Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ximcio

Ximcio

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1681
  • Znaleziska 1357
  • Mikroblog 324
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 4

8

Jej populacja w Polsce rośnie. Wydra europejska wraca do Polski

Jej populacja w Polsce rośnie. Wydra europejska wraca do Polski

Wydra europejska, kiedyś tępiona i bliska zniknięcia, dziś odbudowuje populację dzięki ochronie i poprawie jakości wód. To mistrz pływania z futrem gęstszym niż u większości ssaków, polujący nocą i zasiedlający rzeki, jeziora i stawy w całej Polsce.

Nick7C5
z
national-geographic.pl
dodany: 21 godz. i 51 min temu
  • 2
  • #
    przyroda
  • #
    zwierzeta
  • #
    polska
  • #
    ssaki
  • #
    ochrona
  • #
    wydra
Ximcio
Ximcio 4 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
Mmmm.... Kabelki
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

228

Hit na odchudzanie nową bronią w onkologii?

Pokaż treści 18+

Hit na odchudzanie nową bronią w onkologii?

Preparaty naśladujące hormon GLP-1 miały leczyć cukrzycę, a stały się globalnym hitem na odchudzanie. Teraz naukowcy zaprezentowali zaskakujące dane: te same leki mogą obniżać ryzyko zachorowania na raka piersi o 30%.

adam-kurzajka
z
geekweek.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 16:56:46
  • 80
  • #
    zdrowie
  • #
    nowotwory
  • #
    medycyna
Ximcio
Ximcio 23 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 4
Koło Frankfurtu, w Alzey powstaje właśnie kolejny oddział, fabryka farmaceutyczna, od firmy Eli Lilly, która będzie produkować lek podobny do Ozempiku ale o lepszym działaniu i mniejszych skutkach ubocznych. 3mld euro inwestycja.
https://maps.app.goo.gl/m8FjXET5ZZZHvmH7A?g_st=ic
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

411

Pijany Ukrainiec spowodował kolizję. Zapadła decyzja o wydaleniu go z Polski

Pokaż treści 18+

Pijany Ukrainiec spowodował kolizję. Zapadła decyzja o wydaleniu go z Polski

Poważne konsekwencje spotkały 65-letniego obywatela Ukrainy, który pod wpływem alkoholu wsiadł za kierownicę i doprowadził do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na Podkarpaciu. Sprawa nie zakończyła się jedynie na wyroku sądu.

Kolekcjoner_dusz
z
rzeszow-news.pl
dodany: przedwczoraj, 18:21:09
  • 56
  • #
    prawo
  • #
    wypadek
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Ximcio
Ximcio 23 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@santa-maria-de-la-rosa: gdzie te mityczne bazarki, gdzie można kupić wykształcenie czy inne rzeczy? Coś by człowiek podkupił sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

342

Szef ukraińskiego MSZ o aferze wokół UPA: Nie wolno nakręcać spirali nienawiści

Szef ukraińskiego MSZ o aferze wokół UPA: Nie wolno nakręcać spirali nienawiści

Eskalacja konfliktu między Ukrainą a Polską nie przynosi korzyści ani Ukraińcom, ani Polakom napisał minister spraw zagranicznych Ukrainy Andrij Sybiha, komentując aferę w sprawie nadania przez Wołodymyra Zełenskiego ukraińskiej jednostce wojskowej imienia Bohaterów UPA"

-Shifu-
z
oko.press
dodany: 03.06.2026, 13:46:52
  • 105
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    news
  • #
    informacje
Ximcio
Ximcio przedwczoraj, 09:39:19 via Wykop
  • 4
@KokainowyStforek: moderacja to Ukraińcy xd
Ximcio
Ximcio przedwczoraj, 09:45:02 via Wykop
  • 19
@armiakrolewska: dwuletnie... Niemowlaki też.
Miałem a robocie Ukraińców którzy się wręcz cieszyli, że mieli w rodzinie upa. Po wódce gadali różne rzeczy... No i na szczęście się w------o paru Polaków, i goście już nie pracują i nie mają zębów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ximcio
Ximcio przedwczoraj, 11:04:31 via Wykop
  • 5
@outdust: popracuj z gośćmi z Upadliny to Ci cuda powiedzą po alkoholu. Wisi mi to, czy była to prawda, czy sobie robili jaja i chcieli być "fajni". W moim otoczeniu ludzie nie szanują Ukraińców i innych patałachów ze wschodu, ciemnych i czarnych księciuniów. Dlatego szybko zmieniają pracę. Zleceniodawca to widzi i coraz mniej na budowach ich widać bo ich nie ściąga, bo widzi, że ludzie ich nie lubią. Nie bez
Ximcio
Ximcio przedwczoraj, 11:16:56 via Wykop
  • 5
@outdust: piszę jak było, napisałem, że dostali w------l za to co powiedzieli a czy to była prawda to już ich sprawa. Dostali w------l za prawdę lub nieprawdę, to juz ich była decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stracili, nie wszystkie ale przednie wypadły. Człowieku, nawet nie wiesz co się dzieje na budowach. I jakie nastawienie mają ludzie do ukrów. U mnie się nie toleruje obcych no i
Ximcio
Ximcio przedwczoraj, 11:28:12 via Wykop
  • 7
@outdust: no to Ci piszę jak było. Pobili się i dwójka straciła kilka zębów. Nie chcesz to nie musisz wierzyć a ja Ci nic nie muszę udowadniać człowieku. Jakbym miał dokumentować wszystkie wybryki a budowach to bym nic nie robił. Ale jest coraz mniej, bo coraz mniej ludzi ze wschodu czy czarnych robi.

48

Ukraina atakuje Bosaka xd

Komentarze to złoto. My im wszystko zawdzięczamy, oni muszą być w UE, i to Polska ich atakowała a nie oni nas na Wołyniu xd

Ximcio
z
facebook.com
dodany: 03.06.2026, 19:57:42
  • 21
  • #
    ukraina
  • #
    wolyn
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    smieci
  • #
    odpady
Ximcio
Ximcio
Autor
przedwczoraj, 09:37:36 via Wykop
  • 4
@Fajny_Karmel: odebrać order. Czemu nie odbierać?! A w ogóle dlaczego został nadany? Najwyższe odznaczenie za wyjątkowe zasługi dla państwa, jakie zasługi ten komik ma dla Polski?
Ximcio
Ximcio
Autor
przedwczoraj, 10:47:37 via Wykop
  • 14
@Fajny_Karmel: a zabicie dwóch ludzi w Przewodowie? I jaśnie Pan z Ukrainy nie przeprosił i do dziś twierdzi, że to nie była ich rakieta. Rozumiesz? Rakieta z Ukrainy zabiła dwóch Polaków i nie przeprosił ani nie odpowiedział za to? Ambasada Ukrainy w Rzeszowie wstawia posty "znicze" jak giną ludzie w Ukrainie a jak w Przewodowie zabiła Ukraina dwie osoby to ani słowa nie było i żadnego posta. Żadnego przepraszam z

884

Sprzeciwiasz się masowej imigracji = można ci grozić i wyzywać od faszysty

W piosence francuskiego "rapera" pojawiają się zwroty typu: dobry faszysta, to faszysta w trumnie ; kop w głowę faszysty, ależ wyśmienite uczucie ; a wszystko uwieńczone sceną z kopaniem człowieka z podobizną polityka Jordana Bardelli z partii Marie Le Pen.

sosiwoczostkowe
z
facebook.com
dodany: 02.06.2026, 20:13:58
  • 149
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    lewackalogika
  • #
    konfederacja
  • #
    francja
  • #
    imigranci
Ximcio
Ximcio 03.06.2026, 20:01:12 via Wykop
  • 6
@odpadmentalny: czyli nie można być rasistą?

324

Po udarze mózg uruchamia własne systemy ratunkowe

Po udarze mózg uruchamia własne systemy ratunkowe

W Polsce liczbę przypadków udaru szacuje się na około 90 tys. rocznie. Badanie opublikowane w czasopiśmie "Cell Reports" rzuca światło na mniej widoczny moment choroby - etap, w którym mózg próbuje samodzielnie "załatać" uszkodzone naczynia i ograniczyć dalsze szkody.

Lifelike
z
icter.pl
dodany: 03.06.2026, 12:55:09
  • 32
  • #
    nauka
  • #
    medycyna
  • #
    biochemia
  • #
    swiatnauki
  • #
    liganauki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Ximcio
Ximcio 03.06.2026, 18:25:39 via Wykop
  • 13
@Pasterz30: p--------z.

1377

Sąd: kontrola osobista nielegalna, a legitymowanie bezpodstawne. Bezprawie śląsk

Sąd: kontrola osobista nielegalna, a legitymowanie bezpodstawne. Bezprawie śląsk

Śląska policja(z Siemianowic Śl.) postanowiła zabawić się w "pana władzę" i pogwałcić niemal wszystkie moje prawa podczas interwencji przy pewnym zakładzie. Bezpodstawne legitymowanie, i nielegalna, bezpodstawna i przeprowadzona nieprawidłowo kontrola osobista, a także publiczne wyzywanie mnie, poni

elemel90
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 17:40:29
  • 132
  • #
    audytobywatelski
Ximcio
Ximcio 03.06.2026, 06:22:16 via Wykop
  • 2
@Wykopaliskasz: czyli dawać przywileje i zwalniać z odpowiedzialności, bo nie pracujemy? Xd tam i tak już są tłuki poniżej jakiejkolwiek normy, to właśnie teraz powinni mieć odpowiedzialność za swoje czyny.
Ximcio
Ximcio 03.06.2026, 07:43:04 via Wykop
  • 5
@Wykopaliskasz: jest rozwiązanie. Każdy urzędnik, policjant powinien odpowiadać majątkiem za swoje błędy. Dlaczego mają być z tego zwolnieni? Wystawi mandat niesłusznie, sprawę w sądzie przegrywa policja, to policjant powinien ponieść konsekwencje i ze swojego majątku płacić a nie skarb państwa. Bo wtedy obywatele wszyscy płacą za błąd durnia

1302

Chwilówki Błaszczaka

Chwilówki Błaszczaka

Kredyty na zakup broni za równowartość prawie 200 miliardów złotych w obcej walucie, w większości w euro i w dodatku zaciągnięte w europejskich bankach. To warunki na których PiS, kilka lat temu kupował sprzęt wojskowy!

xsi1
z
youtube.com
dodany: 01.06.2026, 16:40:47
  • 246
  • #
    bekazpisu
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
Ximcio
Ximcio 02.06.2026, 17:16:45 via Wykop
  • 2
@prawd: po trupach do celu.

239

Ile metrów ma Bałtyk w najgłębszym miejscu?

Ile metrów ma Bałtyk w najgłębszym miejscu?

Średnia głębokość Bałtyku wynosi zaledwie około 52-55 metrów. To sprawia, że jest on zaliczany do najpłytszych mórz na świecie. W polskich wodach terytorialnych, najgłębszym punktem jest Głębia Gdańska. Jej dno znajduje się na głębokości 118 metrów.

Lifelike
z
turystyka-stegna.pl
dodany: 31.05.2026, 20:29:51
  • 53
  • #
    nauka
  • #
    geografia
  • #
    morze
  • #
    baltyk
  • #
    ciekawostki
Ximcio
Ximcio 01.06.2026, 09:44:06 via Wykop
  • 1
@MisterMinister: ton*

31

Wyrok za naklejki "anty UPA"

Niby dawno, ale w aktualnej sytuacji, która jest napięta, to kara będzie chyba dużo gorsza..

Ximcio
z
rp.pl
dodany: 01.06.2026, 08:12:12
  • 17
  • #
    ukraina
  • #
    bandera
  • #
    banderowcy
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    polska
Ximcio
Ximcio
Autor
01.06.2026, 08:50:43 via Wykop
  • 6
@Berkel_88: dobrze dima, nie gorączkuj się.
Ximcio
Ximcio
Autor
01.06.2026, 09:37:51 via Wykop
  • 12
@Berkel_88: ale masz n------e w głowie jak cyganka w tobole xd. Cwaniak w internecie, stare. Znałem xd

1036

NCBiR daje 40 mln na piwo a na metody diagnostyczne raka zbiera się na zrzutkach

NCBiR daje 40 mln na piwo a na metody diagnostyczne raka zbiera się na zrzutkach

NCBiR rozdaje kasę na letnie piwo, podczas gdy mamy polski zespół, który opracowuje nowoczesne metody diagnostyczne nowotworów kompletnie bez wynagrodzenia, a pieniądze na badania, publikacje i konferencje zbierają na zrzutkach.

fiziaa
z
x.com
dodany: 31.05.2026, 11:59:34
  • 74
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    liganauki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    patologia
Ximcio
Ximcio 31.05.2026, 16:59:34 via Wykop
  • 1
@Kulek1981: a jeszcze umrzeć w rowie n-------m ich piwkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1229

Hipokryzja NSZZ policjantów

Hipokryzja NSZZ policjantów

NSZZ policjantów boi się losowych kontroli trzeźwości funkcjonariuszy. Ale losowe kontrole kierowców są już OK.

leon-san
z
facebook.com
dodany: 30.05.2026, 20:05:56
  • 93
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    bagiety
Ximcio
Ximcio 31.05.2026, 06:23:59 via Wykop
  • 19
Przy każdej kontroli wzywasz patrol, bo masz podejrzane, że jest policjant pod wpływem. A ilość sytuacji, które dają uzasadnienie podejrzenia jest multum i musi się poddać testom.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ximcio
Ximcio 31.05.2026, 16:20:51 via Wykop
  • 0
@hrumque: dlaczego? Jak ktoś jedzie samochodem od lewej do prawej strony ulicy, masz podejrzenia, że jest pod wpływem alkoholu czy narkotyków, jak go zatrzyma policja i okaże się, że jest trzeźwy a jechał tak bo mu się nudziło lub był zmęczony ( miałem taki przypadek, że Kierowca jechał jak pijany a okazał się zmęczony) to masz dostać mandat? Nie. Masz podejrzenie to oni mają obowiązek sprawdzić i nie ma na
Ximcio
Ximcio 31.05.2026, 16:22:06 via Wykop
  • 6
@sloniasek: zaraz Ci ktoś napisze, że to bajki i nieprawda. Ale Ci co siedzą że znajomymi policjantami, to w cyrku się nie śmieją.. No chyba że po towarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ximcio
Ximcio 31.05.2026, 16:23:33 via Wykop
  • 6
Mają się stosować do takich samych obowiązków jak zwykły zjadacz chleba? No tyle to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

416

Mieli kupić dom. Od trzech lat nie chcą się z niego wyprowadzić

Mieli kupić dom. Od trzech lat nie chcą się z niego wyprowadzić

Pani Bożena chciała sprzedać dom wart 720 tysięcy złotych. Zaufała agentce nieruchomości i zgodziła się, by przyszli kupcy najpierw w nim zamieszkali. Od tamtej pory minęły trzy lata. Do sprzedaży nie doszło, lokatorzy nie chcą się wyprowadzić

Kolekcjoner_dusz
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 27.05.2026, 14:23:05
  • 163
  • #
    prawo
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    bekazpodludzi
Ximcio
Ximcio 28.05.2026, 07:29:42 via Wykop
  • -1
@Bijelodugme: no a jak inaczej. Nie płacisz to mam prawo Cię w-----ć. Albo jesteś kolejnym który nie płaci i boi się, że go ktoś wyrzuci albo głupi. Jakby mi ktoś nie płacił to zaraz bym się go pozbył. Żadne prawo by go nie obroniło.

3071

Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć

Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć

System zarządzania odpadami przeszedł dziwaczną transformację, gdzie za regularnymi podwyżkami idzie również coraz większa liczba obowiązków dla mieszkańców.

uknot
z
innpoland.pl
dodany: 26.05.2026, 17:40:51
  • 345
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    odpady
  • #
    smieci
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
Ximcio
Ximcio 27.05.2026, 17:15:39 via Wykop
  • 0
Dzięki temu, że jest segregacja, to pracownicy śmieciarki mają dodatkowe wypłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cyk worki z aluminium, metalami są zabierane i później na złom jak się sporo nazbiera. Pewnie bredzę, albo mam kilku znajomych co jeździ w komunalnym i odbiera worki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Młody dostaje grosze, starszyzna bierze więcej ale później się dzielą na wszystkich równo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

530

Afgańczyk napadł 11 latke w toalecie szkolnej

W Niemczech zatrzymano Afgańczyka podejrzanego o seksualne wykorzystanie 11 latki. Do ataku miało dojść 28 kwietnia w toalecie szkoły im. Hansa Zulligera w Koblencji. Śledczy sprawdzają też wątek możliwego wspólnika i kolejne zgłoszenie dotyczące innej dziewczynki.

raszko754
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 26.05.2026, 12:59:35
  • 62
  • #
    niemcy
  • #
    swiat
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    europa
  • #
    policja
Ximcio
Ximcio 26.05.2026, 16:02:30 via Wykop
  • 29
Na budowie której pracuję, to aż nieprzyjemnie się poruszać. Same brudasy z somalii, ciapaki którym tłuszcz kapie z włosów, i inne jakieś ciemne gady. I jeszcze meetingi co tydzień bo niby rasizm i brak tolerancji na budowie... A zostaw narzędzia czy inne przedmioty to zniknie szybciej niż czarnuch z rowerem.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ximcio
Ximcio 27.05.2026, 16:16:07 via Wykop
  • 3
@Xagog: bazgroły na drzwiach od kibla, była kilka razy policja i robiła zdjęcia, chociaż nie wiem po co.. Przecież na budowie jest kilkaset pracowników z różnych krajów. Pewnie jakieś głupie teksty " ciapak" bo pewnie wiedzą co to znaczy. Konkretnie nie mówili na czym polega, ale na pewno chodziło o te napisy na kiblu. O innych sprawach nie wiem bo mnie to nie interesuje. Ale się nie dziwię, to są

449

Opłaty za płatności kartą wracają. Niektóre restauracje i bary już ją doliczają

Opłaty za płatności kartą wracają. Niektóre restauracje i bary już ją doliczają

Opłaty za płatności kartą są nieuzasadnione gospodarczo. Pozostają jednak legalne, o ile sprzedawca o nich w porę poinfo

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 26.05.2026, 10:10:15
  • 218
  • #
    platnosci
  • #
    kartabankowa
  • #
    restauracje
  • #
    oplaty
Ximcio
Ximcio 26.05.2026, 15:59:23 via Wykop
  • 45
Może i ceny w gastro są zawyżone po 300% ale za to Ci doliczą obowiązkowo napiwek i opłatę za terminal xd jakby w cenie jedzenia czy usługi było mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

891

Ukrainiec, który wjechał nad Morskie Oko oburzony 5 letnim zakazem

Ukrainiec, który wjechał nad Morskie Oko oburzony 5 letnim zakazem

"Jestem człowiekiem i mogę popełniać błędy, mimo wszystko niczego nie ukradłem, nie uszkodziłem i nikomu nie zrobiłem krzywdy.[...] Jeżeli chodzi o ewentualne ograniczenie możliwości poruszania się po terytorium Polski przez następne pięć lat, uważam takie stwierdzenia za bezpodstawne".

bytre
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 25.05.2026, 14:16:39
  • 312
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranci
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
Ximcio
Ximcio 26.05.2026, 03:54:06 via Wykop
  • 6
Przecież on nie wjechał tam przypadkiem, tylko jeszcze się chwalił przed wjazdem, że jedzie tam specjalnie, nagrywał na insta przed wjazdem że jedzie tam specjalnie bo nikt tam nie był nigdy. Śmieszny on jest jak i ten mandat który dostał. 25 lat zakazu mógł dostać i 100k kary. Jego kanał ma chyba 800k obserwujących to mu się zaraz zwróci za mandat.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ximcio
Ximcio 24.05.2026, 20:20:55
  • 9
#pracaspawaczamnieprzeipraca #spawanie #polityka #krakow( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ximcio - #pracaspawaczamnieprzeipraca #spawanie #polityka #krakow( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_4920

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns
24.05.2026, 21:00:00 via Wykop
  • 0
@Ximcio: Zna się na ogrodnictwie jc.
  • Odpowiedz

497

Dlaczego inteligentni ludzie nie znoszą hałasu? Filozofowie wiedzieli to już 200

Dlaczego inteligentni ludzie nie znoszą hałasu? Filozofowie wiedzieli to już 200

Niektórzy potrafią zasnąć przy włączonym telewizorze, pracować w głośnej kawiarni i prowadzić rozmowę, kiedy obok ktoś o

bylem_bordo
z
zwierciadlo.pl
dodany: 24.05.2026, 02:10:40
  • 210
  • #
    halas
  • #
    zdrowie
  • #
    filozofia
  • #
    ciekawostki
  • #
    psychologia
Ximcio
Ximcio 24.05.2026, 15:54:55 via Wykop
  • -1
Jako mizofonik nie polecam. Każde mlaskanie, ciamkanie, głośne przełykanie, jedzenie jabłka lub innych chrupkich warzyw, owoców, doprowadza do szału. Raz z nerwów już wbiłem gościowi widelec w dłoń, bo jadł jabłko. Głupie, owszem. Przeprosiłem. Ale tego się nie da opanować. Chipsy, cola, lub inne przekąski w kinie... ludzi po prostu zabijam wzrokiem xD. Nie zrozumie tego człowiek, który nie ma mizofonii.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Petro Elektrodus

  • pieron spawacz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.02.2020

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Złotousty
    od 01.09.2024

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking