Dzisiaj mój telefon obchodzi 4 urodziny.
Jest to wersja 4G na snapdragonie.

Poza odciskiem palca pod ekranem nie sprawia problemów i po prostu korzystasz. Działa tak samo płynnie jak po wyjęciu z pudełka, bateria też trzyma tak samo jak był nowy - jak w każdym telefonie jaki miałem.

z uszkodzeń, to jak go kupiłem i czekałem na futerał jakiś, to wypadł mi z kieszeni w garażu i pękł dolny róg ekranu, telefon miał 3 dni
r5678 - Dzisiaj mój telefon obchodzi 4 urodziny.
Jest to wersja 4G na snapdragonie.

...

źródło: etwwetwtt

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@krzysztof-mirko: nie narzekam na płynność, wszystko chodzi szybko i od ręki, topowy procek siedzi który i tak jest bardziej wydajny niż większość telefonów o których wspomniałeś.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem logiki dzisiejszej technologii, po co te aplikacje są? chcę zaznaczyć tekst i skopiować na Facebooku to nie mogę i to nie pierwsza aplikacja z tym problemem, chcę na Twitterze z Groka pobrać obrazek to nie mogę i muszę wejść na stronę webową.

I aplikacje to jedno, regresja jest w wielu innych przypadkach.

#aplikacje #smartfon #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od okolo 4 lat posiadam telefon realme gt master edition. Zauwazylem pewna rzecz i nie wiem czy sie mam zaczac martwic lub szykowac do wymiany gniazda ladowania.
W telefonie posiadam fukcje szybkiego ladowania, czesto telefon laduje sie w 25 minut od zera praktycznie. Tylko, ze ta funkcja dziala jedynie jezeli bateria spadnie ponizej 20% czy to normalne? Czasem laduje na szybkim ladowaniu, naladuje do okolo 40%, przypadkowo wyjme kabel ladowania i po
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozdajo - kebsik + smartfony w MEGA cenach.

TLDR
Nowe smartfony do odbioru w salonie kilkaset zł taniej.
Xiaomi 17t 5g 12/512 za 2699 zamiast 3399 (z hulajnoga/odkurzaczem o wartości 1599 zł gratis).
Motorola Razr 60 5g za 1350 zamiast 2000.
lubie_placki777 - #rozdajo - kebsik + smartfony w MEGA cenach.

TLDR
Nowe smartfony d...

źródło: 1000030887

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@lubie-sernik Unihertz Jelly Max. Innych ewentualnie wartych uwagi nowych, porównywalnie małych smartfonów nie kojarzę, bo będą to pewnie jeszcze bardziej no-name'owe.

Napisano z Sony Xperia XZ1 Compact, bo do Unihertz Jelly Max Unihertz nie udostępnia kodu źródłowego kernela, co uniemożliwia kompilację custom kernela (custom ROM-y podobno są na Unihertz Jelly Max, ale działają na bazie stock kernela) 😉
  • Odpowiedz
Niedawno przesiadłem się z Motoroli G84 na Motorolę Edge 70 i Jezu, jaką różnice teraz czuję. Telefon jest odrobinę węższy, lżejszy, dużo bardziej wydajny, wreszcie nie mam takich problemów z aparatem jak wcześniej, że aparat sam się wyłączał. G84 zostawię sobie jako telefon zapasowy, gdyby jednak coś się stało.
#telefony #smartfon #motorola
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kluha666:
Kilka lat postępu + kupiłeś telefon z trochę wyższej półki niż g84 więc nic dziwnego. Ja się teraz przesiadłem z edge 30 neo na edge 60 fusion i też widzę zmiany na plus.
Aparat robi zdecydowanie lepsze foty.
  • Odpowiedz
  • 0
@kluha666: żaden Moto G niestety nie robi dobrych zdjęć, jak na dzisiejsze standardy.

Najtańszy dobry Edge, to Edge 50 Fusion, który często jest za 700 zł.
  • Odpowiedz
Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki znajdują się na mojej grupie/stronie FB

1. Anker Zolo Powerbank 10000mah
⠀ ⠀ Cena: 109.00 zł
⠀ ⠀ Magazyn: PL
duxrm - Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki...

źródło: Zbiorcza_20260617_100100

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki znajdują się na mojej grupie/stronie FB

1. RayNeo Air 4 Pro Okulary AR/XR z Wyświetlaczem HDR10 i Vitrualnym Kinem 201 cali
⠀ ⠀ Cena: 1298.98 zł
⠀ ⠀ Magazyn: PL
duxrm - Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki...

źródło: Zbiorcza_20260616_100025

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MedianCass: Zawsze kupując od przedsiębiorcy masz rękojmię. Tylko że możesz trafić na takiego, który będzie robił problemy, licząc że odpuścisz. Ja raz trafiłem, ale nie odpuściłem ;) Przy czym pomógł rzecznik konsumentów, a nie Allegro, ale to było sporo lat temu, nie wiem jak obecnie.
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: flagowce są overkillem już od paru lat, smartfony szorują o sufit w wysokiej półce i walczą tylko na wielkość matrycy w aparatach, do zwykłego używania w zupełności wystarczy taki do tysiaka sprzęt.
Nie polecam samsunga/pixeli w aspekcie zasięgu, czasu pracy na baterii, szybkości ładowania.
Wybór jest znaczny, ciężko coś konkretnie polecić jeśli nie wiemy na czym najbardziej ci zależy.
  • Odpowiedz
  • 0
@FedoraTyrone: szukaj na Pepperze telefonów "Motorola Edge 70 Fusion" lub "Honor 200". Oba mają świetne aparaty, kosztują po 700 zł, jak są na promocji.

Motorola Moto G35 to świetny podstawowy telefon. Jednak za te 300-400 zł był chyba ostatnio w marcu w Sferisie.
Unikałbym Moto G07, G17, itd. wszystkie z zerem, jedynką lub dwójką na przedzie w nazwie.
  • Odpowiedz
Jak pewnie możliwe ktoś widział to mam problem z #google #pixel . Jako że kończy się powoli gwarancja a bateria słabo trzyma to chciałem wymienić. Zgłosiłem i okazało się że gwarancja jest w Czechach i jedynie tam mogę zgłosić prośbę o naprawę. Telefon kupiony w Media expert na co mam paragon. Czy da się jakoś załatwić by wymienili baterie za free? #smartfon
susuke15 - Jak pewnie możliwe ktoś widział to mam problem z #google #pixel . Jako że ...

źródło: 3437

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@susuke15:
Jeśli używany z drugiej ręki, a nie od ME to rękojmia ci nie przysługuje.
Jak gwarancja wg google obowiązuje to nie możesz zgłosić usterki bezpośrednio z serwisie z pominięciem sklepu?
  • Odpowiedz
  • 0
@vateras131: jaka jest różnica czy ktoś kupi telefon i go da na gwarancję a mną który kupił od prywatnej osoby? Na paragonie nie ma żadnych danych kto to kupił.
Muszę napisać do serwisu i się zapytać. Bo szkoda wydawać 400 na baterie
  • Odpowiedz
#telefony #smartfon

Szukam jakiegoś nowego telefonu w kwocie do 1000zł (im mniej tym lepiej)

5 lat temu za 800zł kupiłem nowego oppo a91 i jest to telefon który nawet jak na dzisiejsze czasy mi wystarcza ale ostatnio coś zaczął szwankować wyświetlacz I pewnie za chwilę padnie.

Na
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

do 1000 trudno o coś dobrego, szczególnie jeśli chciałbyś z polskiego sklepu, bo na aliexpress można naprawdę coś fajnego upolować w tej cenie np Realme 14 /14 pro, które jak patrzę w ME jest za 1299 a na ali za połowę tej kwoty niedawno widziałem.

może coś ze stajni Motoroli np. https://www.ceneo.pl/184092644 ? taki typowy średniak niczym się nie wyróżnia, ale też nie ma bardzo słabych punktów, dało się upolować jej wersję
  • Odpowiedz
Kupiłem se oryginalną ładowarkę xiaomi do mego telefonu xiaomi 17, po tym gdy po wielu latach zrezygnowałem z samsungów galaxy. Patrzcie - jak się na nią położy telefon to wysuwają się szczęki jak w obcym i ładuje 50W bezprzewodowo a nie jakieś śmieszne 15 czy 25W.

#xiaomi #samsung #iphone #smartfon
aleksc - Kupiłem se oryginalną ładowarkę xiaomi do mego telefonu xiaomi 17, po tym gd...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Ile toto kosztuje i dlaczego tak drogo, no i gdzie to można zanabyć droga kupna.


@Wiskoler_double: oryginalna ładowarka indukcyjna xiaomi 270 zł + oryginalny zasilacz 120W z kablem (musi być oryginał, testowałem na innych i nie ładowało wówczas z pełną mocą) 100 zł, razem całość 370 zł, można kupić na stronie xiaomi albo allegro
  • Odpowiedz
#telefony #smartfon
Czy istnieje jakiś mały dobry telefon, najlepiej nie iPhone bo wiem że jest mini?
Mam Samsung Galaxy a3 super telefon 13.5cm wysokości, tylko że android stary i nowe apki nie działają i muszę zmienić. A obecnie same klocki po 16-17cm nie da się , takim funkcjonować. Macie jakieś porady? Czy zostaje tylko iPhone?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heniuuu: 14,7 cm wysokości ma samsung s25 i nic wyraźnie krótszego nie znajdziesz wśród współczesnych sensownych opcji.
A ostatni iphone mini jest już dosyć stary (prawie 5 lat od premiery).
  • Odpowiedz