Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bad_Sector

Bad_Sector

Dołączył 17 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25013
  • Znaleziska 6313
  • Mikroblog 18700
  • Obserwujący 37
  • Obserwowane 72

8

Katastrofa kolejowa w Wielkopolsce. Zderzyły się dwa pociągi

Katastrofa kolejowa w Wielkopolsce. Zderzyły się dwa pociągi

W miejscowości Białośliwe w powiecie pilskim doszło do zderzenia dwóch pociągów, w tym składu PKP Intercity

Kismeth
z
onet.pl
dodany: 27 min temu
  • 1
  • #
    polska
  • #
    kolej
  • #
    katastrofa
  • #
    wypadek
  • #
    pociagi
  • #
    pkp
Bad_Sector
Bad_Sector przed chwilą via Wykop
  • 0
Dwa pociągi osobowe, wagony IC, po strzale w dupsko, wypadły z szyn, ale na szczęście nie ma rannych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

damian131720
damian131720
9 godz. i 6 min temu
  • 84
Dzień dobry,
Czy ślicznotce wolno plusa?
Wiem, że na kabinie prysznicowej to nie jest miejsce dla kota. Ale można to zaakceptować albo się wkurzać. Ja się nie wkurzam.
Miłego dnia.
#pokazkota
#kitku
#koty
damian131720 - Dzień dobry,
Czy ślicznotce wolno plusa? 
Wiem, że na kabinie prysznic...

źródło: 20508

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bad_Sector
Bad_Sector 8 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@damian131720: Nie ma co się denerwować na kota, ale wygląda na około 5kg, i któregoś razu szkło może powiedzieć dość ;-)
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector 8 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 1
@damian131720: Widocznie ją aparat pogrubia ;) Mam kotkę co waży 4 i wydaje się odrobinę mniejsza :)
  • Odpowiedz
IntruderXXD
IntruderXXD
wczoraj, 16:07:47
  • 0
Majstry zostawiły mnie z takim czymś. Jak to wykończyć? Gruba listwa maskująca odpada, bo nie będę mógł regulować drzwi.

#budownictwo #budowadomu #wykonczenia
IntruderXXD - Majstry zostawiły mnie z takim czymś. Jak to wykończyć? Gruba listwa ma...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bad_Sector
Bad_Sector wczoraj, 16:13:18 via Wykop
  • 3
@IntruderXXD: Uzupełnij to tynkiem gipsowym, a potem gładzią, na przykład Knauf Goldband/Goldband Finish.
  • Odpowiedz

481

Zełenski odesłał order kurierem. Ekspert dyplomacji: To dodatkowe upokorzenie

- Wysyłanie orderu przesyłką kurierską jest już rodzajem znieważania tych insygniów. Dawniej nazywano je znakami zaszczytnymi. Wydaje mi się, że można było zwrócić order w sposób godny, z poszanowaniem jego rangi. Tymczasem mamy zdjęcie pokazujące pakowanie przesyłki na tle półek z paczkami.

cepheus
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 13:25:06
  • 202
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zelenski
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
Bad_Sector
Bad_Sector przedwczoraj, 14:54:11 via Wykop
  • 96
Szewko trafnie skwitował całą sytuację "Było nie rozdawać byle komu" ¯\(ツ)/¯
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
22.06.2026, 15:33:53
  • 4
Obwodnica, stan na czerwiec, ogolnie jakiegoś wielkiego progresu od ostatniego nagrania nie zrobili.

#wroclaw #wow #obwodnica #drogi
pastaallacarbonara - Obwodnica, stan na czerwiec, ogolnie jakiegoś wielkiego progresu...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bad_Sector
Bad_Sector 22.06.2026, 15:41:36 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: Tak zwróciłem uwagę, że miejscami ta droga będzie pod samymi oknami bloków, ciekawe, czy ludzie o tym wiedzieli, jak kupowali tam mieszkania ;-)
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector 22.06.2026, 16:20:56 via Wykop
  • 0
@Ogau: @pasta_alla_carbonara Tak się tylko zastanawiam, bo pewnie będzie kwik, to nie jest nic fajnego mieszkać 10 metrów od ruchliwej drogi ;-) Mieszkam przy Ślężnej, i to dużo dużo dalej, a hałas jest solidny, szczególnie nocą to słychać podle.
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector 22.06.2026, 17:40:19 via Wykop
  • 0
@kyloe: A teraz się miotają, klasyk hahah
  • Odpowiedz
Alfon_Rakieta
Alfon_Rakieta
22.06.2026, 13:44:54
  • 0
#brave coś zaczął przepuszczać reklamy
Alfon_Rakieta - #brave coś zaczął przepuszczać reklamy

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bad_Sector
Bad_Sector 22.06.2026, 14:12:19 via Wykop
  • 0
@Alfon_Rakieta: U mnie nie przepuszcza. Ciekawe od czego to zależy.
  • Odpowiedz
JestemKolejnymRozowymPaskiem
JestemKolejnymRozowymPaskiem
21.06.2026, 18:20:40
  • 1
Mam położoną gładź, wyszlifowaną i zagruntowaną - tyle że była gruntowana trzy miesiace temu. Od tamtej pory pare razy szlifowałam w niektórych miejscach i zapyliłam mieszkanie. Mam mopa do odpylania ścian i zamierzam to zrobić, ale zastanawiam sie czy po takim czasie musze ponownie gruntować ściany przed malowaniem? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#remontujzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bad_Sector
Bad_Sector 21.06.2026, 18:23:43 via Wykop
  • 1
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: Nie musisz, odpyl i śmiało maluj.
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector 21.06.2026, 16:43:09
  • 2
Całkiem możliwe, że dziś znów będzie burza ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wroclaw
Bad_Sector - Całkiem możliwe, że dziś znów będzie burza ( ͡° ͜ʖ ͡°)  #wrocław

źródło: gfs

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bad_Sector
Bad_Sector
Autor
21.06.2026, 17:18:53 via Wykop
  • 1
Raczej trafi
Bad_Sector - Raczej trafi

źródło: gfs1

Pobierz
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector 21.06.2026, 15:51:02
  • 4
#neofolk #blackmetal

Peste Noire - Morbus Sancti Viti
Bad_Sector - #neofolk #blackmetal 

Peste Noire - Morbus Sancti Viti
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bad_Sector
Bad_Sector 21.06.2026, 14:31:56
  • 3
Zwinąłem dziś z soulseeka ostatni album Peste Noire "Livre III - On s'en fout", wydany końcem zeszłego roku, muszę przyznać, że bardzo dobry materiał jest to, niestety obydwa sklepy Ludovica nie działają, orientuje się ktoś, czy i kiedy zaczną działać? Na reddit znalazłem jakieś szczątkowe info, że na razie są nieczynne, ale nie znalazłem do kiedy. Kawałek dla przyciągnięcia uwagi, niestety na yt nie ma ostatniej płyty ( ͡° ͜ʖ
Bad_Sector - Zwinąłem dziś z soulseeka ostatni album Peste Noire "Livre III - On s'en...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy
21.06.2026, 16:09:34 via Wykop
  • 1
@Bad_Sector: widziałeś ten wywiad? Biedakowi znowu zdarzyło się kogoś pobić i musi bulić gruby hajs, więc pewnie zagoniony jest i nie ma głowy do tego teraz( ͡º ͜ʖ͡º)
dullboy - @Bad_Sector: widziałeś ten wywiad? Biedakowi znowu zdarzyło się kogoś pobić...
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector 21.06.2026, 11:21:16
  • 3
#blackmetal

Woods of Fallen - One Majestic Murder in the Haunted Forest
Bad_Sector - #blackmetal 

Woods of Fallen -  One Majestic Murder in the Haunted Fore...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nacho_Libre
Nacho_Libre
21.06.2026, 06:13:28
  • 22
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm

Dzień dobry,

W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.

Słucham
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bad_Sector
Bad_Sector 21.06.2026, 07:53:36 via Wykop
  • 6
@Nacho_Libre:
BadSector - @NachoLibre:

źródło: collage (1)

Pobierz
  • Odpowiedz

324

Zełenski bez Orderu Orła Białego. MSZ Ukrainy: zyska jedynie Moskwa!

Zełenski bez Orderu Orła Białego. MSZ Ukrainy: zyska jedynie Moskwa!

Decyzja o pozbawieniu prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego Orderu Orła Białego jest strategicznym błędem prezydenta Polski, na którym zyska jedynie Moskwa - skomentował ukraiński minister spraw zagranicznych Andrij Sybiha.

cepheus
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 19.06.2026, 19:47:51
  • 193
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
Bad_Sector
Bad_Sector 20.06.2026, 06:47:03 via Wykop
  • 93
Moskwa zyskała już w momencie gdy Zełeński zrobił to, za co stracił ten order, niech oni sobie teraz mordy nami nie wycierają. On prawdopodobnie chciał wejść w dupsko nacjonalistom, którzy za nim jakoś wyjątkowo mocno nie przepadają, ale nie przeliczył strat i dolał paliwa ruskim tak naprawdę, a przy okazji całej zadymy, temat zaistniał w zachodnich mediach, a na zachodzie wcześniej niewiele osób w ogóle wiedziało o Wołyniu, i czym była UPA
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bad_Sector
Bad_Sector 20.06.2026, 10:34:49 via Wykop
  • 9
@Drogomir: Minuta szukania https://www.bbc.com/news/articles/cr7xzg3dmj8o są też w telegraph, czy choćby spiegel artykuły, ale trzeba płacić, więc głównie można w polskich mediach cytaty z nich poczytać. https://www.spiegel.de/ausland/polen-und-die-ukraine-wie-konnte-es-zum-zerwuerfnis-ueber-die-geschichte-kommen-a-1d6b49a1-e5de-4a2c-9376-3107d40ecc6f https://www.telegraph.co.uk/world-news/2026/05/31/volodymyr-zelensky-poland-ukraine-russia-world-war-two/
Bad_Sector
Bad_Sector 20.06.2026, 06:06:15
  • 1
#industrial #hiphop #muzyka

Techno Animal - Cruise Mode 101 (feat. Rubberroom)
Bad_Sector - #industrial #hiphop #muzyka 

Techno Animal - Cruise Mode 101 (feat. Rub...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bscoop
bscoop
20.06.2026, 21:51:43 via Wykop
  • 1
Ciekawa wrzuta, od zawsze podobał mi się hip-hop oparty na breakach.
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
19.06.2026, 18:35:30
  • 0
Jebnie?
#wroclaw #burza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bad_Sector
Bad_Sector 19.06.2026, 18:54:35 via Wykop
  • 1
@Rad-X: Północ miasta tak, południe wątpliwe, raczej sam deszcz.
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector 19.06.2026, 15:13:20
  • 2
Ale tam musi n---------ć, 59dbz ✝ #burza
Bad_Sector - Ale tam musi n---------ć, 59dbz ✝     #burza

źródło: burzawchuj

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisiontgroszy
pisiontgroszy
19.06.2026, 15:34:58 via Android
  • 2
@Bad_Sector: chyba "parę" drzew powalonych
pisiontgroszy - @Bad_Sector: chyba "parę" drzew powalonych

źródło: 1000021014

Pobierz
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
19.06.2026, 13:04:18
  • 3
uuuuu, ale bedzie wykolejane....

https://www.facebook.com/mpkwroc/videos/polska-premiera-tramwaju-skoda-52t-we-wroc%C5%82awiu/1377336107647553/
https://gazetawroclawska.pl/najnowszy-tramwaj-skoda-w-polsce-52t-na-szynach-we-wroclawiu-czy-zawita-do-nas-na-stale/ar/c4p2-29105831

#wroclaw #mpkwroclaw #tramwaje #skoda
murison - uuuuu, ale bedzie wykolejane....

https://www.facebook.com/mpkwroc/videos/p...

źródło: il20260619_969476077_xlarge

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bad_Sector
Bad_Sector 19.06.2026, 13:33:59 via Wykop
  • 13
@murison: Czesi go wysłali do testów w ciężkich warunkach, jak tu przetrwa, to wszędzie przetrwa xD
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector 19.06.2026, 14:27:46 via Wykop
  • 0
@murison: Oj to dzisiaj ciekawy piątek we Wrocławiu mamy, jeszcze idealne godziny na drobny paraliż komunikacyjny xD
  • Odpowiedz

37

Dożywocie za brutalne zabójstwo 13-miesięcznego Prestona

Pokaż treści 18+

Dożywocie za brutalne zabójstwo 13-miesięcznego Prestona

Były nauczyciel Jamie Varley został skazany na dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego za zamordowanie i wykorzystywanie seksualne 13-miesięcznego Prestona Daveya, którego adoptował. Jego partner John McGowan-Fazakerley usłyszał wyrok 25 lat więzienia za współudział w zbrodni.

-Shifu-
z
kobieta.onet.pl
dodany: 18.06.2026, 18:27:11
  • 25
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    anglia
  • #
    londyn
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
Bad_Sector
Bad_Sector 18.06.2026, 18:41:51 via Wykop
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bad_Sector
Bad_Sector 18.06.2026, 18:24:27
  • 3
#postpunk #coldwave #muzyka

De Press - The Fatal Day
Bad_Sector - #postpunk #coldwave #muzyka 

De Press - The Fatal Day
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitman6
shitman6
18.06.2026, 18:01:44
  • 23
#wojna #ukraina #rosja #ufo #zarchiwumx
shitman6 - #wojna #ukraina #rosja #ufo #zarchiwumx

źródło: 4407

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bad_Sector
Bad_Sector 18.06.2026, 18:11:41 via Wykop
  • 18
@shitman6: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bad_Sector - @shitman6: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: aliens

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.01.2022

    Komentator
  • Trybun
    od 28.02.2022

    Trybun
  • Złotousty
    od 31.08.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 24.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.10.2024

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 14.08.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia