Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kris-komar
kris-komar

kris-komar

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1613
  • Znaleziska 1227
  • Mikroblog 386
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

300

Lwów podpisał umowy, pominął polskie firmy. Sikorski: Może to i lepiej

Lwów podpisał umowy, pominął polskie firmy. Sikorski: Może to i lepiej

W Gdańsku miasto Lwów ogłosiło pozyskanie 2,5 mln euro wsparcia oraz podpisanie sześciu umów z zagranicznymi partnerami. Podpisano je z podmiotami z Litwy, Niemiec, Czech, Szwecji i Francji. Polskie firmy, bądź instytucje, w tym gronie jednak się nie znalazły. Na taki rozwój wypadków zareagował sze

airaG
z
biznes.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 19:28:18
  • 72
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    inwestycje
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieniadze
kris-komar
kris-komar
kris-komar wczoraj, 07:02:10 via Wykop
  • 82
Sikorski:"Może to i lepiej, bo polska firma, która zbudowała we Lwowie spalarnię śmieci, długo nie może doczekać się zapłaty" - napisał w czwartek na X.

W Moskwie otwierają szampana panie Radosławie. Tonujmy nasze wypowiedzi bo chodzą słuchy że ukraincy sie tak obrazili na nas ze prócz orderów zaczynają już oddawać pieniadze i sprzet wojskowy.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

360

Wiceburmistrz Łęcznej Bartłomiej Zwolakiewicz(PO) dorabia w Białej Podlaskiej.

Wiceburmistrz Łęcznej Bartłomiej Zwolakiewicz(PO) dorabia w Białej Podlaskiej.

Bartłomiej Zwolakiewicz (KO), zastępca burmistrza Łęcznej (woj. lubelskie), dorabia w spółce wodociągowej w Białej Podlaskiej,100 km od Łęcznej. Pytanie za 1000 pkt. Z jakiej partii jest prezydent Białej Podlaskiej, sprawujący nadzór nad spółką?

lukasz-siegieda
z
lle24.pl
dodany: przedwczoraj, 18:23:30
  • 31
  • #
    leczna
  • #
    bialapodlaska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    pieniadze
  • #
    urzedasstory
kris-komar
kris-komar
kris-komar wczoraj, 04:41:50 via Wykop
  • 6
@lukasz-siegieda: PiS też kradło, dla wyborców KO to jak rozgrzeszenie w konfesjonale. Poz tym oni 8 lat w opozycji byli, wiec są wygładniali. Jak juz sie nachapią, to bedą cudownie rządzić tym krajem.

393

Obserwujemy koniec kariery Rafała Trzaskowskiego. "Traci grunt"

Obserwujemy koniec kariery Rafała Trzaskowskiego. "Traci grunt"

Na ile doczekamy się rozprawy z upartyjnianiem wszystkiego na szczeblu samorządów, skoro partyjne mogą być szpitale? To budowali pracowicie po trosze wszyscy, choć w dużych miastach przede wszystkim środowisko polityczne Donalda Tuska.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 14:00:43
  • 165
  • #
    polityka
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    afera
kris-komar
kris-komar
kris-komar wczoraj, 04:31:00 via Wykop
  • 1
@NeilDegrasseGolota: Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me. To słynne powiedzenie angielskie nie obowiązuje jego wyborców, oni mogą tak do usranej smieci, jest tylko jedna zasada w ich głowach na 8 gwiazdek

316

Zaczyna sie ! Spcyhologia na inne partie zamiast faktycznej naprawy

Zaczyna sie ! Spcyhologia na inne partie zamiast faktycznej naprawy

ludzie ! prosze was, nie dajmy sie nabierac na zrzucanie win. Nas nie obchodzi kto zaczal, kto skonczyl, nas obochodza MY, Polacy, a nie partie politycze. Jak dla mnie , to polowa parlametarzystow moge wyrzucic z pracy, jesli to zagwarantuje poprawne procesy dla naszego spoleczenstwa.

oink_oink
z
youtube.com
dodany: 24.06.2026, 14:51:08
  • 47
  • #
    polska
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    afera
  • #
    polityka
kris-komar
kris-komar
kris-komar przedwczoraj, 04:45:26 via Wykop
  • 33
@oink_oink: Ja bym nie chciał, bo to jest obrzydliwe. Partia która na sztandarach niosła hasła demokracja i wolność, teraz zasłania sie pisowskimi aferami i tłumaczy ze oni też kradli i kłamiali i nie poniesli konsekwencji. To jest k---a tak obrzydliwe ze az zbiera człowieka na wymioty.

