Dzisiaj mój telefon obchodzi 4 urodziny.
Jest to wersja 4G na snapdragonie.
Poza odciskiem palca pod ekranem nie sprawia problemów i po prostu korzystasz. Działa tak samo płynnie jak po wyjęciu z pudełka, bateria też trzyma tak samo jak był nowy - jak w każdym telefonie jaki miałem.
z uszkodzeń, to jak go kupiłem i czekałem na futerał jakiś, to wypadł mi z kieszeni w garażu i pękł dolny róg ekranu, telefon miał 3 dni
Jest to wersja 4G na snapdragonie.
Poza odciskiem palca pod ekranem nie sprawia problemów i po prostu korzystasz. Działa tak samo płynnie jak po wyjęciu z pudełka, bateria też trzyma tak samo jak był nowy - jak w każdym telefonie jaki miałem.
z uszkodzeń, to jak go kupiłem i czekałem na futerał jakiś, to wypadł mi z kieszeni w garażu i pękł dolny róg ekranu, telefon miał 3 dni
































Idź kup sobie w normalnym sklepie..