Wybierasz sobie spektrum powodu dla którego chcesz zalać kraj trzecioświatowcami.
@sn3p6: Clou problemu. Ważne tylko żebyś myślał że ta opcja na którą głosujesz coś zmieni a jak przegrała to żebyś zwalał że nic się nie zmieniło bo przegrali. Dodajmy jeszcze do tego fakt że ruscy nam ich wrzucają przez płot a niemcy przywożą radiowozami i można powoli dojść do wniosku że jesteśmy skazani na ubogacenie

















@James2000: Na własne życzenie partii rządzących które bez zapytania Berlina czy Waszyngtonu boją się podjąć jakąkolwiek decyzje. Jedni tasują do UE drudzy na nich szczują a wszyscy jak jeden mąż podpiszą wszystko co zostanie przysłane do podpisania czy to z Niemiec czy z USA