Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b

STEFAN_n00b

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5241
  • Znaleziska 3722
  • Mikroblog 1519
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 15

484

Dzieciaki bez wyobraźni robią co chcą na warszawskich ulicach

Dzieciaki bez wyobraźni robią co chcą na warszawskich ulicach

Elektryczne rowery, hulajnogi, wheelie, pędzenie po chodnikach, uciekanie przed Policją. Te jednostki są generalnie nieuchwytne, mają w nosie zagrożenia i twierdzą, że to AI wygenerowało. To codzienność dla tego typa, który zarabia na tych dzieciakach (prowadzi sklep i social media). Przykład: 9:01

Rabe
z
youtube.com
dodany: 16 godz. i 38 min temu
  • 141
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    policja
  • #
    patologiazmiasta
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 2 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 2
@Nowystaryziel: Oglądałeś xD. Dzieciak się chwalił że robi 130kmh i ma 650nm, a na sucho 190kmh wyciąga. A ten ich guru co nagrywa 119kmh i jeszcze nie ogarnął jazdy na jednym kole na nowym moto elektrycznym i się lekko cyka.
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 2 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@Cozwykopem: Po co, wybudować od razu obok torów dom pogrzebowy $.
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 2 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@jutubowy_kot: A na filmiku guru gimbazy się chwali jak przejedza obok Policji bez pedałowania że nie zauważyli że nie pedałuje xD. A przez cały filmik z 4 razy uciekali od Policji.
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 2 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 1
@I-____-I: Daj namiary na swoje auto :) Poszalejemy na nowym spodzie by się nie nudzić. Przecież porysowany wóz Ci nie przeszkadza.

9

Warszawa: Kobieta weszła pod śmieciarkę. Uwięzioną spod auta uwalniali strażacy

Warszawa: Kobieta weszła pod śmieciarkę. Uwięzioną spod auta uwalniali strażacy

Około 80-letnia kobieta trafiła do szpitala po potrąceniu przez śmieciarkę na ulicy Mangalia na Mokotowie

Czerwone_Stringi
z
informacje.wp.pl
dodany: 15 godz. i 59 min temu
  • 4
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 2 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 3
@LudzieToDebile: Bardziej stara baba, co sama wlazła pod śmieciarkę.

Stoi śmieciarka czy jakiś duży pojazd, z włączonym silnikiem = obchodzisz go kilka metrów dookoła i tylko od strony kabiny.

158

Dlaczego bobry wróciły do Polski i co robią z twoją rzeką

Dlaczego bobry wróciły do Polski i co robią z twoją rzeką

W 1967 roku w Polsce żyło 300 bobrów. Dzisiaj jest ich ponad 100 000. I te 100 000 bobrów przebudowuje polskie rzeki każdej nocy. W tym filmie dowiesz się: jak bobry prawie wymarły w Polsce (i dlaczego), jak program reintrodukcji odwrócił historię i jak tamy bobrowe podnoszą wodę gruntową o 20-50 cm

CzytamBomoge
z
youtube.com
dodany: 14 godz. i 22 min temu
  • 60
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    historia
  • #
    przyroda
  • #
    zwierzaczki
  • #
    biologia
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 2 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@neonn: A co z nimi się stało? Zjedliśmy?
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 2 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 1
@waldek-gresko: To tak samo jak inwazyjnu sprowadzony homosapienssapiens też przez Niemcy :). Jak szopy są do odstrzału, NRD odstrzeliwało ludzi na granicy, a polowania zakazali w Niemczech na HomoSapienssapien w 1945.

614

Uprzywilejowana grupa Polaków. "Nieuzasadnione" reguły ws. emerytur

Uprzywilejowana grupa Polaków. "Nieuzasadnione" reguły ws. emerytur

Komisja Europejska bije na alarm w sprawie polskich finansów. W ramach działań naprawczych zaleca m.in. zmiany w systemie emerytalnym.

konkarne
z
money.pl
dodany: przedwczoraj, 16:51:23
  • 111
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    ekonomia
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 17 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 5
@Setral: Tak Matka w tym czasie jest na L4 przez nawet i opiekuńczym w 100% płatne składki emerytalne.
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 17 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 8
@1999: Uwaga emerytura Mundurowa jwst x3-x4 wyższa od polaka robaka!

Jeśli Policjant i Robak będą pracowali tyle samo lat, ciągle zarabiając średnią krajową.
Przejdą w tym samym dniu to Robak będzie miał x3-x4 niższą emeryturę xD.

314

"Wypadek samolotu Boeing 787 Dreamliner na lotnisku w Niemczech"

"Wypadek samolotu Boeing 787 Dreamliner na lotnisku w Niemczech"

"Kilkoro członków załogi zostało rannych w groźnym incydencie na lotnisku we Frankfurcie - przekazały linie lotnicze Lufthansa. Poszkodowanym została już udzielona pomoc medyczna. Boeing 787 Dreamliner doznał uszkodzenia w momencie postoju przy bramce - jego przednia część uderzyła o ziemię."

paramedix
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 04.06.2026, 15:32:48
  • 108
  • #
    niemcy
  • #
    samoloty
  • #
    lotnictwo
  • #
    boeing
  • #
    wypadek
  • #
    frankfurt
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b przedwczoraj, 18:45:18 via Wykop
  • 0
@Dlugi_1111: To w pasaacie z 2026 paść tak nie może? Teraz trochę popadało to mogło też przegnić
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b przedwczoraj, 18:46:31 via Wykop
  • 0
@kocurrek32: A mogło przy kolejnym lądowaniu :)
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
03.06.2026, 13:15:23
  • 20
#przegryw
Pan_Hieronim - #przegryw

źródło: IMG_0260

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 03.06.2026, 13:20:22 via Wykop
  • 1
@Pan_Hieronim: Niech może zaczną od siebie i przestaną promować jako rząd SegsWorkingu...
  • Odpowiedz

406

Choroba jeleni zombie opanowała całe USA i część Kanady.

Choroba jeleni zombie opanowała całe USA i część Kanady.

Nie ma na nią lekarstwa ani szczepionki. Rozwija się przez 2 lata zanim zacznie zabijać zwierzę. Pierwszy przypadek wykryto w latach 60. Za chorobę odpowiada nieprawidłowo złożone białko. Priony pozostają w glebie przez 16 lat . Jeśli choroba przenosi się na ludzi to pierwsze przypadki mogą zostać

Neocaridina
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 10:10:38
  • 97
  • #
    ciekawostki
  • #
    biologia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    zdrowie
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 03.06.2026, 13:16:25 via Wykop
  • 0
@obibokaleksandrowski: Zbombardować cała planetę równo atomówkami + znowu zborbardować + 3 raz dla pewności :)

Jak one są w Wodzie xD, śniegu, zwierzętach roślinach i ziemi. To uj nie ma szans by tego uniknąć.

Jeśli ludzkie piony się rozwiną i ludzie będą zakarzać nimi przez 40lat do objawów = koniec.
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 03.06.2026, 13:18:25 via Wykop
  • 0
No nic trzeba USA objąć kwarantanną i możliwe że też trzeba będzie zabić wszystko co żywe tam i zaplombować na 200lat.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

634

Rząd chce blokować strony 18+ w Polsce. UODO żąda ochrony prywatności

Pokaż treści 18+

Rząd chce blokować strony 18+ w Polsce. UODO żąda ochrony prywatności

Ministerstwo Cyfryzacji planuje obowiązkową weryfikację wieku na stronach pornograficznych, kara do 1 mln zł za brak weryfikacji. UODO stawia warunek: system nie może ujawniać tożsamości dorosłych użytkowników. System oparty na eIDAS 2.0.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 01.06.2026, 12:56:15
  • 249
  • #
    polska
  • #
    internet
  • #
    prywatnosc
  • #
    technologia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 01.06.2026, 15:09:08 via Wykop
  • 10
@Jamniki2: Od tego się zaczyna, drugi krok to że to nie działa xS I potrzeba cyfrowego dowodu by móc korzystać z i ternetu z pełnym monitoringiem co robiaz :).
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 01.06.2026, 15:14:14 via Wykop
  • 1
@Jamniki2: Tylko że za tą blokadą będzie narracja że nie działa i trzeba pełnego nadzoru jak, co i kiedy obywatel robi w internecie. Pełna historia vo ogląda, co czyta, co pisze, co kupuje, co przesyła :)

1317

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Pokaż treści 18+

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Artyści, albo ci starzy przechlali całą karierę, p******i, albo ci młodzi robią taką ch****ą muzykę czy obraz, że nikt tego nie chce oglądać, a domagają się naszych pieniędzy. Nie ma na to naszej racji. Jak mają nasze pieniądze iść, to na dzieci, na drogi, a nie na jakieś k***y i ć****w. Dobrze mówi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
plotek.pl
dodany: 01.06.2026, 06:47:57
  • 151
  • #
    muzyka
  • #
    pieniadze
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 01.06.2026, 15:12:09 via Wykop
  • 4
@chmiels: Dziel i rządź :) Jestem za Ci artyści w tym od aktorów w teatrach, przez dyrektorów związanych z kulturą xD po gwiazdy POPu i kończąć na SQSWORKERKACH NA ofa i lokalne jagodzianki :)

438

Dramatyczna sytuacja szpitala w Mławie. "Kroplówek wystarczy na dwa, trzy dni"

Władze szpitala w Mławie na Mazowszu alarmują o dramatycznej sytuacji finansowej, w jakiej znalazła się placówka. Według dyrekcji, w szpitalu brakuje pieniędzy nawet na leki, a kolejnym oddziałom grozi zamknięcie.

VoxClamantisInDeserto
z
rp.pl
dodany: 30.05.2026, 11:23:32
  • 213
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    mlawa
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zdrowie
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 30.05.2026, 19:37:17 via Wykop
  • -11
@dr_Batman: Kontrakt z zapisaną w umowie odprawą?
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 30.05.2026, 20:02:22 via Wykop
  • -5
@dr_Batman: No tak kary są w obie strony, to normalne. Na tym polegają kontrakty, obie strony się zabezpieczają.
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 30.05.2026, 20:30:34 via Wykop
  • -6
@dr_Batman: Nie mówimy o odprawie, a o karze za zerwanie kontraktu. Jeśli mają zamykać szpital to pracowników na UOP muszą dać odprawy, a Kontraktowcom albo czekają do końca umowy albo ją zrywają i płacą karę.

Kary są z obi stron, lekarz się nie wywiązuje - kara. Szpital się nie wywiązuje - kara. Nie jestem wstanir pojąć żeby lekarz mógł zgodzić się na nierówną umowę xD

Tak samo kontrakt ustala dni

455

W Europie szerzy się kiła. Zakażają się przede wszystkim homoseksualiści

Pokaż treści 18+

W Europie szerzy się kiła. Zakażają się przede wszystkim homoseksualiści

Coraz więcej kiły. Jak podało Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC), znacząco wzrosła liczba zachorowań. Według unijnych danych, wysoki odsetek zakażeń przypada na homoseksualistów, zwłaszcza na mężczyzn.

VoxClamantisInDeserto
z
ecdc.europa.eu
dodany: 30.05.2026, 11:31:55
  • 134
  • #
    europa
  • #
    lgbt
  • #
    4konserwy
  • #
    zdrowie
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    wydarzenia
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 30.05.2026, 20:08:51 via Wykop
  • 12
@eko-port-karnowski: Raczej odwrotnie :)

491

W stroną słońca - SCI Fun się obudził

W stroną słońca - SCI Fun się obudził

Nowy film, chyba wyszedł z piwnicy.

sebnysa
z
youtube.com
dodany: 30.05.2026, 08:13:51
  • 136
  • #
    youtube
  • #
    internet
  • #
    ciekawostki
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 30.05.2026, 19:38:47 via Wykop
  • -7
Nie wiem mi się wydaje że już to oglądałem z rok temu xD. Jak on wydaje jeden materiał w kilku częściach co pół roku.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1323

Pół litra wody z kranu za darmo dla każdego klienta restauracji

Pół litra wody z kranu za darmo dla każdego klienta restauracji

Od 12 sierpnia restauracje, bary i kawiarnie mogą zostać zobowiązane do bezpłatnego podawania klientom do 0,5 litra wody z kranu na osobę

Victor_Manzon
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 29.05.2026, 23:06:35
  • 421
  • #
    polska
  • #
    restauracja
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    ekonomia
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 30.05.2026, 18:35:15 via Wykop
  • 3
@dps: Nie wiem, ale jak w Australii woda jest za free. Dają dzbanek z wodą + po kubku na osobę. W każdej knajpie gdziekolwiek byłem. Nie dość że tą wodę dawali to dolewają jak ilość spadnir w dzbanku do 25%.

Ba nawet nic nie musisz zamawiać... poprosisz tylko o wodę to dadzą.

A kawa w kraju (Australia) gdzie się zarabia 15-20K PLN jest uwaga za 15-27zł i to nie zwykła
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 30.05.2026, 18:43:22 via Wykop
  • 0
@DziendobryMireczku: W Australi nie doliczają, z automatu kładą dzbanek z wodą i kubki po czym uzupełniają go. Gdziekolwiek byłem w knajpie, czy restaruacji tak było. Nawet nic nie zamawiając dają bez problemu. Oraz wszelakie kawy w cenie 15-27zł (po przeliczeniu).

1103

Czy warto dopłacać artystom do ZUS? Przedsiębiorcy nie kryją oburzenia

Czy warto dopłacać artystom do ZUS? Przedsiębiorcy nie kryją oburzenia

Czyli jak jesteś przedsiębiorcą albo freelancerem i masz słabszy miesiąc, to płać ZUS i nie marudź. Ale jeśli państwo uzna cię za artystę zawodowego, to nagle znajdą się dopłaty, statusy, komisje i troska o nieregularne dochody

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 29.05.2026, 06:23:09
  • 132
  • #
    zus
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 29.05.2026, 15:28:11 via Wykop
  • 13
@Roman_Horsetych: Tak, sesja jest dobrem artystycznym i powinna być publiczna bez restrykcji do publikacji.
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 29.05.2026, 15:32:33 via Wykop
  • 5
@Fernis: Już im bez płacenia, albo inaczej bez gwarancji a jedynie przy kontraktach rządowych potrafili walczyć w ramię w ramię z myślą parti :).

Nasz kochana artystka od KU^#^@^ z armią innyvh w obronie nielegalnych imigrantów i destabilizacji państwa... po czym dostała pracę w TVP... a powinna wieczną banicję , społeczny i publiczny ostracyzm do końca życia...
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 29.05.2026, 15:35:23 via Wykop
  • 3
@JaktologinniepoprawnyWTF: Pamiętaj o lekarzach, oświacie i na bank bonusy do socjali dla plebsu by przyklaskiwał.
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 29.05.2026, 15:37:39 via Wykop
  • 3
@polonusx: Zgadza się... raz już dostali i chcą im dać gwarancję że mogą żyć jak 12K netto bez myślenia o opłaceniu składek od tego xD.
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 29.05.2026, 15:39:19 via Wykop
  • 10
@DziendobryMireczku: oboje też promowani sztucznie... oboje plujący na Polskość i chwalący progresywność
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 29.05.2026, 23:27:05 via Wykop
  • 0
@JaktologinniepoprawnyWTF: No w zasadzie tak Nauczyciele. Ale lekarze to B2B i kontrakty :)

565

Kredytowy koszmar w Polsce. Raty należą do najdroższych w UE. Taniej w Niemczech

Kredytowy koszmar w Polsce. Raty należą do najdroższych w UE. Taniej w Niemczech

Polski rynek nieruchomości jest dziś niczym wzburzone morze, a inwestorzy płyną po nim małą i lichą łódką. Choć stopy procentowe miały spadać, a ceny stabilizować, tak rzeczywistość brutalnie weryfikuje marzenia o własnym M. Taniej jest między innymi w Niemczech.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.05.2026, 11:20:00
  • 197
  • #
    wydarzenia
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkania
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 29.05.2026, 16:09:48 via Wykop
  • -4
@szmichal: Jest prostrze wyjście :). Oddać kredyty walutowe!

Jeden podpis i znowu morzemy wziaść kredyt w Frankach czy Euro...

Ten sam efekt :)
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 29.05.2026, 16:11:06 via Wykop
  • 14
@Pieskor: Ile pensji domownika czy nawet domowników potrzeba na opłatę wynajmu 100m2 lokalu. U nas skromne od prawie jednej całej do 2 pełnych pensji :). Na zachodzie 30-50%
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 29.05.2026, 23:25:10 via Wykop
  • -1
@szmichal: Będzie ten sam dla osoby biorącej kredyt oprocentowanie będzie na poziomie EURO + 500mld zł zostanie w NBP. Przyjmując Euro oddajemu te 500mld.
nabla-delta
nabla-delta
29.05.2026, 11:05:39
  • 0
#gielda kiedy dolar przestanie się kręcić jak g---o w przeręblu?
nabla-delta - #gielda kiedy dolar przestanie się kręcić jak g---o w przeręblu?

źródło: 1000017246

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 29.05.2026, 13:29:36 via Wykop
  • 0
@nabla-delta: Liczę na 4.2-5zł, tymi 300mld porzyczek co rok by dopiąc budżet od 3 lat xD. Nie ma bata by PLN przetrwał to.

Zarobek kraju 690mld + 300mld pożyczki by zamknąć budżet... 3 lata z rzędu i jeszcze 200mld zł w EURO na zbrojenie dowalili... oproce towane 3% z 10letnim odroczeniem spłacaniem kapitału xD. SaME odsetki od tych 200mld będziemy spłacać... przez 10lat.
  • Odpowiedz

40

Sikh uznany winnym morderstwa przy użyciu rytualnego noża

Sikh uznany winnym morderstwa przy użyciu rytualnego noża

Morderca który zadźgał studenta polskiego pochodzenia w UK skazany. Wyrok zostanie ogłoszony w poniedziałek 1 czerwca. Matka skazana za pomaganie w ukryciu zbrodni, wyrok ogłoszony będzie 17 lipca. Artykuł po angielsku.

growin
z
bbc.co.uk
dodany: 28.05.2026, 21:59:58
  • 10
  • #
    nozownik
  • #
    wielkabrytania
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 29.05.2026, 13:17:36 via Wykop
  • 0
@Armazi: Bardziej Rzymianie pompują Hype na Armadegon i wniebowstąpienie. To jest w ich religii zapisane od 3000 lat.

Mam nadzieje że ich samospełniający i napędzany przez nich się event ograniczy się do ich regionu...

69

Polski milioner odebrał czapkę dziecku podczas US Open. Fala krytyki jest olbrzy

Polski milioner odebrał czapkę dziecku podczas US Open. Fala krytyki jest olbrzy

Przypominajka, że Piotr Szczerek zajumał czapkę dziecku

RiverStar
z
businessinsider.com.pl
dodany: 29.05.2026, 11:44:48
  • 3
  • #
    tenis
  • #
    sport
  • #
    cebula
  • #
    piotr
  • #
    szczerek
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 29.05.2026, 13:15:23 via Wykop
  • 9
To już 1 rocznica wydarzenia :)?

Warto przypominać i naznaczać patologię.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

434

YouTube sam rozpozna AI. Koniec z ukrywaniem deepfake'ów

YouTube sam rozpozna AI. Koniec z ukrywaniem deepfake'ów

YouTube będzie automatycznie dodawał etykiety dla materiałów tworzonych przez sztuczną inteligencję pojawią się w 2026 roku.

Average-CottonWorld-Enjoyer
z
biznesalert.pl
dodany: 29.05.2026, 09:50:49
  • 84
  • #
    youtube
  • #
    internet
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b 29.05.2026, 13:12:08 via Wykop
  • 0
@DziendobryMireczku: Ale wtyczkę wytrenuje się, jak jest opcja zgłaszania AI to dane konto samo wpadnir na czarną listę.

O ile tłumaczenie AI (te prawdziwe a nie syf z YT) jesy mega pomocne. Nagrywanie ścieżki dźwiękowej na odzielnym kanale z filtracją otoczenia. Wtedy tłumaczenie maszynowe idealnie kopiuje barwę dzwięku i idealnie przenosi na inny język. Jest mega pomocne.

Gorzej że niewielu z tego korzysta...
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking