Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kankes
kankes

kankes

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 172
  • Znaleziska 42
  • Mikroblog 130
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
kankes
kankes
kankes 14 godz. i 3 min temu
  • 28
#przegryw #pogoda
kankes - #przegryw #pogoda

źródło: 58fd

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blaskun
Blaskun
13 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 3
@kankes: chuopy i roztopy
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes 18 godz. i 24 min temu
  • 326
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr
18 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 850
@kankes: za którą granicą? xD
  • Odpowiedz
omega33
omega33
18 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 503
@kankes: dobrze, że nie musi mieć 328 cm wzrostu. One chyba nie wiedzą ile takich mężczyzn jest, przecież to jest top 0,1% populacji męskiej
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes przedwczoraj, 09:27:26
  • 596
Empatyczna płeć na szczęście też potrafi kalkulować na chłodno. A wy incele zarzucacie kobietom, że kierują się tylko emocjami i "sercem". Wstydźcie się.

#p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Empatyczna płeć na szczęście też potrafi kalkulować na chłodno. A wy incele ...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voov100
voov100
voov100
przedwczoraj, 09:42:38 via Wykop
  • 514
@kankes: xD
  • Odpowiedz
BlackpillNaCalego
BlackpillNaCalego
przedwczoraj, 09:42:44 via Wykop
  • 435
@kankes: te 50 k to też pewnie od beciaka było
  • Odpowiedz
NaPagonieGwiazdkiTrzy
NaPagonieGwiazdkiTrzy
przedwczoraj, 07:44:14
  • 27
000 k0tq!
#przegryw
NaPagonieGwiazdkiTrzy - 000 k0tq!
#przegryw

źródło: 1000004471

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes przedwczoraj, 09:00:36 via Wykop
  • 1
@NaPagonieGwiazdkiTrzy: heil kote, mrau heil
  • Odpowiedz
Fikster
Fikster
przedwczoraj, 07:49:17
  • 120
#przegryw
Fikster - #przegryw

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes przedwczoraj, 08:58:35 via Wykop
  • 12
@Fikster: brutalny #szkolaztvppill
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
19.06.2026, 20:58:30
  • 0
Świeżo po seansie Backrooms, był ktos i podzieli się wrażeniami?
Trochę świeżości jeśli chodzi o horrory, jedna z mocniejszych stron tego filmu, sam pomysł niby spoko ale wykonanie średnie, połowa filmu nudna i przegadana, samo zachowanie głównych bohaterów też pozostawia wiele do życzenia. Jednak kasy wydanej na bilet nie żałuję.
#filmy #horror #gownowpis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes 20.06.2026, 07:47:09 via Android
  • 0
@Hrabiadraczula: film mega. Przegadane i nudne sceny? Nie zauważyłem. Na tle c--------y horrorowej ostatnich lat daję mu 8/10 (w ramach gatunku).
  • Odpowiedz

55

Przodkowie ludzi używali ognia już 1,8 miliona lat temu

Przodkowie ludzi używali ognia już 1,8 miliona lat temu

Nowe badania w jaskini Wonderwerk w RPA dowodzą, że Homo erectus celowo używał i utrzymywał ogień już ok. 1,8 mln lat temu, co przesuwa dotychczasowe szacunki o 700 000 lat wstecz.

matixrr
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: 18.06.2026, 22:21:06
  • 20
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
  • #
    paleontologia
  • #
    archeologia
  • #
    antropologia
kankes
kankes
kankes 19.06.2026, 18:24:53 via Android
  • 0
Homo erectus - nazwa wzięła się stąd że ówczesny człowiek był pedałem któremu ciągle stał.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

945

Nawet 10 tys. zł więcej za ogrzewanie. ETS2 uderzy w miliony Polaków

Nawet 10 tys. zł więcej za ogrzewanie. ETS2 uderzy w miliony Polaków

Z przedstawionych wyliczeń wynika, że w pierwszych czterech latach funkcjonowania systemu dodatkowe koszty dla gospodarstwa domowego ogrzewanego gazem mogą wynieść około 6 tys. zł, a dla domu ogrzewanego węglem nawet ponad 10 tys. zł.

Bobito
z
bezprawnik.pl
dodany: 18.06.2026, 19:09:31
  • 176
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    prawo
  • #
    informacje
kankes
kankes
kankes 18.06.2026, 20:37:31 via Wykop
  • 235
Braun z Mentzenem wygrają aż będzie furczeć. A debile z KO / PIS / Lewicy będą się dziwili dlaczego.
  • 22
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kankes
kankes
kankes 18.06.2026, 20:44:56 via Wykop
  • 12
@Ojciec_Dyrektor2: w momencie gdy większość społeczeństwa drastycznie poczuje skutki ubóstwa (nawet relatywnego) wygra każdy, kto powie "w dupie mam unię i wszystko inne, obniżę ceny energii, benzyny, żywności", bo nic innego liczyć się nie będzie. Obecnie najbliżej Braunowi do takich pomysłów i haseł, ale nie można wykluczyć, że dynamika sytuacji spowoduje, że pojawi się ktoś zupełnie inny.

490

Panika w KO.

Panika w KO.

Ministrowie i posłowie uciekają od odpowiedzi, w sprawie saloników VIP w Szpitalu Południowym w Warszawie. Zobacz cały materiał na X.

Bobito
z
x.com
dodany: 18.06.2026, 10:33:51
  • 97
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
kankes
kankes
kankes 18.06.2026, 13:46:56 via Wykop
  • 1
Ale będzie kwik podczas kampanii wyborczej... A po wyborach to już zupełnie...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kankes
kankes
kankes 18.06.2026, 12:40:25
  • 4
#damskiprzegryw nie istnieje. Tak samo, jak nie istnieje "biedny milioner" ani "zdrowa otyłość".

Trzeba powtarzać jak do znudzenia to hasło za każdym razem, aż się wdrukuje w tępe spermiarskie i beciakowe łby.

DAMSKI PRZEGRYW NIE ISTNIEJE

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits
18.06.2026, 12:44:34 via Wykop
  • 2
@kankes: Jest to prawdą.
  • Odpowiedz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
18.06.2026, 12:55:03 via Wykop
  • 2
@kankes: Kiedyś w pociągu podmiejskim siedziałem w czwórce z taką ultra brzydką i grubą jak beka dziewczyną i jej jakąś ciotką, która prowadziła z nią rozmowę (tzn. coś w stylu wywiadu środowiskowego mops i jednoczesnego dyskretnego gnojenia). Chcąc nie chcąc słuchałem i byłby to chyba było godne studium przypadku damskiego przegrywu. Kojarzę jeszcze inny przypadek mixu chorowitej psychicznie autystycznej dziewczyny, która finalnie w wieku ~35 lat w wyniku awantury rodzinnej
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes 18.06.2026, 08:43:45
  • 16
Czy też macie wrażenie, że kwestią #demografia przejmują się głównie beciaki, kukoldy i normictwo? Chuopa spod znaku #blackpill i #mgtow to nie obchodzi. Czasem jakiś #przegryw coś o tym pobiadoli, ale to w sumie też bardzo rzadko...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
18.06.2026, 08:47:22 via Wykop
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
zulugulubenc2
zulugulubenc2
18.06.2026, 09:10:43 via Wykop
  • 10
@kankes: Jak by demografia była lepsza kiedy my na świat przychodziliśmy to łatwiej było by nam nie być przegrywami. A jak z roku na rok rodzi się mniej ludzi. A że statystycznie pary są takie że mężczyzna średnio kilka lat starszy jakoś około 3 lata chyba było.

Ale powiedzą ci INTZELUUU przecież kobiet jest więcej w Polsce niż mężczyzn!!

A prawda jest taka że prawdziwych kobiet brakuje, bo po menoupauzie
  • Odpowiedz

955

Miało nie być kolejek, są saloniki VIP dla polityków KO. Skandal w Warszawie

Miało nie być kolejek, są saloniki VIP dla polityków KO. Skandal w Warszawie

Zagłosujesz na Koalicję Obywatelską, a będzie żyło Ci się lepiej - przekonywał jeszcze w kampanii wyborczej lider tej partii Donald Tusk. Okazuje się, że prawdziwe eldorado mogło czekać na tych, którzy zdecydowali się na członkostwo w partii. To ogromne zarobki, posady na wysokich stanowiskach i w k

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 18.06.2026, 04:46:50
  • 59
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
kankes
kankes
kankes 18.06.2026, 06:23:56 via Android
  • 9
Patrz synu, tak się przegrywa wybory.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kankes
kankes
kankes 16.06.2026, 07:37:46
  • 137
Usiadło takie wulgarne blond julczysko naprzeciwko chłopa, przybrało jeszcze bardziej wulgarną pozę, zrobiło dumną księżniczkową minę, wyjęło i zaczęło wulgarnie jeść fit-bułę i pisze na telefonie pewnie z jakimś mokebe albo chadem. Na zwykłego dobrego, przyjaznego i życzliwego chłopa nawet nie spojrzy, nie zagada, nie zapyta czy może się umówić. I tak się żyje w tym hipergamicznym kukoldystanie.

#p0lka #przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Usiadło takie wulgarne blond julczysko naprzeciwko chłopa, przybrało jeszcze...

źródło: 324332.09

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes
Autor
16.06.2026, 07:53:02 via Wykop
  • 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
Autor
16.06.2026, 08:01:24 via Wykop
  • 8
A jakie wulgarne pazury. Ciekawe co nimi dotyka...
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
Autor
16.06.2026, 13:20:26 via Wykop
  • 1
@jednorazowka: Niestety AI źle zrekonstruowało zdjęcie. Całkowicie inny typ urody.
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes 16.06.2026, 08:44:57
  • 2
Podczytuję sobie ten wasz tag #przegryw i z przykrością stwierdzam, że straszne z was oskie. Oski na oskim i oskim pogania. Jesteście oskie, bo prawdziwy chuop nie miałby siły ani psychiki żeby pracować w kołchozie. Kołchoz to wylęgarnia oskich. Tylko oskie silne, ze stalową psychą mogą codziennie wstawać rano, jeżdzić pekaesem (a już autem to giga-oski) i ciężko fizycznie pracować za najniższą krajową. Wstydźcie się, bo swoją obecnością tutaj moggujecie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
16.06.2026, 08:46:58 via Wykop
  • 2
@kankes: No ok
  • Odpowiedz
Szczur_w_Koronie
Szczur_w_Koronie
16.06.2026, 15:19:18 via Android
  • 0
@kankes: taka prawda.
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes 15.06.2026, 07:55:15
  • 131
Jeśli macie gorszy humor, to pomyślcie, że są na wykopie kobiety (a niemal wszystkie takie są) mające mężów i dzieci, które otwarcie chwalą niekontrolowaną imigrację, poniżają polskich mężczyzn, wspierają hipergamię, śluzują do mokebe, padżitów i ahmedów, wyświewają problemy zdrowotne i samobóstwa Polaków... I takie kobiety mają - no właśnie, mężów, facetów. Czy może być dla chuopa większy przegryw? Tak że NIE, ty nie przegrałeś. Jesteś w o wiele lepszej sytuacji niż taki
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kankes
kankes
kankes
Autor
15.06.2026, 08:38:23 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
Autor
15.06.2026, 10:34:45 via Wykop
  • 1
kukoldy sa nawet na wykopie jak wejdziesz na tag przegryw i pojawi sie różowy pasek tam to od razu wszystkim s----a do łba uderza. I to na świętym tagu a co dopiero musi być u normictwa pomysl


@typowyWykopekMizogin: ooooo nie wiedziałem. Co prawda rzadko na tag zaglądam, ale myślałem, że tam nie ma realnych różowych pasków, tylko niektórzy koledzy po prostu podszywają się celowo i trolują (ale w oczywisty dla
  • Odpowiedz

702

Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka

Pokaż treści 18+

Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka

p0lka broni mordercę Vikruma Digwę i twierdzi że biali to rasiści. Obwinia Henrego o sprowokowanie ataku

uplink
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 19:37:28
  • 144
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
kankes
kankes
kankes 15.06.2026, 08:36:35 via Wykop
  • 1
Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka


Henry, mieszkający w UK na stałe. No faktycznie, Polak. xddd

Przestańcie pisać takie głupoty. Brytyjczyk - Hindus zabił Brytyjczyka polskiego pochodzenia. Żaden z nich nie był Polakiem.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kankes
kankes
kankes 14.06.2026, 19:24:52
  • 1
Malala wielokrotnie pozostawał bez pieniędzy i był zmuszony do obciągania za 20 zł menelom na dworcach w całej Polsce. Ale był stanowczy i zmotywowany, dlatego udało mu się dostać do niemieckiego burdelu dla pedzi, gdzie został "straszym dziurowym", obsługującym glory hole w tureckiej częście Berlina. Za największy sukces należy mu poczytać obsłużenie zastępcy sekretarza związku piłkarskiego Kurakało (tak się przynajmniej przedstawił). Wybitny człowiek, jeden z nas. A wy co?

#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
14.06.2026, 19:25:36 via Wykop
  • 0
@kankes: malala już pewnie senior c# developer
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes 14.06.2026, 17:56:20
  • 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12
14.06.2026, 17:59:21 via Android
  • 7
@kankes: z wyglądu ładna ale z charakteru tragedia
  • Odpowiedz
MarianoItalianoPiller
MarianoItalianoPiller
14.06.2026, 18:30:12 via Wykop
  • 49
@kankes: Ahhh te męskie proporcje ciała Anki. Taki Brad Pitt z Fight Clubu.
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes 14.06.2026, 17:55:03
  • 41
#mecz #lewandowska #heheszki
kankes - #mecz #lewandowska #heheszki

źródło: kurakalo

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
14.06.2026, 17:55:38 via Wykop
  • 18
@kankes: #grazynacore
  • Odpowiedz
Pulpetito
Pulpetito
14.06.2026, 17:55:53 via Wykop
  • 35
@kankes: ale ona jest obrzydliwa
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 05.04.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking