Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tomek3322

Tomek3322

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 43001
  • Znaleziska 26338
  • Mikroblog 16663
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 1

366

Lekarze zarabiają nawet 300 złotych za godzinę. Ujawnili stawki

Lekarze zarabiają nawet 300 złotych za godzinę. Ujawnili stawki

Dyskusja o zarobkach lekarzy nabrała rozpędu po ujawnieniu dochodów młodego lekarza z Warszawy, który w ciągu roku zarobił 1.6mln. Lekarze mówią wprost o swoich zarobkach. "Poniżej 220 zł za godzinę nie schodzę".

motvik
z
biznes.interia.pl
dodany: 10 godz. i 28 min temu
  • 110
  • #
    biznes
  • #
    lekarze
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
Tomek3322
Tomek3322 4 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 3
Dobry mechanik samochodowy zarabia zazwyczaj 150 zł na godzinę i grzebie w samochodach, a nie w ludziach.
Jeżeli stawka dotyczy wysoko wykwalifikowanego specjalisty, który przeprowadza operacje, podejmuje decyzje które mogą zaważyć na czyimś zdrowiu i życiu nie widzę problemu.Z kolei lekarz rodzinny mający zazwyczaj taką wiedzę jak Chat GPT raczej nie zasługuje na takie wynagrodzenie.
Mój dawny lekarz POZ miał 3 ścieżki postępowania: leki dostępne bez recepty, jeżeli nie podołały to antybiotyk,
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8

Shrek 5 - zwiastun filmu

Shrek 5 - zwiastun filmu

Nowy zwiastun Shreka 5. Całkiem inna grafika względem poprzedniego zwiastunu.

Tomek3322
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 17:02:12
  • 7
  • #
    film
  • #
    shrek
  • #
    dreamworks
  • #
    shrek5
pawel-sobieralski
pawel-sobieralski
pawel-sobieralski
15.06.2026, 21:26:57
  • 4
#pilkanozna #heheszki #humorobrazkowy
pawel-sobieralski - #pilkanozna #heheszki #humorobrazkowy

źródło: IMG_6507

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322 15.06.2026, 21:28:36 via Wykop
  • 2
@pawel-sobieralski: mówiłem że żyje, Kulczyka brakuje
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
15.06.2026, 21:04:58
  • 1
Amerykanie powiedzieli wprost antypolskiemu rządowi by spadał na bambus xD
Tak, Ziobro wam spierdzielił i nie dostaniecie go. Tymczasem wielki lotniskowiec PiS i Konfederacji nabiera prędkości każdego dnia, by zaorać lewactwo w 2027. To już was koniec. Czujecie to? Musicie to czuć każdego dnia xD

"Ministerstwo Spraw Zagranicznych wysłało w maju notę do Stanów Zjednoczonych. Resort prosił o wskazanie podstaw prawnych i faktycznych wjazdu Zbigniewa Ziobry na terytorium USA. MSZ chciało się też dowiedzieć,
luke-mat - Amerykanie powiedzieli wprost antypolskiemu rządowi by spadał na bambus xD...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322 15.06.2026, 21:06:33 via Wykop
  • 1
@luke-mat: Konfa się rozpadnie w obecnej formie do 2027. Tam jest zbyt wielu karierowiczów
  • Odpowiedz
Tomek3322
Tomek3322 15.06.2026, 21:08:21 via Wykop
  • 1
@luke-mat: Korwina wyrzucili, Brauna wyrzucili, teraz Ewa Zajączkowska wyleciała z hukiem. Kolejny odejdzie Bosak i zostanie Memcen ze swoim piwem. Dla typowego prawaka atrakcyjniejszy jest Braun, Konfa próbuje się robić mainstreamowa.
  • Odpowiedz
Tomek3322
Tomek3322 15.06.2026, 21:13:56 via Wykop
  • 0
@luke-mat: nie jestem, ale znam paru fanatycznych pisiorów którzy stali się wyznawcami Brauna. Nie było etapu przejściowego w postaci konfy Mentzena i Bosaka. Od razu radykalnie. W prezydenckich głosowali na Nawrockiego.
  • Odpowiedz
m4r_
m4r_
m4r_
15.06.2026, 21:02:26
  • 34
a ogłupiony naród jeszcze obiady im sponsorował.

xDDDDDDDDDDDDDDD

#lekarz100k
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322 15.06.2026, 21:03:31 via Wykop
  • 3
@m4r_: naród chce na siłę pokazać jaki to jest fajny, wyczuli to przy 1 wośpie.
To jest tak prosty mechanizm do manipulacji, że aż dziwne że to działa.
W 2023 Tusk to zastosował, kiedy mówił że musimy pokonać zło.
Wielu uwierzyło i znowu chciało być fajnymi którzy pokonali zło.
Przynieśli pizzę w Jagodnie, czyli tym bardziej uwierzyli że działają w słusznym celu.
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
15.06.2026, 20:59:09
  • 1
#mecz
Lawsonik - #mecz

źródło: zzzzzzzzzzz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322 15.06.2026, 21:00:08 via Wykop
  • 0
@Lawsonik:
Tomek3322 - @Lawsonik:

źródło: Bratri_v_triku

Pobierz
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
15.06.2026, 20:53:42
  • 2
#mecz ja ogólnie bardziej gustuję w białych ale ten Lukierku jest tak czekozajebisty że ja p------e
Lawsonik - #mecz ja ogólnie bardziej gustuję w białych ale ten Lukierku jest tak czek...

