Cały czas przewija mi się reklama jakichś grupowych spacerów. I że niby pary się poznają. A z tego co widzę to laski sklejają się w grupy z innymi laskami a chłopy idą tępo obok nie mogąc przebić się przez grupę. Wydaje mi się to głupie bo musisz łazić bez sensu po betonie w wielkim mieście. To niby działa? xD

#podrywajzwykopem #zwiazki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzubiDubiDu: jak jesteś dobrym samcem to wbijasz się w grupę lasek i nawet jak się jakiejś nie podobałeś to rywalizuje o Ciebie z innymi samicami, natura. Laski najlepiej podrywa się w grupach, dając każdej po równo atencji to wtedy dostają zwarcia i same o Ciebie zaczynają zabiegać xD
  • Odpowiedz
Największym scamem i bullshitem dla zacofaneg autystycznego mirka są wszelkiej maści poradniki samorozwoju i nawet z tym nie dyskutujcie xD Normalni ludzie poznają się i uczą budować relacje w sposób organiczny, metodą prób i błędów. Na początku na podworku za dzieciaka, potem szkoła, studia itd. Jak ktoś musi się uczyć takich rzeczy z książek (patrz ja) to potem kończy w jeszcze większym bagnie xD Mam wrażenie, że to są ksiązki pisane przez
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobiety nie potrafią tworzyć contentu
Jeśli nie mogą pokazać d--y czy cyca to sa martwe w memy

Takie gówna tworza faceci
Nie wiem po co
Chyba żeby generować ruch bo zawsze jakieś karyny napiszą BRAWO
elofrytki - Kobiety nie potrafią tworzyć contentu
Jeśli nie mogą pokazać d--y czy cyc...

źródło: IMG_6435

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elofrytki: w ogóle c-----y content wszędzie, cyki, p---a, d--a w absolutnie każdym temacie. Kiedyś to było, można było sie nurzać w odmętch internetu godzinami.
  • Odpowiedz
Dlaczego nie warto być programistą? - 10 powodów i ani jednego, z którym da się polemizować.

Toksyczna branża, Scrum wyciskający jak cytrynę, 900 ofert dla juniorów na całą Polskę i B2B jak śmieciówka. A obok elektryk kasuje więcej i bierze ile chce zleceń.
Materiał, który powinni puszczać na kursach „wejdź do IT w 3 miesiące".

A osobny akapit dla Pań: zanim się zwiążesz, wiedz, że bierzesz piwniczaka, który między sprintami podjada pączki bo spadł mu
BlackpillMonster - Dlaczego nie warto być programistą? - 10 powodów i ani jednego, z ...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackpillMonster: panie to jzu od dawna alergicznie reagują na kolesi z IT. Jeszcze 10 lat temu mogłeś nadrobić pensja mocno ponad przeciętna krajową, teraz inne zawody kopracujne nadrobiły zarobki przy znacznie mniejszym obciążeniu i stresie w pracy
  • Odpowiedz
  • 4
Btw laski co dają komuś numer na mieście są popsoru łatwe xD

Była d--a kumpla jak ją zostawił w jedną noc znalazła kolesia w klubie xD

Gdzie typ wcześniej randkowal przyjezdzal itp xD
  • Odpowiedz
Kolejny raz strzał w mordę, kolejne odrzucenie bo najlepiej człowieka olać. Kiedyś ze mnie lacha darli bo trochę był biedny i był wyśmiewany a wręcz moja osoba wśród dziewczyn w podobnych rocznikach była była obrzydzana tekstami to samoocena szoruje po dnie

"pesaelf - odgłos rzygania" po odbudowaniu trochę pewności siebie okazuje się że jednak dalej jesten gównem i człowiekiem gorszego sortu co jest do olania. Bo dałej coś nie tak jest, pierdołe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pesa_elf: Zależy co rozumiesz przez oszukiwanie. Jak przez całe życie wpajali ci, że szczupła laska jest super, to to ci się wydaje. Jakby ci wpajali, że atrakcyjna jest długa szyja, albo zdeformowane przez buty stopy, to to by ci się podobało.

Naturalnie mężczyźnie podobają się cechy świadczące o płodności, o możliwości rodzeniu dzieci i opiekowaniu się nad nimi. Szczupła laska ma tylko wielkie bimbały z naturalnego piękna.

Więc jest to
  • Odpowiedz
Spróbowałem się umówić na randkę z koleżanką z grupy bo mieliśmy ostatni egzamin a ta:"nie, na tyle co cię poznałam tutaj stwierdziłam, że nie pasujemy do siebie", niestety nie dopytałem dlaczego, może napiszę w tej sprawie. Bardzo pasujemy, jest: spokojna, wycofona, mówi wprost, artystka, gra w gry np wiedźmin 3, lubi siedzieć w domu. Jedyne co nie pasuje to, że jest silną niezależną kobietą a ja jestem incelem. Aż dziwnie, że nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Dlaczego dynamika jest ważniejsza od wyglądu w relacjach?
Dynamina > wygląd i nawet z tym nie handlujcie.
Na tagu gloryfikuje się wygląd bo zestawia się chada z brzydkim typem na zasadzie kontrastu ale pls, ile jest takich sytuacji w życiu? Większość oscyluje wokół przeciętnej. Popatrzcie na takich sebixów.. czy taki żali się non stop na swój wygląd? Tam nie ma refleksji tylko działanie. Nie uda mu się 50 razy ale za 51
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego dynamika jest ważniejsza od wyglądu w relacjach? Ⓘ
Dynamina...

źródło: z20435173IEG,VW-Mania---najwiekszy-Polski-Zlot-VW

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: jako człowiek to najwyraźniej jakimś pojęciu o życiu na pewno wiesz, że wygląd napędza dynamine. Jak od podstawówki nikt się z tobą nie chciał zadawać, bo brzydal albo krzywe plecy to już zawsze będziesz z tyłu tym jak dobrze zsocjalizowany i przystosowany do przebywania w towarzystwie jesteś.

Wygląd/dobre geny pomaga nie tylko w relacjach z laskami jak masz 20 lat, ale też jak masz 13 i konkurujesz z kumplami, który
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dynamina nic nie da będąc sub5. Normictwo ma na takich brzydali dynamiczniaków patent że po prostu ich ignoruje a jak na za dużo sobie pozwalają to usuwa się ich z grupy i tyle z dynamicznego życia xD

  • Odpowiedz
#blackpill #hipergamia #podrywajzwykopem

Dlaczego tagi się same nie uzupełniają?

A post: mlodzi mają przewalone. Teraz jestem na wyjeździe z młodzieżą jako opiekun. 4 dziewczyny, 4 chłopaków. 3 dziewczyny konkretna nadwaga. 15-16 lat. Chłopaki szczupłe.

Na
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WolvvloW: O co chodzi?
No pytanie dlaczego u młodych taka proporcja, że faceci szczupli, wysportowani, dbający o wygląd a dziewczyny grube?
Odpowiedź: bo w dzisiejszych czasach dziewczyny a nawet już dorosłe kobiety nic nie muszą. To one wybierają i dyktują warunki.
  • Odpowiedz