Ta grafika pokazuje, że tego społeczeństwa / kraju praktycznie już nie ma. Mapa statystyczna pokrywa się z mapą rodzin wielodzietnych praktycznie 1:1. Wczoraj wróciłem z nowotarskiego i tam to widać rodziny 4, 5 dzieci (oczywiście nadal pojedyncze, ale są w ogóle). Normalne rodziny, rodzice widać, że zmęczeni, ale nie dysfunkcyjne. Wyglądają gorzej, ale to efekt tego, że nie ma czasu zabawy w siłownie, SPA, fizjoterapeutów, strojenie się itp.
Dlaczego mowa o kraju?
Dlaczego mowa o kraju?
























źródło: IMG_3524
Pobierz