurencja: niska cena wystarczy?

Chery TIGGO 7 vs europejska konkurencja: niska cena wystarczy?

Gdy europejskie koncerny od lat dominują w segmencie rodzinnych SUV-ów, chińska marka CHERY próbuje przekonać sceptycznych kierowców, że jej wchodzący właśnie na polski rynek model Chery Tiggo 7 to nie tylko atrakcyjna cena, ale też technologia dorównująca zachodnim konkurentom.

motocaina
z
motocaina.pl
dodany: 10.05.2025, 09:57:23
  • 4
  • #
    chiny
  • #
    technologia
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    carboners
dither
dither 10.05.2025, 10:07:58 via Wykop
  • -4
@585984050: najpiękniejsze są 15. Letnie post niemieckie samochody.

4245

Żądamy progresywnego, antyspekulacyjnego podatku od trzeciego mieszkania

Żądamy progresywnego, antyspekulacyjnego podatku od trzeciego mieszkania

W ostatnich latach narosła liczba kolekcjonerów, którzy skupują mieszkania z rynku traktując je jak tokeny. Nie po to państwo oddaje najlepsze działki deweloperom - aby potem tam zakładano betonowe lokaty. Pieniądze powinny budować realną gospodarkę, a nie półpuste inwestycyjne osiedla.

mickpl
z
wykop.pl
dodany: 04.05.2025, 12:45:25
  • 759
  • #
    nieruchomosci
  • #
    podatki
  • #
    natropieflipperow
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
dither
dither 05.05.2025, 12:14:31 via Wykop
  • 3
@pobo: Wynika to chociazby z analizy rynkow gdzie wprowadzona ten gowniany podatek.

16

Pudzianowski vs Hall: Powtórka walki. Zobacz, co się działo w oktagonie! [WIDEO]

Pudzianowski vs Hall: Powtórka walki. Zobacz, co się działo w oktagonie! [WIDEO]

Powtórka walki Pudzianowski vs Hall. W sobotni wieczór, 26 kwietnia 2025 roku, w PreZero Arenie w Gliwicach odbyła się jedna z najbardziej oczekiwanych walk w historii KSW starcie dwóch legendarnych strongmanów: Mariusza Pudzianowskiego i Eddiego Halla. Co działo się w oktagonie? ZOBACZ WIDEO!

geniero66
z
gazeta-lokalna.pl
dodany: 26.04.2025, 20:12:07
  • 12
  • #
    ksw
  • #
    sportywalki
  • #
    mma
  • #
    sport
  • #
    sztukiwalki
dither
dither 27.04.2025, 10:35:09 via Wykop
  • 1
@thuia: dziwnie piszesz ego pudziana

352

Krytyczna bariera długu coraz bliżej. "Będziemy musieli zmienić konstytucję"

Krytyczna bariera długu coraz bliżej. "Będziemy musieli zmienić konstytucję"

Dług publiczny Polski przekroczył psychologiczną barierę 2 bilionów złotych - wynika z danych publikowanych przez Główny Urząd Statystyczny. - "Obecna opozycja nauczyła polityków, jak wygrywa się wybory. A to nauka kosztowna dla wszystkich obywateli, którzy ten dług publiczny będą spłacali."

konto usunięte
z
money.pl
dodany: 27.04.2025, 06:25:36
  • 188
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    tusk
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
dither
dither 27.04.2025, 10:32:40 via Wykop
  • 236
Zmiana konstytucji bo nie umieją zarządzać. Potrzeba obalić ten anty Polski rząd
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

921

Ponad połowa Polaków chciałaby zrezygnować ze składek zdrowotnych. Wolą prywatne

Ponad połowa Polaków chciałaby zrezygnować ze składek zdrowotnych. Wolą prywatne

Szokujący wynik: 55 proc. Polaków zadeklarowało chęć rezygnacji z obowiązkowej składki zdrowotnej. Wśród powodów wymienia się m.in. wciąż ogromne kolejki do specjalistów

darosoldier
z
innpoland.pl
dodany: 21.04.2025, 07:58:39
  • 644
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    szpital
dither
dither 21.04.2025, 08:33:07 via Wykop
  • -23
@AlbertWesker: pewnie nic. Bo rak na NFZ został by wykryty tydzień przed śmiercią pacjenta. ZUS do ostatniego dnia twierdził by że pacjent zdrowy i może pracować.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 3 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.01.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.02.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking