Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
new-object

new-object

Dołączył 1 rok i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12927
  • Znaleziska 4179
  • Mikroblog 8748
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 12
new-object
new-object 1 godz. i 12 min temu
  • 7
Powiem wam, że chyba dla Polski nie ma lepszego prezydenta niż Volodymyr Zelenskyy. Jako Polak, szanuje to co robi dla Polski.

O tym że walczy z Kacapami, krwią swoich rodaków, do tego mówi: "Że broni Europy przed Rosją", co w tłumaczeniu brzmi: Swoimi rodakami walczę o biznesy zachodu. No spoko, normalnie by powinna być zdrada stanu za takie słowa :D

To jeszcze pięknie otworzył bramkę dla Polski, by im wbijać gole. Nic piękniejszego
new-object - Powiem wam, że chyba dla Polski nie ma lepszego prezydenta niż Volodymyr...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object
Autor
55 min temu via Wykop
  • 0
@SoplicaTadeusz: zelenski mowi ze broni europy przed rosja. No nie. Broni swoj kraj przed rosja.

A mowic tak oficjalnie ukrainie, to nic innego niz mowic ze walcza o cudze interest. Retoryka powinna byc jasna: walczymy z rosja o wolnosc ukrainy… a nie zachodu xD
  • Odpowiedz

273

Polskie kopalnie pójdą za bezcen. Były miliardy zysków; jest bankructwo

Polskie kopalnie pójdą za bezcen. Były miliardy zysków; jest bankructwo

Związkowcy z Jastrzębskiej Spółki Węglowej ostrzegli przed nieuchronną upadłością spółki w nietypowym manifeście. Konflikt interesów, zarzuty o rażące zaniechania i widmo przejęcia strategicznych aktywów przez obcy kapitał. To nie kolejny rutynowy spór płacowy, ale otwarta walka o przetrwanie kluczo

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 14 godz. i 6 min temu
  • 98
  • #
    slask
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
new-object
new-object 5 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
@kwanty: kopalnie i huty miały miliardowe zyski od II wojny światowej. Niemcy pobudowali na śląsku, a później PRL przejął i RP.

Za PRL tylko brano z kopalni, nie inwestowano. To co niemiec zostawił, tak eksplatowano.
W latach 90 był kryzys, bo wyszło na jaw że w sumie ten przmysł to wydmuszka, bo potrzebuje sporych nakładów finansowych by to ucywilizować.

I tak od lat 90 bujamy się z tymi hutami i kopalniami. Chcemy je
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
11 godz. i 3 min temu
  • 321
#ukraina #polska #bekazpisu #codziennynawrocki
ciekawie się robi (źródło Onet) #polityka
CipakKrulRzycia - #ukraina #polska #bekazpisu #codziennynawrocki
ciekawie się robi (ź...

źródło: 1000000916

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object 6 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
@CipakKrulRzycia: maja jasne nie od strony polski i niech teraz ukraina tanczy by zmienic zdanie polakow. Dobre to dla polityki, bo ukraina ma stabilny front, a nawet jako tako ostatnio wygrywa.

Nie ma co ich zalowac. Wwzne by nie blokowac uzbrojenia i broni. A wszystkie inne naciski co nie maja wplywu na wojne nalezy wykorzystywac
  • Odpowiedz

298

Czy 25% ruchu w polskich social mediach to boty i płatne trolle?

Czy 25% ruchu w polskich social mediach to boty i płatne trolle?

TL:DR: W ciągu trzech tygodni nagle 26% komentarzy krytykuje decyzję o odebraniu orderu Zełeńskiemu, gdy pod koniec maja było to zaledwie 2,6%. Szybka obserwacja: Gdy 29 maja prezydent Karol Nawrocki ogłosił propozycję odebrania orderu Orła Białego prezydentowi Ukrainy, 97% wpisów w polskich mediach

Manah
z
wykop.pl
dodany: wczoraj, 20:07:36
  • 124
  • #
    ukraina
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    afera
new-object
new-object 11 godz. i 59 min temu via Wykop
  • -2
No też to zauważyłem. W na początku maja było 0 info o atakach Ukrainy na Moskwę.
A od 19 czerwca nagle wszyscy o tym zaczęli gadać....

xDDDDDDD

Człowieku. W Maju była propoazycja, a 20 czerwca oficjalnie Naworcki odebrał te znaczki, i osoby które były przeciwko zaczynały się odzywać. Wcześniej mieli to w pompce, bo jakby mieli się przejmować wszystkimi pomysłami, to cały czas byłby strajk.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

freddd
freddd
21 godz. i 15 min temu
  • 38
freddd - !#gimbynieznajo #lata90 #kiedystobylo

źródło: comment_afhlIfcCYYtqyPQhFBjxa8WKO6cumaPP

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object 15 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 6
@Utero: oho, czesc Oskarek. Jak tam praca zawod syn?
  • Odpowiedz

798

Przemysław Winiarski - radny i lekarz z Piotrkowa wykazał ponad 1 mln zł dochodu

Przemysław Winiarski - radny i lekarz z Piotrkowa wykazał ponad 1 mln zł dochodu

Ponad 1 mln zł dochodu z działalności gospodarczej wykazał w oświadczeniu majątkowym za 2025 rok piotrkowski radny i lekarz rodzinny Przemysław Winiarski.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 19.06.2026, 15:30:19
  • 41
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    piotrkow
  • #
    radny
  • #
    lekarz
  • #
    winiarski
new-object
new-object przedwczoraj, 06:38:06 via Wykop
  • 30
@zenon_z_chorzowa1: jak zarabiał w prywatnej klinice - no problem. Ale jak był powiązany z NFZ... to nie. Prywatnie to nawet 10000 0000000 00000000 może zarabiać i tego życzę, ale nie na fikcyjnych etatach, na NFZ.
new-object
new-object przedwczoraj, 20:11:14 via Wykop
  • 0
@new-object: a studiował też prywatnie? Może po zakończeniu studiów, jak w USA, miał długu na 1mln$? A nie, czekaj, to ja, i ty, i inni podatnicy mu się zrzucili na studia, które prywatne kosztują ponad pół bańki, żeby on potem prywatnie 10000000000 zarabiał.


@najbardziej-lysy: studiowałem w Polsce informatykę, to oznacza że teraz nie mogę zarabiać miliardów?

I serio, chcesz by było jak w ameryce? Czy ameryka jest pod

596

Ukrainiec podziękował Polakom za uratowanie jego kraju w 2022 roku

Ukrainiec podziękował Polakom za uratowanie jego kraju w 2022 roku

Dzięki szkoleniom oraz szybkim dostawom, broń dotarła do ukraińskiej armii w krytycznym momencie, co zdaniem zwykłych, szarych Ukraińców przyczyniło się do powstrzymania rosyjskiej ofensywy i uratowania istnienia ich kraju

freedomseeker
z
geekweek.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 09:00:57
  • 128
  • #
    polska
  • #
    militaria
  • #
    ukraina
  • #
    ukrainainfo
  • #
    ukrainanafroncie
new-object
new-object przedwczoraj, 14:46:34 via Wykop
  • -3
Mam gdzies to. Wazne ze bije kacapa. Na ukraine przyjdzie czas po rosji. Wrog mojego wroga jest moim przyjacielem.

Po wojnie ukraina bedzie bez nas w 4 literach.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

new-object
new-object przedwczoraj, 15:16:06 via Wykop
  • -5
@brygadzistausmiechnietejpolski: wymień mi 5 największych wykupów firm Polskich przez Ukrainę.

Jak kupują upadające Polskie firmy, to szacunek. Lepiej by był właściciel ukraiński niż 0 właścicieli, bo firma by nie istniała.

1920

Robert Makłowicz uhonorowany przez Chorwatów. Dostał państwowy order

Robert Makłowicz uhonorowany przez Chorwatów. Dostał państwowy order

Robert Makłowicz, znany krytyk kulinarny i podróżnik, został uhonorowany jednym z chorwackich odznaczeń państwowych. Podczas uroczystości w Warszawie odebrał z rąk ambasadora Chorwacji Order Chorwackiej Plecionki. "To jest dla mnie powód do dumy niezwykłej"-stwierdził.

Ale-o-sio-chozii
z
rmf24.pl
dodany: 19.06.2026, 07:13:56
  • 198
  • #
    maklowicz
  • #
    kulinaria
  • #
    gotowanie
  • #
    ciekawostki
new-object
new-object przedwczoraj, 06:03:21 via Wykop
  • 5
@niedasieukryc: W latach 2005-2008 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Krakowie, z tego rok (ostatni) u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po angielsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni (salon nie jakiś
new-object
new-object 19.06.2026, 15:32:58
  • 4
Oni jeszcze nie wiedzą dlaczego rządzący tak robią xd

#pikabu #rosja
new-object - Oni jeszcze nie wiedzą dlaczego rządzący tak robią xd

#pikabu #rosja

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object
Autor
19.06.2026, 15:37:21 via Wykop
  • 2
@new-object: ten komentarz jest fajny
new-object - @new-object: ten komentarz jest fajny

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
new-object
new-object
Autor
19.06.2026, 15:38:00 via Wykop
  • 0
@new-object: a tu jak zdychają z powodu władzy.....
new-object - @new-object: a tu jak zdychają z powodu władzy.....

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

1536

Hanflarz samochoów oburzony pytaniem o vin i nr rej.

Hanflarz samochoów oburzony pytaniem o vin i nr rej.

Handlarz samochodów oburzony, że ktoś chce sprawdzić numer vin i tablice. Wyzywa od buraków itp. Reklamuje się jako elitarny klub miłośników aut.

Kowalm2
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 11:41:11
  • 138
  • #
    januszebiznesu
  • #
    samochody
  • #
    kupujzwykopem
  • #
    motoryzacja
  • #
    auta
new-object
new-object 19.06.2026, 13:32:34 via Wykop
  • 211
Znam gościa, tel 795 830 700, Mierzecice.

Sprzedawał Kia Stinger 3.6 bezwypadkowy, z salonu, czysty w 100% Jeszcze jakiś certyfikat dawał, że samochód jest "czysty" xD xD Tak w opisie było.

W ofercie był numer VIN z błędem. Naprawiłem ten "przypadkowy" błąd, bo wiedziałem że nie ma szans że bez wypadek, bo z USA samochód musiał być bity. W UE tylko silniki z kosiarek dostępne.

I
new-object - Znam gościa, tel 795 830 700, Mierzecice. 

Sprzedawał Kia Stinger 3.6 b...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

new-object
new-object 19.06.2026, 13:36:05 via Wykop
  • 69
@new-object:
new-object - @new-object:

źródło: image

Pobierz
new-object
new-object 19.06.2026, 14:31:33 via Wykop
  • 109
@acropolix: z niego taki ganster jak ganster z Jarosława Psikuta (bez s).

Miałem robić wtedy wpis o tym buraku, ale olałem go, bo już internet o nim grzał (na wykopie wczesniej o nim było).
new-object - @acropolix: z niego taki ganster jak ganster z Jarosława Psikuta (bez s)...

źródło: image

Pobierz
new-object
new-object 19.06.2026, 11:50:49
  • 467
Nie zrobiłem kompletnie nic, by mieć tak magiczną tapetę :D #wojna #rosja #ukraina
new-object - Nie zrobiłem kompletnie nic, by mieć tak magiczną tapetę :D #wojna #rosj...

źródło: image

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object
Autor
19.06.2026, 12:37:48 via Wykop
  • 30
@vladi_putin: @yaah oho, gaśniczki się uruchomiły ;D Boli? I bardzo k... dobrze, ma boleć :D
  • Odpowiedz
new-object
new-object
Autor
19.06.2026, 12:48:41 via Wykop
  • 11
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: @windows95 https://wykop.pl/wpis/86565301/i-cyk-idealnie-slone-tylko-mozna-spokojnie-podgoto#296915197
@dondonaldo +363
@Pepperami:
więcej
new-object - @Salam-Abdul-Al-Stulejari: @windows95 https://wykop.pl/wpis/86565301/i-c...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
new-object
new-object
Autor
19.06.2026, 12:57:36 via Wykop
  • 3
A gaśniczakom i k0nfokacapii niech uwiędną przyrodzenia.


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: amen.
  • Odpowiedz
new-object
new-object
Autor
19.06.2026, 13:22:37 via Wykop
  • 11
@mariakanoniczna: @mstasiek bo mogę :D W muchostrańsku nie można :D
  • Odpowiedz
new-object
new-object 19.06.2026, 12:46:42
  • 2
No powiem że grubo w tej ameryce

#usa #news
new-object - No powiem że grubo w tej ameryce

#usa #news
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
19.06.2026, 06:33:35
  • 496
Mega_Smieszek

źródło: 1000016767

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object 19.06.2026, 10:22:08 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: mam tak samo, ale teraz czytam ulotki z leków, jak wracam do domu, które kupiłem.
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
19.06.2026, 07:17:33
  • 472
#gielda

Ziomek który powiedział dwa lata temu, że jestem debilem bo nie chciałem wejść w jego team tradowania na kryptowalutach właśnie napisał do mnie na Messengerze czy mam pożyczyć stówę XD
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object 19.06.2026, 10:20:29 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: zacytuj ten wpis mu, odpisz niech najpierw przeprosi. A pozniej ignoruj.
  • Odpowiedz

321

Google wykorzysta twój adres IP do reklam. Granice prywatności znów przesunięte

Google wykorzysta twój adres IP do reklam. Granice prywatności znów przesunięte

Od 3 sierpnia 2026 roku adresy IP osób korzystających z usług Google mają zostać włączone do procesów personalizacji i pomiaru skuteczności reklam. Dotychczas były one używane głównie do dostarczania treści i podstawowej analityki ruchu, teraz ich rola ma zostać rozszerzona o identyfikację urządzeń

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 18.06.2026, 16:42:19
  • 64
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    google
  • #
    internet
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
new-object
new-object 19.06.2026, 10:07:48 via Wykop
  • -4
jak to legalne, to o co afera. Ogólnie to myślałem że od zawsze to robią
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

new-object
new-object 19.06.2026, 09:37:41
  • 388
Za takie widoki w Moskwie, nie żal mi ani 1 grosza, co Polska dała Ukrainie. Ten widok jest bezcenny, a my zapłaciliśmy tylko małym ułamkiem naszego PKB :3

Byłem odcięty od 2 dni, a teraz patrzę, co tam się dzieje. Boże, jakie to jest piękne. Nie spodziewałem się, że za mojego życia ujrzę taki piękny obraz.

A gasniczki, wiecie co w co wam :)

I
new-object - Za takie widoki w Moskwie, nie żal mi ani 1 grosza, co Polska dała Ukrai...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno
MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno
19.06.2026, 10:23:40 via Android
  • 161
@new-object: chłopie, kosztuje Cię to 18zl rocznie!!!!

  • Odpowiedz
revente
revente
revente
19.06.2026, 10:38:58 via Wykop
  • 205
@new-object: @MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno

A pamiętacie jak wykopki straszyły że zostaniemy wciągnięci w wojnę atomową bo ktoś oblał farbą ambasadora Rosji XDDD
revente - @new-object: @MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno 

A pamiętacie jak wykopki ...

źródło: 1000001573

Pobierz
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
19.06.2026, 05:09:08
  • 2315
#dziendobry #transport #lekarz
PIAN--A_A--KTYWNA - #dziendobry #transport #lekarz

źródło: 1781845705366

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object 19.06.2026, 08:59:03 via Wykop
  • 10
@PIAN--A_A--KTYWNA:
Lekarze: MUSIMY PRACOWAĆ CAŁY CZAS BO SYSTEM SIĘ ZAŁAMIE!!!!!111! NIE MA LEKARZY!
Lekarze: Nie możemy przyjmować więcej lekarzy na studia, bo jest ich za dużo.
new-object - @PIAN--A_A--KTYWNA: 
Lekarze: MUSIMY PRACOWAĆ CAŁY CZAS BO SYSTEM SIĘ ZA...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

67

Tak źle w Niemczech nie było od 10 lat. Gigantyczny problem na rynku pracy!

Tak źle w Niemczech nie było od 10 lat. Gigantyczny problem na rynku pracy!

Zatrudnienie w niemieckim sektorze przemysłowym spadło do najniższego poziomu od dekady, firmy w RFN coraz częściej decydują się nie zastępować odchodzących pracowników - wynika z badania Instytutu Gospodarki Niemieckiej z Kolonii (IW).

Akinori456
z
money.pl
dodany: 18.06.2026, 11:54:41
  • 28
  • #
    niemcy
  • #
    informacje
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    migranci
  • #
    polityka
new-object
new-object 19.06.2026, 00:31:32 via Wykop
  • 1
Kasy na inwestycje nie ma. Wszyscy pchaja w ejaj
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

474

Pociągi dużych prędkości jednak z Polski? PESA łączy siły z Hitachi

Pociągi dużych prędkości jednak z Polski? PESA łączy siły z Hitachi

Wymagania przetargu na pociągi dużych prędkości dla PKP Intercity wykluczają samodzielny udział polskich firm, bo te jeszcze takich składów nie produkują. Bydgoska PESA i Hitachi Rail chcą w tym postępowaniu wystartować wspólnie.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 17.06.2026, 12:32:18
  • 73
  • #
    kolej
  • #
    pociagi
  • #
    pkp
  • #
    transport
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
new-object
new-object 18.06.2026, 05:35:45 via Wykop
  • 3
@ryhu: moj ojciec ma wiertarkę boscha. Do tego ma fajne nasadki. moja mama od tego czasu nie narzeka, w szafie siedzi. Moj brat, nauczyciel angielskiego zadowolony.

Pozdrawiam, Grzesiek. #pdk
new-object
new-object 18.06.2026, 15:07:43 via Wykop
  • -1
@ryhu: ja mu pomagam :) trochę nożem pomagam

364

Zbudujemy nowe kopalnie

Zbudujemy nowe kopalnie

oświadczył na spotkaniu z górnikami prezes pis jarosław kaczyński

Altru
z
jasnet.pl
dodany: 17.06.2026, 16:17:34
  • 130
  • #
    jastrzebiezdroj
  • #
    gornictwo
  • #
    bekazgornikow
  • #
    bekazpisu
  • #
    jednoosobowekonkursyszachowe
  • #
    polityka
new-object
new-object 18.06.2026, 05:16:46 via Wykop
  • -2
@fraciu: slask jak glosowal? Pokaz mi
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.01.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 11.01.2026

    Mikroblogger
  • Złotousty
    od 01.09.2025

    Złotousty
  • Rocznica
    od 05.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking