16-latek z Nowego Targu ukąszony przez egzotycznego węża. Jego stan jest poważny

Nowotarska policja ustala okoliczności, w jakich doszło do ukąszenia 16-latka z Nowego Targu przez silnie jadowitego węża. Gad - według niepotwierdzonych informacji to żmija lewantyńska - przebywał w terrarium w prywatnym domu. Były tam też inne węże. - Wyjaśniamy, w jakich okolicznościach doszło do
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















