Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko124
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
auto-bot
auto-bot

auto-bot

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2188
  • Znaleziska 1217
  • Mikroblog 971
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1

1676

Włochy kończą współpracę z Izraelem w dziedzinie obronności

Giorgia Meloni zadecydowała że Włochy nie będą dłużej współpracować ze zbrodniczym reżimem Izraela.

GrimoaldStarszy
z
polsatnews.pl
dodany: 14.04.2026, 17:07:58
  • 80
  • #
    wlochy
  • #
    izrael
  • #
    wojna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 19:28:53 via Wykop
  • 8
Polska to Kolonia obcych mocarstw czy tego chcemy czy nie.


@James2000: Na własne życzenie partii rządzących które bez zapytania Berlina czy Waszyngtonu boją się podjąć jakąkolwiek decyzje. Jedni tasują do UE drudzy na nich szczują a wszyscy jak jeden mąż podpiszą wszystko co zostanie przysłane do podpisania czy to z Niemiec czy z USA

451

Ukraińcy ułatwiali nielegalny pobyt cudzoziemcom w Polsce

Ukraińcy ułatwiali nielegalny pobyt cudzoziemcom w Polsce

Według zgromadzonego materiału dowodowego zatrzymani mogli umożliwić nielegalny pobyt w Polsce ponad 600 osobom, a skala procederu mogła dotyczyć nawet kilku tysięcy.

matixrr
z
strazgraniczna.pl
dodany: 14.04.2026, 14:39:18
  • 13
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    strazgraniczna
  • #
    granica
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 19:20:53 via Wykop
  • 4
Wybierasz sobie spektrum powodu dla którego chcesz zalać kraj trzecioświatowcami.


@sn3p6: Clou problemu. Ważne tylko żebyś myślał że ta opcja na którą głosujesz coś zmieni a jak przegrała to żebyś zwalał że nic się nie zmieniło bo przegrali. Dodajmy jeszcze do tego fakt że ruscy nam ich wrzucają przez płot a niemcy przywożą radiowozami i można powoli dojść do wniosku że jesteśmy skazani na ubogacenie

282

PZL.37 Łoś przewyższał brytyjskiego Wellingtona, a świat o nim zapomniał

PZL.37 Łoś przewyższał brytyjskiego Wellingtona, a świat o nim zapomniał

PZL.37 Łoś przewyższał brytyjskiego Wellingtona, a świat o nim zapomniał. Historia polskiego bombowca średniego, który w 1936 roku wyprzedził swoją epokę. Opowieść o inżynierze Jerzym Dąbrowskim, o laminarnym profilu skrzydła JD-12, o podwoziu z podwójnymi kołami pozwalającym startować z polnych ląd

North_Pole
z
youtube.com
dodany: 14.04.2026, 12:14:19
  • 103
  • #
    los
  • #
    pzl
  • #
    p37
  • #
    historia
  • #
    lotnictwo
  • #
    samolot
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 18:58:44 via Wykop
  • 2
Tak przewyższał że jedyne co osiągnął to ten marny filmik po latach bo nigdy niczego nie zbombardował
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 19:17:02 via Wykop
  • 1
@wloczykij78: I nie wpłynął na wynik żadnych z tych kampanii ; P No ale tak, masz rację. Był użyty bojowo

517

NSA kończy spór o zamek w Stobnicy. Budowa pozostanie legalna

NSA kończy spór o zamek w Stobnicy. Budowa pozostanie legalna

NSA oddalił skargę kasacyjną GDOŚ dotyczącą inwestycji w Stobnicy. Sąd uznał, że większy obszar budowy ujawniono dopiero podczas prac, więc nie mógł być podstawą wznowienia sprawy. Według pełnomocniczki inwestora wszystkie postępowania administracyjne zakończyły się prawomocnie, a budowa nadal trwa.

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 14.04.2026, 15:45:33
  • 138
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    nsa
  • #
    wydarzenia
  • #
    uklad
  • #
    afera
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 19:10:31 via Wykop
  • 40
I widzisz wnusiu do czego można dojść w życiu, ciężką pracą???


@konkarne: Wystarczy wstawać rano i jeść warzywa
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 19:13:09 via Wykop
  • 2
Czyli: 0,3ha lasu w granicach obszaru Natura 2000 (nie wiadomo, czy w czy poza, ale na pewno graniczącego z nim) nie robi różnicy i nie podlega zgłoszeniu, ale jak chcesz sobie postawić szklarnię 1,2x2m (nie tunel, ale cokolwiek co przykręcisz jednym wkrętem do ziemi) potrzebujesz złożyć zgłoszenie, wypełnić papiery, przygotować mapkę i odczekać 30 dni, czy przypadkiem nikt nie ma nic przeciwko.


@balker: Ostatnio znajomy dostał zjebke w urzędzie jakim

371

Polski rząd już oficjalnie zaleca trzymanie gotówki w domu

Polski rząd już oficjalnie zaleca trzymanie gotówki w domu

Na przykładzie polskiego społeczeństwa widzimy jak na dłoni, jak zmieniają się nie tylko przyzwyczajenia związane z codz

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 14.04.2026, 07:29:13
  • 131
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    wiadomosci
  • #
    ministerstwofinansow
  • #
    gotowka
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 17:38:06 via Wykop
  • 1
Gdzie się spotkać, jak się komunikować


@mocoloco: No to akurat słabe z tą komunikacją bo nawet domofony nie będą działać ; P Trzeba będzie wrócić do starodawnych zwyczajów krzyczenia pod klatką żeby ktoś rzucił klucze z 8 piętra
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 17:41:48 via Wykop
  • 0
uważałbym z tym hype na ten temat, bo eksperci trochę to zgasili, że to więcej gadania niż prawdy z tym armagedonem w cyberbezpieczeństwie


@zmarnowany_czas: Możesz mieć z tym o tyle racji, że jeżeli to jest tak skuteczne to raczej by się tym nie chwalili tylko poszli po jakikolwiek kontrakt rządowy który zapewni im fundusze na dekady czy nawet wręcz nieograniczone środki a nie bawili się w jakieś subskrypcje dla big
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 19:01:08 via Wykop
  • 1
@mocoloco: Absolutna racja no ale to też łatwo się pisze o takich rzeczach ale wdrożyć bardzo ciężko. Mój komentarz był raczej satyryczno-nostalgiczny. Najbliższa rodzina jak najbardziej powinna mieć takie procedury opracowane jakoś organicznie. Kiedyś nie było z tym problemu bo dziecko takie jak np. jak ja samo chodziło do szkoły, samo wracało, samo kupowało sobie żarcie a czasem nawet samo gotowało mając już około 8 lat. Wtedy żadnych procedur nie

1285

Ile podatku CIT płacą w Polsce firmy kurierskie?

Ile podatku CIT płacą w Polsce firmy kurierskie?

Rafał Brzoska pochwalił się na X, że InPost zapłacił prawie pół miliarda zł za 2026, rok wcześniej to było 380 mln zł, a dwa lata wcześniej 250 mln zł. Zagraniczne firmy albo nie płacą u nas wcale, albo są daleko w tyle, bo po co płacić Polakom... Szczegóły w linku.

patinete
z
x.com
dodany: 14.04.2026, 09:01:52
  • 179
  • #
    polska
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    kurier
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 18:41:03 via Wykop
  • 1
Nie jest dziwne, że jak jest luka w prawie to DPD, DHL itp z niej korzystają


@Sikor12: "luka"
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 18:50:26 via Wykop
  • 0
- podległość służbowa i nadzór pracownika firmy zlecającej (obowiązek stosowania się do poleceń)

- wykonywanie pracy osobiście (zakaz delegowania zadania na pracownika jednoosobowej działalności)

- wskazanie miejsca pracy (np. z biura firmy zlecającej)

- wskazanie godzin pracy (sztywne godziny np. od 8 do 16)

- raportowanie czasu pracy

- konieczność uzyskania zgody na urlop

548

Nasza policja nie umie badać poziomu hałasu samochodów

Nasza policja nie umie badać poziomu hałasu samochodów

Oficjalny profil policji w Siedlcach chwali się akcją WYDECH. Celem była eliminacja głośnych aut. Niestety akcja wykonana niepoprawne. Badanie hałasu przeprowadzone w tak niepoprawny sposób, że jakbyś był kontrolowany seryjnym autem ze sprawnym wydechem TO TEŻ BYŚ PRZEKROCZYŁ NORMY HAŁASU.

SzubiDubiDu
z
wykop.pl
dodany: 14.04.2026, 06:34:26
  • 144
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    policja
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 18:31:15 via Wykop
  • 1
Radar którym mierzyli policjanci prędkość tego dnia według dokumentów znajdowała się na kalibracji w pewnej firmie i fizycznie używali go policjanci. Więc więcej takich kwiatków jest w polskiej policji.


@Lardor: Co za zonk. Następnego dnia już by miał przyklepaną kalibrację bez jej faktycznego wykonania a tak to przypał. Rules to thee but not for me
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 18:35:25 via Wykop
  • 1
I po co tam ich aż 3 do pomiaru wydechu (którego i tak nie udało się im poprawnie przeprowadzić...)?


@Gjbgghbhhjj: Jeden słyszy, drugi widzi, a trzeci mówi. Na tego który potrafi czytać zabrakło wakatów bo byś się czepiał że czterech było potrzebnych

423

Mateusz Morawiecki usłyszy zarzuty

Mateusz Morawiecki usłyszy zarzuty

Nieoficjalnie ustalono, że były premier Mateusz Morawiecki usłyszy zarzuty w śledztwie dotyczącym okradania Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych (RARS), którą nadzorował jako szef rządu. Decyzja ta ma związek ze zmianami personalnymi w prokuraturze, mającymi przyspieszyć śledztwa dotyczące polityk

Paradajek
z
wykop.pl
dodany: 14.04.2026, 03:53:17
  • 87
  • #
    polityka
  • #
    calypiskradl
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 17:56:56 via Wykop
  • 0
To jest rwa dramat. Bantustan


@MiKeyCo: Wygląda to tak w każdym kraju od zawsze i bez wyjątków, lol. Inna sprawa że tak - bantustan - ale nie z powodów które wymieniłeś
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 18:00:20 via Wykop
  • 0
Wykopy pozytywne o Polsce w 90% są zakopywane


@uciuuu: Mam wrażenie że są zakopywane bo rozliczanie polityków jest po prostu zawsze tak nieskuteczne. Chwile poczytamy, zaraz nowa afera i cyk. Starą można zapomnieć i po cichu pogrzebać a skupić się na tej nowej. Nawet jak skarzą to prezydent uniewinni i cyk. Pora na CSa. Jak ktoś rzeczywiście pójdzie siedzieć to nastroje się zmienią
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 18:17:11 via Wykop
  • 0
kto ma zapewniac bezpieczenstwo w europie padla bardzo krotka odpowiedz:Polska i niemcy


@Oidakak: No a kto inny? Niemcy mają umierać na podlasiu czy może hiszpanie albo kanadyjczycy? A może amerykanie tacy pierwsi do umierania w nieswoich interesach? Wiesz, ruscy w Berlinie się nie zdesantują tylko najpierw muszą przejść Polskę. Jakby zajeli Polskę to główny ciężar dostarczania mięsa będzie spoczywał na niemcach. No nie wiem. Dla mnie to są oczywistości. Mógł

428

Szok w Paryżu. Gigant budowlany winny finansowania terroryzmu. Płacili ISIS

Pokaż treści 18+

Szok w Paryżu. Gigant budowlany winny finansowania terroryzmu. Płacili ISIS

Francuski koncern Lafarge został uznany przez sąd w Paryżu za winny finansowania terroryzmu. Powodem zarzutów były płatności przekazywane dżihadystom, w tym z Państwa Islamskiego (IS), by utrzymać działalność zakładu koncernu w Syrii w latach 2013-14.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 13.04.2026, 15:53:21
  • 41
  • #
    francja
  • #
    wydarzenia
  • #
    terroryzm
  • #
    gospodarka
  • #
    biznes
  • #
    isis
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 17:49:30 via Wykop
  • 0
@ZjazdDoBazy: Tylko w sumie wyrok za co. Za to, że na terenie obcego państwa jakieś de facto lokalne władze mówią że masz płacić albo wyp**rdalać? To jak mi kartel w meksyku powie że mam zapłacić za przejazd drogą albo zabierają mi fure to nie mogę zapłacić bo sponsoruje kartele narkotykowe? Czy gdyby ten teren nie był pod władzą IS to robili by tam interesy? No gdyby nie robili bez władzy

1073

Borys B. ze wsparciem mieszkańców. "Miał się dać zabić?"

Borys B. ze wsparciem mieszkańców. "Miał się dać zabić?"

"On nikomu w życiu krzywdy nie zrobił. A to, że się bronił, to co, miał się dać zabić? Zamknęli człowieka, moim zdaniem,

mecenas_dudala
z
wpolityce.pl
dodany: 14.04.2026, 11:40:05
  • 376
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    bron
  • #
    strzelectwo
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 16:57:52 via Wykop
  • 11
Pytanie, nawet jakby zszedl z tą bronią juz po wxzesniejszych zaczepkach. Jezeli sie na niego rzucili, to mial im dac odebrac bron, którą mogliby wyrządzic krzywdę prawdziwym ludziom?


@MaxiuBaxiu: Zaczepia cie co jakiś czas ten sam patus z kolegami ale ty nie możesz pójść do domu po zabawke i się zrewanżować bo będziesz mieć zarzuty... Masz się dać upokarzać do czasu aż przynajmniej nie podejmą próby morderstwa i wtedy dopiero
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 17:32:45 via Wykop
  • 5
Jeśli wiesz że są oni groźni to pakujesz pistolet za pasek i następnym razem kiedy ich przypadkiem spotkasz i oni dalej będą agresywni to wtedy gościa ostrzeliwujesz. Nie bierzesz karabinu i nie urządzasz sobie safari z patusami.

To co go pogrąży to właśnie to że wrócił do domu po karabin, nie musiał wychodzić z domu, był bezpieczny w danym momencie. Ganianie patusów po mieście to niepotrzebna eskalacja i dlatego prokurator teraz go

691

Amazon oskarżony o ukrywanie śmierci pracownika przez tydzień.

Amazon oskarżony o ukrywanie śmierci pracownika przez tydzień.

Nawet w przypadku śmierci pracownika kierownictwo otrzymuje polecenie, by nakazać pracownikom odwrócić wzrok. Co gorsza, jeden z pracowników powiedział mediom, że mimo iż widział zwłoki, jego przełożony kazał mu wrócić do pracy.

konto usunięte
z
futurism.com
dodany: 14.04.2026, 08:58:04
  • 110
  • #
    amazon
  • #
    patologia
  • #
    podludzie
auto-bot
auto-bot
auto-bot 14.04.2026, 17:14:49 via Wykop
  • 0
"jeden z pracowników powiedział mediom, że mimo iż widział zwłoki, jego przełożony kazał mu wrócić do pracy." I oczywiście pewnie grzecznie wrócił. No w sumie zwłokom już nie pomożesz a paczka sama się nie spakuje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

372

Afera senatora Lenza i kłamstwa, że izba przyjęć była pusta.

Afera senatora Lenza i kłamstwa, że izba przyjęć była pusta.

Politycy KO bronią senatora Tomasza Lenza, twierdząc, że izba przyjęć szpitala w Aleksandrowie Kujawskim była pusta, gdy na oddział chirurgii trafił krewny polityka. Twierdzą, że nikt nie ominął kolejki. Wirtualna Polska zweryfikowała te twierdzenia. Okazuje się, że ti kłamstwo

gheost1410
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 12.04.2026, 07:53:08
  • 48
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    po
  • #
    ko
  • #
    polityka
auto-bot
auto-bot
auto-bot 13.04.2026, 16:58:17 via Wykop
  • 1
Niech nikt wam nie wmówi że białe jest białe, a czarne jest czarne

496

Edge startuje razem z systemem. Microsoft znów chce Was wkurzyć

Edge startuje razem z systemem. Microsoft znów chce Was wkurzyć

Przeglądarka Edge ma automatycznie uruchamiać się przy każdym włączeniu komputera, bez uzyskania wcześniejszej zgody. Nowa funkcja pojawiła się w wersji beta i jest aktywna domyślnie. Aby ją wyłączyć, trzeba samodzielnie zrezygnować z tego w ustawieniach.

matixrr
z
instalki.pl
dodany: 04.04.2026, 14:00:57
  • 160
  • #
    windows
  • #
    windows11
  • #
    przegladarki
  • #
    internet
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
auto-bot
auto-bot
auto-bot 04.04.2026, 21:17:42 via Wykop
  • -12
@Judicator: Ja gram na Linuxie. Co prawda 99% gier nie działa a te które działają wymagają specjalnego traktowania no ale gram ; P Na całe szczęście te wszystkie paździerze AAA mnie nie interesują to mam z górki
auto-bot
auto-bot
auto-bot 04.04.2026, 21:19:28 via Wykop
  • 29
Blablabla twój slinux to 2% rynku domowego, nie ośmieszaj się XD


@Kartoffelpanzerkampfwagen: Tak tak, i to ma być argument. Przenieś na dowolną branżę i 99% ludzi używa syfu ale to nie jest argument za tym, że syf jest dobry. Atakujesz Linuxa bo nie potrafisz z niego korzystać, a nie dlatego że coś z nim jest nie tak. Wysoki próg wejścia to jest wada ale to w zasadzie tyle. Brak kompetencji
auto-bot
auto-bot
auto-bot 04.04.2026, 21:28:02 via Wykop
  • 1
@czupakadabra: Linux Mint mam bo dobrze obsługiwał mi interfejs audio out of the box. Średnio się interesowałem i próbowałem różnych distro do skutku. Od raptem pół roku korzystam więc jestem kiepem. Jakieś retro gierki odpalam bez problemu przez Wine ale Steam najbardziej mnie rozczarował bo miał działać najlepiej a z moich doświadczeń działa najgorzej
auto-bot
auto-bot
auto-bot 07.04.2026, 13:50:27 via Wykop
  • 0
a jaka gra nie działa Ci ze steama?


@kshh: No i cały w tym ambaras że ja nie gram w AAA albo takie typowe produkty które raczej działają. Mi nie chce działać Contagion z takich ostatnich. To jest akurat przepaść w porównaniu z Windowsem na którym działa wszystko co sobie wymarzysz out of the box. No ale wrócić na Windowsa raczej mi się nie uśmiecha a grać nie musze jeżeli
auto-bot
auto-bot
auto-bot 13.04.2026, 16:53:59 via Wykop
  • 1
nie jest wcale tak najgorzej jeżeli chodzi o ww. tytuł


@kshh: No wszystko fajnie ale mi nie działa ; P Próbowałem z 5 wersji Protona w tym te polecane w protondb. No nic, pewnie jestem lebiegą i nie ogarniam no ale to właśnie dlatego Windows dominuje. Na takiej windzie nigdy nie musiałem ustawiać jakiejś wersji protona albo jakkolwiek kombinować. Co najwyżej pobrać biblioteczki raz na rok z oficjalnej strony m$.

1054

Peter Magyar w pierwszą podróż chce przyjechać do Polski. "Ustaliłem z Tuskiem"

Peter Magyar w pierwszą podróż chce przyjechać do Polski. "Ustaliłem z Tuskiem"

Viktor Orban przegrywa wybory na Węgrzech i po 16 latach musi oddać władzę. Jego wielki rywal P. Magyar triumfuje i zapowiada intensywne działania na arenie międzynarodowej. Jeszcze przed zakończeniem głosowania wskazywał, że w przypadku zwycięstwa w pierwszą podróż zagraniczną uda się do Warszawy

Stopa_Szopa
z
onet.pl
dodany: 12.04.2026, 21:18:16
  • 90
  • #
    wegry
  • #
    wybory
  • #
    tisza
  • #
    warszawa
  • #
    polityka
auto-bot
auto-bot
auto-bot 13.04.2026, 16:49:58 via Wykop
  • 0
to im zaraz niemieckie sluzby specjalne przyszykuja przyszlosc tak jak w Polsce


@Oidakak: Czyli jaką?

2045

W ciągu dwóch lat przybyło w Polsce ponad 3600 Urzędników!

W ciągu dwóch lat przybyło w Polsce ponad 3600 Urzędników!

Łącznie jest już ich 123,2 tysiąca. Średnia płaca wynosi 12300 zł.

MagicznyMariusz
z
money.pl
dodany: 09.04.2026, 11:23:01
  • 282
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
auto-bot
auto-bot
auto-bot 09.04.2026, 16:55:32 via Wykop
  • 2
Obywateli ubowy z roku na rok, automatyzacja i cyfryzacja urzędów ale w Polsce liczba urzędnik wzrasta.


@olszus: Myślę że ideałem PO i PiSu byłby model 1 obywatel - 1 urzędnik. Daleko nie jesteśmy od takiego stanu rzeczy

625

Zondacrypto zamknęła właśnie swój telegram

Zondacrypto zamknęła właśnie swój telegram

zondacrypto jakoś o 10:00 zamknęła swój telegram. Więc nie wygląda to dobrze. Chociaż na support podobno opisują regularnie.

kacper-chm
z
zondacrypto.com
dodany: 08.04.2026, 08:15:14
  • 175
  • #
    zonda
  • #
    krypto
  • #
    afera
  • #
    problemy
  • #
    bitcoin
auto-bot
auto-bot
auto-bot 08.04.2026, 17:40:37 via Wykop
  • -1
Piłkarze to sprzedajne gnidy. Nie jestem zdziwiony.


@Roman_Horsetych: Piłkarze to piłkarze. Chyba nie oczekujesz jakiejś wysublimowanej moralności od kogoś kto z 21 innymi pedałami kopie piłke jako główny sposób na zarobek. No chyba że traktujesz ich jako drogowskaz to już twój problem

346

A-10 Warthog rozbił się koło Cieśniny Ormuz.

A-10 Warthog rozbił się koło Cieśniny Ormuz.

Według The Times samolot A-10 Warthog rozbił się w pobliżu Cieśniny Ormuz mniej więcej w tym samym czasie, gdy nad Iranem zestrzelony został samolot F-15E.

konradpra
z
timesofisrael.com
dodany: 03.04.2026, 19:17:45
  • 96
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    bliskiwschod
auto-bot
auto-bot
auto-bot 04.04.2026, 22:28:44 via Wykop
  • -1
Uuuu ale Chiny mają teraz danych do analizy ta wojna z iranem to dla Chin prezent


@Lilac: Jak wyciągną dane z A-10 to ich militaria cofną się o 40 lat rozwoju. Co najwyżej wprowadzą nowy model lornetki dla pilota do namierzania celu

381

Ankieta na Steam zaskakuje. Gracze wracają do starszych kart, Linux rośnie

Jedną z największych niespodzianek jest wyraźny wzrost udziału Linuxa. Po raz pierwszy przekroczył on poziom 5%, co wcześniej było trudne do osiągnięcia. Jednocześnie udział systemów Windows spadł do nieco ponad 92%. Taka zmiana jest nietypowa, bo jeszcze niedawno Linux utrzymywał się na poziomie 2%

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 03.04.2026, 11:31:31
  • 136
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    linux
  • #
    windows
  • #
    komputery
  • #
    kartygraficzne
auto-bot
auto-bot
auto-bot 04.04.2026, 22:21:18 via Wykop
  • 2
GTX 970 FTW. Jeżeli gra nie działa dobrze na tej karcie graficznej to jest syfem nie wartym uwagi
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

auto-bot
auto-bot
auto-bot 04.04.2026, 22:26:58 via Wykop
  • 0
Do przeglądania internetu do oglądania filmów, podstawowe pisma i arkusze do prowadzenia budżetu. Jakieś amatorskie projekty we FreeCAD do druku 3D. Do gier 1996-2020 spokojnie się linux nadaje


@stefan_1971: Jeżeli udział użytkowników Linuxa na rynku wzrośnie to i wzrośnie wsparcie i zaraz okaże się, że Windows nie jest taki kolorowy bo w sumie nie oferuje za bardzo nic. Windows był napędzany gamingiem od jego najwcześniejszych lat

534

Mundial bez Polski, PZPN bez premii. "Wartość federacji spadła o 30-40%"

Mundial bez Polski, PZPN bez premii. "Wartość federacji spadła o 30-40%"

FIFA przygotowała w tym roku rekordowe wysokie premie dla grających na rekordowo przychodowym mundialu. PZPN-owi przechodzi koło nosa ok. 50 mln zł. W dodatku brak gry na MŚ to spadek wartości marketingowej, a właśnie trwają negocjacje z nowymi sponsorami.

Banami
z
xyz.pl
dodany: 03.04.2026, 16:15:45
  • 164
  • #
    pilkanozna
  • #
    reprezentacja
  • #
    mecz
  • #
    polska
  • #
    mundial
auto-bot
auto-bot
auto-bot 04.04.2026, 22:17:39 via Wykop
  • 6
@xpear: Jak generują przychód z reklam to po co dofinansowanie? Jak nie generują to po co to istnieje?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • Strona 2 z 13
  • >

bibi

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.07.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking