Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ximcio

Ximcio

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1719
  • Znaleziska 1391
  • Mikroblog 328
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 4

493

5 miesięczna pralka Hisense zalała mi dom. Producent nawet jej nie obejrzał.

Bardzo nie polecam pralki Hisense Seria 5i oraz podejścia producenta do zgłoszeń gwarancyjnych. Pralkę zakupiłem 02.01.2026 r. Przez pierwsze miesiące działała bez zarzutu i byliśmy z niej zadowoleni. Potem zalała mi dom...

Milosz01ht
z
wykop.pl
dodany: wczoraj, 08:37:37
  • 139
  • #
    hisense
  • #
    pralka
  • #
    awaria
  • #
    zalanie
  • #
    wydarzenia
  • #
    ubezpieczenia
Ximcio
Ximcio 12 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
Ja czekam na rozpatrzenie zgłoszenia z mediaexpert, ostatnio mi fachowcy montowali pralkę. Może nie wypoziomowali jej dobrze ale za to p--------i w zmywarkę obok i porysowali ( ͡° ͜ʖ ͡°), zostawili z dziurawym wężem (albo przy montażu uszkodzili lub wada), włączyli program i poszli w p---u. Woda na całe pomieszczenie się leje, dobrze, że kobieta była w domu i ogarnęła, zadzwoniła do nich, przyjechali to kazali jej sobie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2814

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Na grupie Porozumienie Rezydentów OZZL ponure nastroje... https://t.co/gkS4TV5zT5

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 21 godz. i 31 min temu
  • 319
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
Ximcio
Ximcio 13 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 4
@Danzem: tak wynajmuje i płaci xd po prostu przyjmuje prywatnie w gabinecie i robi badania, diagnostykę na sprzęcie nfz.

399

Dziura budżetowa przekroczyła 100 mld zł. Resort pokazał dokładne dane

Dziura budżetowa przekroczyła 100 mld zł. Resort pokazał dokładne dane

Deficyt budżetu po maju przekroczył 100 mld zł - wynika z szacunków Ministerstwa Finansów. W miesiąc wzrósł o prawie 19 mld zł.

VoxClamantisInDeserto
z
businessinsider.com.pl
dodany: przedwczoraj, 17:13:30
  • 87
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
Ximcio
Ximcio wczoraj, 07:27:01 via Wykop
  • 3
@Wouxus: politycy i Ci przy korycie mogą sobie pozwolić na dzieci. Ich stać
Ximcio
Ximcio wczoraj, 07:28:45 via Wykop
  • 6
@Odki: głosuj dalej na PiS i po to będzie super xd jakim idiotą trzeba być, jak co kilka lat zmienia się tylko pis i po i pis i po xd jak można im ufać. Trgo nie zrozumiem nigdy, był zły pis? Ok głosujemy na po. Po źle? Dawaj na pis znów xd i w kółko od 40 lat xd
Ximcio
Ximcio wczoraj, 11:04:24 via Wykop
  • 1
@mrreow: PO coś o-----e to później co, pis? Xd

600

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki

MalyKrzys
z
businessinsider.com.pl
dodany: przedwczoraj, 08:21:37
  • 387
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    jedzenie71
Ximcio
Ximcio wczoraj, 07:07:58 via Wykop
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: mi kiedyś też próbowali doliczyć ten serwis. Wziąłem kalkulator, policzyłem wszystko sam i dałem kwotę taką jaką miałem zapłacić bez jakichś napiwków czy serwisów.

4406

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: przedwczoraj, 11:53:58
  • 375
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
Ximcio
Ximcio wczoraj, 02:48:54 via Wykop
  • 0
Gdzie te mityczne targi na Ukrainie z dyplomami? Zaraz kupię jakieś wykształcenie medyczne i mogę być nawet rodzinnym ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

366

Afera Podkarpacka

Afera Podkarpacka

Afera podkarpacka od lat elektryzuje opinie publiczną. Sutenerzy nagrywający najważniejsze osoby w państwie, podczas wizyt w agencjach towarzyskich. Ochranianie tych przybytków przez funkcjonariuszy CBŚ. Ukraiński wywiad, który stara się pozyskać tajemnicze nagrania.

NWASD
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 17:13:00
  • 80
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    policja
  • #
    polityka
Ximcio
Ximcio przedwczoraj, 07:11:20 via Wykop
  • -3
Znajomy znajomego znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°) zna babeczkę, która była tam kelnerką. Obecnie otrzymuje co miesiąc wypłaty za trzymanie japy na kłódke ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czy to prawda? Nie wiem, ale rodzinka nie pracuje, dom 450m, mieszkania, fury zmienia co Kilka miesięcy... I to nie jakieś złomy a średnio cenowo jakieś 400-700k. I za bańkę się tam coś znajdzie.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ximcio
Ximcio przedwczoraj, 10:08:55 via Wykop
  • -2
@Lukaszpl18: no sama została, w wypadku zginęła córka i mąż, auto wpadło do stawu
Ximcio
Ximcio przedwczoraj, 11:11:18 via Wykop
  • -1
@Karpatnik: dokładnie

612

Niemiecka prasa: Polska ma rację. Ukraina oddala się od Europy

Niemiecka prasa: Polska ma rację. Ukraina oddala się od Europy

Komentując polsko-ukraiński spór niemieckie media piszą, że decyzja Zełenskiego jest niezgodna z europejskimi wartościami i oddala Ukrainę od UE. "Ta sytuacja pokazuje, że Kijów nie jest jeszcze gotowy do stania się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej".

Takiseprzecietniak
z
dw.com
dodany: 13.06.2026, 10:20:11
  • 97
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    niemcy
  • #
    polityka
Ximcio
Ximcio 13.06.2026, 14:28:52 via Wykop
  • 116
@Plemus: porównujesz zabijanie "tradycyjne" jak to na każdej "normalnej" wojnie, fair a zabijanie dzieci, kobiet w ciąży? Rozcinanie brzucha, wyjmowanie małego, nienarodzonego dziecka???? Nabijanie na pale, widły? Widzisz różnice? Przybijanie gwoździami do ścian i inne sposoby na śmierć?

423

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Siły Obrony Ukrainy zniszczyły 1300 okupantów w ciągu doby, a także 350 pojazdów i 80 systemów artyleryjskich. Straty Rosji ponad 1,38 mln

PIAN--A_A--KTYWNA
z
112.ua
dodany: 12.06.2026, 07:04:33
  • 162
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
Ximcio
Ximcio 12.06.2026, 11:08:33 via Wykop
  • 4
@alojzy_ulamek: przecież to to samo xd
jezdzilemmercemipalilempopularne
jezdzilemmercemipalilempopularne
11.06.2026, 22:26:30
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ximcio
Ximcio 12.06.2026, 03:51:52 via Wykop
  • 0
@jezdzilemmercemipalilempopularne: typowy polak w de xd najtańsza wodka i bez roboty. Nie psuj nam opinii i idź do pracy lub zjedz do kraju
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
11.06.2026, 05:08:45
  • 776
Wytłumaczy mi ktoś po co?
jmuhha - Wytłumaczy mi ktoś po co?

źródło: 1000008417

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ximcio
Ximcio 11.06.2026, 07:10:25 via Wykop
  • 1
@jmuhha: daj adres gdzie to, chętnie wyciągnę trochu odszkodowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

516

Telefon do wpływowego policjanta i zapominamy o mandacie?

Telefon do wpływowego policjanta i zapominamy o mandacie?

Prokuratura Regionalna w Białymstoku domaga się grzywien od 5 do 15 tys. zł dla 14 osób, w tym byłych funkcjonariuszy pol

zlotychlopak
z
rmf24.pl
dodany: 10.06.2026, 08:24:11
  • 37
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    przestepczosc
  • #
    polskiedrogi
Ximcio
Ximcio 11.06.2026, 07:08:02 via Wykop
  • 12
Tak to działa i na własnej skórze to doświadczyłem. Kiedyś mnie chcieli zawinąć, bo się nie stosowałem do polecenia, w lodówce powiedziałem " poczekaj były komendant *nazwisko * to mój wujek, zobaczymy czy będziesz cwany "udawałem, że dzwonię. jeden z drugim na siebie popatrzył i po chwili mi kazali w---------ć z radiowozu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście nie znam jakiegoś byłego komendanta, tylko powiedziałem nazwisko bo gdzieś przeczytałem
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

698

Nagrywane gwałty, tortury. Szokujące relacje palestyńskich więźniów

W izraelskich więzieniach palestyńscy osadzeni są poddawani systematycznym torturom i przemocy seksualnej, łącznie z gwałtami informuje stacja Al-Dżazira, która przytacza szokujące relacje więźniów. Z raportu ONZ oraz organizacji praw człowieka wynika, że jest to traktowane jako broń.

Kolekcjoner_dusz
z
tvp.info
dodany: 10.06.2026, 15:21:50
  • 98
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Ximcio
Ximcio 11.06.2026, 07:04:15 via Wykop
  • 2
Polska powinna mieć jaja i zamknąć dla nich granicę, lotniska i cały kraj a nie im jeszcze za miliony budować muzeum. Po C--j nam muzeum jakieś Żydów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mechamaru
Mechamaru
10.06.2026, 21:48:17
  • 27
#przegryw
Mechamaru - #przegryw

źródło: 1000243089

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ximcio
Ximcio 11.06.2026, 03:47:07 via Wykop
  • 1
@116123: i jeszcze w------l dostaniesz
  • Odpowiedz
typ_tego_typu
typ_tego_typu
10.06.2026, 02:03:08
  • 35
Czy wy chcecie mi powiedzieć że po kilku latach pilnowania proukraińskości postów na wykopie, dbania o interest ukraińskiego państwa, zmiany zasad języka polskiego np. z "Na Ukrainie" na "W Ukrainie", zmiany nazwy z pierogów ruskich na pierogi ukraińskie, przyznaniu Orderu Orła Białego, wsparcia finansowego i militarnego, przyjmowania reprezentacji Ukrainy na polskich stadionach, przyjęcia ponad 1,5 miliona uchodźców – największej grupy w całej Europie, dania im bezpłatnego dostępu do polskiej służby zdrowia, bezpłatnej
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ximcio
Ximcio 10.06.2026, 07:25:30 via Wykop
  • 0
@typ_tego_typu: tylko pierogi ruskie nie pochodzą z Rosji xd
  • Odpowiedz

493

Izraelici robią chlew w Berlinie

Izraelici robią chlew w Berlinie

Do sprawy odniósł się przewodniczący Niemiecko-Izraelskiego Towarzystwa, Jochen Feilcke. Nazwał całe zdarzenie hańbą dla otwartego i tolerancyjnego Berlina. Jego zdaniem sytuacja wymaga zdecydowanej reakcji ze strony władz miasta.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
dojczland.info
dodany: 09.06.2026, 06:58:30
  • 61
  • #
    niemcy
  • #
    izrael
  • #
    kawa
Ximcio
Ximcio 09.06.2026, 13:20:15 via Wykop
  • 2
@kinlej: dymy robili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

406

Wielki zwrot po latach. Niemcy oddadzą Polsce cenne zabytki

Wielki zwrot po latach. Niemcy oddadzą Polsce cenne zabytki

Po dziesięcioleciach od wojennej grabieży do Polski mają wrócić wyjątkowe zabytki. Wśród nich znajduje się legendarny pierścień Zygmunta Starego, średniowieczny hymn Gaude Mater Polonia oraz rękopisy Stefana Żeromskiego. To efekt wieloletnich negocjacji między Polską a Niemcami.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 08.06.2026, 07:08:04
  • 50
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    historia
  • #
    zabytki
  • #
    sredniowiecze
  • #
    wojna
Ximcio
Ximcio 09.06.2026, 07:07:41 via Wykop
  • -1
Jakie negocjacje? Dlaczego to nie są jawne informacje??? Czyli nie oddają za darmo.. Tylko coś za coś . Śmiech
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ximcio
Ximcio 09.06.2026, 09:06:36 via Wykop
  • 1
@uciuuu: jakoś jeszcze inaczej na Ciebie rodzice mówią przy obiedzie?

456

Gangsterzy od afery podkarpackiej byli tajnymi współpracownikami polskich służb.

Gangsterzy od afery podkarpackiej byli tajnymi współpracownikami polskich służb.

Bracia Rysicz, ukraińscy gangsterzy, którzy w swoich agencjach towarzyskich mieli nagrywać znanych polityków i biznesmenów, byli płatnymi współpracownikami polskiego państwa. W ramach układu Polska latami pozwalała im zarabiać na prostytucji.

Idaho597
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 08.06.2026, 05:42:02
  • 61
  • #
    polityka
  • #
    pis
  • #
    afera
  • #
    pedofilia
Ximcio
Ximcio 09.06.2026, 03:54:56 via Wykop
  • 2
Dziwne, że nigdy ani ułamek sekundy czy klatki nie wyciekło z tych rzekomych nagrań. Żaden ukr nie sprzedał się i nic nie udostępnił... Wierzę, że coś było, że takie coś jak Upadlina trzyma A mordę naszych rządzących, ale no oby kiedyś wyciekło.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3133

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 577
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
Ximcio
Ximcio 08.06.2026, 07:17:44 via Wykop
  • 4
Mi zawsze w pracy mówią jak coś o--------ę, "tyś to jest artysta". Czyli mogę liczyć na dofinansowanie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

398

Quadowy poligon na Podhalu. Pola, kurz i ryk silników. Policja ruszyła z dronami

Quadowy poligon na Podhalu. Pola, kurz i ryk silników. Policja ruszyła z dronami

W Zakopanem, Kościelisku i Poroninie rajdowcy rozjeżdżają uprawy i drogi. Mieszkańcy zgłaszają trasy, zatrzymują kierowców, a policja śledzi konwoje z powietrza.

Pan_od_Internetu
z
spidersweb.pl
dodany: 06.06.2026, 12:46:41
  • 57
  • #
    podhale
  • #
    zakopane
  • #
    policja
  • #
    motoryzacja
  • #
    patologiazewsi
  • #
    prawo
Ximcio
Ximcio 07.06.2026, 05:39:17 via Wykop
  • 0
@jakush: no ale po co mają przyjmować, jak nic nie mogą zrobić. Co mają kianką do lasu wjechać i go szukać, czy te oszołomy z grupy "speed" mają się tam za nimi rozbijać? Crossa czy quada, jak jest ogarnięty gościu to nie złapiesz nigdy ( o ile się nie w-----e czy ktoś Ci danych nie poda ale to musisz też udowodnić, że to on). Jedziesz za takim, wystarczy, że on
Ximcio
Ximcio 07.06.2026, 05:41:39 via Wykop
  • 3
@Pawel993: nie. Do 30k w sądzie. Przeważnie ludzie nie mają prawa jazdy a kat.B łapie tylko do 125cc a przeważnie to 250cc w górę. Więc
- brak prawa jazdy
- brak ubezpieczenia
-brak homologacji, przeglądu i dopuszczenia do ruchu.
A nie daj Boże jeszcze w-----e w coś to ubezpieczyciel stosuje regres i wszystko płaci z własnej kieszeni.
Ximcio
Ximcio 07.06.2026, 05:44:24 via Wykop
  • 3
@titu: i później odpowiesz jak za człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam jeżdżę czasem, ale nigdy komuś przez środek pola czy las. Jak już muszę, to bokiem by nie psuć plonów czy w lesie straszyć. Linki? Rozłóż.. Na wysokości koła wystarczy, jak jebnie fikołka to mu przejdzie jazda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ximcio
Ximcio 07.06.2026, 07:12:11 via Wykop
  • 0
@Pawel993: słuchaj, każdy policjant ma... Trochę serca, za pierwszym razem dostaniesz pouczenie jak jesteś jeszcze grzeczny i okażesz skruchę. Będziesz cwaniakował to od razu górna półka. Ale jak za godzinę, dwie, na następny dzień dostają znów zgłoszenie albo widząc Cię, jak znów jeździsz no to nie licz na taryfę ulgowa.
Ximcio
Ximcio 07.06.2026, 08:27:00 via Wykop
  • 0
@Pawel993: to nie wiem w jakim regionie żyjesz. U mnie reagują na każdy telefon. Niekoniecznie związany z crossowcami. Podkoloryzuj, że masz podejrzenie, że pijany, naćpany. Ale nie podejmują, bo jeśli go nie ma to po co mają przyjechać? Stanąć przy wjeździe do lasu i czekać? I słuchać jak silnik buczy i ktoś sobie jeździ? Xd czy z buta gonić. Do czasu jak sam nie wpadnie, to nie ma żadnej możliwości
Ximcio
Ximcio 07.06.2026, 10:17:29 via Wykop
  • 0
@Pawel993: to samochód, którym ciężko uciec. A cross to całkiem coś innego. Plus na aucie masz tablice.

2678

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Protestujących przed placem budowy urzędników inwestor zignorował. Nie wpuścił nawet ściągniętej na miejsce straży miejskiej i policji. - Nie będziemy tego komentować. Mamy swoje sposoby postępowania - Przekazała przez telefon przedstawicielka firmy dewelopera RJS House z Legionowa.

Dr-Livingstone
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.06.2026, 08:04:30
  • 273
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    antykapitalizm
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
Ximcio
Ximcio 06.06.2026, 15:50:29 via Wykop
  • 19
Ok... A sąsiad wyciął na działce kilka "drzew", jakieś samosiejki i shit który przeszkadzał. Efekt? Dostał 400k kary, kilka dni temu próbował się powiesić..
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ximcio
Ximcio 06.06.2026, 21:37:37 via Wykop
  • 1
@sylwek2k: żona go ściągnęła, ponad godzinę reanimacji, żyje. No sle kto wie czy nie podejmie drugiej próby.. No ale zacny żart ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Petro Elektrodus

  • pieron spawacz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.02.2020

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Złotousty
    od 01.09.2024

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking