Empatyczna płeć na szczęście też potrafi kalkulować na chłodno. A wy incele zarzucacie kobietom, że kierują się tylko emocjami i "sercem". Wstydźcie się.
Świeżo po seansie Backrooms, był ktos i podzieli się wrażeniami? Trochę świeżości jeśli chodzi o horrory, jedna z mocniejszych stron tego filmu, sam pomysł niby spoko ale wykonanie średnie, połowa filmu nudna i przegadana, samo zachowanie głównych bohaterów też pozostawia wiele do życzenia. Jednak kasy wydanej na bilet nie żałuję. #filmy #horror #gownowpis
Nowe badania w jaskini Wonderwerk w RPA dowodzą, że Homo erectus celowo używał i utrzymywał ogień już ok. 1,8 mln lat temu, co przesuwa dotychczasowe szacunki o 700 000 lat wstecz.
Z przedstawionych wyliczeń wynika, że w pierwszych czterech latach funkcjonowania systemu dodatkowe koszty dla gospodarstwa domowego ogrzewanego gazem mogą wynieść około 6 tys. zł, a dla domu ogrzewanego węglem nawet ponad 10 tys. zł.
@Ojciec_Dyrektor2: w momencie gdy większość społeczeństwa drastycznie poczuje skutki ubóstwa (nawet relatywnego) wygra każdy, kto powie "w dupie mam unię i wszystko inne, obniżę ceny energii, benzyny, żywności", bo nic innego liczyć się nie będzie. Obecnie najbliżej Braunowi do takich pomysłów i haseł, ale nie można wykluczyć, że dynamika sytuacji spowoduje, że pojawi się ktoś zupełnie inny.
@kankes: Kiedyś w pociągu podmiejskim siedziałem w czwórce z taką ultra brzydką i grubą jak beka dziewczyną i jej jakąś ciotką, która prowadziła z nią rozmowę (tzn. coś w stylu wywiadu środowiskowego mops i jednoczesnego dyskretnego gnojenia). Chcąc nie chcąc słuchałem i byłby to chyba było godne studium przypadku damskiego przegrywu. Kojarzę jeszcze inny przypadek mixu chorowitej psychicznie autystycznej dziewczyny, która finalnie w wieku ~35 lat w wyniku awantury rodzinnej
Czy też macie wrażenie, że kwestią #demografia przejmują się głównie beciaki, kukoldy i normictwo? Chuopa spod znaku #blackpill i #mgtow to nie obchodzi. Czasem jakiś #przegryw coś o tym pobiadoli, ale to w sumie też bardzo rzadko...
@kankes: Jak by demografia była lepsza kiedy my na świat przychodziliśmy to łatwiej było by nam nie być przegrywami. A jak z roku na rok rodzi się mniej ludzi. A że statystycznie pary są takie że mężczyzna średnio kilka lat starszy jakoś około 3 lata chyba było.
Ale powiedzą ci INTZELUUU przecież kobiet jest więcej w Polsce niż mężczyzn!!
A prawda jest taka że prawdziwych kobiet brakuje, bo po menoupauzie
Zagłosujesz na Koalicję Obywatelską, a będzie żyło Ci się lepiej - przekonywał jeszcze w kampanii wyborczej lider tej partii Donald Tusk. Okazuje się, że prawdziwe eldorado mogło czekać na tych, którzy zdecydowali się na członkostwo w partii. To ogromne zarobki, posady na wysokich stanowiskach i w k
Usiadło takie wulgarne blond julczysko naprzeciwko chłopa, przybrało jeszcze bardziej wulgarną pozę, zrobiło dumną księżniczkową minę, wyjęło i zaczęło wulgarnie jeść fit-bułę i pisze na telefonie pewnie z jakimś mokebe albo chadem. Na zwykłego dobrego, przyjaznego i życzliwego chłopa nawet nie spojrzy, nie zagada, nie zapyta czy może się umówić. I tak się żyje w tym hipergamicznym kukoldystanie.
Podczytuję sobie ten wasz tag #przegryw i z przykrością stwierdzam, że straszne z was oskie. Oski na oskim i oskim pogania. Jesteście oskie, bo prawdziwy chuop nie miałby siły ani psychiki żeby pracować w kołchozie. Kołchoz to wylęgarnia oskich. Tylko oskie silne, ze stalową psychą mogą codziennie wstawać rano, jeżdzić pekaesem (a już autem to giga-oski) i ciężko fizycznie pracować za najniższą krajową. Wstydźcie się, bo swoją obecnością tutaj moggujecie
Jeśli macie gorszy humor, to pomyślcie, że są na wykopie kobiety (a niemal wszystkie takie są) mające mężów i dzieci, które otwarcie chwalą niekontrolowaną imigrację, poniżają polskich mężczyzn, wspierają hipergamię, śluzują do mokebe, padżitów i ahmedów, wyświewają problemy zdrowotne i samobóstwa Polaków... I takie kobiety mają - no właśnie, mężów, facetów. Czy może być dla chuopa większy przegryw? Tak że NIE, ty nie przegrałeś. Jesteś w o wiele lepszej sytuacji niż taki
kukoldy sa nawet na wykopie jak wejdziesz na tag przegryw i pojawi sie różowy pasek tam to od razu wszystkim s----a do łba uderza. I to na świętym tagu a co dopiero musi być u normictwa pomysl
@typowyWykopekMizogin: ooooo nie wiedziałem. Co prawda rzadko na tag zaglądam, ale myślałem, że tam nie ma realnych różowych pasków, tylko niektórzy koledzy po prostu podszywają się celowo i trolują (ale w oczywisty dla
Malala wielokrotnie pozostawał bez pieniędzy i był zmuszony do obciągania za 20 zł menelom na dworcach w całej Polsce. Ale był stanowczy i zmotywowany, dlatego udało mu się dostać do niemieckiego burdelu dla pedzi, gdzie został "straszym dziurowym", obsługującym glory hole w tureckiej częście Berlina. Za największy sukces należy mu poczytać obsłużenie zastępcy sekretarza związku piłkarskiego Kurakało (tak się przynajmniej przedstawił). Wybitny człowiek, jeden z nas. A wy co?
źródło: 58fd
Pobierz