Komentowanie w otomoto!

Hej, Nie wiem jak Wy ale ja zawsze chciałem zobaczyć co użytkownicy myślą o ogłoszeniach w otomoto a jak znajdę jakieś ogłoszenie to zastanawiam się czy to nie jest jakaś mina. Zrobiłem prostą stronkę z fajną domeną, gdzie można komentować ogłoszenia na otomoto :) Co myślicie?
z- 140
- #
- #
- #
- #
- #
- #










![Jak zainstalować Linuksa obok Windowsa? [Linux Mint + Windows]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/8256b11d6aa8cfdd8f61338a597f5f2d04a96080f1826dd8d5629362966282ff,w220h142.jpg)