źródło: Pan

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322 15.06.2026, 20:57:40 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Tomek3322
Tomek3322 15.06.2026, 20:56:43
  • 0
W nawiązaniu do mojego komentarza pod znaleziskiem o Czesławie na chodniku co robisz kiedy widzisz samochód na chodniku?
Bo wyszło na to, że chyba jestem zbyt tolerancyjny. #ankieta

Widzisz auto zaparkowane na chodniku - co robisz?

  • Dzwonię na Straż Miejską/Policję 22.2% (2)
  • Mam to gdzieś 66.7% (6)
  • Pierwszy raz zwracam uwagę, za 2 wzywam służby 11.1% (1)

Oddanych głosów: 9

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

765

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Tragedia w brazylijskim stanie São Paulo - nie żyje 21

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 14.06.2026, 08:27:09
  • 271
  • #
    brazylia
  • #
    bungee
  • #
    wypadek
Tomek3322
Tomek3322 14.06.2026, 21:39:48 via Wykop
  • 6
Chcącemu nie dzieje się krzywda ¯\(ツ)/¯
Skakanie na bungee, wkładanie sobie dziwnych przedmiotów w różne miejsca, tatuowanie gałek ocznych - trzeba liczyć się z ryzykiem.
Nawet jakby miała linkę ryzyko zawsze było.
Tomek3322 - Chcącemu nie dzieje się krzywda ¯\(ツ)/¯
Skakanie na bungee, wkładanie sob...

źródło: 351083222c7eb20ff29e8ab58a26cd137c55e7314241cf6e5d660e146e7a9555

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1592

Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

https://youtu.be/eyqV8GJz7_A

ZielonaOna
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 19:35:43
  • 260
  • #
    konfitura
  • #
    czeslawmozil
  • #
    celebryci
  • #
    warszawa
Tomek3322
Tomek3322 14.06.2026, 21:21:45 via Wykop
  • -34
Czesław stanął zapewne żeby wyciągnąć te rowery i pojechać dalej, a konfident tylko czekał żeby sobie filmik nagrać.
Kiedyś trafi na świra który ten telefon mu roztrzaska o chodnik i fabuła skończy się jak w odcinku Blok Ekipy pt. Straż Obywatelska.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Raisei-chan
Raisei-chan
14.06.2026, 21:11:06
  • 303
Raisei-chan

źródło: HKcgZoXWEAAKuRi

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322 14.06.2026, 21:15:47 via Wykop
  • 270
@Raisei-chan: tymczasem stare dziady: BAREJA.
  • Odpowiedz
Potezny_Baobabun
Potezny_Baobabun
14.06.2026, 20:44:54
  • 5
#mecz
Potezny_Baobabun - #mecz

źródło: dcd5743c9ddcaa50126ac21bd5557e21

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322 14.06.2026, 20:46:21 via Wykop
  • 1
@Potezny_Baobabun: ajsem tibiti
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
14.06.2026, 20:44:55
  • 1
Chyba poczuła porażkę w 2027 xD
#polityka
luke-mat - Chyba poczuła porażkę w 2027 xD
#polityka

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322 14.06.2026, 20:46:05 via Wykop
  • 3
@luke-mat: jaka strona demokratyczna? Tam odpowiednikiem Kaczafiego jest Tusk. Kto mu się postawi, kończy marnie.
Jeden i drugi zeżarł już przystawki. Tusk umie się lepiej sprzedać po prostu, nic ponadto.
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
13.06.2026, 20:26:05
  • 3
na cholere oni sciszaja dzwiek z trybun to nie wiem, dziwnie sie to oglada

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322 13.06.2026, 20:27:52 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: może skandują coś niepopularnego politycznie? To obsługuje paru ludzi w reżyserce z mixera video, dostali wytyczne od kierownika i wyciszyli kanał z mikrofonów zbierających trybuny. Jak u nas na stadionach śpiewają wulgarne przyśpiewki na przeciwnika to jest to samo, albo nagle pan komentator ma coś do powiedzenia :)
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95
13.06.2026, 12:08:44
  • 410
Jutro bede se oglądał Kurakao a wy nie #mecz #reprezentacja #kiepscy
Lkg95 - Jutro bede se oglądał Kurakao a wy nie #mecz #reprezentacja #kiepscy

źródło: IMG_3269

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322 13.06.2026, 12:09:34 via Wykop
  • 137
@Lkg95: panie Boczek

  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
12.06.2026, 07:00:06
  • 102
Ciekawe czy kazał ubranie spalić od razu, jak dotknął się nim plebejskiego auta #motoryzacja
RomanKarburator - Ciekawe czy kazał ubranie spalić od razu, jak dotknął się nim plebe...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322 12.06.2026, 07:00:39 via Wykop
  • 211
@RomanKarburator: chyba zesrałbym się ze wstydu, jakbym miał jeździć samochodem który nazywa się JAJCO
  • Odpowiedz
Tomek3322
Tomek3322 12.06.2026, 08:05:55 via Wykop
  • 4
@Rustyyyy: BYD to mi się bardziej z BYDłem kojarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tomek3322
Tomek3322 12.06.2026, 09:54:17 via Wykop
  • 2
@TonyMalin:
Tomek3322 - @TonyMalin:
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 34
  • Strona 1 z 34
  • >

Tomek 3322

  • Może jeszcze numer buta?
  • https://www.wykop.pl/ludzie/Tomek3322/

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 07.03.2023

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 06.03.2022

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 25.04.2020

    Kałasznikow
  • Ekshibicjonista
    od 05.05.2021

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 21.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.04.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.09.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Farciarz
    od 15.06.2024

    Farciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking