Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PROpagoTOR
PROpagoTOR

PROpagoTOR

Dołączył 4 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1659
  • Znaleziska 1636
  • Mikroblog 23
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

1175

KGHM sypnie kasą górnikom i nie tylko. Premie sięgną 180% miesięcznej pensji

KGHM sypnie kasą górnikom i nie tylko. Premie sięgną 180% miesięcznej pensji

Miedziowy gigant z Lubina nie żałuje grosza i tym razem również nim "sypnie". Po udanym roku finansowym KGHM Polska Miedź S.A. dzieli wypracowane miliardy, nagradzając zarówno inwestorów giełdowych, jak i tysiące pracowników.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 11.06.2026, 11:37:35
  • 123
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 13 godz. temu via Wykop
  • 0
kghm wyrasta nam na mochocha na skale swiatowa, nie dziwie sie ze sypli grosza pospulstwu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

548

29-letni górnik wziął 170 tys. zł odprawy. Ma dożywotni zakaz pracy na kopalni

29-letni górnik wziął 170 tys. zł odprawy. Ma dożywotni zakaz pracy na kopalni

W Polskiej Grupie Górniczej ruszył program dobrowolnych odejść. Specjalne odprawy dla górników i urlopy to część planu wygaszania kopalń. Jeden z pracowników wziął 170 tys. zł odprawy, ale w zamian otrzymał dożywotni zakaz pracy w zawodzie.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 11.06.2026, 10:41:36
  • 150
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    gornictwo
  • #
    kopalnia
  • #
    pieniadze
  • #
    praca
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 13 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
ja jebe, tez bym sie zatrudnil tam na rok zeby za 170klockow kupic se mieszkanie w bloku na slasku i se zycie od nowa ulozyc xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

488

Firefox ma wbudowany i darmowy VPN. Teraz skorzystają z niego Polacy

Firefox ma wbudowany i darmowy VPN. Teraz skorzystają z niego Polacy

Polacy mogą od dziś korzystać z darmowego i wbudowanego VPN-a w przeglądarce Firefox

PytanieZaPytaniem
z
instalki.pl
dodany: 11.06.2026, 11:15:35
  • 159
  • #
    firefox
  • #
    przegladarki
  • #
    internet
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 13 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@haston: pewnie ci co nieladnie mowili o zymianach

422

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Siły Obrony Ukrainy zniszczyły 1300 okupantów w ciągu doby, a także 350 pojazdów i 80 systemów artyleryjskich. Straty Rosji ponad 1,38 mln

PIAN--A_A--KTYWNA
z
112.ua
dodany: 12.06.2026, 07:04:33
  • 162
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 13 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
a ile kacapy miela ukrow?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

249

Wpływ kofeiny na elektroencefalogram podczas snu

Wpływ kofeiny na elektroencefalogram podczas snu

Subiektywne poczucie dobrego snu nie zawsze pokrywa się z tym, co widzimy w zapisie neurofizjolog. Kofeina może skracać sen lub utrudniać zasypianie, jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej "czuwającego" mózgu.

Lifelike
z
umw.edu.pl
dodany: 12.06.2026, 19:51:47
  • 126
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    neurobiologia
  • #
    mozg
  • #
    sen
  • #
    kawa
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 13 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
jak sie n--------e to moj muzg czuwa az 20 godzin
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

592

Dzień z życia londyńskiej policji

Dzień z życia londyńskiej policji

Progresywność w praktyce.

kami888
z
streamable.com
dodany: 13.06.2026, 23:49:12
  • 105
  • #
    uk
  • #
    policja
  • #
    funny
  • #
    humor
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 14 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
Dobra parodia
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1540

Ukrainka chwali się, że zatrudnia w żabce w pierwszej kolejności Ukraińców

Ukrainka prowadząca w Warszawie żabkę chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców i dyskryminuje Polaków ze względu na narodowość.

WielkiNos
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 08:46:08
  • 299
  • #
    zabka
  • #
    prawo
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    warszawa
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 14 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 1
dlatego ja bede zatrudniac w pierwszej kolejnosci polakow
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

598

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki

MalyKrzys
z
businessinsider.com.pl
dodany: przedwczoraj, 08:21:37
  • 385
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    jedzenie71
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 14 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 1
P------e, nie daje napiwkow, kogos p------o, pojedzcie za granice i idzcie do restauracji, jak nie dacie napiwku to pracownicy beda miec takie miny jakby chcieli wam zaraz z---------c xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

490

Dokładnie 35 lat lat temu Son Goku po raz pierwszy zamienił się w SuperSaiyanina

Dokładnie 35 lat lat temu Son Goku po raz pierwszy zamienił się w SuperSaiyanina

Legenda głosi, że tylko jeden, rodzący się raz na tysiąc lat Saiyanin może osiągnąć stadium tzw. legendarnego Super Saiyanina, tak naprawdę każdy saiyański wojownik trenując ciało i doprowadzając umysł do furii może poddać się transformacji.

real_scoria
z
facebook.com
dodany: przedwczoraj, 14:01:49
  • 113
  • #
    rocznicanadzisiaj
  • #
    anime
  • #
    dragonball
  • #
    manga
  • #
    nostalgia
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 14 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
Wiecie co z tym zrobic
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

699

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Aktualna sytuacja na dzień 16.06.2026

Mikuuuus
z
streamable.com
dodany: wczoraj, 06:59:54
  • 133
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    film
  • #
    wideozwojny
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 14 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 3
@pendzoncy_jez: Lepiej jebnac w rafinerie niz w blok mieszkalny

392

Koniec najtańszego paliwa w Europie. Rząd wygasza program CPN.

Koniec najtańszego paliwa w Europie. Rząd wygasza program CPN.

Premier Donald Tusk poinformował w sobotę, że rząd latem zakończy projekt dotyczący cen paliw.

kornik1982
z
bankier.pl
dodany: 14.06.2026, 17:16:51
  • 210
  • #
    paliwo
  • #
    benzyna
  • #
    cenypaliw
  • #
    orlen
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR przedwczoraj, 07:18:44 via Wykop
  • 5
mogli by wygasic tymczasowy podatek belki
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

750

Śmierć Henryego Nowaka. Czy Polak zginął przez wytyczne antyrasistowskie?

Pokaż treści 18+

Śmierć Henryego Nowaka. Czy Polak zginął przez wytyczne antyrasistowskie?

Śmierć Henryego Nowaka wywołała w Wielkiej Brytanii debatę o działaniach policji i wytycznych antyrasistowskich.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 05.06.2026, 12:55:37
  • 83
  • #
    polak
  • #
    smierc
  • #
    wielkabrytania
  • #
    wiadomosci
  • #
    polska
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 07.06.2026, 03:33:16 via Wykop
  • 0
J---c tych brudasow, to oni powinni zginac, nie polak, agresywne scierwa, to nie fear
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

827

Izraelski rabin oskarża Polaków o współpracę z Niemcami

Izraelski rabin oskarża Polaków o współpracę z Niemcami

Rabin twierdzi że nie należy finansowo wspierać Polaków, którzy współpracowali z nazistami przy tworzeniu obozów zagłady.

KniazJarema25
z
israelnationalnews.com
dodany: 05.06.2026, 14:02:11
  • 151
  • #
    historia
  • #
    izrael
  • #
    polska
  • #
    zydzi
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    antypolonizm
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 07.06.2026, 03:27:58 via Wykop
  • 0
j---c go, niec ginie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

934

Izrael z oceną 0,9 proc. pozytywnych głosów w Polsce

Izrael z oceną 0,9 proc. pozytywnych głosów w Polsce

W badaniu dla WP 84,2 proc. Polaków oceniło działania Izraela negatywnie, w tym 67,1 proc. zdecydowanie negatywnie. Pytano o Gazę, Liban, Syrię i Iran.

Pan_od_Internetu
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 04.06.2026, 17:17:22
  • 131
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    strefagazy
  • #
    gaza
  • #
    bliskiwschod
  • #
    informacje
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 07.06.2026, 03:16:23 via Wykop
  • 0
Niech te 0,9% w--------a do telaviv
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

449

Trzy kobiety-policjantki ścigają araba

Trzy kobiety-policjantki podchodzą do mężczyzny siedzącego na barierce i informują go, że jest aresztowany. On wstaje, nonszalancko zrzuca próbę obezwładnienia go i odbiega truchtem, podczas gdy one podejmują półgębkiem komediową pogoń. To brytyjska policja w 2026 roku. Jak bardzo to jest wstydliw

damson19
z
x.com
dodany: 29.05.2026, 08:00:41
  • 76
  • #
    wielkabrytania
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 01.06.2026, 20:39:52 via Wykop
  • 0
Dobra komedia xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

375

Miliony osób nadal ignorują Windowsa 11. HP pokazało skalę zjawiska

Miliony osób nadal ignorują Windowsa 11. HP pokazało skalę zjawiska

Najnowsze dane przekazane przez HP pokazują, że proces przechodzenia na Windowsa 11 wciąż jest daleki od zakończenia.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 30.05.2026, 12:12:31
  • 242
  • #
    windows
  • #
    microsoft
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    migrac
  • #
    windows11
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 01.06.2026, 20:22:36 via Wykop
  • 0
Nie ma takiej opcji, po w10 tylko linux
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

427

6 na 9 młodych nigdy nie pracowało. Do 2030 roku przybędzie 1,25 mln bezrobotnyc

6 na 9 młodych nigdy nie pracowało. Do 2030 roku przybędzie 1,25 mln bezrobotnyc

Rynek pracy staje się coraz trudniejszy w całej Europie. Doskonale widać to na przykładzie Wielkiej Brytanii, gdzie młodym coraz trudniej znaleźć zatrudnienie. Były minister w rządzie Partii Pracy Alan Milburn o obecny stan rzeczy obwinia rząd i prognozuje, że sytuacja w kolejnych latach będzie staw

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 01.06.2026, 12:56:24
  • 310
  • #
    praca
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 01.06.2026, 20:14:26 via Wykop
  • 1
@elo345: 2/4 pensji

248

Gen. Kellog sugeruje wysłanie polskich wojsk na Ukrainę.

Pokaż treści 18+

Gen. Kellog sugeruje wysłanie polskich wojsk na Ukrainę.

Polska nie planuje wysyłać żołnierzy na Ukrainę; sojusznicy rozumieją, że naszą rolą jest zabezpieczenie logistyczne misji - powiedział PAP wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz, pytany o wypowiedź amerykańskiego gen. Keitha Kellogga ws. wysłania polskich żołnierzy na misję stabilizacyjną

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 13.05.2025, 18:40:35
  • 89
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    wojna
  • #
    polityka
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 29.05.2026, 16:44:10 via Wykop
  • 0
W---------j.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

295

Terytorialsi rosną w siłę. Tysiące nowych żołnierzy w strukturach WOT.

Pokaż treści 18+

Terytorialsi rosną w siłę. Tysiące nowych żołnierzy w strukturach WOT.

Rok 2025 okazał się przełomowy dla Wojsk Obrony Terytorialnej. Jak wynika z opublikowanego komunikatu, do tej formacji dołączyło w mijającym roku ponad 13 tysięcy nowych żołnierzy. Tym samym zakończony został etap formowania WOT jako piątego Rodzaju Sił Zbrojnych.

gerwazy-oko
z
rmf24.pl
dodany: 30.12.2025, 18:57:07
  • 152
  • #
    wot
  • #
    militaria
  • #
    wojsko
  • #
    polska
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 29.05.2026, 16:43:37 via Wykop
  • 0
@ordynarny_cham: wot to chyba jedna z najlepssy opcji jesli nie masz zadnych konkretnych kwalifikacji, aktualnie miejsca brak, na pewno miejsca znajdziesz w mechu

2477

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

Nie wiem ile to Porsche kosztowało, ale przeciętna pensja w latach 70-tych wynosiła ok. 25$. Hipokryzja level max....

Maudiun
z
finanse.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 09:11:59
  • 365
  • #
    emerytura
  • #
    artysci
  • #
    marylarodowicz
  • #
    finanse
  • #
    hipokryzja
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR 29.05.2026, 13:19:25 via Wykop
  • 0
Dlatego nie myslcie ze bedziecie miec emeryture, musicie zadbac o swoje finanse na starosc
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.09.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 28.11.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia