Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
belzebup

belzebup

Dołączył 18 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14274
  • Znaleziska 13796
  • Mikroblog 478
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 19

248

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 12 godz. i 42 min temu
  • 219
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
belzebup
belzebup 1 godz. i 16 min temu via Android
  • -1
@Snuq: z drugiej strony nie nasprowadzasz imigrantow i zalamuje nam sie caly system finansowy


@oddalenie: czyli nadal istnieją dzbany wierzące w tą kretyńską narrację że brakuje rąk do pracy i trzeba sprowadzać czarnych :(

Imigracja więcej kosztuje niż daje. Dawno obliczone i udowodnione.
belzebup
belzebup 1 godz. i 13 min temu via Android
  • 3
@Almagest: ale problemem jest brak polskich dzieci, które będą odpowiednio wychowane i wykształcone, a nie czarnych kundli bez ojca z IQ 70.

2477

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 20 godz. i 8 min temu
  • 449
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
belzebup
belzebup 2 godz. i 15 min temu via Android
  • 0
@PodniebnyMurzyn: pisowscy widzą tylko innych swoich nie widzą, swoi robili dobrze. Trzeba im przypominać, że są świrami bo dzielą społeczeństwo. Jarosław też wie, że głupcami i katolami rządzi się jak niewolnikami.


@Qullion: jak mniemam, ty masz się za mądrego? Nie kumam, dlaczego jeszcze nie mam cię na czarnej liście... co za niedopatrzenie. Zwykle nie pamietam nicków, ale ty zapisałeś się w mojej pamięci wyjątkowo - żeby była jasność,
belzebup
belzebup 2 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
@real_scoria:

to wygląda jak szyte na miarę konkretnej grupy wyborczej

No shit, Sherlock...

dlaczego artysta z dochodem poniżej 125% minimalnej ma mieć dopłaty do ZUS

Swoją drogą, jeśli "artysta" zarabia w okolicach minimalnej, to taki z niego artysta, jak z Jaszczura major xD

38

NASA ostrzega. Kosmonautom na ISS grozi pilna ewakuacja

NASA ostrzega. Kosmonautom na ISS grozi pilna ewakuacja

NASA poleciła kosmonautom przebywającym na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS), aby schronili się w swoim statku kosmicznym i przygotowali do ewentualnej ewakuacji w związku z pogarszającymi się wyciekami powietrza w rosyjskim segmencie stacji poinformowała amerykańska agencja kosmiczna.

Polasz
z
tvp.info
dodany: 05.06.2026, 14:41:41
  • 13
  • #
    nasa
  • #
    kosmos
  • #
    astronomia
  • #
    nauka
  • #
    iss
belzebup
belzebup przedwczoraj, 11:55:33 via Android
  • -1
NASA ostrzega

Dziekuję, będę czujny! Dajcie znać jak by trzeba jakoś pomóc!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1410

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga deklaruje, że jest gotowa na utratę klientów z powodu współpracy z Cezarym Pazurą. Wielu osobom przeszkadza jego publiczne wsparcie dla żony po jeździe samochodem po chodniku przy przedszkolu, podczas której naraziła dzieci na realne niebezpieczeństwo. Po trupach do celu...

Vraagno
z
facebook.com
dodany: 05.06.2026, 20:44:40
  • 226
  • #
    konfitura
  • #
    afera
  • #
    catering
  • #
    kuchniavikinga
  • #
    polska
  • #
    stopcham
belzebup
belzebup przedwczoraj, 11:47:14 via Android
  • 1
Nie polecam, przede wszystkim ze względu na jakość. Najwidoczniej wydali wszystko na marketing i zabrakło na kucharzy i produkty :]
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

belzebup
belzebup przedwczoraj, 11:48:54 via Android
  • 5
@nieocenzurowany88: ja korzystałem. Przestałem nie ze względów etycznych, tylko na jakość. Gdyby jakość była dobra, to pewnie bym korzystał dalej... i przestał dopiero dziś ze względów etycznych :]

1352

Sierż. Mateusz Sitek. Chłopak, który marzył o wojsku

Sierż. Mateusz Sitek. Chłopak, który marzył o wojsku

2 lata temu został zamordowany śp. sierż. Mateusz Sitek, żołnierz 1. Warszawskiej Brygady Pancernej, który został ugodzony nożem przez nielegalnego migranta na polsko-białoruskiej granicy. Do tej pory nie złapano mordercy.

matixrr
z
polska-zbrojna.pl
dodany: przedwczoraj, 08:53:56
  • 156
  • #
    wojsko
  • #
    granica
  • #
    uchodzcy
  • #
    migranci
  • #
    bialorus
  • #
    polska
belzebup
belzebup przedwczoraj, 11:37:19 via Android
  • -1
Wiem, gdzie jest morderca. Jeździ uberem w Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ulic_Qel_Droma
Ulic_Qel_Droma
przedwczoraj, 08:22:52
  • 1
#kiedystobylo #nostalgia #gothic

Pamietam jak leciala recenzja tej gry na programie Hyper i redaktor narzekal na sztywny system walki xD a ja w tv ogladalem i nie miałem komputera to moglem sobie tylko u kolegi czasem pograc. Na szczescie rodzice kupili mi niedlugo pozniej komputer, to moglem juz sobie gorhica jakies 20 x przejsc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

belzebup
belzebup przedwczoraj, 11:35:32 via Android
  • 0
@Ulic_Qel_Droma: @Rudz1elec co wy pieprzycie... żadna gra RPG przed Gothic nie miała lepszego systemu walki białą bronią.
  • Odpowiedz

430

ASML - holenderska firma na której maszynach opiera się cały współczesny świat

ASML - holenderska firma na której maszynach opiera się cały współczesny świat

Holenderska firma ASML dominuje globalny rynek zaawansowanych systemów litograficznych, w tym posiada praktyczny monopol (ok. 100%) w technologii EUV wykorzystywanej do produkcji najnowocześniejszych chipów.

framugabezdrzwi
z
businessinsider.com.pl
dodany: 04.06.2026, 17:51:03
  • 153
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    nauka
  • #
    geopolityka
belzebup
belzebup przedwczoraj, 11:32:40 via Android
  • 0
@niedasieukryc: a potem przeczytasz na wykopie, że UE upada i przytwierdzone nakrętki to szczyt naszych możliwości XDDD


@piaskun87: a co ma piernik do wiatraka? Rzymianie też mieli sporo wynalazków i osiągnięć llw schyłkowej fazie imperium. UE upada demograficznie, politycznie i moralnie, a nie technologicznie.

441

Pijany Ukrainiec spowodował kolizję. Zapadła decyzja o wydaleniu go z Polski

Pokaż treści 18+

Pijany Ukrainiec spowodował kolizję. Zapadła decyzja o wydaleniu go z Polski

Poważne konsekwencje spotkały 65-letniego obywatela Ukrainy, który pod wpływem alkoholu wsiadł za kierownicę i doprowadził do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na Podkarpaciu. Sprawa nie zakończyła się jedynie na wyroku sądu.

Kolekcjoner_dusz
z
rzeszow-news.pl
dodany: 04.06.2026, 18:21:09
  • 56
  • #
    prawo
  • #
    wypadek
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
belzebup
belzebup 05.06.2026, 13:36:50 via Android
  • 6
Też mi nowość... zawołajcie mnie jak znajdą jakiegoś trzeźwego ukra.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dawid-jowronczyk
dawid-jowronczyk
dawid-jowronczyk
04.06.2026, 12:27:12
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

belzebup
belzebup 05.06.2026, 09:45:23 via Android
  • 0
@dawid-jowronczyk: no właśnie. Każde z tych, które wymieniłeś, smakuje jak szczyny :)
  • Odpowiedz

1023

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Ubogie wyżywienie, brak książek, brak zajęć rekreacyjnych i sportowych, ograniczony dostęp do prysznica, brak ciepłej wody, uciążliwe oświetlenie. Napisał do RPO skargę

zawisza
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 04.06.2026, 10:53:30
  • 225
  • #
    majtczak
  • #
    patologiaz
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologia
belzebup
belzebup 05.06.2026, 04:03:55 via Android
  • 2
@Vinizius: Niech się cieszy, że nie trafił do szpitala.


@kubus_parchatek: w szpitalu jest dużo gorzej, ale to i tak nic w porównaniu z izbą wytrzeźwień.

1431

ZUS w górę o 79 proc. Kwota wolna nie drgnęła ani o złotówkę

ZUS w górę o 79 proc. Kwota wolna nie drgnęła ani o złotówkę

Przez pięć lat rosły pensje, ZUS i świadczenia. Kwota wolna od podatku nadal wynosi 30 tys. zł.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 04.06.2026, 17:13:26
  • 251
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • #
    finsnse
belzebup
belzebup 05.06.2026, 03:54:45 via Android
  • 1
@neib1: uczciwych ludzi drugi próg nie dotyczy


@GoldenJanusz: aha, bo tylko biedacy są uczciwi xD
kwas_dezoksyrybonukleinowy
kwas_dezoksyrybonukleinowy
04.06.2026, 16:34:50
  • 1820
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tenis
kwas_dezoksyrybonukleinowy - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tenis

źródło: WEAAqnL3

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

belzebup
belzebup 05.06.2026, 03:52:26 via Android
  • 3
@kwas_dezoksyrybonukleinowy: Iga świątek fajniejsza, vibe dziewczyny z sąsiedztwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xPekka: ale tylko jeśli ktoś lubi szpetne laski.
  • Odpowiedz

757

Angielska policja przeprasza

Angielska policja przeprasza

Wprowadzeni w błąd policjanci aresztowali wykrwawiającego się 18-latka. Zignorowali jego słowa, gdy na nagraniu powtarzał: "nie mogę oddychać" i "zostałem dźgnięty".

Victor_Manzon
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 03.06.2026, 20:55:22
  • 93
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    anglia
belzebup
belzebup 05.06.2026, 03:44:01 via Android
  • 8
Jak przeprosili to wszystko ok, można sie rozejść. Pomyłki sie zdarzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

627

Ogłosili rozejm, błyskawiczny obrót spraw. Izrael przypuścił uderzenie

Pokaż treści 18+

Ogłosili rozejm, błyskawiczny obrót spraw. Izrael przypuścił uderzenie

Izrael przeprowadził naloty na południowy Liban i zagroził kolejnymi uderzeniami na Bejrut mimo ogłoszenia nowego zawieszenia broni. - Na obecnym etapie armia będzie kontynuować działania ogniowe i lądowe - zapowiedział izraelski minister obrony Israel Katz.

Kolekcjoner_dusz
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 04.06.2026, 14:03:11
  • 107
  • #
    izrael
  • #
    liban
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
belzebup
belzebup 05.06.2026, 03:26:18 via Android
  • 3
3. Hezbollah to wrzód na dupie i Izraela i Liban.


@ButtHurtAlert: to dlaczego Izrael go ufundował? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
belzebup
belzebup 05.06.2026, 03:40:42 via Android
  • 0
@ButtHurtAlert: nie płacą mi za udowadnianie niczego na wypoku. Jak jesteś ciekaw, to sam się doedukuj. Ale mam wrażenie, że ty z tych, którzy nie chcą wiedzieć jak działa świat. Medialna papka jest łatwiejsza do stawienia.

925

Izrael z oceną 0,9 proc. pozytywnych głosów w Polsce

Izrael z oceną 0,9 proc. pozytywnych głosów w Polsce

W badaniu dla WP 84,2 proc. Polaków oceniło działania Izraela negatywnie, w tym 67,1 proc. zdecydowanie negatywnie. Pytano o Gazę, Liban, Syrię i Iran.

Pan_od_Internetu
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 04.06.2026, 17:17:22
  • 131
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    strefagazy
  • #
    gaza
  • #
    bliskiwschod
  • #
    informacje
belzebup
belzebup 05.06.2026, 00:30:31 via Android
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

677

ZUS bezlitosny dla JDG. Rząd szykuje podwyżkę - to dobije małe biznesy

ZUS bezlitosny dla JDG. Rząd szykuje podwyżkę - to dobije małe biznesy

Chcesz prowadzić legalny biznes w Polsce? Zapłać ponad 24 tysiące rocznie samych składek. Mamy dopiero połowę 2026 roku, a Ministerstwo Finansów już podliczyło przedsiębiorców na rok 2027. Przebicie bariery 2000 zł miesięcznie bezdusznego, ryczałtowego ZUS-u staje się faktem. Nie ważne czy zarabiasz

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.06.2026, 10:17:56
  • 300
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
belzebup
belzebup 03.06.2026, 14:11:36 via Wykop
  • 2
M.in. dlatego zamknąłem działalność i poszedłem do ciepłego k--------a na etat, gdzie kasa co prawdę średnia (poniżej 20k), ale człowiek się nie narobi i ma święty spokój. W tym kraju nie opłaca się pracować - zarobienie każdego dodatkowego tysiaka jest w Polsce surowo karane. Niech kto inny z--------a na ten cyrk: na zasiłki dla patusów, emerytury dla darmozjadów, działki Morawieckiego, przekręty Tuska, na sprowadzanie hord imigrantów, którzy wyniszczą ten kraj do końca.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

belzebup
belzebup 03.06.2026, 14:37:38 via Android
  • -1
@Zxr9: im biedniejszy jestem, tym mniej wpłacam na twoje zasiłki, co mnie cieszy :)

341

Budowali zgodnie z pozwoleniem. Teraz słyszą, że dom nie może powstać

Budowali zgodnie z pozwoleniem. Teraz słyszą, że dom nie może powstać

Kupili od gminy działkę pod dom, dostali pozwolenie na budowę i wydali ponad 400 tys. zł. Gdy mieli już kłaść dach, okazało się, że prac dokończyć nie można, bo zbyt blisko budynku przebiega linia energetyczna.

Kolekcjoner_dusz
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 02.06.2026, 14:50:55
  • 150
  • #
    prawo
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
belzebup
belzebup 03.06.2026, 14:20:42 via Wykop
  • 0
Są za biedni na dom. Jak by byli bogaci, mogliby nawet bez pozwolenia postawić na obszarze Natura 2000, później zapłacili by karę 500 zł + reszta pod stołem i by się zalegalizowało...

PS. oczywiście najpierw skomentowałem, a później zobaczyłem zdjęcia. Trzeba być niezłym kretynem, żeby postawić dom w takim miejscu - dotyczy to projektanta, kierownika budowy, właściciela, a nawet zwykłych murarzy - bo nawet oni powinni mieć jakieś pojęcie o elektryce.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

belzebup
belzebup 03.06.2026, 14:33:43 via Android
  • -1
@Shackowany: fakt, właściciel jest najmniej winny, bo teoretycznie ma prawo być debilem. Ale to jednak jego dzieci życie byłoby zagrożone.

619

Żona byłego adwokata od "trumny na kółkach" zatrzymana

Żona byłego adwokata od "trumny na kółkach" zatrzymana

Żona byłego adwokata od "trumny na kółkach" została zatrzymana przez policjantów z CBZC.

Tonawetnielogin
z
rmf24.pl
dodany: 03.06.2026, 08:10:32
  • 66
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    afera
belzebup
belzebup 03.06.2026, 14:18:15 via Wykop
  • 35
@Podcast_Echa_Antyku: bo za moment ją wypuszczą ;p
Blackhorn
Blackhorn
02.06.2026, 07:18:29
  • 39
#antynatalizm

W sumie to śmieszny komentarz do wpisu gdzie chłop mówił jak to się starali o dziecko aż w końcu zrobili in vitro.
Blackhorn - #antynatalizm 

W sumie to śmieszny komentarz do wpisu gdzie chłop mówił ...

źródło: Screenshot_20260602-090701~2

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

belzebup
belzebup 02.06.2026, 08:22:35 via Android
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

686

Agata Załęcka wygrała Puchar Świata w freedivingu

Agata Załęcka wygrała Puchar Świata w freedivingu

Temat przemilczany przez polskie media A warto się tym chwalić!

kayo
z
linkedin.com
dodany: 31.05.2026, 18:42:37
  • 131
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    freediving
  • #
    pieknapani
belzebup
belzebup 02.06.2026, 06:33:30 via Android
  • 0
Czego to postarzałe babska nie zrobią, żeby poskakać po brązowych kutangach w Egipcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.09.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking