Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko222
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

5253

Cwaniaczek chciał okraść klienta na vinted, teraz każdy wie kim jest xD

Zamiast gier wysłał karton z prezerwatywami i komunikatem "miłej gry cwelu" jednak nie podumał że jak kupujący zgłosi zwrot towaru to na etykiecie zwrotnej bedzie jego pełen adres z imieniem i nazwiskiem xD Internauci szybko znaleźli gimbusa który chwali się na swoich socialach wujebkami na blik

ElonMuskKochamCie
ElonMuskKochamCie
z
youtube.com
dodany: 23.04.2026, 14:12:01
  • #
    vinted
  • #
    olx
  • #
    januszebiznesu
  • #
    oszustwo
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    afera
  • 637
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (8)

profil bohatera
ElonMuskKochamCie
z instagram.com
  • 548
Typ scamuje na zrzutce
ZAWADIAK
z zrzutka.pl
  • 161

Komentarze (637)

najlepsze

konkarne
konkarne
23.04.2026, 14:25:06 via Wykop
  • 1349
Koleś powinien dostać kopa w dupę za oszustwo, i dwa lata odsiadki za głupotę... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
23.04.2026, 16:23:46 via Wykop
  • 753
@konkarne: Mnie też taki jeden flet z wykopu oszukał na 50zł XD i próbował innych

Mam wszystkie socjale + rodzinka itp. Za 50zł i tak mu nic nie zrobią. A ja sobie poczekam aż sebek(bo tak ma na imie) pójdzie do korpo czy innej firmy lub się ożeni i wtedy wyślę wszystkim info jakim jest oszustem i złodziejem. (rodzina + praca + znajomi) a nawet do którego kościoła z mamusią
  • Odpowiedz
fajna-dziolcha
fajna-dziolcha
fajna-dziolcha
23.04.2026, 16:39:09 via Wykop
  • 417
Za 50zł i tak mu nic nie zrobią


@PiersiowkaPelnaZiol: w przypadku oszustwa kwota nie ma znaczenia
  • Odpowiedz
mvmxks
mvmxks
23.04.2026, 16:17:25 via Wykop
  • 1177
Standardowo zapraszam do kontaktu z jego uczelnią tzn. Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu - warto, żeby dostali link do tego filmu

Biuro Rektora – rectorof@amu.edu.pl
Rzecznik prasowy – uamrzecznik@amu.edu.pl
Biuro prasowe – bprasowe@amu.edu.pl, fbp@amu.edu.pl
Centrum Marketingu – promouam@amu.edu.pl
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mvmxks
mvmxks
23.04.2026, 16:19:24 via Wykop
  • 752
@mvmxks: Warto też wysłać link do Biura Zarządu Mahle w Krotoszynie, bo ten oszust tam pracuje

Dominika Młynarz
Telefon: +48 62 72 25 101
mahle@mahle.com

https://www.pl.mahle.com/pl/mahle-poland/mahle-w-krotoszynie/#board-office
  • Odpowiedz
Maroman
Maroman
Maroman
23.04.2026, 16:20:11 via Wykop
  • 481
@mvmxks: No coz, kiedys student przynajmniej w okresie nauki musial spelniac pewne standardy i nie przynosi ujmy uczelni. A teraz studiowac moze ktokolwiek.
  • Odpowiedz
grubson234567
grubson234567
23.04.2026, 16:26:08 via Wykop
  • 771
Ja widziałem w życiu już wielu idiotów, ale oszust-influencer to jednak nowy poziom głupoty XDDDDDDDD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

alexander-dantes
alexander-dantes
23.04.2026, 17:38:35 via Wykop
  • 82
@grubson234567: influencer? Chyba biedak
  • Odpowiedz
auto-bot
auto-bot
auto-bot
23.04.2026, 18:23:14 via Wykop
  • 65
oszust-influencer to jednak nowy poziom głupoty


@grubson234567: Myślałem że bycie oszustem jest wpisane w zawód influencera
  • Odpowiedz
PustynnyDuch
PustynnyDuch
23.04.2026, 16:20:26 via Wykop
  • 523
Jak można być tak głupim? xDD
PustynnyDuch - Jak można być tak głupim? xDD

źródło: scr

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

programista70k
programista70k
23.04.2026, 16:29:41 via Wypiek
  • 373
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Skurviduplo
Skurviduplo
23.04.2026, 16:33:25 via iOS
  • 415
@PustynnyDuch: spokojnie, on nie jest taki głupi. On jest ciut głupszy XD
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
23.04.2026, 17:06:12 via Wykop
  • 494
Kolega nazywa się Kacper Ollisiewicz
matixrr - Kolega nazywa się Kacper Ollisiewicz

źródło: debil

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElonMuskKochamCie
ElonMuskKochamCie
Autor
23.04.2026, 17:38:52 via Wykop
  • 408

Komentarz usunięty przez moderatora

ElonMuskKochamCie
ElonMuskKochamCie
Autor
23.04.2026, 17:39:50 via Wykop
  • 364
@Quassar: Dobrze żę Kacper Ollisiewicz z Krotoszyna ma na tyle rzadkie naziwsko że już do jego śmierci po wpisaniu w przeglądarke Kacper Ollisiewicz wyskoczy że nieudolnie próbuje okradać ludzi na 50zł
  • Odpowiedz
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
23.04.2026, 15:58:42 via Wykop
  • 451
Play stupid games win stupid prizes, oczywiście wykop
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

klucz_nastawny
klucz_nastawny
23.04.2026, 16:26:43 via Wykop
  • 201
@heinrich-von-spychow: i to 610 PLN xD
klucz_nastawny - @heinrich-von-spychow: i to 610 PLN  xD

źródło: 1000007476

Pobierz
  • Odpowiedz
rzaden_problem
rzaden_problem
23.04.2026, 20:29:05 via Wykop
  • 71
@heinrich-von-spychow: o kurła ale zyebb XD
rzaden_problem - @heinrich-von-spychow: o kurła ale zyebb XD

źródło: kqbfpidy5f3e1

Pobierz
  • Odpowiedz
tartsak
tartsak
23.04.2026, 16:36:09 via Android
  • 441
Najbardziej typowe patusy xD
tartsak - Najbardziej typowe patusy xD

źródło: 1000002141

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

matixrr
matixrr
23.04.2026, 16:56:10 via Wykop
  • 359
matixrr

źródło: -

Pobierz
  • Odpowiedz
kinlej
kinlej
kinlej
23.04.2026, 17:28:22 via Wykop
  • 235
@tartsak: FAS na ryju u wszystkich
  • Odpowiedz
PustynnyDuch
PustynnyDuch
23.04.2026, 16:26:48 via Wykop
  • 353
Ciekawe ci robili z kolegą w tej toalecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PustynnyDuch - Ciekawe ci robili z kolegą w tej toalecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: scr

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PustynnyDuch
PustynnyDuch
23.04.2026, 16:36:29 via Wykop
  • 257
@FELIX90: Kacper zluzuj majty
  • Odpowiedz
Kokosz88
Kokosz88
Kokosz88
23.04.2026, 16:39:39 via Wykop
  • 192
@FELIX90: F----z, to robienie sobie zdjęć z kolegami w publicznych toaletach. (-‸ლ)
  • Odpowiedz
Arv_
Arv_
23.04.2026, 16:43:17 via Wykop
  • 280
Czegoś tu nie rozumiem.
Koleś jest oszustem.
Tym powinna zająć się policja a nie uniwersytet albo jego dziewczyna, prawda?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
23.04.2026, 16:51:31 via Android
  • 257
@Arv_:

Typ jest przede wszystkim p----------y na łeb. Więc nie policja a psychiatra. A zgłoszenie do uczelni czy rodziny daje nadzieje, że do psychiatry trafi...

Bo od policji trafi co najwyżej umorzenie z powodu niewykrycia.
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
23.04.2026, 17:06:32 via Android
  • 48
@Arv_:

Ja jestem prosty Mirek. Żaden autorytet moralny ;D
Ale jeśli naprawdę tak myślisz jak tu piszesz to podziwiam za kręgosłup.

Bo ja bym chciał zobaczyć jak ma łamane łapy gdzieś na rynku przy ludziach. I to nawet nie za to, że ukradł - ale za
  • Odpowiedz
sirdam
sirdam
23.04.2026, 17:41:29 via Wykop
  • 237
Uwaga bo produkuje następne zużyte prezerwtywy w kiblu z kumplem - pewnie znowu kogoś zrobi na 50zł.....
sirdam - Uwaga bo produkuje następne zużyte prezerwtywy w kiblu z kumplem - pewnie zn...

źródło: cwel

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElonMuskKochamCie
ElonMuskKochamCie
Autor
23.04.2026, 17:49:44 via Wykop
  • 199
@sirdam: on ogólnie jakiś ciepły 90% zdjęc ma w kiblu połowa z kolegami. Ale jakoś trzeba zarobić dwie dychy na e szluge
ElonMuskKochamCie - @sirdam: on ogólnie jakiś ciepły 90% zdjęc ma w kiblu połowa z ko...

źródło: NVIDIA_Overlay_5Cdtzwd3Oy

Pobierz
  • Odpowiedz
Wypokowyzyg
Wypokowyzyg
23.04.2026, 18:07:48 via Wykop
  • 112
@sirdam: co za pedały xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Hity

tygodnia

Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3264
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
3046
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2517
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
2540
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2380
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #olx
  • #zakupy
  • #obuwie
  • #modameska
  • #pytanie
  • #zalesie
  • #czytajzwykopem
  • #kiciochpyta
  • #inpost
  • #heheszki
  • #p0lka
  • #allegro
  • #logikarozowychpaskow
  • #oszukujo
  • #rozowepaski

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking