Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

573

StopCham on X: "Bandyckie wyprzedzanie na wzniesieniu, na ciągłej i na czołówkę.

24.04.2026 DK16 Laseczno.

konradpra
konradpra
z
x.com
dodany: 27.04.2026, 12:21:02
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    stopcham
  • #
    policja
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (67)

najlepsze

nebiz
nebiz
nebiz
27.04.2026, 17:41:19 via Wykop
  • 249
W Polsacie będzie reportaż, że auta z naprzeciwka specjalnie blokowały możliwość wyprzedzania i pewnie zarabiają na tym.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wolfiq3D
Wolfiq3D
Wolfiq3D
27.04.2026, 22:33:20 via Wykop
  • 23
@nebiz: zależy kto chciał dokonać tego pięknego manewru
  • Odpowiedz
Rwa_mac
Rwa_mac
Rwa_mac
28.04.2026, 10:23:06 via Wykop
  • -1
@nebiz: XD czekamy na kolejny kabaret pt baństwo w baństwie
  • Odpowiedz
ordynarny_cham
ordynarny_cham
27.04.2026, 12:56:45 via Wykop
  • 154
To była próba morderstwa, typ co uciekł na pobocze na 100% uszkodził sobie mniej lub więcej własny samochód a ta kutwa pojechała dalej ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Miszczu_wszystkiego
Miszczu_wszystkiego
27.04.2026, 22:16:15 via Wykop
  • 40
@Tomek3322: taa, jak zgłosił to już trafiło na sterte "do umorzenia"
  • Odpowiedz
auto-bot
auto-bot
auto-bot
27.04.2026, 22:57:38 via Wykop
  • 29
Smutni panowie lubią takie tematy, nie trzeba za nikim gnać, ani prowadzić wielkiego dochodzenia.

Jeżeli autor filmu zgłosił nagranie na policję, to kierowca już ma zatrzymane prawko.


@Tomek3322: Tiaa. Umorzenie przez brak sprawcy i 500zł mandatu za niewskazanie sprawcy właśnie. W tym kraju samochodziarze są bezkarni. Gdyby coś im groziło to by nie o--------i wyprzedzania na podwójnej ciągłej
  • Odpowiedz
qwerty7
qwerty7
27.04.2026, 16:09:00 via Wykop
  • 127
Jeszcze nie odpuszczał i chciał dalej wyprzedzać, no brak słów.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

albi_77
albi_77
albi_77
27.04.2026, 19:24:55 via Wykop
  • 95
@qwerty7: dokładnie. Zamiast przyhamować i się schować. Swoją drogą jak on chciał wyprzedzać jak totalnie nie miał mocy. Ja bym gościa wysłał na jakieś badania, bo moim zdaniem gość konkretnie nie ogarnia sytuacji na drodze. Ten pierwszy z naprzeciwka co uciekał, to powinien zawrócić i od gościa wyciągnąć kasę na naprawę zawieszenia.
  • Odpowiedz
auto-bot
auto-bot
auto-bot
27.04.2026, 22:59:59 via Wykop
  • 19
Jeszcze nie odpuszczał i chciał dalej wyprzedzać, no brak słów.


@qwerty7: Hamulec ujmą na honorze potężnego husarza polaka w niemieckim samochodzie
  • Odpowiedz
Tomek3322
Tomek3322
27.04.2026, 19:33:13 via Wykop
  • 95
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

subyello
subyello
27.04.2026, 19:35:05 via Android
  • 13
@Tomek3322: mam te same zdanie
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector
27.04.2026, 17:44:35 via Wykop
  • 66
Kompletny brak widoczności, a jeszcze kretyn się wziął za wyprzedzanie pod górę jakimś padłem, przecież to g---o ledwo jedzie, totalny brak wyobraźni.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

enron
enron
enron
28.04.2026, 03:46:31 via iOS
  • 17
@auto-bot taka różnica, że debil nawet nie pomyślał "zdążę spokojnie" tylko "wyprzedzam, najwyżej mi zjadą z drogi". Debil do potęgi, powinien być zutylizowany razem z samochodem.
  • Odpowiedz
PunxNnotDead
PunxNnotDead
30.04.2026, 10:16:25 via Wykop
  • 2
@sorbiq: @auto-bot zgadza się. Podwójna ciągła i tu nie powinno być żadnej dyskusji.
Niemniej życie pisze różne scenariusze i znam kogoś kto z---------ł do szpitala jadąc jak dziki po ciągłych i pasach.
Tutaj ewidentnie zabrakło mózgu a nie mocy.
  • Odpowiedz
damian125
damian125
27.04.2026, 22:56:04 via Wykop
  • 42
Wejdę i patrzę dam łapę w dół, bo pewnie jakaś g---o akcja, a tutaj faktycznie grubo.
Bandycka to już jest sama próba wyprzedzania z taką prędkością/przyśpieszeniem.
Jak dla mnie to zakaz prowadzenia pojazdów na minimum rok i wysłanie na kurs doszkalający.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

T_rex77
T_rex77
28.04.2026, 03:52:32 via Android
  • 9
@damian125: to.samo pomyślałem.akcja jakich wiele, a to zonk gość chciał ludzi tak po prostu pozabijać i siebie.
  • Odpowiedz
marpi123
marpi123
marpi123
27.04.2026, 18:50:58 via Wykop
  • 36
Szkoda ze TIR nie jechal z naprzeciwka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ja512
ja512
ja512
28.04.2026, 04:12:30 via Wykop
  • 1
@marpi123: szkoda ze nie czerwony
  • Odpowiedz
PunxNnotDead
PunxNnotDead
28.04.2026, 08:19:57 via Wykop
  • 2
@marpi123: To była by konfrontacja "lepszego" auta z trumną na kołach jak by to powiedział taki jeden prawnik z Łodzi.
  • Odpowiedz
ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
27.04.2026, 22:07:46 via Wykop
  • 29
Został sprowokowany do takiego zachowania przepisową jazdą pojazdu poprzedzającego. A wogole to wszędzie ci konfidenci z kamerkami.

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eeree8
eeree8
eeree8
27.04.2026, 23:57:52 via Wykop
  • 10
@ArnoldZboczek: Jutro w Polsacie będzie pewnie reportaż, jak to jadący z naprzeciwka go sprowokowali. A tak w ogóle to nie państwo nie zapewniło miejsca do wyprzedzania, a on wiózł dziecko więc więc typ z kamerką to pewnie pe***il.
  • Odpowiedz
Eponhall
Eponhall
Eponhall
27.04.2026, 14:34:23 via Wykop
  • 19
Miałem kiedyś podobną sytuację, tylko z motorem. S...yn powiedział mi, że "miał wszystko pod kontrolą".
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wolfiq3D
Wolfiq3D
Wolfiq3D
27.04.2026, 22:34:12 via Wykop
  • 18
@Eponhall: bo miał.. Twoje życie też.
  • Odpowiedz
plimplam
plimplam
plimplam
28.04.2026, 04:53:19 via Wykop
  • 17
ojapierd.... jeżdżę duzo i nie zawsze w 100% przepisowo - pokusiłem się kiedys o test na odcinku 360km krajowkami i wojewódzkimi- jak lecisz na pałę na pełnej, to średnia wychodzi w granicach 74km/h jak jedziesz normalnie, to 68km/h.
Jazda na pałę, jak idiota, zaoszczędzi dosłownie kilka minut na odcinku, ktorego przejechanie zajmuje 5h.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

barman84
barman84
barman84
28.04.2026, 06:22:10 via Wykop
  • 0
@plimplam: to i tak spora średnia, jechałeś w nocy? Czy może na trasie nie było terenu zabudowanego. Chyba, że mialeś kawałek autostrady lub eski.
Ja we wakacje robię trasę 1600 km, z czego 250 krajówkami i wojewódzkimi (w tym Słowacja), a reszta autostrada. Średnia całości wychodzi 90-95 km/h.
Co ciekawe wprowadzenie w kilku krajach po drodze, odcinkowego pomiaru prędkości - podniosło średnią przejazdu :)
  • Odpowiedz
plimplam
plimplam
plimplam
28.04.2026, 06:53:33 via Wykop
  • 0
@barman84: jechałem tą trasę kilkunastokrotnie - dobry samochod, - 100 w granicach 4s. Najlepsza średnia życiowa to ponad 178 (autostrada). Teraz sie juz nie da takich zrobić. Na yanosiku mam 660kkm, sporo juz na drogach widziałem i wyciągam wnioski
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4335
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3203
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3105
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2671
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2368
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #motoryzacja
  • #kierowcy
  • #wypadek
  • #samochody
  • #prawojazdy
  • #polska
  • #stopcham
  • #policja
  • #prawo
  • #patologiazmiasta
  • #polscykierowcy
  • #ciekawostki
  • #patologiazewsi
  • #wydarzenia
  • #heheszki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking