Za PRL tylko brano z kopalni, nie inwestowano. To co niemiec zostawił, tak eksplatowano.
W latach 90 był kryzys, bo wyszło na jaw że w sumie ten przmysł to wydmuszka, bo potrzebuje sporych nakładów finansowych by to ucywilizować.
I tak od lat 90 bujamy się z tymi hutami i kopalniami. Chcemy je



















O tym że walczy z Kacapami, krwią swoich rodaków, do tego mówi: "Że broni Europy przed Rosją", co w tłumaczeniu brzmi: Swoimi rodakami walczę o biznesy zachodu. No spoko, normalnie by powinna być zdrada stanu za takie słowa :D
To jeszcze pięknie otworzył bramkę dla Polski, by im wbijać gole. Nic piękniejszego
źródło: image
PobierzA mowic tak oficjalnie ukrainie, to nic innego niz mowic ze walcza o cudze interest. Retoryka powinna byc jasna: walczymy z rosja o wolnosc ukrainy… a nie zachodu xD