245

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

Zakończyło się przesłuchanie lek. Emila Jędrzejewskiego, który ma mieć wiedzę o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym. - Prokuratorzy zadali świadkowi kilkadziesiąt pytań dotyczących postępowania, które jest prowadzone w tutejszej prokuraturze. Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powie

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 24.06.2026, 13:15:46
  • 178
  • #
    nfz
  • #
    polityka
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    wydarzenia
kris-komar
kris-komar
kris-komar przedwczoraj, 04:37:11 via Wykop
  • 4
@DuchZoliborza: Co sie dziwisz. Sprawe bedzie prowadził typ co stwierdził, ze baba z PiS popełniła s---------o oblewając sie benzyną i podpalając, a potem schowała karnister z benzyną i zapałki których do dnia dzisiejszego nie znaleziono. Kierwinski niczym mafiozo z lat 90 mówi w TV o 60tkach dla każdego kto podniesie reke na partie. Aż cieżko w to uwierzyć co sie w tym kraju wyprawia.
anonimowy_programista
anonimowy_programista
24.06.2026, 08:57:19
  • 1986
Panie doktorze, ile pan musi pracować, żeby kupić Teslę?
- Około 10 lat.
- Aż tyle?!
- Wie Pani, to jest całkiem duża firma.

#tesla #humor #lekarze100k #gielda #humorobrazkowy
anonimowy_programista - Panie doktorze, ile pan musi pracować, żeby kupić Teslę?
- Ok...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kris-komar
kris-komar
kris-komar przedwczoraj, 04:28:41 via Wykop
  • 0
Mój Boże, prawie połowe z tego co przecietny polak na 30 m2 apartament. Zostawcie ich w w spokoju ruskie onuce!!!
  • Odpowiedz

47

100 mld funtów rocznie, a to dopiero początek. Wyjście z UE okazało się klęską

100 mld funtów rocznie, a to dopiero początek. Wyjście z UE okazało się klęską

Dekadę temu ojcowie brexitu obiecywali Brytyjczykom po wyjściu z Unii Europejskiej czasy prosperity i odzyskanie przez kraj dawnej wielkości. Wyjście ze Wspólnoty okazało się jednak bolesną i kosztowną lekcją ulegania populizmowi

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 23.06.2026, 08:19:53
  • 31
  • #
    brexit
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    polityka
  • #
    finanse
kris-komar
kris-komar
kris-komar 24.06.2026, 07:42:35 via Wykop
  • 0
W 2025 roku nominalne PKB Wielkiej Brytanii wyniosło ok. 4,00 biliona USD, co czyniło ją szóstą gospodarką świata i drugą co do wielkości w Europie (po Niemczech)

Straszny upadek, nie to co Polska zielona wyspa Tuska.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

65

Kim jest sygnalista, który rozpoczął aferę dotyczącą lekarzy?

Okazuje się, że to także lekarz, ale skonfliktowany ze szpitalem o pół miliona złotych i mający koneksje w PiS. Normalnie breaking news xD

BlogoslawionyTwarozyc
z
facebook.com
dodany: 21.06.2026, 08:25:46
  • 35
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    lekarze
kris-komar
kris-komar
kris-komar 21.06.2026, 19:56:34 via Wykop
  • 7
Ponoć miał ołtarzyk gdzie oddawał cześć Jarosławowi Kaczynskiemu.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

471

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Sybiha zapowiedział "symetryczne" reakcje na działania uznane za nieprzyjazne

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 14:47:42
  • 187
  • #
    polityka
kris-komar
kris-komar
kris-komar 21.06.2026, 19:46:23 via Wykop
  • 41
No to zaczyna sie. Nie chcieliscie wierzyć w karty historii to odczujecie na własnej skórze co to jest postsowiecka wdzieczność. Zwłaszcza że Ukraina ma tu z tego co wygląda swoj polskojęzyczy rząd, który zamiast prezydenta Polski broni ukrainskich polityków którzy czczą ludobujców i rzeźników naszych rodaków.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

467

Iran ogłasza: cieśnina Ormuz zamknięta dla wszystkich statków

Iran ogłasza: cieśnina Ormuz zamknięta dla wszystkich statków

Irański Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGC) powiadomił w sobotę, że cieśnina Ormuz jest teraz zamknięta dla wszystkich statków. Strażnicy ostrzegli także jednostki przebywające na morzu, aby nie zbliżały się do cieśniny, ponieważ może być to dla nich niebezpieczne.

haha123
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 10:44:55
  • 79
  • #
    gielda
  • #
    ropa
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    trump
kris-komar
kris-komar
kris-komar 21.06.2026, 13:25:09 via Wykop
  • 0
No to jutro zaczynamy rajd cenowy na stacjach bezynowych
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

31

Karol Nawrocki został bohaterem narodowym w Rosji!

Dostał ponad cztery minuty w prime time pierwszego kanału rosyjskiej telewizji, czyli ponad trzy razy więcej, niż poświęcił mu Trump podczas gali UFC! Wykop = mela na ryj

SoltysWsiInternet
z
x.com
dodany: 21.06.2026, 08:25:17
  • 24
  • #
    polityka
  • #
    nawrocki
  • #
    bekazpisu
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
kris-komar
kris-komar
kris-komar 21.06.2026, 10:01:43 via Wykop
  • 1
@Kyrtkele: To nawet kancelaria sejmu zamieściła na swoim profilu na X XD Ruską propagande( ͡° ʖ̯ ͡°) byle tylko uderzyć w politycznego przeciwnika.

314

Zełenski reaguje na decyzję prezydenta. "Odesłałem order"

Dziś odesłałem order prezydentowi Polski

Kaviar
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.06.2026, 14:36:33
  • 260
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
kris-komar
kris-komar
kris-komar 21.06.2026, 08:31:20 via Wykop
  • 1
@60groszyzawpis: pewnie do paczkomatu nadałXD To już było by totalne upokorzenie poddańczego polskiego warcholstwaXD

430

Byli prezydenci Ukrainy zrzekli się Orderów Orła Białego.

Byli prezydenci Ukrainy zrzekli się Orderów Orła Białego.

Byli prezydenci Ukrainy - Leonid Kuczma i Wiktor Juszczenko - zrzekli się Orderu Orła Białego.

Dentoray
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.06.2026, 19:13:54
  • 260
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
kris-komar
kris-komar
kris-komar 21.06.2026, 08:27:23 via Wykop
  • 0
@dudu24: W ogóle tam niezły mindfuck musi byś, ze ktoś odwarzył sie u nas nóżką tupnąć. Ktoś z Polski bedzie musiał nieżle rowa mu wylizać żeby wszystko wróciło do ustawień fabtycznych.

730

USA przegrało wojnę z Iranem.

USA przegrało wojnę z Iranem.
DziobakPepe
z
en.wikipedia.org
dodany: 20.06.2026, 11:58:37
  • 176
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    trump
  • #
    swiat
  • #
    bliskiwschod
kris-komar
kris-komar
kris-komar 21.06.2026, 08:15:48 via Wykop
  • -5
Iran po po prostu odrobił dobrze lekcje, i skupił sie na tym gdzie najbardziej zaboli USA jak i reszte świata, czyli na tranzycie węglowodorów. Nikt tu nie jest zwycięzcą ani przegranym. Trzeba było dojść do porozumienia zeby swiat dalej sie krecił jak sie kręci, a potentaci naftowi (najbogatsi ludzie na ziemi) nie tracili, bo to oni rzadzą tym świaatem, Trump to tylko marionetka.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

293

Ukrainiec groził Karolowi Nawrockiemu. Polski streamer przesłuchany

Ukrainiec groził Karolowi Nawrockiemu. Polski streamer przesłuchany

Polski streamer o pseudonimie Grendy rozmawiał z mężczyzną, który przedstawiał się jako obywatel Ukrainy. Powiedział wprost, że Karol Nawrocki jest na jego liście osób, których chciałby się pozbyć.

deZZed
z
boop.pl
dodany: 19.06.2026, 10:08:25
  • 31
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
  • #
    prezydent
kris-komar
kris-komar
kris-komar 20.06.2026, 08:15:59 via Wykop
  • -1
@kjungst:

sprawa prosta. Zakaz wjazdu do Polski na 10 lat i bajo

XD za grożenie morderstwem prezydentowi krraju do którego uciekłeś, bo obsrałeś nachy ze cie zmobilizują na Ukrainie?XD I co może jeszcze mandat 100 zł?

535

Kacprzyk pracował w trzecim miejscu

Kacprzyk pracował w trzecim miejscu

Co jeszcze wypłynie?

alterego
z
wykop.pl
dodany: 19.06.2026, 20:31:07
  • 53
  • #
    afera
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    csiwykop
  • #
    polska
kris-komar
kris-komar
kris-komar 20.06.2026, 06:33:46 via Wykop
  • 31
Po prostu Warszawa już tak odleciała reszcie kraju intelektualnie, ze oni nie działają już w normalnej czasoprzestrzeni jak zacofana reszta Polski, oni pracują już w systemie kwantowym, i nie próbuj tego nawet zrozumieć wiesniaku z prowincji, twoja malutka głowka tego nie pojmie. Poza tym jesteś ruską onucą i wspierasz Moskwe, wierząc w teorie spiskową jakoby doba miała tylko 24 h, Masz jakieś na to dowody? Czy Putin kazał ci tak napisać?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

472

Trzaskowski kłamie w żywe oczy wiedział o szpitalu płd

Trzaskowski kłamie w żywe oczy wiedział o szpitalu płd

Ordynator pisał do niego na Whatsapp a po dwóch miesiącach został zwolniony xdxdxd

ZlyCzarodziejRumburak
z
streamable.com
dodany: 19.06.2026, 20:06:21
  • 42
  • #
    polityka
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    zlodziejskiewybryki
  • #
    niemcy
kris-komar
kris-komar
kris-komar 20.06.2026, 06:24:00 via Wykop
  • 9
Ważne że pisowców zlodzieji rozliczyli i wszyscy teraz w wiezieniach siedzą. Mordo niezbite dowody mamyXD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2447

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Najwyższe pojedyncze faktury wystawione przez lekarzy zatrudnionych w publicznej ochronie zdrowia opiewają na 300-350 tys. zł miesięcznie - dowiedziała się "Rz". Zbierająca dane agencja niedługo zacznie gromadzić informacje o zarobkach po numerze PESEL, ale w przepisach jest luka, która pozwala na u

hitxol
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 15:30:59
  • 207
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    konowalposting
kris-komar
kris-komar
kris-komar 19.06.2026, 19:01:36 via Wykop
  • 36
Tylko nie grzebcie dalej, bo sie zorientujecie dlaczego mieszkania i fury takie drogie. Albo b--ń Boże dowiecie sie gdzie i do kogo powędrowały pieniadze z KPO i innych pożyczek zaciagnietych po kowidzie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1794

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 512
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
kris-komar
kris-komar
kris-komar 19.06.2026, 18:54:11 via Wykop
  • 127
Gloryfikacja ludobójców i nazistów powinna być potępiona nie tylko przez nasz naród ale przez całą UE. Wstyd że negocjujemy wejscie narodu do UE który za bohaterów ma dzieciobójców a sztandarach swastykę.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

138

Pamiętacie jeszcze? 1300+ AFER PiS i Suwerennej Polski.

Pamiętacie jeszcze? 1300+ AFER PiS i Suwerennej Polski.

Złodzieje krzyczą łapać złodzieja.

Paradajek
z
wiesci24.pl
dodany: 19.06.2026, 13:37:40
  • 87
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
kris-komar
kris-komar
kris-komar 19.06.2026, 16:09:16 via Wykop
  • 31
@Restrukturyzacja: Wiidać pełną mobilizacje. Ale szambo pełowskie wybija już każdym otworem.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

kris komar

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking